UTI.pl INTERNET PUZZLES

Opinie o UTI.pl INTERNET PUZZLES

Hugo

Fakt jest taki, że firmę tworzą ludzie. Cóż z tego że firma może i ma szczere chęci na wywiązanie się z realizacji podjętych zamówień jak do niedawna pracował na realizacji Pan który miał to wszystko w szerokim poważaniu. Prawdopodobnie zaszły tam spore zmiany, długo-wytrwali pracownicy zostali docenieni a nowym daje się szanse na awans i rozwój, na realizacji również pojawiły się nowe osoby które jak słyszałem coś robią i realizują. Moja podpowiedź dla decydentów firmy to by w ramach rekompensaty za opóźnienia w realizacji zamówień zaproponować jakiś bonus skierowany tylko do określonych klientów np. gratisowe zabezpieczenie strony certyfikatem na okres 0,5 roku,

MOlga

Rekrutacja na Specjalistę ds. sprzedaży usług internetowych: Uważam, że warto przyjść i wyrobić swoją opinię ;-) Pracujemy na jedną zmianę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00 - tak więc popołudnia i weekendy zawsze wolne!:) Posiadamy nowoczesne, klimatyzowane biuro w KPT dzięki czemu komfort pracy na prawdę wysoki. Dział Handlowy prowadzi sprzedaż telefoniczną, ale nie jesteśmy typowym CallCenter - mamy kameralne kilkuosobowe zespoły - dzięki czemu zapewniamy przyjemną pracę w ciszy, brak "crazy call", brak jakichkolwiek kar! U nas dostaniesz umowę o pracę i realne szanse zostania Opiekunem naszych Klientów - wówczas automatycznie rośnie Ci podstawa! Praca stała, idealna także dla studentów zaocznych. Umów się na rozmowę, przyjdź, porozmawiaj, zobacz i wyraź swoją opinię! ;-) PS. Rekrutacja do Centrum Obsługi Klienta nie jest do Działu Handlowego, a na opiekę posprzedażową Klienta związaną z przyjmowaniem zgłoszeń oraz realizacją usług

Aneta

W Uti pracowałam krótko, zaledwie 3 miesiące, a odeszłam bo znalazłam pracę w zawodzie zagranicą. Złego słowa na firmę nie powiem! Szkolenie było rzetelne, dowiedziałam się sporo nowych rzeczy. Potem pod okiem szkoleniowca wykonujesz pierwsze połączenia, po jakimś czasie idziesz do teamu. W każdym z tym trzech etapów czułam się swobodnie, ludzie, którzy tam pracują tworzą naprawdę zgraną ekipę. Jak coś nie szło to inni byli chętni do pomocy. Fajne w firmie jest też to, że jak chce się wyjść do toalety czy na fajkę to po prostu wychodzisz, nie musząc się tłumaczysz. Produkty sprzedażowe też ok. No i chyba najlepsza sprawa, że nie siedzi się przykutym do biurka, tylko możesz pospacerować w telefonem, jeśli wiesz, że połączenie będzie długie. Sam wybierasz numer, system nie robi tego za nikogo. Jeśli wrócę do Polski i nie będę miała lepszych propozycji na pewno złożę CV do Uti bo po prostu jest tam fajnie :) Aha i co do zarobków. Jaka by to stawka nie była czy godzinowa, czy za telefony to na kieleckie warunki jest nieźle, a premie jeszcze bardziej motywują do dzwonienia. Pozdrawiam ekipę Uti! ;)

byłyPracownik
@Aneta

Jak widać nie trafiłaś na tę id..otkę która miała cały czas muchy w nosie i siedziała nadąsana jak za karę. A na każde pytanie odpowiadała z łaską i wielką pogardą.

Małgosia

A ja na przykład pracuje w firmie od miesiąca. Rzeczywiście na szkoleniu stawka 8 zł netto, i było tak że komuś nie wypłacili za szkolenie teoretyczne bo zrezygnował z pracy jeszcze podczas szkolenia, ale w sumie to podpisywaliśmy taką klauzule. W ccig z czymś podobnym się zetknęłam. Wypłatę za szkolenie mi się zgadzała. Teraz jestem już przydzielona do zespołu i okazało się, że fajnie całkiem jest nie odczuwam "ciśnienia na wynik" ale może to dlatego, że mi dobrze idzie :) Plus największy plus jest taki że jak do tej pory w innych cc mnie cisnęli nawet jak wyniki były. Co najfajniejsze nie dzwoni się z słuchawkami na uszach i są małe zespoły, dzięki czemu nie ma się poczucia, że pracuje się w wielkim call center i nie wychodzi się z pracy z wielkim bólem głowy.

Aleks
@Małgosia

Ale minimalna jest 10. Poza tym, oni płacą od przedzwonionej liczby osób. 200 zł za 250 przedzwonionych. Ci nieuświadomieni muszą wiedzieć, że jeżeli jest awaria to nie pracujesz (zdarzają się nagminnie). Nie pracujesz = nie zarabiasz. I pod koniec miesiąca możesz dostać 600 zł z przepracowanym pełnym wymiarem godzin. Nie dawać się wkręcić w żadne 8,50 a tym bardziej 10. W ofertach podają też, że można zarobić i 4000. Co również jest totalną bzdurą. Najlepsi, jak ich się pytałem wyciągają max 2700.

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży oferowane przez firmę UTI.pl INTERNET PUZZLES? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Zostaw merytoryczną opinię o UTI.pl INTERNET PUZZLES - Kielce

• Jak się pracuje w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

Zobacz opinie na temat firmy UTI.pl INTERNET PUZZLES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UTI.pl INTERNET PUZZLES