Opinie o SWECO POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SWECO POLSKA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie SWECO POLSKA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SWECO POLSKA SP. Z O.O. w Poznań

evo

Jedno wielkie chamstwo, ciągłe wyładowywanie własnych frustracji i niepowodzeń życiowych na pracownikach. Traktowanie pracownika jak u polskiego prywaciarza w latach 90 tych, a także naruszenie nietykalności cielesnej przez jednego spoconego dyrektora. Do tego nagrywanie rozmów z podwładnymi – ciekawe czy prezes też nagrywa rozmowy ze swoimi przełożonymi z zagranicy jak zabiera ich na wódkę

wolny strzelec

Pracowałem w oddziale poznańskim na etacie ponad rok przy jednym z kontraktów. Teraz po usamodzielnieniu (własna działalność) świadczę im usługi. Zawsze konkretnie i rzeczowo traktują pracowników i współpracowników. Umówione warunki zawsze były ze mną dotrzymywane. Nie mogę powiedzieć nic złego o tej firmie. Jeśli chcesz pracować, a nie kombinować to polecam. Kombinatorom rzeczywiście ta firma nie daje się oskubać. Rozumiem, że wielu kombinatorów i leserów może być zażenowanych, że nie dostali kasy, gdy sami nie dotrzymywali warunków współpracy. Ale to firma konsultingowa, a nie charytatywna.

@młodyrozumiem, że polecasz pracę w Sweco Consulting. Piszesz, że firma oferuje pracownikom duży pakiet socjalny. Mógłbyś powiedzieć co się na niego składa? Chętnie też dowiemy się więcej o tym na jakie możliwości rozwoju można liczyć dołączając do firmy.

młody

w sweco consulting pracuje się dobrze, a w Poznaniu gdzie ostatnio zmieniono biuro bardzo dobrze. czy warto pracować w sweco consulting? jak się zastanawiasz to pewno nie, a jak chcesz się czegoś nauczyć i coś fajnego robić to na pewno tak. wypłaty są zawsze na czas, na serio! zarobki jak gdzie indziej ale za to dużo fajnego socjalu. ktoś już kiedyś o tym pisał ale nie zaszkodzi powtórzyć - panuje w sweco consulting super atmosfera, polecam......

SWECO POLSKA SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Konsultant/-ka ds. Certyfikacji LEED/ WELL / BREEAM. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kas

Witam wszystkich. Powiedzcie mi jak to jest w końcu z ta firmą. Warto w niej popracować czy lepiej się w to nie mieszać? Jak tu jest z wypłatami? Serio są zawsze na czas ? Można w ogóle coś poważnego zarobić?

qwerty

Może na zewnątrz wygląda dobrze, ale w rzeczywistości zarządzanie przez mobbing, rzucanie meblami po pokoju, stosowanie gróźb karalnych, w tym gróźb pozbawienia życia. Na wszystko są świadkowie

co

Prezes Sweco Consulting jest przyzwoitym człowiekiem i dobrze zarządza firmą, wypłaty na czas, nie trzeba siedzieć po godzinach. Nigdy tylko nie rozumiałam dlaczego daje się wodzić za nos Jackowi T., który coś tam podsłucha pod drzwiami, resztę doda od siebie, powie prezesowi to co ten chce usłyszeć, a za jego plecami nakręca innych przeciwko niemu

czas

Ja to się zastanaiwam czy w najbliższym czasie pokaże się u nich jakaś oferta pracy, wiesz może @yakaopa? Nie ukrywam, że chętnie bym się załapał, bo w końcu oprócz podstawy jest jeszcze szansa na jakieś premie

Dramat i żenada na maxa

Co Wy wypisujecie za bzdury ludzie ? Przecież ta firma to dramat i nieporozumienie. Byłem tam i widziałem od środka jaki to syf. Napisałem kiedys o nich prawdę to ją usunęli. Szkoda czasu i atłasu. Odradzam !

prac. z Poznania

znam firmę bardzo dobrze, lata pracy. Chcę się podzielić własną opinią, o tym że nowi pracownicy, którzy do nas dołączają są najczęściej super. Dlatego bardzo polecam prace w Grontmij, gdzie panuje dobra atmosfera i świetna współpraca pomiędzy doświadczonymi i rozpoczynającymi. Tak nie jest wszędzie, zapewniam! Pozdrawiam, pracownik z biura w Poznaniu.

Zniesmaczony

Żenada a nie firma

tez pracuje w Grontmij i to już ponad 10 lat i cenię sobie bardzo firmę za uczciwość, równe traktowanie i super atmosferę.

prac

Pracuje w Grontmij O. Południe już 4 lata i naprawdę cenię sobie firmę za możliwość zdobycia doświadczenia, udziału w realizacji ciekawych projektów i elastyczny czas pracy. Spora część ludzi poza stałą kadrą pracuje na umowach cywilno prawnych, ale to raczej ze względu na fakt, iż mają swoje działalności gospodarcze i nie do końca pasuje im etat. Na przestrzeni tych lat widzę, że zawsze szuka się kompromisu we wszelkich sprawach, a pracowników i ludzi z którymi się współpracuje traktuje bardzo przyjaźnie.

abc

Na pewno nie zgodzę się z faktem, iż kogokolwiek się oszukuje. Współpracuję z Grontmij Katowice wiele bo około 6 lat i nigdy złego słowa nie powiem o tej firmie. Przyjaźni ludzi i wiele projektów zrealizowanych zespołowo. Na potwierdzenie swojej opinii powiem tylko, że z większością ludzi w tym podwykonawców (małych i większych) spotykam się przy realizacji różnych projektów i nigdy nikt nie narzekał... Z tego co mi wiadomo to ludzie chwalą sobie pracę w tym wynagrodzenia na czas i elastyczność czasu pracy. A i pewnie zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje.

Pytanko

Ktoś wie jak ten Grontmij teraz ciągnie ?

oszukany

Firma ma bardzo rozbudowane umowy zlecenia, które ponad to mają wiele kruczków prawnych. Kierownictwo obiecuje dobrą współpracę, po czym kilku cwaniaczków z oddziału Katowickiego kombinuje jak nie wywiązać się z umowy oczywiście z winy osoby, której zostało zlecone konkretne zadanie. Najwięcej do powiedzenia mają osoby o znikomej wiedzy zarówno praktycznej, jak i teoretycznej, ale umiejące mówić na okrągło na tematy, o których nie mają pojęcia. Tacy ludzie są popierani zarówno przez dyrekcję w Katowicach, jak i w Poznaniu. Zanim koledzy inżynierowie podejmiecie współpracę z tą firmą zbierzcie dokładne informacje o niej i przeanalizujcie dokładnie propozycję umowy.

Tak, to prawda ta firma ma opracowane procedury. Dlaczego? Proste, to dobrze brzmi i wyglądą ale nie należy mieć złudzeń, nie są one przestrzegane w najmniejszym stopniu. Standardem jest wręcz oszukiwanie pracowników na pensjach. Prym wiedzie szef oddziału pólnocnego. Przyjmował wielu młodych ludzi, chętnych do pracy ale ich zapał mijał bardzo szybko. Szef robił z nich kretynów. Przykład - pracownik oczekiwał wynagrodzenia 2000 netto, takie były ustalenia, otrzymywał 2000 brutto. To spora różnica. Za każdym razem a było ich kilka, ten szef opowiadał, że doszło do nieporozumienia, oczywiście wyrównania wynagrodzenia nie było. W Gdańsku odeszło wiele wartosciowych osób , szef, wielki szef postawił swojego następcę w Gdańsku - MASAKRA - facet , ktory tylko burzy dobrą wpółpracę. Litości, niech takie firmy znikną z rynku polskiego.

sawa

Goła pensja, bez żadnych dodatków. Masa procedur na pokaz i obietnice bez pokrycia.

Nie znam Was, jako osoba która ma za sobą kontrakty mostowe, lotniskowe i autostradowe na ponad 8mld złotych, zdaję sobie sprawę ze znaczenia i odpowiedzialności nadzoru inwestorskiego. Uważam, że to ma sens pod warunkiem , że jest to firma ekspercka. Wiem z doświadczenia iż 90% firm tego typu ma tylko figurantów. Potrzebna jest ogromna wiedza techniczna, prawna, ekonomiczna, technologiczna, laboratoryjna kompetencje miękkie.ja z podniesionym czołem wykonałem swoje zadania-jako technolog-inspektor ds materiałowych. Uważam,że należy zwrócić uwagę na stronę merytoryczną zatrudnianych osób, a nie tylko uprawnienia i dyplomy bez pokrycia, bo to ośmiesza firmu cosultingowe.

Słaba riposta

Słaba riposta "człowieku" a może jesteś małpą którą nauczyli pisać ? Nie masz kontrargumentów, bo to wszystko po prostu prawda, haha ;). Zarządzanie projektem ? Nie bądzmy śmieszni, bo tak jak w tej firmie to na pewno nie powinno wyglądać. (usunięte przez administratora)br /> Pozdrawiam zdrowo myślących

Zostaw merytoryczną opinię o SWECO POLSKA SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w SWECO POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SWECO POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SWECO POLSKA SP. Z O.O.?

SWECO POLSKA SP. Z O.O.