Opinie o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Gosia M.Woźnica M.Gruszka sp.j. w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Gosia M.Woźnica M.Gruszka sp.j.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Gosia M.Woźnica M.Gruszka sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Gosia M.Woźnica M.Gruszka sp.j. w Tarnowskie Góry

Dzień dobry. :) nie wiecie czasem czy na renowacje figur, które są wskazane na zdjęciach na stronie firmowej, byłyby możliwe? znam kogoś kto chętnie by się tym zajął, a po Tarnowskich będzie pracy wkrótce szukać. Tylko po spojrzeniu na te dawne komentarze zastanawiam się czy to bezpieczne aby się zgłosić. Ktoś pracuje i się wypowie?

Jg Nowy wpis

Odradzam współpracę z Gosia nie odbiera telefonu ciągle chora nie płaci za uslufe

Lit Nowy wpis

Firma cwaniaka. Nie płaci na czas gra w uja.

Zuzanna Nowy wpis
@Lit

Rozumiem, że każdy może mieć różne odczucia wobec ceramika Gosia. Jednak na wątku obowiązuje nas przestrzeganie regulaminu. Jest w nim zapis, że nie można na forum obrażać innych i należy stosować kulturę wypowiedzi. Mimo że, dodałeś opinię jakiś czas temu, zachęcam Ciebie do ponownego zapoznania się z nim: https://www.gowork.pl/regulamin

Ela

Tutaj jedna osoba nie wytrzymala psychicznie tego co sie tam dzieje. Wiecznie niewyplacalna, zatrudniajaca na czarno. https://wiadomosci.wp.pl/ukrainiec-zdemolowal-sklad-porcelany-policji-powiedzial-ze-bal-dopiero-sie-zaczyna-6287553262639233a

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Gosia M.Woźnica M.Gruszka sp.j.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Dam Pracę Sprzątanie wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Zuzanna

@Były pracownik, a czy atmosfera wśród pracowników jest miła? Są przyznawane dodatkowe benefity od Gosi? Kto jeszcze zna Ceramike z Tarnowskich Gór? Czy ten pracodawca zapewnia umowę o pracę?

@Zuzanna

Ludzie na produkcji sobie jakoś pomagaja. Wiadomo czasem do zgrzytów dochodzi ale to normalne, nie da sie tego zawsze uniknąć. Ludzie raczej są wkurzeni na te zarobki, i to że często są wypłacane ratalnie. O żadnych dodatkowych benefitach nie ma tu absolutnie mowy. Masz sie cieszyć że w ogóle robotę masz i tyle. Umowa o pracę to tez jest coś czego tu chyba nikt nigdy nie widział. Także ja tam pracy nie polecam bo dzisiaj już jest bardzo łatwo dostać się do pracy gdziekolwiek indziej, gdzie znacznie lepiej płacą i traktowanie jest lepsze. Ja sam przeskoczyłem z Gosi do firmy ślusarsko-spawalniczej i jest 100 razy lepiej bo wypłaty znacznie lepsze, umowa o pracę jest a poza tym benefity pozapłacowe tez są. A tu u Gosi nie było nic, takze różnica jest ogromna, trzeba mieć tylko odwagę sie zwolnić i poszukać czegoś bo dziś o lepszą robotę naprawde jest łatwo i nie trzeba sie trzymać takich pipidówek!

Niestety, ale poniższe wpisy zawierają naprawdę sporo racji! Pracowałem tam w tamtym roku i muszę powiedzieć że to nie był dobry pomysł. Wyzysk jest spory, a płaca minimalna. Oni tam zawsze wszystko na początku fajnie mówią i tak przyjaźnie, dopiero potem się zaczyna jakoś tak już niewesoło robić jak się dopominasz o swoje. Generalnie nie polecam bo myślenie małgorzaty długo się nie zmieni. Dla niej ważne jest abyś przyszedł i chociaż miesiąc porobił, a potem następny do kolejki. Robota jakaś mega cieżka nie jest, choć to też zależy od tego co sie robi, bo niektóre rzeczy swoje gabaryty i wagę mają. Jak ktoś ma lepsze opcje niż Gosia, to niech z nich skorzysta, bo tu raz że się nie dorobisz niczego, a dwa ile nerwów i zdrowia stracisz to twoje!

blondi

1.Pracodawca wykorzystuje niepełnosprawnych pracowników poprzez dawanie umów na mniej niż 1/4 etetu gdzie faktycznie pracują oni 5 dni w tygodniu po 8 godz.2.Pracodawca korzysta z przywilejów,które przysługują tymże pracownikom.3.Pracodawca nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń. wypłaty są wypłacane po 100-200zl.raz lub 2 razy w miesiącu do rękiPani Małgorzaty nie interesuje,że każdy z tych pracowników ma jakieś zobowiązania,rachunki do zapłaty itp.Za każdym razem tłumaczy się,że poprostu nie ma i da jak będzie miała(na co zazwyczaj trzeba długo czekać,bo ważniejsze są jej np.wakacje lub nowy samochód!!!

iwona
@blondi

Z takim łajdakiem to pójść zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy nałożą mu karę 30 tys. zł dostanie nauczkę

@blondi

Pracowalem tam dosyc krotko 18 lat temu i bylo tak samo :D

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Gosia M.Woźnica M.Gruszka sp.j. - Tarnowskie Góry

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Gosia M.Woźnica M.Gruszka sp.j.
  • Pionierska 33
    42-680 Tarnowskie Góry

Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Gosia M.Woźnica M.Gruszka sp.j.