Opinie o Bero w Glinno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Bero. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bero o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bero w Glinno

Touch By Touch

Emsi Bolewicki czyzby nie przesadzasz z naduzywaniem telefonu w godzinach pracy?

Może ktoś nowy

Mam pytanie. Czy do Bero lub BeroTu jeździ może ktoś z Opalenicy? Myślę nad zmianą pracy ale nie mam prawka i chętnie bym się z kimś zabierała.

@Może ktoś nowy

Proponuję na FB dać zapytanie w grupach sprzedaży .Szersze grono odbiorców . Powinno pójść sprawnie . Pozdrawiam .

M
@Może ktoś nowy

Ja za jakiś czas będę jeździł około miesiąc lub dwa

@M

Ponoć zatrudnionym nie przedłużają umów ale to informacja niepotwierdzona. Druga sprawa to taka, że niema się pewności, że trafi się na jedną zmianę, wszystko zależy od potrzeb.

NedStark
@No Name

Jedna zmiana? Są trzy... Chyba że do biura...

@NedStark

Może nie doprecyzowałem, chodziło mi o to, że dwie nowoprzyjęte osoby niekoniecznie trafią na tą samą zmianę. :)

Syla
@Może ktoś nowy

Witam sama dojeżdżam z Opalenicy do berotu więc jak co to śmiało

Tomtom
@Syla

Daj jakieś namiary to może się dogadamy

Iga
@Syla

Witam nadal Pani dojeżdża ?

Premia 800zl

Premia ma zachęcić do lepszej pracy, obecności w pracy i braku zwolnień? Zobaczymy co życie pokaże. Trochę to zajęło komuś by na to wpaść.

Bendi
@Premia 800zl

Od kiedy ta premia? Jest gdzieś jakaś informacja odnośnie tej rzekomej premi?

NIE DLA WSZYSTKICH
@Premia 800zl

Się nie napalaj bo to dot tylko operatorów reszta to szara strefa i guzik dostaniemy

Premia 800
@NIE DLA WSZYSTKICH

Jeżeli nie dla wszystkich to będzie inna grupa olewała swoją pracę i będzie hałas. Już myślałem że firma dając 300 zł na opał i premie 800 zł chce pracowników bardziej związać z firmą. To byłby bardzo dobry kierunek.

Steve
@Bendi

Od kiedy to ma być ? Gdzie to napisano?

Adrian
@Premia 800

Widzę, że jesteś dobrze poinformowany. Wiesz od kiedy premia ma wlecieć?

No Name

A ponoć umowa została rozwiązana za porozumieniem stron, to dopiero daje do myślenia...

Karma
@No Name

Dobro wraca, ale zło wraca jak bumerang ze zdwojoną siłą.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bero? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Czytniki na palarniach

Witam czy szefostwo będzie montować czytniki na palarniach niektórzy w ciągu 8 godzin spędzają tam około godziny w ciągu dnia.Była by to dobra inicjatywa dla zakładu i wydajność by się zwiększyła.Czas można by odpracować po tych 8 godzinach.

@Czytniki na palarniach

Non stop Tylko się czepiają osób palących.. Może zwrócić warto też na osoby niepalące.. Też potrafią siedzieć Dwa razy po pół godziny na stołówce pijąc kawę.. To może też Niech odpracują tą Godz..Od tego jest szefostwo żeby zwracać uwagę o papierosy a Nie pracownik

@Zzzz22

Stara prawda - czy się stoi czy się ….. itd. Gdy ktoś pali w tym czasie robota stoi albo ktoś gościa zastępuje . Ważne ,że premia pasuje …… ukłon w stronę decydujących o premii. Na marginesie to nie czepianie tylko problem zamiatany pod dywan!!!

No racja te fajury
@Czytniki na palarniach

Masz rację ten problem w tej firmie występuje i udają ze go nie ma,a bez nałogu idzie żyć.Ciekawe jakby te osoby ZOSTAŁY po godzinach.Okazalo by się że żadna nie ma nałogu jakby musiały zostać z godzinę dłużej.Co racja to racja.

Zzzz22

Sama jestem osobą nie paląca i Nie przeszkadza mi że ktoś wychodzi..W innych zakładach pracy sa dodatkowe przerwy po 5 minut i problemu Nie ma.. Zawszę będzie o to problem.. Może warto się rozejrzeć dookoła Ile osób ściemnia, siedzi w telefonach.. Może też powinni zakaz noszenia tel na hale co myślisz o tym anonim???

@Zzzz22

Nie muszę się rozglądać bo to samo się rzuca w oczy wg mnie telefon w pracy przeszkadza , ja mam w szafce i jest ok. Pozdrawiam!

@Anonim

Ty może masz Ale większość ma przy Sobie..I zamiast pracować To oglądają buty,torebki itd..Rozwniez pozdrawiam

Zzzz22

To po co jest Palarnia??? Żeby stała?? Ludzie zajmijcie się pracą..A od tego jest Szef żeby zabronił palić a nie pracownicy

Palący czas odliczać
@Zzzz22

Po to są palarnie żeby palić i odliczać czas pracy wchodząc na palarnie ,zostajac dluzej mozna odpracowac po 8 godzinach.Chyba coś Ci się pomyliło ściemniaczu.

Czytniki palarnie

Mam pytanie do szefostwa czy na palarnich też zostana zamontowane czytniki przydały by się też,żeby odliczyć czas od czasu pracy w większości w innych firmach już to działa.

Prostownik
@Czytniki palarnie

Nie

A dlaczego niby nie
@Prostownik

Bo ściemniacze z fajkami to niby nałogowcy.Czy firma nie chce zamontować czytników z powodu braku pieniędzy na ten cel.Przeciez to wymierna korzyść dla zakładu,godziny odpracowane przez osoby które ściemniają z fajka.Pozatym można zlikwidować całkiem palarnie,to też przedewszytkim bezpieczeństwo firmy.

@A dlaczego niby nie

To może zlikwidujmy przerwy zamknijmy toalety a stołówka też w odstawkę !!!! No i dłuta i heble w dłoń --epoko kamienia łupanego WRÓĆ!!!!

Typ
@WRÓZKA

I to jest sedno sprawy. Jeden z drugim u siebie nie widzi belki w oku ale u drugiego drzazgę zobaczy.

Mig
@Typ

Chodzi o to że praca jest zbiorowa np. na pakowni i należy się liczyć z ogółem. Pracując na własne konto - wychodźcie nawet co 5 minut . No cóż ,, mądrego dobrze posłuchać ,, Co do belki w oku - złe porównanie !! I jeszcze jedno- prawdziwa cnota krytyki się nie boi???

@A dlaczego niby nie

Gdyby wprowadzić dodatek finansowy dla niepalących okazało by się, że ubyło 90 procent palących. ;)

@No Name

Dodatek finansowy się daję za pracę.. Osoby które palą więcej zrobią niż tę które Nie palą także Nie ma się czego czepiać.. Może lepiej dać dodatek za pisanie głupot na forum.. Co niektórzy by mieli ładne pieniądze..

@@@
@Zzzz22

Oczywiście z Tobą na czele!!!!

@No Name

Może już dość PONIŻANIA palących w tej firmie--wystarczy że są przepustki i idiotyczna lista na lakierni--czy my jesteśmy trędowaci?A może zastanówmy się dlaczego ta nagonka?Oczka otwórz i rozejrzyj się co się tu dzieje a dymek z papierosa tego nie PRZESŁONI-jeśli jesteś bystry

Piję i jem
@WRÓZKA

Każdy kto pali papierosy sam się poniża. Nie trzeba nic więcej.

@Piję i jem

No cóż są ludzie co tylko do życia wody i chleba potrzebują --mozgi od tego umierają ale SMACZNEGO

Palący to trendowaci
@WRÓZKA

Ludzie którzy nie umieją przełamać nałogu,i okradają firmę w tym czasie nie pracując.A tobie zle że okradasz firmę siedząc na fajce.A może wprowadźmy ze ludzie potrzebują wypić kawkę lub herbatkę bo są uzależnieni,to chore uzależnienie.Poza tym palenie to trąd dla niepełnosprawnych inaczej.

No Name

To, że "pozwoli odejść" kierownikowi magazynu, osobie która żyła pracą cała dobę i wsiadała na wózek gdy było trzeba pokazuje kierunek "zmian" w firmie....

Olek
@No Name

Słychać że coraz więcej osób odchodzi czyli wyglada na to że w dobrym kierunku „zmiany” nie idą. Nie szanują pracowników. Nawet Ukraińcy uciekają z firmy.

@Olek

To że ludzie się zwalniają to jest normalne, tak się dzieje w każdej firmie. Poprostu na ich miejsce firma zatrudni nowych STOLARZY Z PAPIERAMI.

Olek

Stolarzy z papierami masz na myśli chłopaków po szkole ?????

@Olek

Pewnie tak (mieliśmy takich) stolarze po 3 latach odbierania na wyrówniarce... Tutaj są potrzebni ludzie rozumiejący rysunek techniczny i umiejący liczyć - liczby ujemne i ułamki dziesiętne.

Tygrys
@No Name

Na maszynowni już mamy jednego stolarza z papierami.

Grzybiarz
@Tygrys

Są lepsi od niego np. operator Biessy co zaraz jest chory i do pracy nie chodzi jak nie ma jego przyjaciela :) :) Bartłomiej wracaj bo przez Ciebie kolega już urlopu nie ma :)

Się pytam

Dlaczego taka fajna firma jak Berotu nie posiada na wszystkich swoich dachach fotowoltaniki? Lub wiatraka.

@Się pytam

Fotowoltaika ponoć ma być, co do wiatraków to taki bartexowski, kosztował jak stawiali ok 25 milionów czyli teraz jak wszystko drożeje, zwłaszcza metale o wiele więcej i nie można byle gdzie stawiać.

No Name

Dzisiejsi goście w firmie, jakby trochę inni niż dotychczas...

Plusk

Czy brygadzisci są zwolnieni od noszenia plakietki (usunięte przez administratora)

@Plusk

Może pan Przemek się wypowie bo listę z podpisami wspólnie przeglądali i wyglądało n są to że było o.k .A kurde zapomniałam że REDO i nie ogarneli

Popołudniówka

Dlaczego brygadzista lakierni ( ten palący) nie stosuje się do zasad korzystania z palarni? Czy on jest ponad wszystkimi?

@Popołudniówka

On tylko bufory w kompie widzi a jego siostra nie podpisuje się na liście cóż są lepsi i lepsiejsi ( sory za byki i kolokwializm)

Przedszkole

Już koniec wakacji, a więc 1 września zapraszamy wszystkich wakacyjnych ściemniaczy po odbiór podręczników i wyprawek w wysokości 300 zł na stłuczenia i zwichnięcia... Szczegóły u Brygadzisty

Gutek
@Przedszkole

Ludzie się zwalniają lub przesiadują na L4, gdzieś mają swoją pracę. Ktoś się zastanowił dlaczego tak się dzieje? Bo było inaczej.

Mały ciasny wc
@Gutek

Nie będę zaiwaniał 7,5 godziny za 160 czy 180 zł na łapę.

Jurek
@Mały ciasny wc

Ja często mam mniej. Wydajności ustalał jakiś (usunięte przez administratora) Od dawna olewam pracę bo nie mam z niej żadnej satysfakcji. Przychodzę tylko żeby spłacić kredyt i nie mam żadnych sentymentów do firmy. Lubiłem pracować ale za te grosze i te wydajności straciłem ochotę by się starać.

@Jurek

Sama prawda, niestety Ci którzy mają wpływ nie są tym zainteresowani i nie będą ponieważ nadchodzą ciężkie czasy...

bert
@Przedszkole

chyba fajnie ze daja

T
@Jurek

T

Gdzie jest Wodecki

Co się dzieje z Wodeckim,czyżby już nie pracował ten zakładowy krzykacz i ściemniacz? Wcale go nie widać ani slychać. Podwinął kitę i finito.

Weronika
@Gdzie jest Wodecki

Aż tak Cię on interesuje? Dlaczego?

Gdzie jest Wodecki

Co się dzieje z Wodeckim czyżby już nie pracował ten zakładowy krzykacz , i ściemniacz ?

Hades Wąsowo

Kiedy firma wezmie sie za tego sciemniacza co ostatnio mowili ze mu dwie lewe nogi przyszyli.? Niby L4 a tu chlopak sie bawi i nawet w pilke gra.

Brawo alfa
@Hades Wąsowo

Myślę że Oskara powinien dostać za ostatni rok czy dwa. 1wrzesnia rozwincie czerwony dywan jak wróci i wręczcie mu te statuetkę.????

BeT.

Nocki Magazyn-pakownia w tym tyg normalnie idą ?

Dex

Wypijmy za zdrowie moi panowie potem się będziemy martwić

Weronika
@Dex

A czym niby macie się martwić?

@Weronika

Często są tu usuwane posty a potem odpowiedzi na nie wyglądają dziwnie. Taka Bero-wska poprawność...

dfhdn xcv

witam. mam pytane jak wyglada praca w bero?

grte

chlopie co ty tam jeszcze robisz ? Albo inaczej szkoda tej firmy ze ma takich pracownikow

Icemen

Miły gest od firmy. Muszę pochwalić bo jak jest za co uważam, że trzeba to robić. Nie tylko wylewać żale. Po raz pierwszy dostaniemy tz. Wczasy pod gruszą. Mam tylko nadzieję, że nie zostanie to odjęte od świadczenia gwiazdkowego. Teraz to już brakuje tylko porządnej drogi i ścieżki rowerowej od strony Nowego Tomyśla. Ciekawe czy ktoś z zarządu lobbuje u urzędników na rzecz naprawy tej drogi.

WRÓŻKA
@Icemen

Bardzo miły gest!!A raczej przeprosiny za postoje w pracy //ciekawe czy premia za czerwiec będzie (usunięte przez administratora) bo to wygląda jak jej wyrównanie

Przemysław
@WRÓŻKA

Ile dali na łebka za te wczasy pod gruszą? Bo to chyba się liczy od ilości osób w rodzinie. Czy się mylę?

Tom

Mylisz

@Przemysław

Kwoty które dają na pracownika inne firmy dawały 10 lat temu na osobę w rodzinie... to taka (usunięte przez administratora) ...

Gruszka

I znów w ...źle Co za ludzie

@Gruszka

( usunięte przez administratora)

Olo
@No Name

Dobrze że w ogóle dali. Pewnie w przyszłym roku dadzą więcej. Cieszmy się z tego co jest. Na paliwo nad morze starczy.

Alek
@Przemysław

Dają bardzo mało i wsumie to wychodzą grosze.

@Tom

To może powiesz jak faktycznie jest i ile dają, skoro kolega się myli? To Ty wiesz, to powiedz.

Monia

Monika chło, daj nr bo widze że ktoś ma 3tys netto to łatwo się umówić z Tobą

Zostaw merytoryczną opinię o Bero - Glinno

• Jak się pracuje w Bero?

Zobacz opinie na temat firmy Bero tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 308.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bero?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 95 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bero

Bero