TFP
counter
4 22 46 5 1
Pytanie Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TFP?

Elka Nowy wpis
@Pytanie

Atmosfera.... Katastrofa. Wiem, bo tam pracowałam. Zastraszanie, wyzywanie, złe traktowanie i w Kórniku i w Bab, nie polecam. Niektórzy kierownicy, aby się dowartoścować wyżywają się krzykami i obraźliwymi inwektywami w stosunku do pracowników, na szeroką skalę rozpowszechnione w Bab. Myślę, że w TFP panuje ciche przyzwolenie na taki proceder.

Henry Nowy wpis

@Realka Jak ktoś chce powiedzieć coś złego to zawsze znajdzie argument. Ja wiem jedno, że firma jest ok więc polecam pracę.

Tak2Nie
Realka Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Wszystko było by fajnie gdyby nie przedmiotowe traktowanie pracowników. Nigdy nie wiesz na jaką zmianę idziesz za tydzień.

Tak3Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w TFP?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

myslcie

nie sadzicie dlaczego ludzie oszukuja ze robia sobie chorobowe a widac ich ze odpoczywaja gdzies tam... pierw zapytajcie ludzi czy ich bylo stac na ,,przerwy,,.. w pracy aby sobie pozwolic na odetchnienie od pracy. juz sa tacy co sprawdzaja tych co musza oszukiwac ze sa chorzy aby odpoczac... nie wiem jak jest za granica ale sadze ze nie trzeba tak kombinowac aby odpoczac i uciekac sie po kontach...

Tak1Nie
Kamaz
Nazwa działu: Produkcja

Koniecznie musze tam.pracowac z tego co czytam jest tam zajebioza

Tak1Nie1
Czarek

@Nik Dziwna opinia! Firma jest dobrze oceniana, może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę?

Tak1Nie
Fajnyweekend
@Czarek

Cała produkcja właśnie pada ze śmiechu a szczególnie ci którzy muszą pracować dziś 12godzin

Tak5Nie2
Damian
@Fajnyweekend

Czy zmiany na produkcji po 12h są normą, czy jest to kwestia obowiązkowych nadgodzin z jakiegoś powodu? Powiedz proszę coś więcej.

TakNie2
Sz
@Damian

Zazwyczaj dzwonią do Ciebie to musisz przyjść . Nie ma słowa nie . Praca po 12 godzin jest tam codziennością . Tam nie masz chwili odpoczynku

Tak1Nie2
Ja

Możecie mi coś powiedzieć jak tam się pracuje? Chodzi o atmosferę itd

Sz
@Ja

Fatalnie , wykorzystywanie pracownika nazwał pracy . Raz na jednej maszynie raz na drugiej każdego gdzieś rzucają . Praca dla woła

Nick
Użytkownicy czekają na odpowiedź 172 dni.

Witam czy moglby ktos powiedziec jak wyglada praca Magazyniera/Kierowcy wózka? Jak z atmosferą na tym dziale zarobki? Nastawienie do nowych pracowników?

Nik

Ta firma to katastrofa. Widać było po targach. Klienci odchodzą, wieczne reklamacje, jakość to fikcja, produkcja dybie na leni z biura, a Ci szczęśliwi stołki grzeją i wyżywają się na produkcyjnych. Obudźcie się wreszcie, bo pretensje powinniście mieć do siebie. Od wielu lat firma stoi w miejscu, a teraz to już nawet jedzie na wstecznym.

Tak3Nie2
Wiesiu
@Nik

A to mówisz o TFP w Babimoście czy o innej firmie? Dostaliśmy kolejna podwyżkę druga w tym roku weekendy zazwyczaj wolne a nowa hala już stoi i czeka na tekturnice

Tak5Nie1
@Nik

Kto się niby na kim wyżywa? Jeśli wyżywaniem nazywamy zwrócenie uwagi nierobom to nie mam pytań. Od kiedy nie ma (usunięte przez administratora) to nie ma osoby która by się wyzywała na pracownikach. Trzeba było się uczyć to tez byś siedział/a w biurze i inni na Ciebie by robili.

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 279 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w TFP?

Czarek

Świetna firma i wystarczy robić swoje a zadowolenie gwarantowane.

Tak9Nie
Zatroskany

Witam możecie mi coś powiedzieć o waszym byłym kierowniku Rafale?

Tak2Nie
Ewil
@Zatroskany

Kierowniku? Coś nowego. Nie był u nas nigdy kierownikiem.A, co?Już pokazuje na co go stać? Wiele osób odetchnęło z ulgą jak odszedł i wiele jeszcze odejść powinno tych samomianowanych kierowników.Ten to chociaż miał jaja,że doszedł do tego,że to już ten moment.

Uczciwy
@Zatroskany

Admin, co na to,że w swojej wypowiedzi nie powinno podawać danych osobowych innych osób, nawet inicjałów, po których mogą być rozpoznani. Zabrania tego regulamin https://www.gowork.pl/regulamin

Zatroskany
@Uczciwy

Jeżeli to prawda administracjia pewnie się tym zajmie ;) Chociaż wątpię by samo imię łamało regulamin. A co do tego pana to hmm w pierwszych dniach swojej działalności był bardzo rozwiązły przy rozmowach z szefostwem czym nie zaskarbił sobie szacunku "podwładnych". I właśnie jestem ciekawa do czego jest zdolny.

@Zatroskany

A w jakiej firmie teraz pracuje?

Zatroskany royal pack

@Zatroskany royal pack

Czysta ciekawość

Nicj
@Zatroskany

Z tego co Pamiętam (usunięte przez administratora)nigdy nie mianował i nie nazywał siebie kierownikiem więc nie wiem po co ta zgryzota. To że nie dawał sobie wejść na głowę nie było niczym złym, robiłaś swoje to miales u niego dobrze laserów nie lubił to fakt no i dobrze ! myślę że po prostu ludzi a nie podoba się że facet ma swoje zasady a Polak jak Polak woli robić tak żeby się nie narobić ale to niestety nie u Rafała

Ilona

Nikt z Was nie chce podzielić się z innymi użytkownikami forum aktualnymi informacjami o tfp? Zauważyłam na paru ważniejszych stronach z ogłoszeniami, że prowadzą obecnie rekrutację na rozmaite stanowiska. Może ktoś z Was już aplikował i uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej?

Tak8Nie

Alyana
@Ilona

TFP- Babimost...słynie z chamstwa i odgórnego pozwolenia na mobbing.Część ludzi odchodzi,bo ma już dość podłego i bezczelnego traktowania. Pani M z KJ wyżywa się na ludziach i wylewa swoje frustracje,proceder trwa od lat, nikomu z zarządu to nie przeszkadza. Praca w porządku,kasa trochę gorsza,ale jest nowy Dyrektor, więc są szanse że się polepszy,bo widać,ze zależy mu na pracownikach i z szacunkiem się do nich odnosi.Parę nowych osób przyjętych przez nowego dyrektora daje nadzieje na poprawę jeśli chodzi o stosunek do pracowników...byle Ci ,,starzy" nie odebrali im sił.

Tak35Nie

stary pracownik
@Alyana

Przestań Kaśka, Może Pani M nie jest zbyt alokwentna, ale za to od lat kompetentna, w przeciwieństwie do Ciebie. Jesteś jedną z tych paru nowych osób...tzw słuchaczy Sławka(wraz z twoim synkiem Kamilkiem). Ale ja się pytam gdzie jest twoja aktywnośc w firmie, co zrobiłaś , co ulepszyłaś? Jedyne co zrobiłaś , to wkręciłas swoją córeczkę, kompletnie bez żadnego doświadczenia do logistyki. Ludzie to widzą, i mówią że jedyne z czego Ciebie kojarzą to szczerzenie białych ząbków - to też coś...gratuluję! Ps. nie jestem z kj

Tak16Nie1

Guzol
@Alyana

dobrze zes powieziol mozna dodac wiecy ale nikt nie slucha dlatego ludzie odchodza o starej panny lepi nie gadac nie rusza sie KONFitur

Tak12Nie

@.com1
@Ilona

A co tu pisać jak wszystko bez zmian,praca po 12 godzin za wolne,reklamacji cały komplet,stawki żałosne,mobing w pełni.wzystko po staremu.

GoWork usuwa komentarze!!!

Dlaczego usuwacie komentarze te negatywne ale treściwe które dużo osób popiera to po to żeby ukryć przed przyszłym pracownikiem co go czeka w tfp

Damian
@GoWork usuwa komentarze!!!

Zapewniam Cię, że komentarze na temat firmy nie są usuwane. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy jest łamany regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Każda opinia -negatywna lub pozytywna - jeśli jest konstruktywna i napisana w kulturalnym tonie jest ważna i wiele wnosi do wątku. Jeśli możesz i chcesz napisać swoją opinię o firmie i warunkach zatrudnienia, to chętnie dowiem się, jak wygląda sytuacja benefitów. Czy firma oferuje swoim pracownikom jakieś dodatki do wynagrodzenia?

GoWork question

I jak nagle skoczyła wam ocena do 5/6 ale już dałem 1 więc macie 4/6 ludzie dołączcie się bo zakład próbuje się wybielić chyba strona nie jest obiektywna i bierze pieniądze za usuwanie negatywnych komentarzy!!!!!

Serhii

дуже погана компанія, користуватися працівниками, платити мало, не рекомендую

Ilona

@Babimost cjtr Bardzo dziękuję, że postanowiłeś wyrazić swoją opinię na temat pracy w tfp. Od Twojej aktywności na forum minął już pewien czas. Może w związku z tym mógłbyś napisać coś jeszcze o wyżej wymienionym pracodawcy? Zachęcam Cię do wyrażenia swojej opinii, gdyż stanie się ona pomocna dla osób, które są zainteresowane aplikowaniem tam.

співробітник

погана робота, я нікому не рекомендую, мало грошей

Babimost cjtr

Nic się nie zmieniło tylko dyrektor zakładu. I podejrzewam że będzie gorzej. Zarobki na niskim poziomie gorąco i zero weekendów

Tak5Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TFP - Babimost

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.