Opinie o Delta Plus Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Delta Plus Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Delta Plus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Plus Sp. z o.o. w Chorzów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Delta Plus Sp. z o.o.?

Czy w Delta Plus Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak praca za darmo w nadgodzinach, urlop i chorobowe na specjalnych zadadach

Kick Nowy wpis

Brak takowych. Tylko wymagania ciągle rosną, a pensja z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza i to w świetle prawa... Kpina i tyle.

Kick Nowy wpis
@12

Dokładnie. Masz 100%płatny urlop a w tej firmie urywają do 70% jak to możliwe? Tak zarządza syn prezesa

Maria

Znajdzie się może chętna osoba by napisać swoją opinię na temat pracy w Delta Plus? Już dawno nikt się na ten temat tutaj nie wypowiadał i zastanawiam się jak obecnie pracuje się Wam w firmie. Czy polecacie firmę jako pracodawcę?

R Nowy wpis
@Maria

Jeżeli możesz to omijaj tą firmę z daleka

Pokemon

Omijajcie to miejsce z daleka, wynagrodzenie najniższa krajowa a reszta zależy od dobrego humoru kierownika i pana Prezesa. Ogólny haos i samowola, atmosfera zastraszania.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Delta Plus Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Hatak

serwis godny zaufania,zrobili mi przegląd gwarancyjny motocykla w dobrej cenie,ponadto motocykl został umyty i założyli mi dystanse do lusterek z ktòrymi mialem problem bo śruby nie pasowały chodż wcale o to nie prosilem a jedynie zapytałem czy mają do nich takie które będą pasowaly.Mila i kompetentna obsługa z profesjonalnym podejściem do kaźdego klienta dzieki czemu bede tam serwisował swoj motocykl przed rozpoczęciem każdego sezonu????

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Delta Plus Sp. z o.o.?

Joachim

Umowa o pracę 3 miesiące,na rok,na stałe

Mirosław
@Joachim

Wow! To świetnie, że pracodawca oferuję umowę na stałe po przepracowaniu najpierw trzech miesięcy a następnie roku. Zawsze to dobra wiadomość dla osób, które szukają stabilnego zatrudnienia. Wiesz może coś na temat zarobków?

Witam. A jak wygląda praca na myjni? Jacy ludzie i zarobki? Dzięki z góry za pomoc.

fizyczny pracownik

Mała rotacja, płacą średnio, a najważniejsze jest to że są zarządzone dwa 3 dniowe weekendy w miesiącu czego się nie spotyka u innych. Kierownictwo w miarę obiektywne co też należy do rzadkości.

@fizyczny pracownik

Mała rotacja? Z firmy przez ostatnie dwa lata odeszło ponad 10 osób. Zostali tylko ludzie, których sytuacja finansowa i strach przed zmianą pracy trzyma w tej firmie oraz standardowo - "wazeliniarze". Absurdy i pomysły kierownictwa są skandaliczne, zwłaszcza w przypadku Pana kierownika sprzedaży samochodów nowych/używanych. Wypłata na stanowiskach fizycznych to najniższa krajowa, plus małe dodatki za pranie odzieży itp. Trzydniowe weekendy zdecydowanie na plus, brak wypłacanych nadgodzin, podejście "góry" do pracownika oceniam na średnie - wszystko zależne od "humorów władzy". Nie polecam.

mąciwoda

Płacą dobrze/średnio ale pomysły dyrektora wołają o pomstę do nieba...

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Plus Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Delta Plus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Plus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Plus Sp. z o.o.?

Delta Plus Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Al.Wojska Polskiego 18
    41-500 Chorzów