Opinie o Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych w Piekary Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych w Piekary Śląskie

Z daleka

Człowiek, który jak sam pewnie o sobie mniema "zarządza" tą firmą jest osobą całkowicie niegodną zaufania. Nic dla niego nie znaczy podpisana własnoręcznie umowa a wcześniejsze informacje na temat skąpstwa są w 100% prawdziwe. Nikomu nie polecam się tam zatrudniać, chyba że ktoś nie ma wyjścia

Karol

Hmm, a to co tam pracownik dostaje pensję w różnej wysokości każdego miesiąca? Czy jak się to odbywa. Aktualnie jestem w trakcie rozglądania się na rynku za nową firmą i nie ukrywam, że tutaj też CV planowałem zostawić :P Wyjaśnisz coś więcej na temat tego o czym wspomniałeś?

TakSamo Nowy wpis

Zapomniałem dodać że nadal mamy umowy na najniższą krajową, reszta kasy dogadana indywidualnie.... :)

TakSamo Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Nadgodziny na lewo. Wymyślają bzdury by tylko mieć pretekst do ucięcia premii, bez niej wypłaty po ~3800 po kilku latach pracy. Z premią uznaniową wyplaty okolo ~4100. Szef traktuje pracowników jak niewolników, a kierownictwo nie ma pojęcia o zarządzania ludźmi, już nie mówię o podstawowej wiedzy w zakresie kodeksu pracy. Ważne że robią to co szef każe. Nie polecam, sam się z tamtąd niebawem zmywam. No ale czego się spodziewać po firmie która jako jedyną zaletę wymienia parking na żwirze, bo kostka jest dla biura.... Oni mentalnie są dalej w 2000roku...

Xxx Nowy wpis

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko elektryka - mechanika utrzymania ruchu. Czytam, że możliwe są nadgodziny. Jeśli pracownik zostaje po godzinach, to ma je płacone jakoś ekstra? :-) Pytam, bo chcę wiedzieć, czy warto na nie zostawać. Widzę, że na start dostaje się umowę na okres próbny. Jak długo on trwa? Poinformujcie.

Levi's Nowy wpis

Czy są obecnie jakieś przyjęcia na produkcję? ile można dostać na start? Czy praca jest ciężka? Jaka jest atmosfera?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

łukasz

Ja trochę z innej beczki. Pracuje w firmie produkcyjnej i zamawialiśmy u nich szkło. Okazali się niekompetentni (nieodpowiedzialni). Przedstawili ofertę na podstawie której moja firma dała ofertę klientowi, zamówiliśmy po czym przesłali pro-forma. Zapłaciliśmy a dzień później okazało się ze nie zrobią nam szkła. Miesiąc później ta sama sytuacja, oferta na ten sam rodzaj szkła tylko w innych wymiarach, oferta, proforma a później ze nie zrobią. Szef rozmawiał z nimi (prosił się o numer do Szefa to nie dadzą), nie czują się odpowiedzialni za to ze my ponieśliśmy straty z tytułu ze musieliśmy zamówić szkło na drugim krańcu Polski. Koszty transportu, oferta dużo droższa.

Olcia

Od trzech dni znowu mają nabór na pracowników produkcji. Benefity to parking i możliwość uzyskania uprawnień. To ja się zapytam, jakie uprawnienia można uzyskać? Coś cenionego na rynku? Może warto tam iść, żeby szkolenie przejść i mieć jakiś atrakcyjny papier?

Szukam pracy

Witam czy ktoś mógłby opisać aktualna sytuację w firmie czy coś się zmieniło aktualnie jestem po rozmowie i mam nie długo zacząć w ss prace ale po przeczytaniu tych wszystkich opinie się zastanawiam czy jest sens czy ktoś obiektywny mógłby napisać jak tam w końcu jest

Z daleka

Jan
@Z daleka

Nie trzyma się warunków umowy którą sam podpisał? Chodzi o wysokość wypłaty, bo tak wywnioskowałem. O ile te stawki się nie zgadzają?

Denys

Bardzo słaba admosfera. Negatywne opinie o tej firmie są prawdziwe. Na wszystkim oszczędzają. Z wypłatą zawsze jest tak że coś tam pomniejszą. Premia na święta po 20 zł. Żal. Nie polegam.

Jan
@Denys

Nie gadaj że dostałeś na święta 20 zeta? Można się uśmiać. Mogą ci pomniejszyć wypłatę? Chodzi o premie której nie dają, czy o co innego?

@Jan

Jak ja pracowałem w latach 2000 - 2005 to syn szefa się żenił i jakiś czas potem córka szefa wychodziła za mąż. W miesiącach zaraz po tych wydarzeniach sumy których ludziom brakowało na paskach dodawaliśmy do siebie i wychodziło ile wydali na wesele.

winkowski_browarek
@Rysiczku na tafliczku

Przecież mnie już nie ma, to pieniążki powinny w końcu pasować ;-)

Krystyna
@winkowski_browarek

Czemu Cię nie ma? W sensie jesteś byłym pracownikiem? Z jakiego powodu zrezygnowałeś z pracy jeśli można spytać?

wojtula
@Denys

przeciez winzjonera juz nie ma to kto teraz mąci ?

@wojtula

Tak widzę piszecie, że w ostatnim czasie ciągle kogoś nie ma, więc co mam przez to rozumieć, że takie zwolnienia są, czy ludzie sami odchodzą? Jestem na etapie szukania pracy i tak się zastanawiam o co w tym chodzi. Niepokojące to. Takie wymagania mają?

Jak dużo osób pracuje w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych?

Rysiczku na tafliczku

Według szefostwa to w zasadzie nikt nie pracuje. Wiecznie niezadowolone szefostwo twierdzi że nikt tam nic nie robi i tylko biorą wypłaty za nic. Jak wypłacają wypłatę to maja miny jakby musieli nerkę sprzedać i dołożyć do tego interesu.

Fredi

Niektórzy mają jeszcze więcej i to nie żart. Ale trzeba się napracować na wyższe stawki!

Kruger
@Fredi

pracować po 12h na dobę ?

fredi
@Kruger

Nigdy nie pracowaliśmy po 12h

Damian
@fredi

Jakie są godziny pracy w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych? Czy pracownicy mogą tutaj liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? Znasz firmę od środka, liczę więc na Twoją odpowiedź.

Mobingowany
@Damian

Jakie kwalifikacje hahaha jak się czegoś nauczysz dostaniesz podwyżkę. A jak już się nauczysz o podwyżce zapomnij w nagrodę że umiesz rzucają cie ze stanowiska na stanowisko P. S. Pytasz co z tą podwyżka obiecana za to że się nauczyłeś czegoś nowego to słyszysz: jaka podwyżka? I tylko ci wypowiedzenie może dać zamiast podwyzki

Hahah
@fredi

Jak nigdy co ty (usunięte przez administratora) człowieku ludzi nie ma i albo 12h a jak się nie podoba to się zwolnij jedyny argument który stosują pożal się Boże kierownicy z "łapanki"

@fredi

Pracowaliśmy po 12 godzin. Były 2 zmiany po 12 h. Mój nick jest dowodem ze wiem o czym mowie Pozdrawiam kumatych.

Maja
@Rysiczku na tafliczku

Byłoby dobrze, gdyby z tej dyskusji mogły coś dla siebie wynieść osoby, które dopiero rozważają pracę w Stan-Szkło, a im nick nic nie powie. Możesz napisać, kiedy były zmiany 12-godzinne na produkcji, a jakie zmiany są tu teraz? Pytam, bo w dawnym ogłoszeniu o pracę znalazłam wzmiankę o trzech zmianach.

@Maja

Witam. Muszę się przyznać że moja wiedza o stan szkło jest trochę przeterminowana, ale odpowiadam na jeden z powyższych postów w którym ktoś twierdzi że nigdy nie pracowalismy po 12 h. Otóż pracowaliśmy, były dwie zmiany po 12 h, sobota i niedziela również, czasami jak brakowało ludzi to robili łapankę na Szarleju (stan szkło mial tam osobny oddział) zmuszając ludzi żeby po swojej zmianie na szarleju jeszcze zostawali na brzezinach. Oficjalnie było mówione jak nie przyjdziesz w niedzielę to już nie pracujesz w poniedziałek . Były to lata 2000 , 2005 stary szef jeszcze żył ale rządził na brzezinach jego syn, w bardzo arogancki sposób, traktował ludzi okropnie aż przykro było słuchać. Zastanawiacie się co mają takie zamierzchłe czasy w stan szkło do sytuacji dzisiaj? Otóż nie ma szans, po prostu nie wierzę że tam coś się poprawiło. No bo i czemu? Ludzie wciąż szukają pracy a takie firmy to wykorzystują. Ten wpis zaraz moderator pewnie usunie, niewygodna prawda bardzo kłuje w oczy. A na poprawę humoru wyjaśnie mój nick. Otóż stan szkło kupowało szkło gdzie tylko taniej, białoruś, czechy itd. I jedna tafla z Czech miała rysy. No więc syn szefa łap za telefon i dzwoni "Dobriden! My tu mamy rysiczku na tafliczku!" jak całe biuro ryknęło śmiechem to wziął i pojechał gdzieś swoim bmw z instalacją LPG....

cięcie
@Rysiczku na tafliczku

Ja do tego pragnę dodać, ze niestety stary szef ,młodego nie zdążył nauczyć tego, jak to powinno działać.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych?

Myjka

Jakie etapy rekrutacji, o czym ty gadasz człowieku ?

Hmm

Nie polecam pracuje tu już jakiś czas. Mobbing na każdym kroku jest jeden kierownik który ma pojęcie jakiekolwiek. Pozostali zostali kierownikiem po znajomości. O podwyżce jakiejkolwiek można pomarzyć. P. S są równi i równiejsi jeżeli jesteś kolega kierownika załatwisz wszystko. Jeśli się nie lubicie jesteś ciągle (usunięte przez administratora) a jedyna odpowiedzią na Twój sprzeciw jest wypowiedzenie. Szef nawet nie zna swoich pracowników i nie ma możliwości z nim porozmawiać nawer

Cięcie.
@Hmm

A ja polecam pracuję też już jakiś czas i nie narzekam. Ale jak się komuś nie chciało uczyć to teraz obrażony na caly świat idź do szkoły zrób aby podstawówkę może cię wezmą do kopania rowów.

botero
@Cięcie.

za kopanie rowów więcej płacą :-) PS pozdro dla kumatych nie pracujących juz w ss

Optymalizator
@Cięcie.

Ja naprawdę myślałem że w końcu coś się zmieniło w tym zakładzie. Bardzo się dziwię że Pan (usunięte przez administratora) jeszcze nie odpowiedział przynajmniej przed sądem pracy za dopuszczanie do takiego traktowania pracowników przez kierowników.

Jaka umowa obowiązuje w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych podczas okresu próbnego?

Fonfel

Umowa to dobramy i się nie znamy.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych?

Fonfel

Pytania nr 1. czy najnisza stawka ci odpowiada 2 czy lubisz pracować nadgodziny za darmo 3 czy ukończyłeś szkołe podstawową.

P.W.

Witam Stan Szklosz to stan umysłu naprawdę to nie żart.Tutaj liczy się tylko KASA nic więcej.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Tu jest tragedia

Dawid

Jak tam chłopaki i dziewczęta ? Jakieś zmiany na plus macie ? coś dawno nikt nie narzekał.

Pancia

Nie polecam pracować w firmie stan- szkło, zero szacunku dla pracownika ze strony szefa- żenada poprostu

Kapitan bomba

Firmą stan est jest nie żetelną firmą to nie jest zakład pracy chronionej ludzi mają za nic mateusz=krzyśiek sprawdzajom ludzi nawet do sklepu nie wolno iść na śniadanie 10 rano przyjmujom ludzi na trzy miesące a potem zwalniajom to samo prezes zwalnia ludzi jak ktoś jest na chorobowym zwolnieniu a ludzie sami się pchajom do stanbestu inspekcja pracy się kłania tej firmie podatek trzeba samemu odprowadzić firmą powinna to zrobić Ci co tam pracujom w budynku to pewnie po znajomość w firmie majom za (usunięte przez administratora) ludzi majom ni (usunięte przez administratora)do głupoty piszą w opiniach jak się ma robotę po znajomości praca dla (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych - Piekary Śląskie

• Jak się pracuje w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych?

Zobacz opinie na temat firmy Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych?

Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych
1.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Walentego Roździeńskiego 34A
    41-940 Piekary Śląskie