Opinie o TFP w Babimost

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TFP. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TFP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFP w Babimost

BotanicFlovur

To jest dramat. Po pierwsze brakuje pracowników produkcji i wózkowych, ludzie się zwalniają, idą za lepszą kasą a dyrekcja ma na to wywalone a przynajmniej tak na to wygląda ????‍♀️ Liczyli na wakacyjnych a jakoś nie ma ich za wiele. 12nastki przez oddawanie wolnego za soboty i niedziele. Ludzie są zmęczeni a tym samym robią się GBUROWACI. coraz więcej (usunięte przez administratora) między pracownikami. Jedyny plus? - wkoncu zdecydowali się na ściągnięcie masek.

W imię prawdy
@BotanicFlovur

Brawo za ten trafny kometrz...tak to niestety wszystko prawda...:(

Witam czy ktoś jeździ do TFP do Babimostu przez Dąbrówkę Wlkp lub Zbąszynek potrzebny transport dla 3 osób teraz mamy dniówki

Realny

TFP Tania fizyczna praca..uwaga dość mocno zakorzeniona wszechobecna (usunięte przez administratora).

Rozsądny
@Realny

Realny to dlaczego tu pracujesz. Czyżby rajcowała ciebie (usunięte przez administratora).

@Realny

To prawda. TFP Tania fizyczna praca .Szukają jeleni o pracy

Pracus

Jeśli chcesz mieć życie przez 12tki i zmiany wyrwócne do góry nogami zapraszamy do tfp kochana kochany...

Nikolas
@Pracus

Jak wyglada system zmianiowy w tfp ? 12 godzin pracuje sie ?

Orson
@Nikolas

Napiszę Tobie taki przykład...pierwszy z brzegu...południowe zmiany kończysz przeważnie nocką od 18.oo do 6.oo z piątku na sobotę,a już w poniedziałek na 6.00 do 18.oo kolejna 12stka i nie ma zmiłuj czy się chce czy nie trzeba iść...

Nikolas
@Orson

Tzn nawet na magazynie jako wózkowy sa 12nastki?

Orosn

Wszędzie są...

@Orosn

Właśnie słyszałam w Sulechowie, że nieźle w tfp można sobie dorobić do pensji ... - po 12 godz. ... - taki mały sarkazm, albo raczej współczucie.... . Skoro ludziom taki układ pasuje. W aktualnej sytuacji gospodarczej to ciezko ponarzekać (hmmm?) ale ten stan utrzymuje się w tfp full czasu ..... MASAKRA. Ja - nie, dziękuję.

Orson
@Brak

Z czystym sumieniem nie polecam

Benchmark
@Nikolas

Głupoty. 12 zdarzają się, ale nie ma obowiązku na nie chodzić. Ja TFP polecam. Jestem zadowolony. Dobra praca i dobra płaca.

@Benchmark

Z innego źródła wiem, że faktycznie 12 godz. nie są obowiązkowe, ale "lepiej żebyś został dłużej - taka słowna manipulacja.... .

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TFP.
logo firmy Spedytor
Babimost
Woga Sp. z o. o.
kandydat

Witam.Chcę składać dokumenty o pracę w TFP proszę o szczere opinie jaka atmosfera jakie zarobki czy są nadgodziny i jak płatne z góry dziękuje za odpowiedzi.

@kandydat

Atmosfera w pracy dobra i o wiele lepsza niż w innych firmach. Są nadgodziny ale dobrze płatne 50 i 100, można ładnie sobie dorobić.

Zastal

Dzień doberek.Co możecie powiedzieć o swoim byłym dyrektorze Marcinie.Cholera w grudniu przyszedł do Royalpack i już pół magazyny zwolnił.Ludzie zaczęli przez niego na siebie spiskować i atmosfera zrobiła się jeszcze gorsza niż była.Wiecie może za co wylatywał z poprzednich firm bo trochę ich po drodze było ????????????

Bartek

Z pewnością niejedna osoba powinna zmienić swoje postępowanie Natomiast zacznijmy doceniać naszą firmę bo póki co to mamy bardzo dobrego pracodawcę!

Natalia
@Bartek

Którą osobę masz na myśli ?

Arek

Co nowego w TFP ? Coś się zmieniło ? Warto aplikować o pracę ?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TFP?

Elka

Atmosfera.... Katastrofa. Wiem, bo tam pracowałam. Zastraszanie, wyzywanie, złe traktowanie i w Kórniku i w Bab, nie polecam. Niektórzy kierownicy, aby się dowartoścować wyżywają się krzykami i obraźliwymi inwektywami w stosunku do pracowników, na szeroką skalę rozpowszechnione w Bab. Myślę, że w TFP panuje ciche przyzwolenie na taki proceder.

Brak

Może jakieś świeże informacje na temat tfp w Babimoście ?

M

W Babimoście nie jest aż tak źle. Zależy na jaką zmianę trafisz, na jakich ludzi i na jaką maszynę. Jak jest miła atmosfera to każda praca staje się przyjemnością.

Henry

@Realka Jak ktoś chce powiedzieć coś złego to zawsze znajdzie argument. Ja wiem jedno, że firma jest ok więc polecam pracę.

Realka

Wszystko było by fajnie gdyby nie przedmiotowe traktowanie pracowników. Nigdy nie wiesz na jaką zmianę idziesz za tydzień.

myslcie

nie sadzicie dlaczego ludzie oszukuja ze robia sobie chorobowe a widac ich ze odpoczywaja gdzies tam... pierw zapytajcie ludzi czy ich bylo stac na ,,przerwy,,.. w pracy aby sobie pozwolic na odetchnienie od pracy. juz sa tacy co sprawdzaja tych co musza oszukiwac ze sa chorzy aby odpoczac... nie wiem jak jest za granica ale sadze ze nie trzeba tak kombinowac aby odpoczac i uciekac sie po kontach...

Kamaz

Koniecznie musze tam.pracowac z tego co czytam jest tam zajebioza

Czarek

@Nik Dziwna opinia! Firma jest dobrze oceniana, może ktoś wybrał sobie niewłaściwą pracę?

Fajnyweekend
@Czarek

Cała produkcja właśnie pada ze śmiechu a szczególnie ci którzy muszą pracować dziś 12godzin

Damian
@Fajnyweekend

Czy zmiany na produkcji po 12h są normą, czy jest to kwestia obowiązkowych nadgodzin z jakiegoś powodu? Powiedz proszę coś więcej.

Sz
@Damian

Zazwyczaj dzwonią do Ciebie to musisz przyjść . Nie ma słowa nie . Praca po 12 godzin jest tam codziennością . Tam nie masz chwili odpoczynku

Możecie mi coś powiedzieć jak tam się pracuje? Chodzi o atmosferę itd

Sz

Fatalnie , wykorzystywanie pracownika nazwał pracy . Raz na jednej maszynie raz na drugiej każdego gdzieś rzucają . Praca dla woła

Witam czy moglby ktos powiedziec jak wyglada praca Magazyniera/Kierowcy wózka? Jak z atmosferą na tym dziale zarobki? Nastawienie do nowych pracowników?

Nik

Ta firma to katastrofa. Widać było po targach. Klienci odchodzą, wieczne reklamacje, jakość to fikcja, produkcja dybie na leni z biura, a Ci szczęśliwi stołki grzeją i wyżywają się na produkcyjnych. Obudźcie się wreszcie, bo pretensje powinniście mieć do siebie. Od wielu lat firma stoi w miejscu, a teraz to już nawet jedzie na wstecznym.

Wiesiu
@Nik

A to mówisz o TFP w Babimoście czy o innej firmie? Dostaliśmy kolejna podwyżkę druga w tym roku weekendy zazwyczaj wolne a nowa hala już stoi i czeka na tekturnice

@Nik

Kto się niby na kim wyżywa? Jeśli wyżywaniem nazywamy zwrócenie uwagi nierobom to nie mam pytań. Od kiedy nie ma (usunięte przez administratora) to nie ma osoby która by się wyzywała na pracownikach. Trzeba było się uczyć to tez byś siedział/a w biurze i inni na Ciebie by robili.

Czarek

Świetna firma i wystarczy robić swoje a zadowolenie gwarantowane.

Zatroskany

Witam możecie mi coś powiedzieć o waszym byłym kierowniku Rafale?

Ewil
@Zatroskany

Kierowniku? Coś nowego. Nie był u nas nigdy kierownikiem.A, co?Już pokazuje na co go stać? Wiele osób odetchnęło z ulgą jak odszedł i wiele jeszcze odejść powinno tych samomianowanych kierowników.Ten to chociaż miał jaja,że doszedł do tego,że to już ten moment.

Uczciwy
@Zatroskany

Admin, co na to,że w swojej wypowiedzi nie powinno podawać danych osobowych innych osób, nawet inicjałów, po których mogą być rozpoznani. Zabrania tego regulamin https://www.gowork.pl/regulamin

Zatroskany
@Uczciwy

Jeżeli to prawda administracjia pewnie się tym zajmie ;) Chociaż wątpię by samo imię łamało regulamin. A co do tego pana to hmm w pierwszych dniach swojej działalności był bardzo rozwiązły przy rozmowach z szefostwem czym nie zaskarbił sobie szacunku "podwładnych". I właśnie jestem ciekawa do czego jest zdolny.

@Zatroskany

A w jakiej firmie teraz pracuje?

Zatroskany royal pack

@Zatroskany royal pack

Czysta ciekawość

Nicj
@Zatroskany

Z tego co Pamiętam (usunięte przez administratora)nigdy nie mianował i nie nazywał siebie kierownikiem więc nie wiem po co ta zgryzota. To że nie dawał sobie wejść na głowę nie było niczym złym, robiłaś swoje to miales u niego dobrze laserów nie lubił to fakt no i dobrze ! myślę że po prostu ludzi a nie podoba się że facet ma swoje zasady a Polak jak Polak woli robić tak żeby się nie narobić ale to niestety nie u Rafała

Ilona

Nikt z Was nie chce podzielić się z innymi użytkownikami forum aktualnymi informacjami o tfp? Zauważyłam na paru ważniejszych stronach z ogłoszeniami, że prowadzą obecnie rekrutację na rozmaite stanowiska. Może ktoś z Was już aplikował i uczestniczył w rozmowie kwalifikacyjnej?

Alyana
@Ilona

TFP- Babimost...słynie z chamstwa i odgórnego pozwolenia na mobbing.Część ludzi odchodzi,bo ma już dość podłego i bezczelnego traktowania. Pani M z KJ wyżywa się na ludziach i wylewa swoje frustracje,proceder trwa od lat, nikomu z zarządu to nie przeszkadza. Praca w porządku,kasa trochę gorsza,ale jest nowy Dyrektor, więc są szanse że się polepszy,bo widać,ze zależy mu na pracownikach i z szacunkiem się do nich odnosi.Parę nowych osób przyjętych przez nowego dyrektora daje nadzieje na poprawę jeśli chodzi o stosunek do pracowników...byle Ci ,,starzy" nie odebrali im sił.

stary pracownik
@Alyana

Przestań Kaśka, Może Pani M nie jest zbyt alokwentna, ale za to od lat kompetentna, w przeciwieństwie do Ciebie. Jesteś jedną z tych paru nowych osób...tzw słuchaczy Sławka(wraz z twoim synkiem Kamilkiem). Ale ja się pytam gdzie jest twoja aktywnośc w firmie, co zrobiłaś , co ulepszyłaś? Jedyne co zrobiłaś , to wkręciłas swoją córeczkę, kompletnie bez żadnego doświadczenia do logistyki. Ludzie to widzą, i mówią że jedyne z czego Ciebie kojarzą to szczerzenie białych ząbków - to też coś...gratuluję! Ps. nie jestem z kj

Guzol
@Alyana

dobrze zes powieziol mozna dodac wiecy ale nikt nie slucha dlatego ludzie odchodza o starej panny lepi nie gadac nie rusza sie KONFitur

@.com1
@Ilona

A co tu pisać jak wszystko bez zmian,praca po 12 godzin za wolne,reklamacji cały komplet,stawki żałosne,mobing w pełni.wzystko po staremu.

Zostaw merytoryczną opinię o TFP - Babimost

• Jak się pracuje w TFP?

Zobacz opinie na temat firmy TFP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TFP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TFP