Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych

Piekary Śląskie

Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych

Opinie o Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zmiany 3,2,1 są uzależnione od widzimisiów kierownika.

chcesiezatrudnic
@Były pracownik 17.08.2018 17:42

tzn ?

@chcesiezatrudnic 29.08.2018 08:06

Że zmiany nie są typu: Nocka południe rano, a nocka rano rano południe rano nocka rano

chcesiezatrudnic
@Były pracownik 29.08.2018 12:45

myślałem ze firma jedzie na 3 zmiany ?

@chcesiezatrudnic 02.09.2018 05:19

Bo jechać jedzie na 3 zmiany ale nie są one przewidywalne.

xyz

Kierownictwo mydli oczy o kokosach, gdzie zarobki ledwie starczają do następnej wypłaty. Dla nich najlepiej by było gdybyś siedział w pracy 24/7. W dodatku spory brak ludzi na produkcji, a kierownictwo traktuje pracownika jak ścierwo (w szczególności pan W.). Praca w weekendy soboty niedziele to norma. Szef to już w ogóle nic nie wie co sie dzieje z jego firmą. Ogólnie los burdelos. Dziękuje i pozdrawiam za stracony czas w tej firmie ;)

Katarzyna

@Ssawka Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

byly

czyli nic się nie zmienilo.pozdro dla wykształconych.i nikt z tym nic nie robi.

Michaś
@byly 11.08.2018 21:31

BaRdzo dużo zmieniło się na plus,

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Igor

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Generalnie w pracy się pracuje a nie udaje!!

Tołdi
@Igor 13.02.2018 12:20

Generalnie za pracę się płaci a nie udaje!!

myjka

ile pracowałeś że na to wpadłeś ? tzn jak długo ci mydlili oczy ze jednak zarobisz?

gietarka

Elegancko .. Nawet na oplaty nie styknie .. PozdRo

Wspaniała firma. Polecam wszystkim. Płacą godziwa,kierownictwo miłe. Szef w porządku.(usunięte przez administratora) aż się zaktusilem pisząc te brednie :)

Piter

Ani tam nie idźcie tracić czasu.

Cięciowy

Pracownicy uciekają jeden po drugim, powodem są wysokie kwalifikacje kierowników, idealna organizacja pracy oraz ekstremalnie wysokie zarobki... na kasie w biedronce za 168h zarabia się obecnie więcej niż w Stan Szkło za 220 godzin, szefostwo nie widzi co się dzieje...(usunięte przez administratora)w końcu za bramą czekają już następni żeby przyjść pracować...

Prawdomówny

a w jakim dniu konkretnie byłeś Jacku???

Jacek

Chciałbym tylko opisać moje wrażenia po dzisiejszej wizycie w sprawie pracy w tym zakładzie, może komuś przyda się ta opinia. Otóż znalazłem ofertę pracy w internecie i postanowiłem zaraz z rana podjechać, zostawić cv i porozmawiać. Z biura wysłano mnie do kierownika. (usunięte przez administratora) Podejrzewam że chyba o mnie zapomniał, no ale w końcu wyszedł na zewnątrz i zaczął dziwnie ze mną rozmawiać. Chyba nie zrozumiał o jakie stanowisko chciałem się ubiegać , miałem wrażenie jakby chciał mnie spławić. (usunięte przez administratora) Będę omijał z daleka. Powodzenia.

sych

Ubawiłem się czytając Twoją opinię.....Pracowałem 6 lat

Kłamca

Nie zgodzę się z żadną z powyższych opinii. Praca w SS to świetna praca, miła atmosfera, bardzo dużo można się nauczyć, "góra" zawsze zwraca się do pracowników z szacunkiem, panowie kierownicy są mili i życzliwi, a jeden ( ten najgłówniejszy:) to do rany przyłóż, złoty człowiek. Czasami poproszą czy nie można zostać 12-16 godzin, ale rzadko. Nie prawdą jest natomiast, że pracujemy w sobotę i niedzielę. Z szacunku do nas i naszych rodzin nigdy , powtarzam NIGDY, panowie kierownicy nie zaplanowali pracy w weekend. Stawki na poziomi dosyć wysokim i częste podwyżki dla osób starających się i dających z siebie więcej niż trzeba. Organizacja pracy i produkcji na najwyższym poziomie, inne firmy powinny się uczyć. Wszystko na czas i w bardzo dobrej jakości. A to cieszy także i nas. Praktycznie nie musimy o niczym myśleć , wszystko jest zapięte na ostatni guzik. Jednym słowem polecam i zapraszam w imieniu załogi.

Daro

Nie polecam, po co tracic czas.

Kasowanie opinii (jakże prawdziwych) za 3......2......1.................

Japytamsiepoco

Stan Szkło znam od podszewki, pracowałem tam kilkanaście lat. Dużo mażna by pisać ale najbardziej denerwujący w tej firmie( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych