UTI.pl INTERNET PUZZLES

Opinie o UTI.pl INTERNET PUZZLES

Gosia S.

Praca super. Atmosfera przyjazna. Godziny pracy idealnie pasują. Firma przychylna młodym matkom. Polecam młodym jako pierwszą pracę i starszym ze względu na stabilne zatrudnienie.

@Gosia S.

Dziękujemy za pozostawienie pozytywnej opinii. Jesteśmy świadomi, że to pracownicy są kluczowym ogniwem wszelkich działań, pozwalających osiągnąć długoterminowe cele. Dlatego, tak ważną misją jest dla na zadowolenia z pracy.

Katarzyna W.

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Uti.pl Współpracownicy mili, życzliwi, pomocni. Atmosfera w firmie super. Zgodnie z ustaleniami otrzymałam umowę o pracę. W związku z czym pracodawca dotrzymuje słowa.

@Katarzyna W.

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy dumni z tego, że współpraca z nami oraz atmosfera w firmie jest oceniana w superlatywach. Pozdrawiamy!

Dobra rada

(usunięte przez administratora) Poniżej jakiegokolwiek poziomu jest takie traktowanie. Trzeba omijać ich szerokim łukiem, jeśli człowiek chce być poważnie potraktowany i współpracować z naprawdę porządną firmą.

@Dobra rada

Przykro nam, że poczułeś się źle potraktowany. Zależy nam, aby wszystkich naszych współpracowników i klientów traktować jak najlepiej i budować z nimi dobre relacje. Prosimy o kontakt z nami pod numerem telefonu: 505 100 228 lub adresem e-mail: olga.brzozowska@uti.com.pl żebyśmy mogli rozwikłać wszelkie niejasności w Twojej sprawie.

Maverick

Stabilna praca w miłej przyjaznej atmosferze, idealne godziny pracy 8-16 pon-pt, każdy weekend wolny co próżno szukać w innej firmie nawet z podobnej branży usług internetowych. Jeżeli chodzi o dział handlowy to na stanowisku Opiekun klienta dobre warunki finansowe, umowy o pracę i jak na warunki Kieleckie nie można narzekać ,a najlepsi handlowcy zarabiają bardzo dobre pieniadze, klimatyzowane biuro, parking strzeżony dla pracowników. Firma cały czas się rozwija jak i pracownicy dzięki szkoleniom podnoszącym wiedzę i kwalifikację. Nie jest to korporacja tylko prywatną firma rodzinna rozwijana z pasją dlatego największym atutem pracy tutaj jest super atmosfera i można bardzo dużo się nauczyć z branży IT i tą wiedzę w życiu wykorzystać.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży oferowane przez firmę UTI.pl INTERNET PUZZLES? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Czy często w firmie wirtuale.pl S.A zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Rekrutacja wewnętrzna zależna jest od kilku czynników, m.in. zapotrzebowanie na kolejne stanowiska a takie będą się pojawiały w związku z rozwojem firmy, jak i również kwestie rotacyjne w firmie. Najlepsi Konsultanci mogą awansować na stanowisko Opiekuna nawet już po 3 miesiącach współpracy. Nasi menadżerowie również rozpoczynali swoją karierę w firmie własnie od stanowiska konsultanta. Doceniamy zaangażowanie oraz chęci rozwoju. Nasi pracownicy mogą liczyć na pełne wsparcie i szkolenia na każdym etapie.

Opiekun klienta

Uti to na pewno nie call center w którym obowiązują sztywne regułki i kary za ich nieprzestrzeganie tak jak w innych korporacjach. Tu popijając pyszną kawę ze świeżo mielonych ziaren można pracować w przemiłej atmosferze w otoczeniu zawsze pomocnych kolegów :)

Mateusz

Pracuje od roku na pewno zostanę tu na dużej zawszę pomocni klientom, praca też bardzo przyjemna liczy się zespół i rozwijanie umiejętności szefostwo także w porządku polecam śmiało :)

expracownik

Ciekaw jestem, kto wypisuje takie pochlebne opinie na temat tej szemranej firemki. Niby na rynku od tylu lat, a w KRS od niedawna.

@expracownik

Firma Wirtuale.pl zgodnie z KRS widnieje na rynku od 2000r. Marka UTI.PL należy do grupy Wirtuale. Posiadamy grono wieloletnich, zadowolonych pracowników, którzy chętnie dzielą się swoimi opiniami w sieci.

@expracownik

Cześć expracownik... Jeśli zastanawia Cię kto piszę pozytywne opinie to proste - są to pracownicy ( tak jak ja), którzy wypowiadają swoje zdanie. Wiele byłych pracowników jak również aktualnych mają dobre opinie o firmie UTI.Pl i postanawiają się tym podzielić. Bo oczywiście łatwiej jest komuś napisać coś nie miłego na temat byłego miejsca pracy i te pozytywne opinie stają się podejrzane, tylko dlaczego??? A jeśli ktoś pracował tu tydzień czy miesiąc to nie wiem czy jego opinie powinny być wiarygodne....

Obserwator
@expracownik

Typowa opinia zwykłego sezonowicza, któremu nie odpowiada każda praca i nigdzie się albo nie utrzymał albo od razu mu coś nie odpowiadało. Niestety pojawia się coraz więcej osób wiecznie niezadowolonych ze wszystkiego i szukających problemów u innych. Może pora spojrzeć na siebie Expracowniku...

expracownik
@Obserwator

Ojej, zajmujesz się wróżbiarstwem? A z kart też wróżysz? A czemu bawisz się psychoanalityka przez neta? Kto ci dał do tego prawo? Masz jakieś kwalifiakcje? Czemu taki banan jak ty ośmeisza tę śmieszną firemkę? To pokazuje jacy ludzie bronią uti. Czemu stawiasz te firmę na równi z innymi firmami? Czemu zakładasz, że w innych jest tak samo(usunięte przez administratora)?

Jestem pracownikiem UTI.PL od prawie roku, trafiłam tu przypadkiem i zapowiada się, że zostanę tu na dłużej :) Jest mi tu dobrze...atmosfera super, kierownictwo, które potrafi wiele zrozumieć , wesprzeć ale jak potrzeba wskazać błędy, które mogą się zdarzyć każdemu (jesteśmy tylko ludźmi) i pomóc nad nimi popracować. Osoby, z którymi mam przyjemność współpracować są otwarte i przyjazne. To prawda w dziale handlowym zmieniają się te osoby częściej, ale tak jest w każdej firmie na takich stanowiskach, choć są również tacy którzy pracują tu po kilka lat. Zaczęłam pracę "ciemna" to nie była moja bajka, branża, tematyka, w której miałam jakąś wiedzę...jednak dostałam szansę i starałam się aby wybór właśnie MNIE był dobrym wyborem i pracodawcy byli ze mnie zadowoleni. Chciałam tam pracować, chciałam się tego wszystkiego nauczyć i to zrobiłam. Jeśli ktoś chce dawać od siebie i chce być dobrym w tym co robi a nie tylko marudzi i oczekuje żeby coś dostawać od pracodawcy, ma szanse na rozwój. Po 8 miesiącach pracy dostałam awans, a nie spodziewałam się tego. Moja praca została doceniona co sprawiło że ciągle uczę się nowych rzeczy, a rozwój osobisty jest dla mnie bardzo ważny i nie poprzestaje na końcu jakiejś granicy tylko ciągle je poszerzam aby móc zdobyć więcej wiedzy i doświadczenia. Wiedzę, uwagi oraz spostrzeżenia , które zdobyłam i zdobywam mogę przekazywać nowym pracownikom. Dla mnie praca w firmie UTI.PL to dobry etap w moim życiu, ludzie którzy tam pracują mogę nazwać bliskimi kolegami/koleżankami. Nie przychodzę do pracy z przymusu, a z przyjemnością gdyż chętnie rozwiązuje zadania, które są danego dnia :) Do plusów jak najbardziej można dodać lokalizację, godziny pracy 8-16, kierownictwo, koledzy/koleżanki z pracy, możliwość rozwoju-awans, jak również sama tematyka firmy.

.PL

Pracuje w UTI ponad rok i jestem zadowolony. Stałe godziny pracy, możliwość awansu na inne stanowiska. Atmosfera bardzo przyjemna. Koledzy oraz przełożeni bardzo pomocni. Jak w każdej pracy trzeba robić swoje więc, ale jeśli ktoś jest ambitny to naprawdę może zarobić, a w przyszłości awansować do kadry zarządzającej.

Ona

W Uti pracuje już dość długo i współpraca bardzo dobrze się układa. Zarobki jak na Kielce są ok, mają różnego rodzaju premie więc wychodzi nieźle. Nie mam nic do zarzucenia firmie, są bardzo elastyczni, a kierownictwo pomocne.

Lubię atmosferę w UTI.pl KPT za: it's good be happy

@:)

Hahahah. Ja też lubię jak mnie osz...ja. Zwykła praca na akord, 200 zł za przedzwonienie 250 osób. Albo 5,85 na h, co jest totalnie uznaniowe. Zdarzają się awarię w tej firmie i to nagminnie. Więc wtedy nie zarabiasz, bo nie masz możliwości. Plany sprzrdazowe nierealne, mało kto chcę jakies smieszne domeny czy hostingi, bo to nie jest towar pierwszej potrzeby ani drugiej.

@Uti.srutti

Jak chcemy sprzedawać towary 1 potrzeby to proponuje zgłosić się na kasę do Żabki. Chciałbym także podkreślić że UTI proponuję PRZEDŁUŻENIE obecnej domeny klienta, którą 99% klientów tak czy tak odnawia ( pytanie czy odnowi w UTI czy w innej firmie) więc argument typu "mało kto chce jakieś śmiesznie domeny" jest nie trafiony bo klienci odnawiają domeny co roku. "200 zł za przedzwonienie 250 osób. Albo 5,85 na h" - Proszę nie mijać się z prawdą. Zgodnie z prawem minimalna pensja w Polsce wynosi 2100 zł brutto - umowa o pracę / 13,70 umowa zlecenie. Na marginesie dodam, że UTI proponuje wyższą podstawię niż najniższa krajowa + system premii za wyniki.

@M.

UUUuu Widzę, że odbywa się kasowanie komentarzy :DD Kto pracował ten wie jakie są warunki w uti.pl ;D "Jak chcemy sprzedawać towary 1 potrzeby to proponuje zgłosić się na kasę do Żabki. " Denne odbicie piłeczki. Chodzi oto, że domeny nie schodzą bo wiadomo co :) "Chciałbym także podkreślić że UTI proponuję PRZEDŁUŻENIE obecnej domeny klienta, którą 99% klientów tak czy tak odnawia " Gdzie, notabene ci świeżsi bez doświadczenia nie pracują. ""200 zł za przedzwonienie 250 osób. Albo 5,85 na h" - Proszę nie mijać się z prawdą." Proszę się zapoznać czym jest uz. Dostałem 400 zł za 160 h ;)))) Takie jaja. Plus jakieś śmieszne kilkugroszowe dodatki za hosting i sprzedane domeny. AII ii leci scr shot, jak zachcieje się wam cenzury.

@M.

Proszę bardzo dla potomnych jeszcze raz link scr do umowy: (usunięte przez administratora) Tchórze. Wstyd wam teraz? :) Warto dodac to, że nie wolno mówić o wynagrodzeniach w UTI.pl :) Są kary pieniężne.

@Uti.srutti

Dzięki Pani/Panu mój dzień stał się dużo lepszy:) Czuje się rozbawiony. Do meritum. 1. "Chodzi oto, że domeny nie schodzą bo wiadomo co :) " - proszę jaśniej bo wydaje mi się zdanie nie jest kompletne. Co wiadomo ? Jeśli Pani/Pan chce abym się do tego odniósł to proszę o pełnym zdaniem. Jak się nie ma argumentu to najlepiej napisać "denne odbijanie piłeczki " :) fakty proszę Pana/Pani są najważniejsze, a nie manipulacja i mijanie się z prawdą, a fakty są takie że według Krajowego Rejestru Domen w samym październiku 2018 roku zostało zarejestrowanych prawie 90 tyś nowych domen. Dlatego też rynek domen jest rynkiem aktywnym co sprzyja sprzedaży. 2. " Gdzie, notabene ci świeżsi bez doświadczenia nie pracują " - jak wyżej :) jak to zdanie ma się do mojego komentarza : "Chciałbym także podkreślić że UTI proponuję PRZEDŁUŻENIE obecnej domeny klienta, którą 99% klientów tak czy tak odnawia " - napisałem jak działa rynek domen, a Pan / Pani mówi coś o osobach bez doświadczenia. Bez sensu 3. "Dostałem 400 zł za 160 h ;)))) Takie jaja. Plus jakieś śmieszne kilkugroszowe dodatki za hosting i sprzedane domeny. AII ii leci scr shot, jak zachcieje się wam cenzury " - Tutaj już pojechał Pan / Pani po bandzie. Jeśli używa Pan/Pani jakiegoś argumentu to proszę nie manipulować. Proszę o wysłanie zdjęcia daty na umowie. Proszę zamazać Pani/ Pana dane i pokazać wszystkim kiedy umowa była podpisana. Nie ładnie :) Osoba inteligentna szukając pracy na pewno zdaje sobie sprawę z tego jaka jest sytuacja umów o pracę oraz umów zlecenie w Polsce. Obowiązuje prawo o minimalnym wynagrodzeniu. Dla Pani/Pana informacji kilka lat temu umowa zlecenie nie miała minimalnego wynagrodzenia ustanowionego przez prawo, ale to się zmieniło. Proszę się dokształcić, a nie wypisując głupoty. Ogarnięta osoba przed rozpoczęciem pracy, nawet na rozmowie kwalifikacyjnej zadaje pytanie na temat stawek w firmie, a na pewno zadba o to przy podpisaniu umowy. Najlepiej podpisać umowę i potem krytykować :). Pozdrawiam

@M.

Pani(usunięte przez administratora) czemu Pani boi się podpisać z imienia i nazwiska? Czemu umowa to taka tajemnica?

@M.

I czemu Pani podpisuje się jako Pan? xDD Niestety nie będę odpowiadał na ten wywód, gdyż cała moja praca może pójść w niwecz. Bo firma Uti może sobie kasować komentarze. Dobrze, że Pani stara się bronić tej firmy, mam nadzieję że P(usunięte przez administratora) płaci Pani należycie. P.S. Nikt z lat 2015 - 2016 nie pracuje. Odszedli najlepsi telemarketerzy - to rozumie się samo przez się.

@Uti.srutti

Ależ Pan/Pani nie ma racji :) Na logiczne argumenty już nie da rady odpowiedzieć ? Jak się powiedziało A to należy powiedzieć B. 1. Nie jestem Panią Muchą, Proszę się nie kompromitować, chyba że Panu/Pani nick "M." się tylko z tym kojarzy :) 2. Po raz kolejny kłamstwo. Które to już ?? Nie nadążam liczyć. W firmie uti pracują osoby z lat 2015-2016. :)

@M.

Przecież wyraźnie napisałem, że nie mam zamiaru się produkować, skoro wy możecie sobie ot tak usunąć moją wypowiedź. Skoro już usunęliście link do scr'nu z umową (2 razy). Gdzie tu jakieś zachowanie równości? Kpina jakaś. Chciałaś coś na potwierdzenie - wstawiłem. Podobnie mógłbym dać zdjęcie z PIT'u. Co z tego skoro zostanie to usunięte? Możesz mi podać powód, po co miałbym robić coś co okaże się bezowocne i spełznie to na niczym? Chętnie zrobię stronę na fb "nie polecam pracy w UTi". Jak mi się zachcę oczywiście. I zamieszczę wypowiedzi z ex pracownikami (usunięte przez administratora)). Zamieszcze swój pit oraz umowę rzecz jasna. "2. Po raz kolejny kłamstwo. Które to już ?? Nie nadążam liczyć. W firmie uti pracują osoby z lat 2015-2016. :)" Taakie kłamstwo, że usuwacie linki z umową bo się boicie tchórze, że się narobi bagna wokół was XD A tego bagna i tak już się ulało - nie ma was na ogłoszeniach na pewnej stronie.

@Uti.srutti

"Na logiczne argumenty już nie da rady odpowiedzieć ? Jak się powiedziało A to należy powiedzieć " ..należy mieć trochę godności i się przyznać, że się kasuje wpisy. Skoro chcesz mnie sprowokować.

pracownik uti.pl
@Uti.srutti

Na portalu gowork.pl nie da się usunąć wpisów. Jeśli coś zostało usunięte to zapewne było sprzeczne z regulaminem strony i usunął to administrator. Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia na dalszej ścieżce zawodowej. P.S. Opinie pracownika o sytuacji sprzed 3 lat nijak się mają do poruszanego wątku o obecnej sytuacji w firmie...

Olga Mucha
@pracownik uti.pl

Witam, atakuje Pan/Pani naszą firmę podając informacje sprzed kilku lat, jawnie nas oczernia podając NIEPRAWDZIWE informacje na nasz temat i ujawnia przy tym Pan/Pani publicznie moje nazwisko. Wg Kodeks Karnego jest to KARALNE Art.212.§1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. §2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w §1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. §3. W razie skazania za przestępstwo określone w §1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Oczekuję natychmiastowego sprostowania komentarzy, w przeciwnym wypadku skierują sprawę do Administratora i postaram się, aby zostały wobec Pani/Pana wyciągnięte konsekwencje prawne. Proszę pamiętać, że w sieci nikt nie jest anonimowy. Dodam, że wynagrodzenie w UTI.PL jest wyższe niż najniższa krajowa. Jest to stawka jaką nasz pracownik ma zapewnioną za każdą przepracowaną godzinę, ponad to również ma możliwość dodatkowych premii. Na rozmowie kwalifikacyjnej pracownik ma szczegółowo przedstawione warunki współpracy jak i również dokładnie wyjaśnianą umowę przy podpisywaniu. Sprzedajemy produkty, których zapotrzebowanie na rynku w dzisiejszych czasach stale rośnie. Nasi najlepsi Pracownicy są związani z nami od lat.

@Uti.srutti

Jestem takim samym użytkownikiem tego portalu jak Pan/Pani i mam takie same prawa oraz ograniczenia. Nie jestem administratorem portalu i nie mogę usuwać postów:) Cały czas mnie bawi to że Pan/Pani sugeruje się tym co było 3 lata temu:) Jakieś wycięte zdjęcia umowy, chęć pokazania Pitu z 3 lat w tył :) To tak jakby Pan/Pani pojechała na stację benzynową i powiedziała że chce zatankować na taką stawkę za jaką tankowała 3 lata temu:) Proszę nie stać w miejscu, proszę się rozwijać, proszę dowiedzieć się jak działa prawo i co to jest minimalna stawka godzinowa :) Proszę mi uwierzyć firma UTI to nie 3 pracowników których Pan / Pani wymieniła , a wiele więcej osób które wykonują świetnie swoją pracę Cały czas Pan/Pani mówi o latach 2015-2016, a nie przyszło do głowy to ile przez te następne 2 lata mogło się w UTI pojawić nowych twarzy? Zaręczam Panu, że radzą sobie o wiele lepiej niż wymieniona wyżej trójka:) Nie ograniczajmy się :)

@pracownik uti.pl

To radzę się porządnie doinformować, gdyż każda firma może sobie wykupić coś na wzór "abonamentu" i moderować wpisy. Często bywa tak, że sam g-work zwraca się do firmy, czy ta chce się ustosunkować do wpisu i proponuje współpracę. Regulamin zabrania m.in. szerzenia nienawiści (pkt. 3). >>Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę

@Uti.srutti

Czy jest tam cokolwiek o robieniu zdjęć umowom? No nie. Więc nie obracaj kota ogonem i nie rób z kogoś wariata (tyczy się również @M) bo to zagrywka stara jak umiejętność gadania. Być może w Uti jest teraz lepiej, ale teraz to bez znaczenia. Bo to jak zawracanie Wisły kijem...

@Uti.srutti

Firma UTI.PL gwarantuje umowę o pracę - tak więc podstawa jest zawsze pewna, ponad to dodatki do pensji zarówno z premii sprzedażowych jak i prowizji dla najlepszych Handlowców. Pracujemy w nowoczesnym biurze w KPT oraz posiadamy nowoczesny sprzęt dzięki czemu komfort pracy jest bardzo wysoki. Każda firma prowadząca stronę internetową musi opłacać co roku abonamentowe usługi internetowe. Kontaktujemy się do Klientów, którzy płacą za nie stawki dwukrotnie wyższe. Plany sprzedażowe jak najbardziej realne - nasi Handlowcy regularnie otrzymują premie. Proponujemy przyjść i zobaczyć od środka jak wygląda nasza praca :-)

@:)

:-)

Katarzyna

Ja się nie zgodzę z opinią że Uti to porażka bardzo fajna firma atmosfera była zawsze fajna, cele sprzedażowe trzeba robić w każdej firmie takie są reguły sprzedaży , nie pracuje juz bo po prostu po 1.5 roku potrzebowałam zmiany , ale nigdy nie żałowałam pracy w tej firmie , poznałam mnóstwo osób, pieniądze były ok .

JayJay
@Katarzyna

Bardzo interesujące :)

@Katarzyna

Dziękujemy za pozytywną opinię! :-) Mamy świadomość jak ważna jest przyjemna atmosfera w pracy tak więc wzajemnie się wspieramy i pomagamy, co przekłada się również na pozytywne relacje po pracy :-)

Pokahontas

Jedyny plus tej firmy to godziny pracy i ewentualnie atmosfera (choć nie zawsze). Dojazd tragedia, KPT to najgorsza według mnie lokalizacja w Kielcach, korki nieraz zabierające 30 min czasu na dojazd a autobusy miejskie nie z każdego miejsca dojeżdżają. Na dzień dobry umowa zlecenie i miesięczne szkolenie, które mówiąc delikatnie pozostawia wiele do życzenia, gdyż nie odzwierciedla do końca realiów rozmowy telefonicznej i są czysto szablonowe. Plany sprzedażowe kompletnie abstrakcyjne, robią go nieliczni, najczęściej z długim stażem. Jeżeli ma się smykałkę do takich rzeczy (czyt. nawijanie na uszy makaronu) to jak najbardziej, można zarobić. Trzeba też uzbroić się w cierpliwość do klientów, bo potrafią być naprawdę upierdliwi, jeżeli jakaś usługa jest niewykonana, albo odwlekana (a to się zdarza regularnie). W innym przypadku szkoda nerwów i stresu.

O.
@Pokahontas

Doradcą klienta jest się tylko na papierze. Masz sprzedać i już Cie to nie obchodzi co się dzieje potem. Ogólnie w firmie panuje wyznanie, że od pomagania klientowi jest BOK a nie konsultant - konsultant pomagając traci swój czas z którego nic nie ma (żadnej sprzedaży). Aby uzyskiwać dobre wyniki sprzedażowe trzeba być bardzo elastycznym w rozmowach z klientem. Dosłownie mówiąc trzeba to mówić klientowi co chce usłyszeć. Plany sprzedażowe są chore. Praktycznie nie ma możliwości awansu albo po np. roku, swoje trzeba odsiedzieć. Największe parcie jest na czas rozmów. Komunikacja między działami to jakaś porażka, szczególnie dział sprzedaży a dział realizacji. Jako osoba pracująca tam niedługo absolutnie nie polecam żadnych usług w tej firmie, jeśli są problemy z usługą to nie ma osoby odpowiedzialnej za problem, takie odbijanie piłeczki.

@Pokahontas

W każdym miejscu w Kielcach w godzinie szczytu są korki... Na szkoleniu nasi Konsultanci otrzymują "Strategię rozmowy", która jest bardzo daleka od sztywnego skryptu. Preferujemy indywidualne podejście do Klienta. Praca z Klientem niesie wiele wyzwań związanych z obsługą nieraz trudnego Klienta oraz realizacją celów sprzedażowych. Jednak z pewnością daje wiele satysfakcji z osiągniętego celu, przekładające się na premie. Ponad to gwarantuje duży rozwój w kształtowaniu umiejętności handlowych, szczególnie, że zapewniamy dużo szkoleń na każdym etapie :-)

sabina

To może z innej strony co by Was zachęciło do pracy w tej firmie?

O.
@sabina

Czy brak jakiegokolwiek socjalu może zachęcać? Brak wody do picia latem, brak herbaty, brak kawy - niestety, te rzeczy są dzisiaj normą w biurach, pracownik nie ma do tego dostępu a tutaj nie ma i raczej nie będzie. Czasy się zmieniają i standardy pracy się też zmieniają.

S
@O.

To tam pić nie wolno? Ja nie mogę "szok". To rzeczywiście nie do przyjęcia.

k
@O.

hahah, widać że nigdzie indziej nie pracowałaś skoro masz takie informacje ;)

Darek
@sabina

Nic by mnie nie zachęciło. Między współpracownikami atmosfera jest ok. Ale to jak się zarządzający odnoszą do pracowników. To ja dziękuję. Kiepski dojazd - min. 40 min z centrum. Baardzo kiepskie warunki finansowe. Najgorsze ze wszystkich CC w Kielcach. Normy sprzedażowe nie do wyrobienia. W dodatku w razie wątpliwości klientowi nie mówi się wszystkiego.

@O.

Zarówno woda do picia jak i kawa dostępne są w biurze:-) Każdego naszego pracownika wita rano zapach świeżutkiej kawy z ekspresu :-)

Aneta_

home, Nazwa ma po 100 zł na rok to to 79 da się przeżyć :)

Greg
@Aneta_

Tak więc o 21 zł oszczędności to szkoda zachodu wg mnie.

filozof
@Greg

przy 21 zł przy 100 jest to 2100 zł, warto czy nie warto - oto jest pytanie

@Greg

Nasi Klienci oszczędzają nie tylko na domenach, ale również na innych usługach internetowych - takie jak hosting czy certyfikat SSL. Ponad to mogą u nas zbudować/zmodernizować, wypromować oraz zaopatrzeć swoją stronę w nowoczesne narzędzia marketingowe. Opiekun Handlowy dba o swoich Klientów i bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu wskazuje najlepsze rozwiązania, aby strona internetowa spełniała swoje zadanie - była wizytówką firmy i przyciągała wielu nowych Klientów! Domena internetowa jest tylko wstępnej do długofalowej i owocnej współpracy :-)

Ogólne wrażenia z pracy w Uti.pl są bardzo pozytywne. Pracodawca bardzo elastyczny, atmosfera w biurze przyjazna, a pozostali pracownicy pomocni przy wdrażaniu w szeregi firmy. Pracuję tu już prawie rok i mogę spokojnie polecić dołączenie do zespołu osobom ambitnym.

Dziękujemy za pozytywną opinię :-)

Aktualność
Miło nam powitać użytkowników portalu gowork.pl

Staramy się, być obecni wszędzie gdzie są poruszane kwestie dotyczące naszego przedsiębiorstwa. Przede wszystkim dziękujemy za Państwa zainteresowanie oraz chęć podzielenia się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi naszych usług i warunków pracy w naszej firmie.

Od tej pory postaramy się wykorzystać platformę gowork.pl by przybliżyć Państwu aktualny obraz naszego przedsiębiorstwa oraz dołożymy wszelkich starań, aby jak najtrafniej odpowiadać na wszystkie pytania i wątpliwości.

Zachęcamy do obiektywnej i rzetelnej dyskusji.
W przypadku szczegółowych pytań lub spraw wymagających wyjaśnienia, zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego: olga.mucha@uti.com.pl

Pozdrawiamy, zespół wirtuale.pl S.A
Rondom

Strona pierwsza klasa! Wszystko zgodnie z ustaleniami.

Obecnie w dziale handlowym są 2 zespoły, liczące do 10 osób, tak więc możemy zagwarantować kameralną atmosferę pracy w przyjaznym gronie. Stawka gwarantowana wynosi 13,70 brutto. Do tego dochodzą prowizje sprzedażowe oraz premie dla najlepszych konsultantów. Po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę o pracę. Gwarantujemy szkolenie produktowe oraz z umiejętności sprzedażowych. Aktualnie firma organizuje szkolenie zewnętrzne z umiejętności sprzedażowych, motywacyjnych oraz poprawnej obsługi klienta zakończone certyfikatem.

Darek

Jest już tyle złych opinii o tym pracodawcy, że chyba tylko zmiana nazwy i siedziby może wam pomóc.

mędrzec
@Darek

albo zmiana pracowników :P

Zostaw merytoryczną opinię o UTI.pl INTERNET PUZZLES - Kielce

• Jak się pracuje w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

Zobacz opinie na temat firmy UTI.pl INTERNET PUZZLES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UTI.pl INTERNET PUZZLES