Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych

Piekary Śląskie

Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych
1 2

Opinie o Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Igor

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Generalnie w pracy się pracuje a nie udaje!!

Tołdi
@Igor 13.02.2018 12:20

Generalnie za pracę się płaci a nie udaje!!

Ssawka

Nie polecam,dziwna firma przyjebani kierownicy nie potrafia dopilnowa w sumie niczego,traktuja pracowników jak tanią siłę robocza i maja ich za nic,szef nie ma pojecia chyba co sie dzieje w jego firmie bo naprawde takiej firmy jak SS to nie ma nigdzie,jezeli ktos to czyta a chce sie zatrudnic do SS to bron boże nie marnuj czasu,a tym bardziej nie kieruj sie tym co pisza w swojej ofercie pracy,lepiej isc do tesco na kase i lepiej zarobisz

myjka
@Ssawka 02.12.2017 20:05

ile pracowałeś że na to wpadłeś ? tzn jak długo ci mydlili oczy ze jednak zarobisz?

gietarka

Elegancko .. Nawet na oplaty nie styknie .. PozdRo

Wspaniała firma. Polecam wszystkim. Płacą godziwa,kierownictwo miłe. Szef w porządku.(usunięte przez administratora) aż się zaktusilem pisząc te brednie :)

Piter

Ani tam nie idźcie tracić czasu.

Cięciowy

Pracownicy uciekają jeden po drugim, powodem są wysokie kwalifikacje kierowników, idealna organizacja pracy oraz ekstremalnie wysokie zarobki... na kasie w biedronce za 168h zarabia się obecnie więcej niż w Stan Szkło za 220 godzin, szefostwo nie widzi co się dzieje...(usunięte przez administratora)w końcu za bramą czekają już następni żeby przyjść pracować...

Prawdomówny

a w jakim dniu konkretnie byłeś Jacku???

Jacek

Chciałbym tylko opisać moje wrażenia po dzisiejszej wizycie w sprawie pracy w tym zakładzie, może komuś przyda się ta opinia. Otóż znalazłem ofertę pracy w internecie i postanowiłem zaraz z rana podjechać, zostawić cv i porozmawiać. Z biura wysłano mnie do kierownika. (usunięte przez administratora) Podejrzewam że chyba o mnie zapomniał, no ale w końcu wyszedł na zewnątrz i zaczął dziwnie ze mną rozmawiać. Chyba nie zrozumiał o jakie stanowisko chciałem się ubiegać , miałem wrażenie jakby chciał mnie spławić. (usunięte przez administratora) Będę omijał z daleka. Powodzenia.

sych

Ubawiłem się czytając Twoją opinię.....Pracowałem 6 lat

Kłamca

Nie zgodzę się z żadną z powyższych opinii. Praca w SS to świetna praca, miła atmosfera, bardzo dużo można się nauczyć, "góra" zawsze zwraca się do pracowników z szacunkiem, panowie kierownicy są mili i życzliwi, a jeden ( ten najgłówniejszy:) to do rany przyłóż, złoty człowiek. Czasami poproszą czy nie można zostać 12-16 godzin, ale rzadko. Nie prawdą jest natomiast, że pracujemy w sobotę i niedzielę. Z szacunku do nas i naszych rodzin nigdy , powtarzam NIGDY, panowie kierownicy nie zaplanowali pracy w weekend. Stawki na poziomi dosyć wysokim i częste podwyżki dla osób starających się i dających z siebie więcej niż trzeba. Organizacja pracy i produkcji na najwyższym poziomie, inne firmy powinny się uczyć. Wszystko na czas i w bardzo dobrej jakości. A to cieszy także i nas. Praktycznie nie musimy o niczym myśleć , wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Jednym słowem polecam i zapraszam w imieniu załogi.

Daro

Nie polecam, po co tracic czas.

Kasowanie opinii (jakże prawdziwych) za 3......2......1.................

Japytamsiepoco

Stan Szkło znam od podszewki, pracowałem tam kilkanaście lat. Dużo mażna by pisać ale najbardziej denerwujący w tej firmie( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych