Opinie o Delta Trans Transporte Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Delta Trans Transporte Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta Trans Transporte Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Trans Transporte Sp. z o.o. w Świętochłowice

Warhol

TAM SIE NIE DA PRACOWAĆ!! LUDZIE UNIKAJCIE TEJ FIRMY A SZCZEGOLNIE HALE HILLWOOD NA RUDZIE ŚLĄSKIEJ!! KATASTROFA!! WROGOWI NIE ŻYCZĘ!! (usunięte przez administratora) KOLESIOSTWO, (usunięte przez administratora)- ZERO KOMPETENCJI!! KIEROWNIK HALI TOMASZ - ZWYKŁA PAZERNA NA KASE *#%@& !! ! ZAROBKI NA POZIOMIE 3200 ALE ZA JAKIE KOLWIEK BŁĘDY UCINANE WSZYSTKO Z WYPŁATY! BRAK SZANS NA DOROBIENIE W WEEKENDY CZY NADGODZINY! BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA- NIE TY TO INNY!! ZERO PERSPEKTYW! KIEROWNIK TOMASZ JEDYNIE POTRAFI WSZCZYNAĆ KONFLIKTY NA KAŻDEJ PŁASZCZYŹNIE MIĘDZY PRACOWNIKAMI! PRACOWAŁEM PONAD ROK NA TEJ HALI I NIGDY NIE CZUŁEM SIE LEPIEJ PO ODEJŚCIU Z JAKIEJ KOLWIEK FIRMY. OGOLNIE TA FIRMA TO SEKTA, PRZEKRĘTY, MACHLOJE!! JUZ DAWNO POWINNA INTERWENIOWAĆ INSPEKCJA PRACY!!! PRZEMYŚLCIE TO 50 RAZY ZANIM POJDZIECIE NA ROZMOWĘ!

Zorro
@Warhol

A jak jak tam mają nazwijmy ich pracownicy biurowi - Ci co wypisują papiery na załadunki - zarobi sie tam jakoś ? Można tam wytrzymać?

Szczerze nie polecam!!! Pracowałem na magazynie w Rudzie Śląskiej (magazyny Hillwood). Przedstawię fakty: Na rozmowie o pracę: - obiecują pierwszy miesiąc umowa zlecenie, a od drugiego miesiąca umowa o pracę - używają sformułowania: "będę szczery"...", "...otrzymasz na rękę np: 2700zł na rękę" - obiecują, że dorobisz do pensji pracując w weekend, dwa razy po 12h i za to dostaniesz 400zł W rzeczywistości kłamią z premedytacją, bo jak rozpoczniesz pracę to dowiesz się, że: - nikt z obecnie pracujących nie przeszedł po miesiącu z umowy zlecenie na umowę o pracę (przeważnie jest to 2 lub 3 miesiące) - po rozpoczęciu pracy nie otrzymasz do ręki umowy zlecenie. Umowę dadzą Ci dopiero najszybciej tydzień po pierwszej Twojej wypłacie i jeszcze musisz napisać do biura wniosek z prośbą o przekazanie umowy, która Ci się należy! Jeśli nie napiszesz wniosku to nie dostaniesz! - kierownik pan T. F. będzie wymyślał niestworzone rzeczy tylko po to aby usprawiedliwić powody dlaczego pracujesz, a nie dostałeś jeszcze do ręki umowy o pracę lub zlecenie (będzie wymyślał o urlopach, problemach kadrowych, pomyłkach w biurze...itp) - dorobić możesz w weekendy dopiero jak przejdziesz na umowę o pracę (na umowie zlecenie nie możesz) - przez wiele miesięcy nie będziesz miał możliwości dorobić w weekendy, bo jest ściśle limitowana liczba osób, która może być w weekend. Często na 8 miejsc wolnych, jest 30 chętnych i w efekcie może się okazać, że raz w roku dostaniesz szansę na dorobienie w weekend - za pracę w weekend możesz zarobić 400zł brutto, a nie netto - jak dostaniesz wypłatę i kwota nie będzie zgadzać się z tym co ustaliłeś, to kierownik zawsze ma tę samą odpowiedź dla każdego: "..wszystko się zgadza, zarobiłeś mniej, bo musieliśmy odprowadzić podatki". Szczerze nie polecam!!! Pamiętaj: 1. Nie rozpoczynaj pracy dopóki nie otrzymasz do ręki podpisanej umowy o pracę lub umowy zlecenia 2. Ustal konkretnie kwotę brutto za godzinę pracy, która będzie wpisana na umowie zlecenie 3. Ustal przed rozpoczęciem pracy konkretną kwotę brutto jaka będzie wpisana na umowie o pracę.

Zniesmaczony
@Adam

Szczególnie mega krętactwo w dziale DKS , jak nie jesteś (usunięte przez administratora)to masz pod górkę w każdym aspekcie. Wypłaty się nalicza jak kierownictwu pasuje raz akord raz stawki godzinowe a raz stawki dzienne. Zależnie od tego co się opłaca bardziej dla firmy , żeby tylko pracownik zbyt dużo nie zarobił.

Warhol

Zorro Nowy wpis
@Warhol

Jak długo czekaliście na odzew z Delta Trans Transporte Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

sebamar17 Nowy wpis

Pracowałem tam 15 lat,wówczas dyr.był pan Karwacki,trzymał załogę krótko,było to dobre.A wykończyło go 2 kolegów dyspozytorów,tak ryli pod nim że szkoda gadać.Dyr.Karwacki nie znosił kłamstwa i lizusostwa,ale gdy nawaliłeś w czymkolwiek,i przyznałeś się to on ostrzegł ciebie żebyś na drugi raz nie zrobił czegoś bo wtedy będzie żle.Po zmianie dyr.Karwackiego zaczęło się żle dziać w transporcie.

Na jakie benefity można liczyć w Delta Trans Transporte Sp. z o.o.?

Brałeś udział w rekrutacji do Delta Trans Transporte Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy POMOCNIK MONTERA STOLARKI OTWOROWEJ
Świętochłowice
Autoryzowana Grupa Techniki Zabezpieczeń Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/merchandiser w sklepie kosmetycznym/drogerii Świętochłowice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK

Wiecie, czy Delta Trans Transporte Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Łucja
@Adam

No tak, takie zróżnicowanie warunków ustalonych na rozmowie a tego co potem wychodzi faktycznie może zrazić. Zastanawiają mnie w tym wszystkim te końcowe porady. Oni w ogóle na to pójdą?

@Łucja

Moim zdaniem nie pójdą, ale nie dowiesz się jak nie spróbujesz. Tak uważam ponieważ w całym tym procederze nie uczestniczy sam kierownik tylko wszyscy (magazyn, księgowość, kadry..itd). Jeżeli Cię interesuje jak dokładnie krok po kroku wygląda ten proceder to opiszę.

New kids on the block
@Adam

Tak, napisz. Jestem ciekawy.

Zniesmaczony
@Adam

Czy Delta Trans Transporte Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

lukasz

Panie Podstawa nadal czekam na moje 300 zl

Ewelina
@lukasz

Za co te 300zl? Nie została w pełni wypłacona pensja?

lukasz
@Ewelina

zapytajcie tego pana z DKS on wie...

Łucja
@lukasz

Chyba jej nie odpowiedział, skoro zero reakcji? To może z ciekawości zdradzisz? W sumie to się już doczekałeś może? ;p

Magda

Czy firma działa tylko na Polskim rynku?

tomek

robota jest ok w tej firmie kasa na czas bez problemu,ale spedycja to tragedia,wiocha i prostactwo,(usunięte przez administratora)

Tymon

Czy to jest możliwe , że firma została sprzedana i jeśli taj to komu?

DDT

Powiem tak praca nie jest lekka ale ma swoje plusy ; Pracownicy naprawy palet sa w stanie zarobic naprawde duzo i nie musza mieć nic (ani szkoły ani doswiadczenia) jedynie musi się chcieć. Praktycznie kazdy pracownik konczy prace ok 2 godzin wczesniej i spokojnie moze wyjść do domu i ma szychte. Na chepie kierownicy są spoko da sie dogadać . Gdy nie przyjdziemy do pracy czyli tzw. NN(w innej pracy naganna lub zwolnienie,) tu mozesz odrobic lub jesli masz urlop to go wypisujesz i po temacie. Minusy: Poczatkowo umowy zlecenie troche sie trzeba naczekac na UOP. Premia jesli przepracujesz caly miesiac (nie mozesz byc na urlopie itp. ) Dla wozkowych praca specyficzna ale da się . Lipne szatnie no i 1 prysznic Ogolnie oceniam to miejsce pozytywnie

Wiktor

Podpowiecie kilka informacji o pracy i jakie można wyciągnąć zarobki?

No tak

Lu tu tu tu

Ilona

Ktoś z Was obecnie pracuje w Delta Trans Transporte? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom poszukującym pracy? Jaka panuje tam atmosfera? Wasze opinie pomogą podjąć decyzję osobom zainteresowanym zatrudnieniem w tej firmie. Zachęcamy do głosu.

Taki trik

To firma siostra dla Deltatrans Logistik. Służy do wypłacania czesci wynagrodzenia (premii) kierowcom z Logistik aby nie odprowadzać od tych pieniędzy zusu bo jest z nią umowa zlecenie. Analogicznie w przypadku gdy zatrudnienie podstawowe masz w Transporte to premię masz z umowy zlecenia z Logistik. I to wszytko w majestacie prawa. Tym sposoben "okradany" ze skladek jest system ubezpieczeń jak i każdy człowiek który na swoim koncie w ZUS w wyniku tego ma niższe gromadzenie kapitału skladkowego.

Kejman

DTT to firma siostra DTL - wiec warto zobaczyc komentarze pod ta druga. Co do finansow - kiepsko, warunki sie pogarszaja. Ohh te polskie firemki i ta polska mentalnosc - byle rodzinka dobrze zyla - a reszta to co ich obchodzi

admin

Masz jakieś informacje na temat firmy Delta Trans Transporte Sp. z o.o.? Wiesz jak odbywa się proces rekrutacyjny i czy atmosfera pracy jest dobra? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Trans Transporte Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Delta Trans Transporte Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Trans Transporte Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta Trans Transporte Sp. z o.o.?

Delta Trans Transporte Sp. z o.o.