HL Display Gliwice Sp. z o.o

Opinie o HL Display Gliwice Sp. z o.o

Marcin

Pracowałem tak przeszło 6 miesięcy wszystko było ok dopóki były 12h zmiany Nagle sprowadzili system 8godz i już nie było potrzeba tylu ludzi Miałem umowe do końca czerwca a od lipca ruszyły 8h zmiana Na końcu czerwca miałem 3 dni wolnego zgłaszanego do pani kierownik 3zmiany (pozdrawiam ta panią serdecznie) Jak się okazało [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mnie bez mydła i nie przedłużyli umowy tłumacząc się ze nie zgłaszałem wolnego!! Parodnia

kuzik

santosko, póki co nie mają ofert pracy, a ja tez byłbym zainteresowany tu pracą. Mam jednak wczesniej pytanie, czy sa tu nadgodziny?

beżowy

Przedstawicielstwo tej w firmy w Polsce istnieje od 1994 roku, fabryka natomiast wystartowała w 2011 roku, po transferze ze Szwecji najpierw wtrysku (z Karlskogi), następnie w 2012 roku została przeniesiona fabryka z Falun.

Katarzyna

Kiepski start w Polsce? Z tego co można przeczytać na stronie firmowej w Polsce HL Display istnieje od 1994 roku.

HL\\\'owiec

Wszystko się zgadza to co mówią tutaj moi poprzednicy. Nadgodziny rosną lawinowo. Teoretycznie powinny zostać wypłacone na koniec kwartału... czyli za kilka dni :-) Jeśli tak się nie stanie no to sprawa idealnie się nadaje do zgłoszenia do PIP\'u. Zresztą jako jedna z kilku. 2 osoby zwolnione z biura w dosyć dziwnych okolicznościach. Przy podpisaniu umowy nie było nawet stworzonego regulaminu pracy i zasad premiowania, choć oczywiście na umowie było zdanie mówiące o zapoznaniu się z nim. Bardzo źle się dzieje.

Dudek

Potwierdzam, ci co sie mieli ustawic w tej firmie juz to zrobili, jezeli szukasz ambitnej pracy do idz gdzie indziej. Ludzie moze i ok, relacje moze tez, ale co z tego jak nie ma z tego kasy, kadra zarządzająca nie ogarnia tego małego zakładziku, 1000 pomysłów na minutę, ciągła rotacja personelu produkcyjnego. A w dodatku wyzysk i zmuszanie do nadgodzin sie wlasnie zaczelo, bo firma ma "kiepski" start w polsce. Pierwszy dyrektor produkcji sam zrezygnował z pracy!!! Totalny chaos. Jak dostaniesz posadę w "biurze" to przygotuj sie na nadgodziny, nie płatne oczywiście! A jak już uznasz ze nie warto siedzieć po godzinach to ci "nie przedłużą" umowy! Firma generalnie promuje zatrudnianie studentów, aby obniżyć koszty! Ot, sami profesjonaliści i fachowcy w tej firmie pracują. Lewizna i spychologia stosowana!

Jeśli "denko" mówi o zakładzie w Gliwicach to się zgadzam w 100%, tam właśnie pracuję. Dużo nadgodzin, chaos, rotacja pracowników, fatalny przepływ informacji między kadrą a resztą zespołu

denko

Ta firma długo nie pociągnie. Nie warto grzać tam miejsca. Zmieniają pracowników jak rękawiczki, mnóstwo nadgodzin. Nie polecam się tam pchać- w innym zakładach pracy za to samo można zarobić lepiej.

Zostaw opinię o HL Display Gliwice Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HL Display Gliwice Sp. z o.o