Opinie o Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych w Piekary Śląskie

Fredi

Niektórzy mają jeszcze więcej i to nie żart. Ale trzeba się napracować na wyższe stawki!

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych?

Fredi

Kruger
@Fredi

pracować po 12h na dobę ?

fredi
@Kruger

Nigdy nie pracowaliśmy po 12h

Damian
@fredi

Jakie są godziny pracy w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych? Czy pracownicy mogą tutaj liczyć na jakieś szkolenia podnoszące kompetencje? Znasz firmę od środka, liczę więc na Twoją odpowiedź.

Mobingowany
@Damian

Jakie kwalifikacje hahaha jak się czegoś nauczysz dostaniesz podwyżkę. A jak już się nauczysz o podwyżce zapomnij w nagrodę że umiesz rzucają cie ze stanowiska na stanowisko P. S. Pytasz co z tą podwyżka obiecana za to że się nauczyłeś czegoś nowego to słyszysz: jaka podwyżka? I tylko ci wypowiedzenie może dać zamiast podwyzki

Hahah
@fredi

Jak nigdy co ty (usunięte przez administratora) człowieku ludzi nie ma i albo 12h a jak się nie podoba to się zwolnij jedyny argument który stosują pożal się Boże kierownicy z "łapanki"

Rysiczku na tafliczku
@fredi

Pracowaliśmy po 12 godzin. Były 2 zmiany po 12 h. Mój nick jest dowodem ze wiem o czym mowie Pozdrawiam kumatych.

Maja
@Rysiczku na tafliczku

Byłoby dobrze, gdyby z tej dyskusji mogły coś dla siebie wynieść osoby, które dopiero rozważają pracę w Stan-Szkło, a im nick nic nie powie. Możesz napisać, kiedy były zmiany 12-godzinne na produkcji, a jakie zmiany są tu teraz? Pytam, bo w dawnym ogłoszeniu o pracę znalazłam wzmiankę o trzech zmianach.

Rysiczku na tafliczku Nowy wpis
@Maja

Witam. Muszę się przyznać że moja wiedza o stan szkło jest trochę przeterminowana, ale odpowiadam na jeden z powyższych postów w którym ktoś twierdzi że nigdy nie pracowalismy po 12 h. Otóż pracowaliśmy, były dwie zmiany po 12 h, sobota i niedziela również, czasami jak brakowało ludzi to robili łapankę na Szarleju (stan szkło mial tam osobny oddział) zmuszając ludzi żeby po swojej zmianie na szarleju jeszcze zostawali na brzezinach. Oficjalnie było mówione jak nie przyjdziesz w niedzielę to już nie pracujesz w poniedziałek . Były to lata 2000 , 2005 stary szef jeszcze żył ale rządził na brzezinach jego syn, w bardzo arogancki sposób, traktował ludzi okropnie aż przykro było słuchać. Zastanawiacie się co mają takie zamierzchłe czasy w stan szkło do sytuacji dzisiaj? Otóż nie ma szans, po prostu nie wierzę że tam coś się poprawiło. No bo i czemu? Ludzie wciąż szukają pracy a takie firmy to wykorzystują. Ten wpis zaraz moderator pewnie usunie, niewygodna prawda bardzo kłuje w oczy. A na poprawę humoru wyjaśnie mój nick. Otóż stan szkło kupowało szkło gdzie tylko taniej, białoruś, czechy itd. I jedna tafla z Czech miała rysy. No więc syn szefa łap za telefon i dzwoni "Dobriden! My tu mamy rysiczku na tafliczku!" jak całe biuro ryknęło śmiechem to wziął i pojechał gdzieś swoim bmw z instalacją LPG....

Jaka umowa obowiązuje w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych podczas okresu próbnego?

Fonfel Nowy wpis
@Pytanie

Umowa to dobramy i się nie znamy.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych?

Fonfel Nowy wpis
@Pytanie

Pytania nr 1. czy najnisza stawka ci odpowiada 2 czy lubisz pracować nadgodziny za darmo 3 czy ukończyłeś szkołe podstawową.

P.W. Nowy wpis

Witam Stan Szklosz to stan umysłu naprawdę to nie żart.Tutaj liczy się tylko KASA nic więcej.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Od Waszych ostatnich aktywności w tym wątku minęło już sporo czasu. Możecie napisać co w tym momencie dzieje się w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych? Jak przedstawia się atmosfera w miejscu pracy i ewentualne warunki zatrudnienia?

Fonfel
@Administrator

Tu jest tragedia

Dawid

Jak tam chłopaki i dziewczęta ? Jakieś zmiany na plus macie ? coś dawno nikt nie narzekał.

Pancia

Nie polecam pracować w firmie stan- szkło, zero szacunku dla pracownika ze strony szefa- żenada poprostu

Kapitan bomba

Firmą stan est jest nie żetelną firmą to nie jest zakład pracy chronionej ludzi mają za nic mateusz=krzyśiek sprawdzajom ludzi nawet do sklepu nie wolno iść na śniadanie 10 rano przyjmujom ludzi na trzy miesące a potem zwalniajom to samo prezes zwalnia ludzi jak ktoś jest na chorobowym zwolnieniu a ludzie sami się pchajom do stanbestu inspekcja pracy się kłania tej firmie podatek trzeba samemu odprowadzić firmą powinna to zrobić Ci co tam pracujom w budynku to pewnie po znajomość w firmie majom za (usunięte przez administratora) ludzi majom ni (usunięte przez administratora)do głupoty piszą w opiniach jak się ma robotę po znajomości praca dla (usunięte przez administratora)

Marta

Jak oceniacie firmę podsumowując ten rok?

Czy pracodawca Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dawid
@Pytanie

Ta, szkolenia, (usunięte przez administratora) za co popadnie. Teraz jak niema kierownika Wińzjonera (defraudacja pieniążków - tak wiemy) to jest szansa na to że będzie lepiej. Może szef w końcu przejrzał na oczy gdzie mu się szyby gubią "po drodze"

Myjka
@Pytanie

Jakie etapy rekrutacji, o czym ty gadasz człowieku ?

Hmm
@Pytanie

Nie polecam pracuje tu już jakiś czas. Mobbing na każdym kroku jest jeden kierownik który ma pojęcie jakiekolwiek. Pozostali zostali kierownikiem po znajomości. O podwyżce jakiejkolwiek można pomarzyć. P. S są równi i równiejsi jeżeli jesteś kolega kierownika załatwisz wszystko. Jeśli się nie lubicie jesteś ciągle (usunięte przez administratora) a jedyna odpowiedzią na Twój sprzeciw jest wypowiedzenie. Szef nawet nie zna swoich pracowników i nie ma możliwości z nim porozmawiać nawer

Cięcie.
@Hmm

A ja polecam pracuję też już jakiś czas i nie narzekam. Ale jak się komuś nie chciało uczyć to teraz obrażony na caly świat idź do szkoły zrób aby podstawówkę może cię wezmą do kopania rowów.

botero
@Cięcie.

za kopanie rowów więcej płacą :-) PS pozdro dla kumatych nie pracujących juz w ss

Czy jest możliwość w Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych pracy na część etatu?

Tak, na 2/1

xyz

11zł netto na godzine za taką prace to są solidne zarobki?

abc
@xyz

była podwyżka ?

bella
@abc

hahahahaha

Majkel

Fantastyczna praca, fenomenalne zarobki. Nie wiem czemu ktokolwiek narzeka. Skora każdy zarabia solidne pieniądze. A do tego w pełni elastyczny czas pracy.

Wojtek
@Majkel

Co znaczy elastyczny ? można przychodzić kiedy się chce ?

Katarzyna

@Ssawka Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum (usunięte przez administratora) . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

szklarskialfred
@Katarzyna

Merytorycznie to poniżacie ludzi w tej waszej pożal się boże "firmie"

chcesiezatrudnic

tzn ?

@chcesiezatrudnic

Że zmiany nie są typu: Nocka południe rano, a nocka rano rano południe rano nocka rano

chcesiezatrudnic
@Były pracownik

myślałem ze firma jedzie na 3 zmiany ?

@chcesiezatrudnic

Bo jechać jedzie na 3 zmiany ale nie są one przewidywalne.

byly

czyli nic się nie zmienilo.pozdro dla wykształconych.i nikt z tym nic nie robi.

Michaś
@byly

BaRdzo dużo zmieniło się na plus,

Igor

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Generalnie w pracy się pracuje a nie udaje!!

Tołdi
@Igor

Generalnie za pracę (usunięte przez administratora)a nie udaje!!

myjka

ile pracowałeś że na to wpadłeś ? tzn jak długo ci mydlili oczy ze jednak zarobisz?

gietarka

Elegancko .. Nawet na oplaty nie styknie .. PozdRo

Zostaw merytoryczną opinię o Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych - Piekary Śląskie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stan-Szkło Producent Szyb Zespolonych
1.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Walentego Roździeńskiego 34A