Opinie o MASOVIA CARE w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MASOVIA CARE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie MASOVIA CARE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MASOVIA CARE w Warszawa

Renata

Jeżeli jakaś opiekunka lub opiekun potrzebuje wyjazdu przez firmę polecam MASOVIA CARE z siedzibą w Warszawie, pensja zawsze wypłacana zawsze na czas, składki ZUS opłacane, koordynatorka pani Patrycja jest pomocna w każdej sytuacji. Firma jest zainteresowana swoim pracownikiem.

Renata

Wszystkim polecam firmę MASOVIA CARE, moja koordynatorka pani Patrycja w każdej sytuacji stara się pomóc.

Katarina 1

Polecę każdemu kto mnie zapyta o pracę. Duży pozytyw.

Barbara18

Firma,którą mogę polecić każdemu. Zawsze miła i kompetentna obsługa - oferowana praca zawsze do oczekiwań klienta.

Opiekunka Osób Starszych

Miła rozmowa bez zbędnego stresu. Z racji, że mieszkam w Warszawie, wolałam załatwić wszystko osobiście. Firma zrobiła na mnie pozytywne wrażanie. Za tydzień wyjeżdżam na zlecenie do Waldbronn:)

Polecam

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Doti

Polecam firmę MASOVIA CARE jako pracodawcę do pracy jako opiekunki nad starszymi osobami na terenie Niemiec. Firma jest solidna, rzetelna i stabilna.Panie koordynatorki zawsze życzliwe, służa pomocą zarówno w Polsce i za granicą. Wyjazdy są w różnych terminach, najczęściej trwają ok 2 miesięcy.Wynagrodzenie zawsze na czas . Wszystkich informacji udzielają Panie w biurze pod nr. telefonu 513 990 616.

Doti

Witam, polecam firmę Masovia Care do pracy za granicą jako opiekunki do osób starszych. Masz kłopoty finansowe?? Firma zapewni Tobie dobre wsparcie finansowe. Wystarczy Być mobilnym, pracowitym, otwartym na nowe wyzwania, znać j. niemiecki oraz mieć doświadczenie w opiece. Pracuje w firmie ok. 2 lat i jestem zadowolona. Polecam.

Teresa
@Doti

A jak wygląda weryfikacja znajomości języka niemieckiego na rozmowie wstępnej? Czy jest to rozmowa po niemiecku czy test?

@Teresa

Rozmowa po niemiecku .

@Doti

Proste zdania , dotyczace Twojej osoby ( co lubisz robic, gdzie mieszkasz etc ) oraz zdania pomocne do rozmowy z Podopieczną . ( jak sie dzisiaj czuje , co chce robic , co zje etc...)

Katarina1

Współpraca z firmą pozytywna.Koordynacja super. Polecam i duży pozytyw.

Doti

Masovia care to firma godna polecenia. Panie koordynatorki a zwłaszcza p.Kasia to osoba bardzo życzliwa, pomocna , wspiera w trudnych chwilach. Praca na terenie Niemiec. Pozytywne wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas. Polecam ciepło. Adres korespondencyjny biuro@masovia-care.pl

Doti

Masovia Care to firma godna polecenia. Panie koordynatorki, a zwłaszcza moja "opiekunka " p.Kasia to osoba życzliwa,zawsze pomocna, wspiera w trudnych chwilach. Praca legalna , na zlecenie, wynagrodzenie pozytywne zawsze wypłacalne w terminie. Polecam serdecznie.

Grażyna Gutowska

Współpraca z tą firmą zawsze jest udana, polecam serdecznie!

AgaAga

Nie mam zastrzeżeń co do pracy tej firmy. Wypłata na czas, dobra współpraca z biurem i życzliwość w rozwiązywaniu problemów

Ewelina
@AgaAga

Ostatnio wiele osób chwali sobie tego pracodawcę, co jest oczywiście czymś super. Jestem ciekawa, jak długo pracujesz w MASOVIA CARE, ale chcę Cię na początek zapytać o inną rzecz. Czy firma chętnie przyjmuje do pracy osoby zainteresowane zatrudnieniem jedynie na część etatu?

ada2

Dokumenty w komplecie na czas, wypłata na czas

Barbara18

Z firmą pracuję dopiero , ale mogę ją szczerze polecić. Wypłatę dostałam terminowo; kolejny wyjazd został zorganizowany bardzo szybko; zawsze można na nich liczyć jeżeli chodzi o pomoc podczas wyjazdów (p. Patrycja). Polecam

Ali11

Dobry kontakt z firmą, dokumenty w komplecie na czas, wypłata na czas

Grażyna Gutowska

Polecam firmę MASOVIA CARE. Współpracuję z Nią od dwóch z obopólnym zadowoleniem. Kontakt z firmą jest bardzo dobry, łatwy. Wypłacalność jest jak najbardziej w porządku. Serdecznie polecam! - Grażyna Gutowska, Borne Sulinowo

Doti

Polecam firmę Masovia Care. Praca na terenie Niemiec jest bardzo ciekawa, dobrze płatna . Zapraszam do kontaktu z paniami koordynatorkami w celu informacji.

Katarina1

Duży pozytyw dla firmy. Polecam każdemu kto zapyta o warunki zatrudnienia i płace.

Princess

MASOVIA CARE jest rzetelną firmą. Umowa przejrzysta, składki ZUS opłacane, ubezpieczenie NFZ,karta EKUZ. Jeśli chodzi o wypłatę no cóż to kwestia zawsze do dyskusji przed podjęciem się danego zlecenia. Może nie jest najgorzej jeśli chodzi o wysokość wypłat ale szału też nie ma. Za tydzień wracam ze swojego ósmego zlecenia z tej firmy i jestem zadowolona jak do tej pory ze współpracy. Informacje o stanie podopiecznych i warunkach mieszkalnych, które dostaję od Pań z biura przed wyjazdem w większości zgadzają się z rzeczywistością więc mam zaufanie do firmy. Polecam MASOVIA CARE osobom chcącym pracować w Niemczech jako opiekunka z tej firmy można śmiało wyjeżdżać.

@Princess

Opinia kupiona jak wszystkie tutaj haha.(usunięte przez administratora) Żal mi ciebie dziewczyno. Nie wiem jaką oferma trzeba być żeby sie tak sprzedać i (usunięte przez administratora) nędzne farmazony za grosze. Widziałam liczby Ewela bo ich rozliczamy .Wzięli ci połowę z tego co niemiecka rodzina zapłaciła a ty jeszcze bajke opowiadasz. Rozumiem za komuny wynajmowana klakierów i biedni się garneli ale teraz. Jest pracy bez liku . Nie wiem naprawdę jakim przegrywem trzeba być żeby zostać tak potraktowanym i jeszcze klaskać za kolejne ochłapy

Doti

Polecam firmę Masovia Care. Praca polega na opiece nad starszymi ludzmi na terenie Niemiec. Pani Dyrektor i panie Koordynatorki to osoby profesjonalne, rzetelne , pomocne . W kazdej sytuacji można kontaktowac się telefonicznie. Są też ogromnym wsparciem w trudnych sytuacjach. Wynagrodzenie jest zawsze w terminie , umowa na każdy wyjazd przejrzysta i czytelna. Polecam pracę w Masovia Care, podaje kontakt telefoniczny w celu informacji na temat pracy ; 513 990 616, oraz 508 793 563.

Katarina1

Współpraca z firmą to przyjemność. Koordynacja super. Wypłaty na czas. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o MASOVIA CARE - Warszawa

• Jak się pracuje w MASOVIA CARE?

Zobacz opinie na temat firmy MASOVIA CARE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MASOVIA CARE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 66 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MASOVIA CARE?

Kandydaci do pracy w MASOVIA CARE napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MASOVIA CARE
4.4/5 Na podstawie 93 ocen.
  • ul. Dyngus 7
    03-609 Warszawa