HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.

Witamy na oficjalnym profilu firmy HL Display Gliwice Sp. z o.o. Jedną z podstawowych wartości firmy HL jest odpowiedzialność. W związku z tym na bieżąco zapoznajemy się z wszystkimi komentarzami zamieszczanymi na portalu gowork.pl. Za wszystkie konstruktywne uwagi bardzo dziękujemy, każdy merytoryczny komentarz to krok do tworzenia lepszego środowiska pracy. Dbając o to, aby ten wątek mógł stanowić merytoryczne źródło informacji dla kandydatów ubiegających się o prace w HL, uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz przestrzeganie regulaminu portalu zamieszczając opinie. Pamiętajmy, że opinie nie mogą ujawniać informacji wrażliwych dotyczących firmy (tj. wszelkich zapisów objętych klauzulą poufności, szczegółów regulaminów wewnętrznych itp.) Jeśli jesteś pracownikiem HL Display i masz jakieś wątpliwości, uwagi, sugestie, bądź pytania serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Twoim przełożonym, działem HR lub Dyrekcją Zakładu. Wiemy, że tylko otwarta rozmowa jest podstawą do budowania wspólnego dobrego środowiska pracy. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi będziemy mogli spokojnie porozmawiać o wszelkich wątpliwościach, odpowiedzieć bardzo szczegółowo na wszystkie kwestie, które mogą być dla Ciebie niejasne. Jeśli preferujesz kontakt anonimowy masz możliwość skorzystania z formularza zgłaszania uwag. Jest on dostępny z poziomu każdego komputera dostępnego w firmie.

Nowa

Dla mnie jest ok. Praca jak to na produkcji powtarzalna, ale nie jest ciężka. Jestem zadowolona.

Edyta

Może on też został zwolniony lub odszedł i już nie odpowiada za to? Też popieram radę aby samemu się skontaktować z działem HR najlepiej.

Mariusz
@Edyta

Nie dziękuję tak serio jest mnóstwo lepszych prac niż dział HB w Hlu, pracowałem 5 miesięcy i była to moja pierwsza praca, strasznie męcząca więc nie byłem doświadczony dlatego nie chciałem z niej rezygnować i teraz mam dużo lżejszą pracę i zarabiam parę stów więcej ;)

Mariusz

Andrzejkuuu zadzwoń nie mam na chleb już, schudłem 50 kilo w 2 lata :((((

Księgowa

Dramat, rozmowa w ciasnym, małym pokoju, trzy osoby w "komisji", mialam wrażenie że siedzą mi na kolanach i do tego czujesz się jak małpa w z o.o. Niby miło ale jakoś dziwnie. Kompletnie nieumiejetnie prowadzona rozmowa. Pytań od groma, lepszy byłby test. Nawet wody do picia nie zaproponowali. Ogólne wrażenie nijakie. Niby tacy specjaliści ale na mnie wrażenia nie zrobili.

Pytania z księgowości, ogólnie wszystko, czy wpisane w CV czy nie i tak pytają. No i angielski. Jak czegoś nie wiesz to zapada cisza, nie próbują pytać od innej strony tylko uznają że nie wiesz. Tak więc musisz się domyślać o co im chodzi.

Jak długo trwa proces awansu w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Pracownica

Szybko to Ty tutaj nie awansujesz

Natalia
@Pracownica

No to ile tak minimum trzeba czekać na awans?

@Natalia

To zależy o jakim awansie mówisz. Jeśli chodzi o produkcję to awansów praktycznie nie ma. Chyba, że z operatora przejdziesz na np. materiałowego czy ustawiacza. A tak to jesteś po prostu operatorem maszyn wtryskowych i tyle. Możesz ewentualnie zostać pomocnikiem lidera

Robert

Cześć wszystkim! Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Sądzę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Gliwic. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Robert

Judyta
@Robert

Dzień dobry Robercie. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Jeśli idzie o dofinansowanie posiłków to doradzam firmę Nagel z Gliwic. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciółki, która jest tam zatrudniona) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Jedzenie jest dosyć tanie a przy okazji różnorodne. Wybieraj pracodawcę mądrze. Judyta.

Miki

Dzień dobry. Czy są przyjęcia? Interesuje mnie stanowisko magazynier.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pracownica

Nadgodziny są dodatkowo płatne, ale można też "odebrać godziny", chociaż rzadko się to stosuje

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Jeżeli wśród pracowników występuje praca w nadgodzinach to zostają one rozliczone zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy oraz wewnętrznego Regulaminu Pracy i Wynagradzania firmy HL Display. W przypadku chęci uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy o bezpośredni kontakt ze swoim przełożonym/działem HR lub o zadanie pytania za pośrednictwem wewnętrznych systemów komunikacji. Pozdrawiamy!

Właśnie złożyłam CV przez agencję Ktoś może podpowiedzieć jak obecnie warunki pracy jak szybko można przejść pod firmę

Pracownica

Na dzień dzisiejszy nie ma przyjęć na produkcję. Z tego co mi wiadomo przyjęcia będą najwcześniej dopiero w drugiej połowie lutego

Ambrozia

Czy są przyjęcia do hl display???

@Ambrozia

Dzień dobry. Dziękujemy za zadanie pytania. Cały czas zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@hl-display.com Jeżeli w danym momencie prowadzimy proces rekrutacyjny zgodny z oczekiwaniami i kwalifikacjami zgłoszonego Kandydata, wówczas kontaktujemy się bezpośrednio i podajemy szczegóły. Zachęcamy również do śledzenia zakładek oferty pracy zarówno na portalu GoWork, jak i na popularnych serwisach z ogłoszeniami o pracę. Pozdrawiamy!

Czy pracownicy w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o. dogadują się między sobą?

Pracownica

To zależy od pracowników, ale zazwyczaj dogadujemy się między sobą. Oczywiście są też czasami jakieś zgrzyty, ale to chyba normalne wśród ludzi, którzy przebywają ze sobą po kilka godzin dziennie

megg

czy firma obecnie przyjmuje na produkcję? jaką drogą można złożyć dokumenty?

@megg

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie. Zachęcamy do przesłania CV na adres rekrutacja@hl-display.com . Pozdrawiamy!

Ambrozia

Czy są przyjęcia. I gdzie złożyć cv. Dziękuję

@Ambrozia

Dzień dobry. Operatorzy produkcji są u nas zatrudniani regularnie. Zapraszamy do przesłania CV na adres rekrutacja@hl-display.com , wówczas będziemy mogli skontaktować się bezpośrednio i opisać proces rekrutacyjny. Pozdrawiamy!

aniaa

Witam,jakie są stawki w firmie HL?

Kaziu
@aniaa

Taką jaką sobie wynegocjujesz na rozmowie(usunięte przez administratora)

@aniaa

Dzień dobry. Dziękujemy za pytanie. Poziomy wynagrodzenia w firmie są objęte tajemnicą przedsiębiorstwa i nie mogą zostać ujawnione na portalu. Wszelkie informacje dotyczące poziomu wynagrodzenia, dodatków i benefitów są przekazywane Kandydatom podczas procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy serdecznie!

Obserwator

Lider to porażka i jak traktuje ludzi , wielki książe od siedmu boleści !! I obsługa 6 maszyn na raz , wszystko jest do ogarnięcia ale potem są pomyłki i wielka afera

@Obserwator

Dzień dobry. Dziękujemy za Twoją opinię. Niestety nie jesteśmy w stanie pomóc i odpowiedzieć na zgłaszane naruszenie poprzez portal. Jeżeli faktycznie jesteś pracownikiem HLa i sytuacja, którą opisujesz rzeczywiście ma miejsce, uprzejmie prosimy o zgłoszenie potencjalnego problemu wewnątrz firmy do Kierownika Zmiany, Kierownika Produkcji lub Działu HR osobiście lub za pośrednictwem telefonu, maila, bądź innych środków komunikacji wewnętrznej wdrożonych w firmie. Bardzo dziękujemy za komentarz i pozdrawiamy!

Czikita

Jestem byłym pracownikiem, jedyne co tak naprawdę mnie wkurzało w tej firmie było to, że każdy ma cię gdzieś. Przychodzisz nie wiesz kompletnie nic, a od razu idziesz na maszynę, na której nikt nawet nie wytłumaczył co masz robić, na co zwracać uwagę. Uruchamianie nowego detalu to koszmar, nie wiesz kiedy detale nadaja się już do pakowania, bo liderki nie ma w pobliżu nigdy, a gdy pytałam współpracowników to usłyszałam za sobą głupie komentarze, że się ciągle dopytuję, no w końcu jestem nowa, mam prawo nie wiedzieć. Kolejną rzeczą to pupilki, jak jesteś pupilkiem albo rodziną kierownictwa to się tam nudzisz, bo taki człowiek nigdy ciężkiej maszyny nie dostanie. Sama praca w sobie jest do ogarnięcia (mimo że nieraz przypada na jednego człowieka 5 maszyn) ale organizacja to totalna masakra, nie dziwię się że nowi szybko odchodzą, skoro są traktowani jak powietrze. No i trzeba uważać na ploteczki, wszyscy milo się uśmiechają, ale uprzejmie poinformują przełożonego co powiedziałeś i zrobiłeś,ale to w większości firm tak jest.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Pracownica

Tak. Osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie

rex

Na jak długo HL planuje postój w obecnej sytuacji i co z kończącymi się umowami? Ktoś może się na ten temat wypowiedzieć? Pozdrawiam.

@rex

Dzień dobry, firma HL Display Gliwice w obecnej sytuacji nie planuje postoju. Informacja o wszelkich zmianach organizacyjnych jest przekazywana na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych. Jeżeli jest Pan/Pani Pracownikiem firmy HL lub pracownikiem tymczasowym pracującym dla naszej firmy i jeśli ma Pan/Pani jakiekolwiek pytania lub wątpliwości co do aktualnego działania spółki zapraszamy do kontaktu z bezpośrednim przełożonym lub z kadrą kierowniczą firmy poprzez zadanie pytania osobiście lub za pośrednictwem telefonu, maila, bądź innych środków komunikacji wewnętrznej wdrożonych w firmie. Pozdrawiamy.

...

Usuwają komentarze. Jednym słowem ta praca to porażka a ludzie jeszcze gorsi

@...

Dzień dobry, forum jest moderowane zgodnie z regulaminem portalem GoWork. Wszelkie komentarze niezgodne z regulaminem, które m.in. zawierają dane osobowe pracowników lub moga naruszać ich dobra osobiste zostają zarchiwizowane. Wszelkie komentarze merytoryczne, nie naruszające kultury wypowiedzi i regulaminu portalu pozostają widoczne w sekcji opinie. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.