UTI.pl INTERNET PUZZLES

Opinie o UTI.pl INTERNET PUZZLES

Trochę tu już pracuję. Ludzie są super, atmosfera również na plus. Co jakiś czas organizowane są wyjścia integracyjne, gdzie można się lepiej poznać z pracownikami, których nie widujemy na co dzień. Ogólnie na plus. Jedna rzecz mi jednak doskwiera, która wraca jak bumerang co jakiś czas. Brak odpowiedniej komunikacji - pomiędzy działami, pomiędzy pracownikami. Nierzadko wprowadzane są zmiany, które są zaskoczeniem dla innego działu albo grupy pracowników, przez co czasem wychodzą kuriozalne sytuacje. Nie wiem czy ktoś zapomina o czymś wspomnieć, czy to przykład niekompetencji. Jest też druga część - konsultowanie zmian. Odnoszę wrażenie, że niektóre zmiany są wprowadzane z polecenia jednej czy dwóch osób, gdzie ewidentnie nie konsultowano tego z nikim innym. Jeśli chcemy być typowym korpo - proszę bardzo. Jednak myślę, że firma ma ambicje stać się czymś innym, lepszym, a do tego potrzeba rozmawiać. Czym ta potencjalna zmiana jest spowodowana, jakie to przyniesie korzyści, dyskusja z zainteresowanymi osobami (nawet niższego szczebla) czy to ma sens, czy można to inaczej zrobić. Trzymam kciuki, żeby te zmiany były wprowadzone.

Ann

Polecam pracę w UTI, szczególnie ze względu na atmosferę i przełożonych :) Zarobki Ok jak na Kielce, pracując sumiennie można wyciągnąć fajne premie. Pracowałam również w innych firmach na słuchawce w Kielcach i pracę w UTI polecam zdecydowanie najbardziej.

Nick2022

Witam. Chciałbym zapytać na czym dokładnie polega praca biurowa lub praca jako konsultant ds sprzedaży? Czy praca polega na kontakcie z klientem który już ma usługi w danej firmie, czy na pozyskiwaniu nowych klientów? Jeśli rozmowa telefoniczna to czy polega na oferowaniu usług firmy, czy związana jest z rozwiązywaniem problemów? Mam doświadczenie w pracy biurowej, ale prawdę mówiąc nigdy nie była związana z telefoniczną obsługą klienta. Polegała na rozpatrywaniu wniosku na miejscu, rejestrowaniu wniosku itp. oraz odpowiedzi na wniosek drogą pocztową lub mailową. Nie mam wykształcenia informatycznego, czy to problem, bo widzę, że firma świadczy usługi z tego zakresu. Mam jeszcze pytanie dotyczące pracy jako konsultant ds sprzedaży tygodniowo wychodzi że pracuje 35h, ile taka osoba może miesięcznie wyciągnąć bez doświadczenia itd oczywiście jako umowa podstawowa bez premii?

@Nick2022

Dzień dobry, pracując na stanowisku Pracownik Biurowy, dana osoba głównie będzie się zajmowała : Przyjmowaniem i realizacją zgłoszeń telefonicznych i mailowych od naszych Klientów, przy czym zależy nam na wysokim standardzie obsługi każdego Klienta. Przydzieleniem zgłoszenia do odpowiedniego specjalisty, aktualizacją i uzupełnianiem danych do systemu. Jest to stanowisko, gdzie nie odbywa się sprzedaż, a obsługa i pomoc obencym Klientom. Praca jest w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku, stawka wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie i jest ona zależna od doświadczenia na podobnym stanowisku oraz umiejętności. Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego, świadczymy całościowe szkolenia pod względem naszych produktów oraz obsługii Klienta. Jeżeli chodzi o stnowisko Konsultant ds. Sprzedaży jest to praca polegająca na oferowaniu Klientowi utrzymania domeny internetowej w naszej firmie, dbanie o teminowe płatności i budowanie pozytywnych relacji z Klientami. Na tym stanowisku wymiar pracy jest 7 godzin 5 dni w tygodniu, czyli od 8.15 do 15.15 (pon-pt). Stawka zarówno na umowie o pracę, jak i umowie zlecenie to 20zł brutto za godzinę, dodatkowo w Dziale Sprzedaży pracujemy na premiach sprzedażowych, które są uzależnione od realizacji celów sprzedażowych. Pracownik może również liczyć na dodatki stażowe, pakiet benefitów w postaci Karty MultiSport czy też Voucherów Zakupowych. Tak samo nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży, każdy z nowych pracowników przechodzi szkolenia produktowe oraz sprzedażowe. Zachęcamy do odwiedzenia nszej strony internetowej https://uti.pl/kariera/ Pozdrawiamy serdecznie

@UTI.pl INTERNET PUZZLES

Dziękuję za odpowiedź. Czyli osoba pracująca na umowę o pracę w wymiarze 7 godzin dziennie miesięcznie zarobi 2800 zł brutto (podstawa) + ewentualne premie. Mam jeszcze dwa dodatkowe pytania: ile trwa szkolenie wdrożeniowe oraz (może niepoważne z mojej strony) czy strefa pracy jest w formie open space, czy dla lepszego komfortu jakoś podzielona na pokoje? Pozdrawiam

@Nick2022

Dzień dobry. Chcę aplikować na stanowisko pracownik biurowy, bo takie ogłoszenie widnieje na Państwa stronie oraz na stronach z ofertami pracy. Problem jest w tym, że w formularzu zgłoszeniowym nie ma do wyboru takiego stanowiska i nie wiem co zaznaczyć, co odpowiadałoby temu stanowisku. Czy później przy ewentualnym kontakcie z Państwa strony będzie można uszczegółowić na jakie stanowisko się aplikuje? Czy może lepiej aplikować bezpośrednio drogą mailową? Jeśli tak to czy cok@uti.pl jest właściwym emailem do wysłania aplikacji?

@Nick2022

Dokładnie tak + premie+ dodatki stażowe+ benefity pozapłacowe. Czas wdrożenia trwa 25 dni z czego 4 pierwsze dni poświęcone są na szkolenia typowo teoretyczne z wiedzy produktowej oraz sprzedażowej. Strefa pracy jest w formie open space zarówno na Dziale Sprzedaży jak i na Dziale Centrum Obsługi Klienta. Pozdrawiamy serdecznie

@Nick2022

Dzień dobry, w formularzu należy zaznaczyć Pracownik Centrum Obsługi Klienta. Można również bezpośrednio przesłać swoje CV na adres mailowy: rekrutacja@uti.com.pl i w wiadomości uwzględnić na jakie stanowisko jest aplikacja. Pozdrawiamy serdecznie

Alicja

Firma oferuje wiele kursów i szkoleń aby poszerzyć wiedzę pracowników. Panuje miła i przyjazna atmosfera a pracownicy są zawszę chętni do pomocy. Caly czas można liczyć na wsparcie menagerow i poszerzac swoje kompetencje. Polecam pracę w Uti w 100 % :)

tyi
@Alicja

ja osobiście nie lubię konkursów itd bo mnie takie coś stresuje jako osobę introwertyczną... takie ciągłe zabawy konkursy sprawiają że czuję się osaczony... owszem wszystko przemawia za tym że to może być fajna praca, ale przez tą aż nad podziw rodzinną atmosferę sprawia że ludzie nawet nie wiedzą że biorą udział w wyścigu szczurów... ja lubię robić swoje, w spokoju a konkursy nie są mi potrzebne. Wolę żeby moja praca była dobrze wynagradzana finansowo niż w niematerialny sposób

@tyi

Szanujemy, że ktoś może nie lubić konkursów, możemy do nich zachęcać ale naszym celem nie jest wywieranie na kimkolwiek presji. Pojęcie "ciągłe" zabawy uważamy za nad wyraz przesadzone. Pomiędzy jednym, a kolejnym konkursem zawsze zachowany jest odpowiedni przedział czasowy. Jesteśmy firmą, która w znacznej części skupia się na sprzedaży, a jak wiemy nieodłączną częścią sprzedaży jest optymalna dawka rywalizacji, dlatego też nasi pracownicy często sami wychodzą z inicjatywą takich konkursów. Jeżeli zespół jest dopasowany, działamy na jeden cel, lubimy swoje towarzystwo- to rodzinna atmosfera nie jest niczym dziwnym. Każdy może mieć swoją definicję "dobrze" wynagradzany, a my poza czynnikami typowo finansowymi, mamy jeszcze działania integracyjne, komunikacyjne, motywacyjne czyli wszystko co odpowiada za społeczną sferę życia naszej firmy i takim działaniami możemy między innymi określić konkursy. Nie zapominajmy, że oprócz czynników typowo finansowych dla komfortu pracownika tak samo liczy się pozytywna atmosfera. Pozdrawiamy serdecznie

Aplikowałeś na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży oferowane przez firmę UTI.pl INTERNET PUZZLES? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Megi

Pracuje w uti od pół roku w dziale sprzedaży. Atmosfera w zespole bardzo dobra. Pracownicy sobie pomagają. Mamy sporo szkoleń oraz konkursów. Umowę o pracę dostalam po miesiącu pracy. Przelożeni pomocni i można się z nimi dogadać.

Bronisław
@Megi

Pierwszy raz spotykam się z tym, żeby firma organizowała konkursy. Z czego one są? Można coś wygrać fajnego w tych konkursach :D?

@Bronisław

Dzień dobry, jeżeli chodzi o konkursy w naszej firmie są one różnej kategorii od typowo sprzedażowych na np: najlepszą rozmowę, najwięcej wystawionych zamówień do konkursów okolicznościowych związanych z jakimś świętem typu: Mikołajki lub związanych z danym wydarzeniem z życia firmy. W konkursach najczęściej do pozyskania są vouchery zakupowe, gadżety firmowe, nagrody materialne np książki, czy też wspólne posiłki gdzie dodatkowo można jeszcze lepiej zintegrować się z zespołem :) Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/pracawutipl/ gdzie często dokumentujemy takie wydarzenia. Pozdrawiamy serdecznie

Megi
@Bronisław

Cześć konkursów jest typowo związane z pracą, a więc na najlepszy wynik danego dnia, na najlepszy wynik w danym tygodniu. Konkursy są indywidualne, w parach albo w zespół jest dzielony na 2 grupy i grupa, która wygra ma nagrody np. dłuższe przerwy, pizza lub kasa na integrację. Jednak nie samą pracą człowiek żyję i są organizowane także inne konkursy np. na mema tygodnia albo na nazwę sali konferencyjnej.

kamil
@Megi

Przecież to bzdury nikomu do niczego niepotrzebne... nazwa sali konferencyjnej na tydzień... ale mi nagroda. Nagroda to albo dodatkowe pieniądze, ale wartościowe nagrody rzeczowe, reszta to może dla nastolatków fajna.

@kamil

Panie Kamilu, wypowiadając się w danym temacie sugerowalibyśmy wcześniejsze jego zgłębienie. Odbył się konkurs na najlepszy pomysł na nazwę sali konferencyjnej gdzie do wygrania były nagrody materialne, a nazwa została wcielona w życie firmy(nie wiemy skąd pojawił się w Pana opinii tydzień). Jest to znaczna różnica, niż to co Pan opisuje i zgadzamy się, że to w jaki sposób Pan to nakreślił może wydawać się bzdurą. Szanujemy Pana przekonanie na temat konkursów firmowych. Jednak nasza firma ma inną wizje w tym temacie. Jeżeli takie działania nie byłyby pozytywnie odbierane przez pracowników z pewnością byśmy ich nie kontynuowali. Konkursy pełnią rolę dodatku w codziennych obowiązkach, mają głównie na celu zintegrować zespół czy też przyczynić się do pozytywnej atmosfery. Udział w konkursach biorą osoby chętne, jeżeli ktoś nie ma ochoty czy też możliwości uczestniczyć, to oczywiście to respektujemy. Gdyby zagłębił się Pan wcześniej w temat, na pewno zauważyłby Pan, że nagrody również są w formie pieniężnej czy też materialnej. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy więcej optymizmu!

Gosia

Witam wszystkich, Przez przeszło rok pracowałam w UTI.pl INTERNET PUZZLES i śmiało mogę rzec, że jest to najlepsze miejsce pracy z jakim się zetknęłam. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15 - 15:15 naprawdę była czymś wspaniałym. Mogłam łatwo to pogodzić z wychowywaniem dzieci. Dodatkowo nie było problemu z wolnym na tygodniu (o ile masz urlop, jestem chyba jednym pracownikiem, który współpracę zakończył z zerową ilością dni urlopowych ;) ponieważ miałam dużo spraw osobistych do załatwiania). Pracowałam na stanowisku Konsultant ds. Sprzedaży. Trafiłam tam z zerowym doświadczeniem, liderzy wszystkiego mnie nauczyli i byli pomocni do samego końca. Tak samo jak cały zespół. Po okresie wdrożeniowym od razu dostałam umowę o pracę, co również świadczy o pracodawcy. Daje stabilne zatrudnienie. Atmosfera w firmie jest naprawdę rodzinna. Szkolenia, konkursy, benefity, wyjścia integracyjne. Ktoś w poprzedniej opinii napisał "jeszcze tylko brakowało owocowych czwartków" - owocowych nie było, ale były słodkie czwartki ;) Podsumowując. Z czystym sercem mogę polecić pracę w tej firmie. Wiele z tego, co się nauczyłam w UTI.pl wykorzystuję teraz we własnym salonie fryzjerskim. Pozdrawiam całą ekipę

Isturbia

Witam, czy orientuje się ktoś ile wynoszą zarobki na stanowisku pracownika biurowego i co będzie należało do zadań pracownika na tym stanowisku?

@Isturbia

Dzień dobry, stawka dla pracownika biurowego jest zależna od umiejętności i doświadczenia kandydata, także ustalana jest indywidualnie. Oprócz wynagrodzenia podstawowego pracownik może liczyć na dodatki stażowe, premie oraz benefity pozapłacowe takie jak dofinansowanie do Karty Multisport, Vouchery Zakupowe, Karty SIM z nielimitowanymi rozmowami i Internetem. Jeżeli chodzi o obowiązki osoby na tym stanowisku to głównie: realizacja zgłoszeń mailowych oraz telefonicznych, rozdzielanie zleceń do konkretnych specjalistów, uzupełnianie danych w systemie, fakturowanie oraz współpraca z innymi działami.

Cpt

W marcu aplikowałem na stanowisko pracownika biurowego, nie przypadkowo wybrałem właśnie to stanowisko. Co innego obsługa klienta a co innego wciskanie produktu którego nie potrzebuje lub już posiada. Po kilku dniach pani dzwoni i zaprasza mnie na rozmowę, ale mówi, że rekrutacja na to stanowisko była zakończona, ale proponuje mi stanowisko konsultanta. Może trzeba było usunąć ogłoszenie? Zgodziłem się mimo to, na rozmowie padały dziwne pytania w stylu "dlaczego wybrał pan naszą firmę" albo "dlaczego chce pan tu pracować" - może dlatego że szukam pracy? Dziwne że nie padły jakieś wrażliwe pytania o życie prywatne. Pytania o moje mocne i słabe strony, może wypadało wcześniej zapoznać się z moim CV, to taki dokument który przysłałem po którym pani się do mnie odezwała. No tak, bo podawanie swoich słabych cech podzas rozmowy o pracę ma sens. Pytania o obowiązki jakie miałem w poprzedniej pracy (co i tak napisałem w CV), wśród tych obowiązków dzwoniłem do ludzi z przedstawieniem oferty. Gotowej oferty o którą klient sam poprosił. Poprosił bo ubezpieczenie pojazdu jest obowiązkowe, a posiadanie strony internetowej nie. Pani na rozmowie zaczęła dziwnie formować te pytania jakby nie dowierzała, że ja faktycznie nie pracowałem w call center. Niby w ogłoszeniu doświadczenie nie jest wymagane, w praktyce odwrotnie. Ta sala relaksu z opisu mnie nie przekonuje, brakło owocowych czwartków i pracy w młodym i dynamicznym zespole.

Anna K.
@Cpt

Powodzenia w szukaniu pracy jeśli Pan/Pani nie akceptuje pytań na rozmowie o prace:). Może niech Pan/Pani w CV zawrze dokładnie pytania jakie rekruter może zadać, aby Pan/Pani był/była zadowolona i przygotowana :) albo co lepsza, że nie życzy sobie Pan/Pani pytań na rozmowie o prace :) Byłam na rozmowie o pracę w UTI w poprzednim tygodniu i pytania, które otrzymałam były normalnymi pytaniami, które pojawiają się na takich rozmowach.

@Cpt

Szanowny Panie CPT, dziękujemy za podzielenie się opinią. Bardzo nam przykro, że w ten sposób ocenia Pan proces rekrutacyjny. Pytania, które zostały zadane są standardowymi pytaniami, którymi posługuje się większość firm. Zadaniem rekrutera jest jak najlepsze poznanie predyspozycji kandydata do danego stanowiska. Sama analiza CV, nie wystarczy by zbadać chociażby kompetencje miękkie. Rozumiemy, że pytanie "dlaczego chce Pan pracować w naszej firmie" mogły się wydać nad wyraz trudne, tak się może wydarzyć kiedy Kandydat nawet nie zadał sobie trudu by przeczytać do jakiej firmy aplikuje. Rekruterzy rozpytują o poprzednie stanowiska pracy, by lepiej poznać działania z jakimi się mierzył Kandydat. Większość osób w CV, swoje zadania opisują w sposób hasłowy, jednak jeżeli faktycznie były wykonywane, nie mają problemu z ich rozwinięciem. Panie CPT, w standardzie naszej firmy prowadzenie rozmów odbywa się w sali konferencyjnej, nie zaś w sali relaksu, bo jak sama nazwa wskazuje, sala relaksu służy do odpoczynku dla naszych pracowników. Tak więc rozumiemy, że mógł się Pan poczuć rozczarowany, że nie zaznał Pan odpoczynku. Tym bardziej nam przykro, że w ten sposób wypunktował Pan "wadliwe" aspekty rozmowy, pomijając chociażby fakt swojego blisko 30-minutowego spóźnienia, pomimo którego i tak został Pan zaproszony na rozmowę. Być może większa koncentracja na odpowiedzi, a nie różniocowanie pytań na dziwne- nie dziwne przekułyby się w pozytywną weryfikację Pana kandydatury. Panie CPT, życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej i trzymamy kciuki za wszelkie powodzenia. Pozdrawiamy serdecznie

Moniq710
@UTI.pl INTERNET PUZZLES

Wyrazy najgłębszego podziwu dla zachowania profesjonalnego poziomu odpowiedzi dla takiej durnej opinii. Pozdrawiam !

Jakie są warunki zatrudnienia w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

Jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia są one zależne od stanowiska. Mamy stałe godziny pracy od 8.00 do 16.00 od poniedziałku do piątku, natomiast osoby pracujące na stanowisku Konsultant ds. Sprzedaży pracują od 8.15 do 15.15. Na czas wdrożenia podpisywana jest umowa zlecenie, po upływie tego okresu pracownik sam decyduje jaką formę umowy wybiera- umowa zlecenie/umowa o pracę. Oprócz wynagrodzenia podstawowego, pracownik może liczyć na premie, dodatki stażowe, dodatki inflacyjne. Benefity w postaci: MultiSport, voucherów zakupowych, pakietów nielimitowanych rozmów i Internetu, słodkich przekąsek, wyjść integracyjnych. Każdy nowy pracownik przechodzi szkolenia wdrożeniowe z doświadczonymi specjalistami, cały czas może liczyć na wsparcie i pomoc menagerów, HR, czy współpracowników. Pozdrawiamy serdecznie

Iga

Pracuje w firmie od ponad 2 lat. Zaczynałam jako Konsultant ds. Sprzedaży, następnie przeszłam na stanowisko Starszego Konsultanta, natomiast na ten moment pracuje na stanowisku Opiekuna Handlowego, więc tak, można awansować i to niejednokrotnie. ;) Atmosfera w pracy jest świetna, zespół jest zgrany i często robimy wypady integracyjne. Menadżerowie sprzedażowki to złoci ludzie i uwielbiam ich całym sercem!! Pozdrawiam :D

Bronisław
@Iga

Jak często robicie te wyjazdy integracyjne ;)? Ile razy w roku się one zdarzają :p? Osobiście bardzo lubię takie wyjazdy (usunięte przez administratora)

@Bronisław

Dzień dobry Panie Bronisławie, odpowiadając na pytanie o wypady integracyjne, głównie organizujemy je na terenie naszego miasta. Staramy się, by takie spotkania, wypadały raz na kwartał, jednak nie są to sztywne ustalenia. Organizujemy się całą firmą, jak również mniejszymi grupami np: dany dział. Pozdrawiamy serdecznie

Ola

bylam zaproszana na rozmowe na stanowisko do zespolu sprzedazowego, rozmowa z Pania rekrterka byla nie do przyjecia, myslalam ze mam do czynienia z pracownikem, ktory rozpoaczal prace i co mysle standardowe dla firmy Pani zarzekala sie ze odpowie w przeciagu tygodnia, minal prawie mesiac a informacji zadnej nie otrzyamalam, bardzo nieproesjonalne, tym bardziej ogloszenia o prace ich firmy wisza non stop, wiec wcale sie nie dziwie ze z takim podejsciem jujz na dzien dobry podczas rozmowy nikt nie bedzie tam pracowac

@Ola

Pani Olu, dziękujemy za podzielenie się opinią. Przykro nam, że w taki sposób ocenia Pani rozmowę, gdyż rekruter za każdym razem stara się by rozmowa była w jak najlepszej atmosferze. Pani Olu, jak każdy z Kandydatów dostała Pani informację, że przy pozytywnej weryfikacji Pani kandydatury otrzyma Pani telefon, w którym będą kolejne ustalenia co do dalszej współpracy. Za każdym razem, jest to mocno podkreślane, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami, którzy przeszli pozytywnie proces rekrutacyjny, dlatego tym bardziej nam przykro, że w dodanej opinii zawarła Pani tylko wybiórcze informacje. Pani Olu zachęcamy do zgłębienia tematu ciągłej rekrutacji, gdzie proces zbierania aplikacji potencjalnych kandydatów zainteresowanych pracą w danej firmie odbywa się cały czas. Dzięki temu, nawet w momencie braku zapotrzebowania osób na dane stanowisko, kandydaci mogą aplikować. Te osoby, które wzbudzą zainteresowanie bądź rozpocznie się nabór na dane stanowisko, będą mogły być zaproszone. Rozumiemy Pani rozgoryczenie, będziemy trzymać kciuki za odnalezienie satysfakcji na drodze zawodowej, tak jak zrobiło to już kilkudziesięciu naszych pracowników. Pozdrawiamy serdecznie

KARO

Pracowałam w UTI i gdyby nie to że moja sytuacja zmusiła mnie do przeprowadzki to na pewno bym nie zrezygnowała. Już w trakcie rozmowy rekrutacyjnej czuć super atmosferę, na każde pytanie otrzymałam odpowiedź, od razu wszystko jest wyjaśniane stawka, czas pracy, pierwsze dni, a nie tak jak to było w innych firmach, że robili z tego tajemnice. Osoby tam pracujące nie do zastąpienia!

Jagoda

Jedna z niewielu firm, która traktuje pracownika jak człowieka i ma do każdego indywidualne podejście . Kierownictwo rozumie,że można mieć problemy a wręcz jeśli zachodzi taka potrzeba chętnie szuka rozwiązania . Od początku pracownik otrzymuje wiele ciekawych szkoleń dostosowanych do możliwości przyswajania wiedzy. Także w trakcie dnia pracy każdy służy pomocą . Pracuję w UTI.PL od nie dawna ale mam jak najlepsze zdanie i polecam każdemu .

Pytania - 20.05.2022 r.

Jaki jest to rodzaj pracy? Czy jest to call center? Czy można pracować zdalnie bądź hybrydowo? Czy są jakieś stanowiska typowo ''biurowe''? Czym dokładnie zajmuje się ta firma?Jakie są zarobki miesięczne (na umowie o pracę)?

@Pytania - 20.05.2022 r.

Dzień dobry. Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą, która już od ponad 20 lat pomaga i doradza klientom rozwiązania internetowe niezbędne do osiągania sukcesu, takie jak budowa i modernizacja stron internetowych, domeny, hostingi, pozycjonowanie i wiele innych. Jesteśmy największą firmą hostingową w województwie świętokrzyskim i posiadamy 20 tysięcy zadowolonych klientów z całej Polski. Obecnie poszukujemy osób na stanowiska: Konsultant ds. Sprzedaży, Opiekun Klienta Biznesowego, są to stanowiska w Dziale Sprzedaży, polegające m.in na kontakcie telefonicznym oraz mailowym z Klientem Biznesowym, realizacją celów sprzedażowych, dbaniem o terminowe płatności oraz budowanie pozytywnej i długotrwałej relacji z Klientami. Rekrutujemy również na stanowisko Technika w dziale Centrum Obsługi Klienta, gdzie osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za techniczną realizację naszych usług, głównie hostingowych. Odpowiadając na pytanie: czy jesteśmy call center? Pracujemy w kontakcie telefonicznym z Klientami, jednak sprzedaż polega całkowicie na oferowaniu naszych produktów/usług, nie działamy na zlecenie zewnętrznych firm. Tak samo nie mamy crazy call, czy korporacyjnej atmosfery, którą cechują się duże call center. Stawka zarówno na umowie o pracę, jak i umowie zlecenie to 20zł brutto za godzinę, dodatkowo w Dziale Sprzedaży pracujemy na premiach sprzedażowych, które są uzależnione od realizacji celów sprzedażowych. Pracownik może również liczyć na dodatki stażowe, pakiet benefitów w postaci Karty MultiSport czy też Voucherów Zakupowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową UTI.PL, zakładka Kariera, tam znajdzie Pan/Pani jeszcze więcej szczegółów dotyczących pracy w naszej firmie. Pozdrawiamy serdecznie

Władek

Pracuję w UTI prawie 2 lata. Dobra atmosfera z zespole, wiedzę o produkcie można szybko przyswoić. Firma organizuje często szkolenia z produktów oraz technik sprzedaży więc swoją wiedzę można cały czas poszerzać. Dużym plusem jest możliwość przejścia na umowę o pracę już po pierwszym miesiącu oraz zawsze wolne weekendy.

Krzysztof
@Władek

Umowa o prace to faktycznie duży plus bo chociaż ma się stabilne zatrudnienie. Napiszesz ile proponują na początek? Jak ktoś ma już doświadczenie to ze 3 tysiące netto wyciągnie?

@Krzysztof

20 zł brutto za każdą godzinę + dodatek w zależności od realizacji celów oraz stanowiska ( konsultant lub opiekun). Do tego rankingi dla najlepszych handlowców, stażowe czy też multisport. Odpowiadając na Twoje pytanie - TAK :)

Zainteresowanypraca
@Władek

Hej Władek. A możesz wrzucić zdjęcie umowy do neta i podlinkować?

@Zainteresowanypraca

Poszukam i jak znajdę to spróbuje podlinkować. Umowa jest prosta czytelna, nie ma kilkudziesięciu stron jak w innych firmach, tylko raptem dwie, gdzie uwzględniony jest czas pracy, obowiązki, wynagrodzenie, czyli to co najistotniejsze bez dziwnych zapisów. Myślę, że spokojnie możesz poprosić rekrutera, aby na rozmowie o pracę przedstawił Ci jak taka umowa wygląda. Ja na początku dostałem umowę zlecenie, a po miesiącu dostałem umowę o prace.

Ryszard
@Władek

Czyli od początku obowiązują jasne i proste warunki zatrudnienia, a wszystko, co pada podczas rekrutacji, zgadza się w rzeczywistości? Zarobki w okolicach 3000 zł netto są realnymi zarobkami dla nowo zatrudnionych? Przełożeni podobno bardzo na plus, współpracownicy również? Jakieś wspólne wyjścia po pracy są organizowane?

@Ryszard

Wszystko jasne i proste, jak masz jakiekolwiek pytania od razu wszystko jest wyjaśniane, nic skomplikowanego. Stawka za godzinę to 20zł brutto+ premie sprzedażowe (zależne od realizacji celu)+ dodatki stażowe, no i są jeszcze benefity np. multisport lub karta podarunkowa do galerii. Odpowiadając na pytanie o 3 tyś. Oczywiście, że tak. Jeśli ktoś przychodzi do pracy, aby zarobić i się rozwijać zawodowo to jest to bardzo realne, szczególnie, że z pierwszego projektu można dość szybko awansować na starszego konsultanta, a później na opiekuna. Nie mogę narzekać na przełożonych, a uwierz mi, mam porównanie z innymi firmami, naprawdę fajna atmosfera jak mało gdzie. Kilka razy do roku są organizowane spotkania integracyjne, a jak się zintegrujesz z zespołem to możesz i częściej mieć, bo czasami wychodzimy jeszcze w mniejszych grupkach.

Krystian

Polecam pracę w UTI, spokojnie można połączyć pracę ze studiami. Miła atmosfera, bardzo pomocne osoby w zespole, wyrozumiali przełożeni. Szybka możliwość rozwoju swoich umiejętności. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w UTI.

Czy w UTI.pl INTERNET PUZZLES odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dzień dobry, w naszej firmie w zależności od potrzeb są organizowane rekrutacje wewnętrzne. Jeżeli powstaje nowe stanowisko pracy, zachęcamy naszych pracowników do składania aplikacji, gdyż w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę ich kandydatury. Każdy z pracowników zostaje zapoznany z zasadami dotyczącymi rekrutacji wewnętrznej. Zawsze doceniamy chęć rozwoju i motywację naszych pracowników. Pokazuje to, że mamy przyjemność pracować z osobami które mają taki sam cel jak firma

Margaret

Ile płacą za godzinę konsultantowi telefoniczbemu? Czy praca jest codziennie od 8:15 do 15:15 czy ilość przydzielonych godzin jest zależna od wyników?

@Margaret

Dzień dobry, Konsultant ds. Sprzedaży zarabia 20 zł brutto za każdą przepracowaną godzinę- jest to wynagrodzenie podstawowe, do tego dochodzą premie sprzedażowe oraz benefity pozapłacowe. Praca jest zawsze w stałych godzinach od 8.15 do 15.15, pięć dni w tygodniu, czyli od poniedziałku do piątku. Są to stałe godziny pracy dla każdego Konsultanta, nie opieramy się na systemie przydziału godzin na podstawie realizacji celu. Pozdrawiamy serdecznie

X

Dzień dobry, dzień dobry, Natknąłem się na ogłoszenie o pracę „Opiekun klienta biznesowego”. Z tego co tu przeczytałem jest dział odpowidzialny za sprzedaż, więc taki opiekun nie zajmuje się wprost sprzedażą. Wymagane jest jednak doświadczenie na sprzedaży. Czy ktoś jest w stanie w skrócie napisać czym zajmuje się w praktyce taki opiekun?

@X

Dzień dobry, Opiekun Klienta Biznesowego to jedna z najważniejszych funkcji w naszej firmie. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za kontakt z naszymi obecnymi klientami, dostosowując odpowiednio zakres usług do indywidualnych potrzeb klienta. Wymagane jest minimum roczne doświadczenie w sprzedaży, gdyż taka osoba oprócz zaproponowania danej usługi, ma też na celu nawiązać z klientem pozytywną relację. Dlatego też aby to osiągnąć, kandydat musi wiedzieć czym jest sprzedaż i umieć się w niej odnaleźć. Opiekun Klienta Biznesowego ma w swojej ofercie wszystkie dostępne usługi, które świadczy nasza firma.

Polecam!:) pracuję w UTI od wakacji. Zaczynałam bez większego doświadczenia w tej branży, więc początek był dla mnie ciężki - intensywny okres szkoleniowy i dużo nowej wiedzy. Ale jeżeli chcesz się czegoś nauczyć i szukasz stałej pracy, która ma sprawiać satysfakcję - to naprawdę warto:) Ogromnym plusem jest wsparcie przełożonych i współpracowników. Po tych kilku miesiącach mogę potwierdzić, że UTI.PL jest odpowiednim miejscem dla osób, które chcą się rozwijać i chcą mieć prace, do której przychodzi się bez stresu i z uśmiechem! Jeżeli chodzi o warunki - umowe o pracę dostałam już po pierwszym próbnym miesiącu. Za dobre wyniki możemy liczyć na dodatkowe profity :) praca w stałych godzinach i ZAWSZE wolne weekendy :)

Zostaw merytoryczną opinię o UTI.pl INTERNET PUZZLES - Kielce

• Jak się pracuje w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

Zobacz opinie na temat firmy UTI.pl INTERNET PUZZLES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UTI.pl INTERNET PUZZLES?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 36 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UTI.pl INTERNET PUZZLES