HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.

Witamy na oficjalnym profilu firmy HL Display Gliwice Sp. z o.o. Jedną z podstawowych wartości firmy HL jest odpowiedzialność. W związku z tym na bieżąco zapoznajemy się z wszystkimi komentarzami zamieszczanymi na portalu gowork.pl. Za wszystkie konstruktywne uwagi bardzo dziękujemy, każdy merytoryczny komentarz to krok do tworzenia lepszego środowiska pracy. Dbając o to, aby ten wątek mógł stanowić merytoryczne źródło informacji dla kandydatów ubiegających się o prace w HL, uprzejmie prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi oraz przestrzeganie regulaminu portalu zamieszczając opinie. Pamiętajmy, że opinie nie mogą ujawniać informacji wrażliwych dotyczących firmy (tj. wszelkich zapisów objętych klauzulą poufności, szczegółów regulaminów wewnętrznych itp.) Jeśli jesteś pracownikiem HL Display i masz jakieś wątpliwości, uwagi, sugestie, bądź pytania serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Twoim przełożonym, działem HR lub Dyrekcją Zakładu. Wiemy, że tylko otwarta rozmowa jest podstawą do budowania wspólnego dobrego środowiska pracy. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi będziemy mogli spokojnie porozmawiać o wszelkich wątpliwościach, odpowiedzieć bardzo szczegółowo na wszystkie kwestie, które mogą być dla Ciebie niejasne. Jeśli preferujesz kontakt anonimowy masz możliwość skorzystania z formularza zgłaszania uwag. Jest on dostępny z poziomu każdego komputera dostępnego w firmie.

Nowa

Dla mnie jest ok. Praca jak to na produkcji powtarzalna, ale nie jest ciężka. Jestem zadowolona.

Jorguś

ZFŚS: - dofinansowanie kultury i sportu (zwrot kasy za bilety do kina, teatru, na basen, itp.) - dofinansowanie do podręczników szkolnych dla dzieci - paczka świąteczna dla dzieci - wczasy pod gruszą - "koperta" świąteczna - prezent świąteczny - pożyczki i dofinansowania socjalne dla wnioskujących o pomoc Przy pensji: - premia miesięczna 15% (na produkcji) i 6% (w biurach) - coroczne podwyżki "inflacyjne" Dodatkowo, za niewielką opłatą: - ubezpieczenie grupowe (na siebie lub na rodzinę) - pakiet medyczny (na siebie lub na rodzinę) - pakiet sportowy

Ksawery Nowy wpis

Różne wzmianki się pojawiają w komentarzach, ale najbardziej zainteresowały mnie dwie z nich. Wynagrodzenie faktycznie jest kiepskie? Jakie widełki na start, a jakie po dłuższym czasie pracy (jeśli w ogóle jest różnica)? Były też wpisy o układach, tzn. nie ma za bardzo co liczyć na awans/rozwój?

A Nowy wpis
@Ksawery

Widełki na start poznasz przy rekrutacji a po dłuższym czasie będą dokładnie takie same bo stawka się nie zmieni. Na awans nie ma żadnych szans bo nie ma gdzie, a rozwój to jedynie nabranie doświadczenie na swoim stanowisku. Jak liczysz że ktoś cię dostrzeże i doceni albo wyśle na kurs to możesz zapomieć

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Nowy Nowy wpis

Praca raz cięższa,raz lżejsza,atmosfera na naszej zmianie jest super :) pozdrawiam Iwonę i Agnieszkę.Polecam zakład

No chyba PIP nie zajmuje się plotkami. Pracownicy aż tak nie zgrani że na siebie gadają? Jak taka słaba atmosfera to przydałaby się firmowa integracja żeby ludzie bardziej się zaczęli dogadywać. Tu firma tego nie organizuje w ramach benefitów?

Księgowa

Dramat, rozmowa w ciasnym, małym pokoju, trzy osoby w "komisji", mialam wrażenie że siedzą mi na kolanach i do tego czujesz się jak małpa w z o.o. Niby miło ale jakoś dziwnie. Kompletnie nieumiejetnie prowadzona rozmowa. Pytań od groma, lepszy byłby test. Nawet wody do picia nie zaproponowali. Ogólne wrażenie nijakie. Niby tacy specjaliści ale na mnie wrażenia nie zrobili.

Pytania z księgowości, ogólnie wszystko, czy wpisane w CV czy nie i tak pytają. No i angielski. Jak czegoś nie wiesz to zapada cisza, nie próbują pytać od innej strony tylko uznają że nie wiesz. Tak więc musisz się domyślać o co im chodzi.

Lolka

Jestem ciekawa opinii na dzień dzisiejszy w temacie warunków pracy, atmosfery panującej wśród pracowników, dodatków np świątecznych. Jestem umówiona na rozmowę i nie wiem czego się mam spodziewać

Asia
@Lolka

zależy czy idziesz na produkcję czy do biura

Hubi
@Asia

To od stanowiska zależy np. socjal i dodatki? Biuro ma większe przywileje czy masz na myśli atmosferę?

Czy w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Cześć wam, czy aktualnie firma prowadzi jakieś rekrutacje? Trochę dziwi mnie, że nic nie mogą znaleźć, same archiwalne oferty się pojawiają. Firma jest duża, więc tym bardziej mnie to ciekawi. No nic, chodzi mi o stanowisko Asystentki w dziale Zakupów. Pisali, że doświadczenie jest mile widziane, ale oczekują statusu studenta. Jeśli nie mam tego doświadczenia, to jest możliwość nauczenia się wszystkiego w firmie? Jak wygląda tu rozwój? Na umowie zleceniu ile oferują na rękę? :) Są jakieś ciekawe benefity? Może macie rady co do ewentualnej rekrutacji, żeby wypaść jak najlepiej? Pytań trochę mam, ale mam nadzieję, że ktoś zechce na nie odpowiedzieć i mi pomóc. :)

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz. Na ten moment wszystkie aktualne oferty pracy możemy znaleźć na portalach dedykowanych bezpośrednio ofertom pracy. Jeśli w ofercie pracy jest informacja o tym, że jakaś kompetencja lub umiejętność są mile widziane, wówczas ich posiadanie nie jest obligatoryjne. Rozwój pracowników jest umożliwiany poprzez prowadzenie rekrutacji wewnętrznych oraz odpowiednio dopasowane działania rozwojowe. Proces rekrutacji jest zazwyczaj dwuetapowy i polega na rozmowie telefonicznej z działem HR, a kolejno na spotkaniu osobistym z Kierownikiem działu, do którego prowadzona jest rekrutacja oraz przedstawicielem działu HR. Najlepsza rada - być sobą :) Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu mailowego rekrutacja@hl-display.com Pozdrawiamy!

Zainteresowana

Dzień dobry, chciałam zapytać jak wypłacane jest wynagrodzenie i premia?Czy wypłata może być zaliczkowana?

Jolka

Kiedyś firma z fajną atmosferą. Niestety, komuś się udało (może zależało?) (usunięte przez administratora)

Lola
@Jolka

A teraz jaka jest, co z tą atmosferą nie tak? Kiepska komunikacja z przełożonymi, czy może robią się grupki pracownicze? A komu zależało by się zepsuła i dlaczego, oczywiście nie pytam tu o imię i nazwisko bo RODO, ale osoba na jakim stanowisku?

nowy pracownik

witam jak wyglada praca na magazynie jako operator wózka i jaka stawka na początek?

@nowy pracownik

Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w naszej firmie. W gliwickiej Fabryce praca na wózkach widłowych można podjąć w obszarze materiałów oraz magazynu. Praca jako operator wózka (materiałowy) polega na dostarczaniu surowców na linię produkcyjną, w przypadku pracy jako wózkowy w obszarze magazynu, głównym zadaniem jest bieżąca obsługa załadunków i rozładunków. Konkretne opisy czynności znajdują się w ogłoszeniu o pracę, w przypadku uruchomionej rekrutacji. Zapraszamy również do kontaktu i pozostawienie swojego CV lub numeru telefonu wysyłając wiadomość na adres rekrutacja@hl-display.com W rozmowie telefonicznej, będziemy w stanie przekazać większa ilość szczegółów odnośnie konkretnego stanowiska pracy. Pozdrawiamy

Robert
@HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.

Mam pytanie odnośnie szkolenia na wózki widłowe. Firma wysyła pracowników na takie kursy? Czy żeby się zatrudnić trzeba już mieć uprawnienia i doświadczenie?

Hanz

Witam jak stawka na poczatek na magazynie

Dawid

O to dziwne w sumie. Może ma to związek z tym, że wdycha się tam jakieś opary albo innego rodzaju niebezpieczne dla zdrowia substancje? Nie wiem w sumie ale tak głośno myślę. Pracujesz tam teraz? Bo wiesz co ja akurat pracy szukam a czytałem w tym wątku że od marca firma obiecała podwyżki. To oczywiście dobra opcja i tak chcę ustalić w sumie, czy doszły one do skutku a jak tak to o ile złotych więcej teraz można tam dostać podstawy?

HL

Że co??? Co za bzdura, nie ma nakazu noszenia maseczek. Komus się chyba bardzo nudzi i ewidentnie szuka zaczepki :/

Dzień dobry. W firmie HL Display Gliwice nie ma obowiązku noszenia maseczek na produkcji, doskonale wiedzą o tym osoby aktualnie pracujące w fabryce. Jedynym wyjątkiem jest obowiązek użytkowania maseczek w obszarach, w których są one wymagane do wykonywania określonych prac. Nie ma to jednak związku z pandemią koronawirusa. Pozdrawiamy.

Były ........

Kiedyś firma była naprawdę ok, ale po zmianach w kadrach kierowniczych tylko zwijac się z tamtąd. Firma gdzie kierowniczka zmiany jest po zawodówce nie wróży nic dobrego

@Były ........

Dzień dobry, Podstawą zaangażowania pracownika do pracy na dane stanowisko są przede wszystkim analiza jego dotychczasowego doświadczenie oraz kompetencji, w oparciu o wymogi rekrutacyjne. Kryteria rekrutacyjne w konkretnych procesach są jawne i każdorazowo szczegółowo opisane, a sam proces rekrutacji otwarty dla wszystkich zainteresowanych, którzy spełniają kryteria. Jeżeli są jakiekolwiek wątpliwości co do sposobu pracy, zarządzania, bądź inne problemy wewnętrzne zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w firmie. Wszelkie uwagi można zgłosić przełożonemu, działowi HR, bądź Dyrektor Fabryki. Posiadamy również wewnętrzne kanały komunikacji anonimowej, gdzie również można kierować zapytania. Pozdrawiamy

Szok

Podobno premia roczna 50% z hakiem, czyli to co dostaję za ocene, firma od kilku lat nie spełnia wskaźników?????? Skubią jak mogą podwyżki też będą grosze a niektórzy nic nie dostaną

Dawid
@Szok

Skąd wiesz o tej premii 50% rocznej? W sumie dobrze wiedzieć, że taka jest. Dzięki. Ja teraz sobie tak analizuję sytuację, czy warto tu aplikować. Podwyżki dawno były zapowiedziane, czy jak to wygląda?

@Dawid

Dzień dobry. W naszej firmie jednym z benefitów pracowniczych jest bonus roczny, którego wartość wypłaty jest uzależniona od kilku części składowych. Dokładny opis dla pracowników jest dostępny w regulaminie nagrody rocznej, bądź w dziale HR. Jeśli jako Pracownik masz jakiekolwiek wątpliwości co do wartości wypłaconej nagrody zapraszamy do kontaktu z przełożonym lub działem HR. Pozdrawiamy, HL Display Gliwice

Fanfaq

To prawda pracowanie w maseczce bez stanu epidemii to jakiś żart.

Human

Mam lepsze rozwiązanie. Zamiast bawić się w sabotażystow, polecam udać się do najbliższego kierownika i złożyć wypowiedzenie, nikt nikogo nie trzyma na siłę, nie podobają się zasady?- pożegnaj się i pozwól pracować innym zamiast kręcić pętlę. Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził.

Klo
@Human

Dokładnie, nikt nikogo nie trzyma, jeżeli nie pasuje ci że pracodawca reaguje na to co się dzieje to zmień pracodawcę. Ja wolę popracować dwa tygodnie w maseczce bo są duże zachorowania niż iść na 80% L4 bo ktoś mnie zaraził.

Paulina
@Klo

Czyli to nie jest tak, że cały czas musicie siedzieć w tych maseczkach? Tylko jak wiadomo, że dużo zachorowań w firmie / w okolicy? Mam nadzieję, że firma normalnie je zapewnia do waszego użytku i nie musicie swoich przynosić? ;)

Ona

Kiedyś zapytałam kierownika o podwyżkę, to mi powiedział, że jakby mi dał to komuś innemu by musiał zabrać.

Teresa
@Ona

a jaką masz teraz stawke, wrozsla ci cos ze wzgledu na zmiane wysoksoci kwoty minimalnej w nowym roku ?

@Teresa

Już od sierpnia tam nie pracuję

Irena
@Ona

W mojej poprzedniej firmie też byłam u kierownika po podwyżkę. Powiedział, że nie może mi dać więcej bo by musiał wszystkim dać, lub komuś zabrać. Powiedziałam mu ze jest ****** i żeby sam ******** za takie śmieszne pieniądze. w tym momencie skierowałam się do szatni i wyszłam w polowie dniówki. Czy żałuje? oj nie..... teraz zarabiam o 1000zł wiecej. i zyje z usmieche,m :"D

@Irena

W obecnej pracy mam zarobki 2x większe niż miałam tutaj więc też nie żałuję że się zwolniłam.

Paulina
@Irena

To dziwne, ktoś tu wypisywał benefity i znalazły się tam podwyżki inflacyjne. Czy one faktycznie były czy chodzi wam o to, że poza tym nie było innych podwyżek (np. za staż pracy)? No i tak kręcimy się wokół tematu, ale może ktoś napisze konkretnie chociaż widełki ile można tu zarobić? ;)

Klo
@Paulina

Podwyżki są co roku ale gdzieś w marcu z naliczeniem od stycznia.

Dorota

Witam.Czy są aktualnie przyjęcia na produkcję?

@Dorota

Tam są bez przerwy przyjęcia. Ciężko im ludzi utrzymać. Starzy pracownicy się zwalniają a co dopiero nowi. Jak masz okazję innej pracy to korzystaj bo tutaj to raczej odradzam.

Mini
@Ona

Ogólnie nie polecam tej fabryki. Płaca niska, a atmosfera taka sobie. Ustawiacze chodzą naburmuszeni, latają od maszyny do maszyny, klną pod maszynami, często odburczą coś pod nosem. Podchodzisz i się o coś prosisz to mówią, że jesteś 4 w kolejce. Oni chyba mają najgorzej w tej fabryce ;). Ponoć gniotą ich jakimiś dodatkowymi obowiązkami. Z tego co słyszałam to kilkoro z nich szuka innej pracy, niedawno odeszło 2 z jednej zmiany. Jest ich za mało podobnie jak operatorów. Jak zarabiają tyle co my to im współczuję. Zresztą z operatorami podobnie, mało kto z nowych osób wytrzymuje tam na dłużej.

@Mini

Jeśli faktycznie tak jest to nikt nie próbuje czegoś z tym zrobić? Mam na myśli poprawienie ich nastawienia w zespole. Myślisz, że samo podniesienie stawek by pomogło czy raczej przydałaby się jakaś integracja? Są tu jakieś?

@Ewelina

Integracje są i nic to nie daje. Kasa mała więc brak motywacji do pracy. Wiem coś o tym, pracowałam tam dość długo.

@Ona

aha... a dość długo to tak mniej więcej ile? chciałam dopytać o jakieś podwyżki stażowe chociaż jeśli toś robiłby przez parę lat. a te integracje to firma organizuje chociaż czy chodzi o taką między ludźmi po prostu? wdziałam też info odnośnie czegoś na święta, wiadomo co w tym roku wpada?

@Ewelina

Dość długo tzn. 10 lat. Żadnych podwyżek stażowych nie było od jakichś 7 lat. Przynajmniej ja żadnej takiej nie dostałam. Integracja zakładowa organizowana przez firmę była zazwyczaj raz w roku. Integracje zmianowe też raz w roku ale organizowaliśmy też tak od siebie integracje. A co na święta w tym roku to nie wiem. Zazwyczaj jest premia świąteczna wypłacana przed świętami i dodatkowo pieniądze dla dzieci na Mikołaja

@Ona

To te premie jakie potencjalnie mogłyby być jeśli coś z tymi podwyżkami słabo sytuacja wygląda? Bo rozumiem, że nie ubiegałaś się bezpośrednio o to czy dałoby radę za staż coś zwiększyć? Ciekawa bym była ich odpowiedzi po tylu latach pracy

x

Najgorsza firma, w jakiej pracowałam. Bardzo niesprawiedliwy podział obowiązków zależny od widzimisię "liderów" lub sympatii (lub jej braku) do danej osoby. Maszyny były przydzielane albo w taki sposób, że można było się zanudzić bo z maszyny wychodziły gotowe, popakowane w woreczki elementy i wystarczyło podstawić karton aby sobie spadały, albo w taki, że nie było czasu wyjść do toalety bo detale po chwili spadały na ziemię. Mając kilka "szybszych" maszyn do obsługi niby jak mamy znaleźć czas na np. przycinanie, sprawdzanie każdego elementu z każdej strony czy aby na pewno jest idealny? Wieczne błaganie o wyjście na przerwę bo nikt nie stanie za ciebie na maszynie bo woli stać i rozmawiać. :) Dodatkowo obgadywanie innych pracowników przez tych "wyżej postawionych" (pojęcie względne) jest raczej nie na miejscu. Nie wiem jak sytuacja wygląda na ten moment, ale ja wytrzymałam kilka miesięcy jakiś czas temu, ale poprzez mobing i bezczelne naśmiewanie się ze mnie zarówno ze strony ówczesnej liderki jak i jej zazdrosnych, zakompleksionych pupilków stwierdziłam, że nie warto niszczyć sobie psychiki. Jedynie faceci (m.in. materiałowi) byli bardzo w porządku, dało się z każdym porozmawiać, zawsze chętnie pomagali, ale niektóre kobiety tam to porażka, jak tylko widziały że rozmawiam z jakimś chłopem to od razu się krzywo patrzyły haha śmiechu warte. Do tego gorąco, głośno i czarne z kurzu wiatraki.

Teresa
@x

nie było szans na jakąś rotację pracy przy tych maszynach ze w ciągu dnia np zmiana co 2-4h by nie było własnie nudno lub że nadmiar pracy ? nie dało się na to poskarżyć brygadziście ?

@Teresa

Niestety to tak nie działa. Dostajesz maszyny i przez 8 godz na nich pracujesz. Nic nie da skarżenie brygadziście czy komuś innemu.

@Była pracownica

Nie rozumiem tylko czemu to nic nie da? Oni od tego właśnie nie są przypadkiem?

@x

Dzień dobry! Dziękujemy za przekazanie opinii. Przykro nam, że jako pracodawca nie spełniliśmy Twoich oczekiwań dotyczących miejsca pracy. Specyfika pracy na naszej produkcji faktycznie w większości stanowisk wymaga, aby odbierać detale wyprodukowane przez maszyny. Każdy pracownik, który zaczyna u nas pracę na produkcji ma możliwość zapoznania się z charakterem naszej produkcji, aby sam ocenił, czy rodzaj wykonywanej pracy i warunki są dla niego akceptowalne. W kontekście poważnych zarzutów dotyczących mobbingu, problemów personalnych, czy też komunikacyjnych wśród pracowników produkcji i kadry zarządzającej nie otrzymaliśmy wewnątrz żadnego zgłoszenia jakoby sytuacja o której piszesz miała mieć miejsce, dlatego też w tym momencie nie jesteśmy w stanie w żaden sposób zareagować. Po drugie forum to nie jest narzędziem do rozwiązywania ewentualnych problemów, które mogłyby pojawić się wewnątrz organizacji. Zawsze zachęcamy do zgłaszania wszelkich uwag i problemów bezpośrednio liderom, kierownikom, działowi HR, dyrekcji. Można to również zrobić anonimowo używając wewnętrznych kanałów komunikacji, jeżeli pracownik z różnych przyczyn nie chce zgłaszać problemu osobiście. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego!

Co wchodzi w socjal HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Jorguś

A, i zapomniałem jeszcze, że na produkcję można skorzystać z transportu, a na koniec roku jest jeszcze premia roczna zależna od wyników.

Aleksander
@Jorguś

Ile się tej premii dostaje w najgorszym przypadku? Bywa tak że ktoś nie dostanie jej wcale?

Fight
@Aleksander

Nie no aż tak źle to nie jest

@Jorguś

Premia roczna jest wypłacana dopiero w marcu a nie na koniec roku. Premię dostają tylko pracownicy zatrudnieni bezpośrednio pod HLa

@Aleksander

Może być tak, że nie dostanie się tej rocznej premii

Dzień dobry, dziękujemy za przesłane pytanie. Tak jak zostało już to opisane poniżej pracodawca HL Display zapewnia szereg benefitów dla pracowników : ZFŚS, premia miesięczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta sportowa, bezpłatny transport pracowniczy, dofinansowanie do napojów. Nagroda roczna zwana poniżej premią roczna jest rozliczana i przyznawana po zamknięciu danego roku pracownikom HL w oparciu o kryteria, które doskonale są znane wszystkim Pracownikom. Pragniemy uczulić na to, że to forum nie jest miejscem na analizę poufnych przepisów i regulaminów wewnętrznych pracodawcy, a jeżeli pracownicy mają jakiekolwiek pytania lub wątpliwości co do zastosowanych w firmie rozwiązań zachęcamy do skorzystania z szeroko rozwiniętych kanałów komunikacji wewnętrznej lub bezpośredniego zadawania pytania bezpośredniemu przełożonemu lub działowi HR. Pozdrawiamy!

@HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.

Jeśli premie świąteczne i premia roczna jest przyznawana tylko osobom zatrudnionym pod HLem a nam agencyjnym nic się nie należy mimo że pracujemy tutaj od początku roku i nic o przejściach nie słychać to jesteście bardzo nie fer i to taka trochę dyskryminacja, robimy dokładnie to samo i nic w zamian, jeśli to prawda to nie polecam nikomu i trzeba będzie zmienić firmę

ASD
@Nowy

Ale przecież tak wygląda praca pod agencją, że obowiązują Cię dodatki Twojego pracodawcy (agencji), a nie firmy w której pracujesz. Pretensje tylko do siebie

Jacek
@ASD

On ma mieć pretensje do siebie? On sobie wybierał czy ma pracować pod agencja czy pod firma? I właśnie takie firmy jak hl żerują na ludziach bo po co ich zatrudniać bezpośrednio jak mają później z tego same korzyści

Wrrr
@ASD

Pretensje do kogo? bo chyba źle przeczytałem? Takiś gwiazdor i wódź plemienia? Pretensje to można mieć do pracodawcy, że woli się bawić w agencje pracy a nie w przyjecia bezposrednie dobrych i sprawdzonych pracownikow. dobrze ze ukrocili to całe nieporozumienie do poltora roku, bo inaczej ludzie by pracowali w tych agencjach do konca zycia

kandydatka
@HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.

witam, czy firma aktualnie rekrutuje na produkcję? ilozmianowy jest system pracy w HL Display? z góry dziękuję za info

@kandydatka

Są przyjęcia przez agencję. System 3-zmianowy

kandydatka
@Pracownica

czy mogłabys napisac która agencja prowadzi nabór?

@kandydatka

Z tego co się orientuję to Randstad lub Manpower

@Pracownica

Szanowni Państwo. Firma zatrudnia pracowników tymczasowych, w oparciu o aktualnie obowiązujące przepisy Kodeksu Pracy oraz Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych i stosuje się do wszelkich regulacji tam zapisanych. Dodatkowo HL Display stara się regularnie przejmować pracowników pod firmę, kiedy tylko jest taka możliwość, natomiast dużo w tej kwestii zależy od również od samych pracowników. W kontekście awansów wewnętrznych kiedy tylko możemy ogłaszamy rekrutacje wewnętrzne i promujemy naszych pracowników. Jeśli jesteście aktualnymi pracownikami naszej firmy, a brakuje Wam informacji dotyczących aktualnych rekrutacji to zapraszamy do śledzenia pojawiających się ogłoszeń na tablicach wewnątrzfirmowych lub do kontaktu z przełożonym/działem HR. Pozdrawiamy!

@Jorguś

Co do podwyżek "inflacyjnych" to nie zawsze każdy je dostaje. Uzależnione to jest w dużym stopniu od tzw. oceny rocznej, niekiedy od "widzimisie" kierownika

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Była pracownica

Nadgodziny zazwyczaj są dodatkowo płatne. Z tego co wiem to raczej nie ma możliwości odbioru godzin. Co innego gdy coś odrabiasz to wtedy nadgodziny zamieniasz na wolne

Zostaw merytoryczną opinię o HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HL DISPLAY GLIWICE Sp.z o.o.