Opinie o Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o. w Kraków

Magda

na jakim poziomie kształtują się zarobki w Legante? jaka pauje atmosfera? ilu pracowników zatrudnia biuro?

Mariusz
@Magda

Też interesują mnie te kwestie, mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników odwiedzi ten wątek i napisze coś więcej na ten temat. Każdy rozbudowany wpis bardzo pomaga potencjalnym kandydatom, warto dzielić się swoimi spostrzeżeniami.

Kita :-)
@Magda

Wynagrodzenia nie są jawne, w związku z czym nie mamy wiedzy jak się one kształtują. Ja jestem zadowolona więc myślę, że jest dobrze :-). Każdy ustala indywidualnie. Atmosfera jest fajna, W biurze jest ok. 12 osób w różnym przedziale wiekowym ale wszyscy super się dogadują, czasem też mamy wspólne wyjście ( oczywiście nie w pandemii :-) ).

Jak przebiega staż w biurze LEGANTE? Ile trwa? Czy rzeczywiście jest możliwość zdobycia wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu księgowości czy jest to tylko że tak powiem "układanie dokumentów"?

@Zainteresowany

Okres stażu zazwyczaj jest uzależniony od instytucji, która udziela stażu, czyli np. Urząd Pracy lub dofinansowania unijne. Trwa on najkrócej 3 miesiące, czasem jest przedłużany do 6 miesięcy. Często osoby przychodzące do biura na staż zostają tutaj zatrudnione na miesiąc, dwa lub już na sałe. W trakcie stażu w pierwszym miesiącu robi się wszystko po trochu :-) tzn. wprowadza się dokumenty do programu, weryfikuje, numeruje, poznaje się program, płatnika itp. W następnym miesiącu, otrzymuje się zazwyczaj jedną lub więcej firm do zaksięgowania samodzielnego i rozliczenia i tak samo w trzecim miesiącu. Można się bardzo dużo nauczyć, atmosfera wśród pracowników jest super ( dużo żartują i sobie pomagają).

@Ela

Bardzo dziękuję za odpowiedź :)

@Ela

mogłabyś odpowiedzieć również na inne zadane tutaj pytania? widzę że jesteś dobrze zorientowana, byłabym bardzo bardzo wdzięczna za odpowiedzi :-))

Iza

A jak z atmosferą, jaką umowę firma proponuje na starcie?

Biuro bardzo fajne, daje dużo możliwości rozwoju. Mamy tez obecnie szkolenia. Klienci są fajni i doceniają nasza prace. Od czasu do czasu można tez liczyć na premie za dodatkowe prace.

Aplikowałeś do firmy Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
Ela

Nie wiem jak było wcześniej w Biurze Rachunkowym Legante ale teraz jestem już kilka miesięcy i po praktykach zostałam zatrudniona. Żadna z osób, które były przez okres moich praktyk i już kilku miesięcy pracy się nie zwolniła ani nie została zwolniona. Wszyscy są zadowoleni, czasem jak jest więcej pracy to jest po prostu większa mobilizacja i mniej czasu na "śmiechy" choć dla rozluźnienia nawet w takich gorących okresach podatkowych są chwile na oddech i " dobrą czekoladę". Ostatnio 5 osób zostało wysłanych na szkolenie z kadr i z księgowości. Mam nadzieję, że ja też będę miała taką możliwość w niedługim czasie.

Ewelina

Pracowałam tam 4,5 roku temu i mam nadzieję że coś się tam zmieniło. Niesamowita rotacja pracowników, zarobki na poziomie minimalnej krajowej, pracy natomiast ogrom, do tego chaos. Za moich czasów na Celnej brak kuchni- mycie naczyń w łazience. Pracując na umowę zlecenie, zarabiałam poniżej minimalnej krajowej(nie było jeszcze wtedy minimalnej stawki godzinowej) z charakteru pracy tak naprawdę byłam pracownikiem który powinien być zatrudniony na etat , moja umowa wynikała z oszczędności biura, nie przysługiwał mi żaden urlop płatny [ teraz wiem jak niepoważna byłam że się na to zgodziłam, ale za wszelką cenę chciałam zdobyć doświadczenie] . Przynajmniej 3-4 darmowych praktykantów w jednym czasie; przy czym na darmowych praktykach firma za odwalanie czarnej roboty za darmo powinna przynajmniej zaoferować zadania które podniosą poziom wiedzy praktycznej praktykantów, tutaj niestety praktykanci często biegali do klientów po dokumenty. Brak szacunku do pracownika. Krzyki na pracownice przy kliencie. Nagłe obniżenie wynagrodzenia "za karę", za domniemane przewinienia, o którym człowiek dowiadywał się w dniu wypłaty, ( wypłata 10-go, umowa zlecenie). Plusem były współpracownice, na które można było liczyć. Ogólni bardzo młody zespół, przeważnie z małym doświadczeniem, bo ludziom z większym doświadczeniem trzeba więcej zapłacić... Bardzo mnie zaskoczyły te wszystkie pozytywne opinie, wszystkie chyba z sierpnia 2019- czyżby zmieniła się szefowa?

@Ewelina

To, co napisałaś, brzmi dosyć niepokojąco. A ile godzin dziennie byłaś w pracy?

Ela

Jestem w tym biurze od kilku tygodni na praktykach i mogę potwierdzić, że biuro jest bardzo duże, poczekalnia, 2 sale konferencyjne, 2 kuchnie ( jedna mała i druga duża z ekspresem do kawy, mikrofalą, lodówką, krzesłami, stolikami), 2 łazienki. Wizualnie bardzo ładne i z gustem. Na razie zapoznaje się z programem enova. Miałam możliwość księgowania dokumentów w książce podatkowej i też w pełnej księgowości - fajnie bo tłumaczą i wiem co robię :-) Zobaczymy czy uda się tutaj zostać na dłużej ale bardzo bym chciała.

@Ela

Wiele osób chwali sobie w ostatnim czasie LEGANTE jako pracodawcę. Super, że sama jesteś zadowolona - jak na razie - z przebiegu praktyk w tej firmie. Powiedz mi, jak długo będą trwały te praktyki? Może po ich zakończeniu uda Ci się tam dostać stałą pracę.

Anka

Zapraszam do pracy praktykantów, stażystów i osoby z kilkuletnim doświadczeniem do naszego biura „Leganie”. Praktyki nie są płatne ale jeśli komuś to nie przeszkadza i chce się czegoś nauczyć a zgłasza księgowania firmy od A do Z zaczynając od układania dokumentów, wprowadzenia dokumentów, dekretacji dokumentów, zrobienia deklaracji, deklaracji ZUS w płatniku, zrobienie lity płac, założenie akt osobowych pracownika, aż po przygotowanie wyniku miesięcznego do wysłania klientowi. Filarem firmy są jej pracownicy, wiemy to od zawsze ale także ogromne zaangażowanie wspólników w tej spółce. Jeśli byli nasi pracownicy wysyłają do nas ponownie swoje CV, jeśli byli klienci chcą wrócić do naszego biura, jeśli nasi klienci polecają nasze biuro swoim znajomy i klientom to znaczy że nie jest tak, źle. Dodam, że pracuję w tym biurze ponad 5 lat i nigdy nie było lekko, łato i bez nerwów ale da się pracować.

Agnieszka
@Anka

Anka masz rację. W biurze Rachunkowym Legante naprawdę można sie wiele nauczyć. Księgowość nie jest łatwą branżą i zawsze trzeba liczyć się z tym, że stres się pojawi ale na szczęście w tym biurze możemy liczyć na wsparcie właścicieli i pozostałych osób zatrudnionych. Razem zawsze raźniej :-) . Generalnie uważam, że najlepsze biuro w jakim przyszło mi pracować.

Tageris
@Anka

Ponad 5 lat? Tak sobie próbuję przypomnieć czy Ciebie pamiętam z praktyk. Okres sierpień - październik 2014 :-) Dużo Katarzyn wtedy tam było hehe

Pracująca :-)
@Tageris

Obecnie jest też dużo Katarzyn :-) bo 3 :-) i wszystkie fajne

Anastazja

Pracuje w tym biurze od niedawna. Jestem mile zaskoczona atmosferą wśród współpracowników i chęcią pomocy. Ludzie są uśmiechnięci i często działają zespołowo. W poprzednim biurze, w którym pracowałam nie uświadczyłam nawet słowa dziękuję za uzyskaną pomoc. Warunki finansowe też są proporcjonalne do mojego doświadczenia i wyższe niż w poprzedniej mojej pracy więc dla mnie na plus.

Karol

Serdecznie zachęcam do pracy w Biurze Rachunkowym LEGANTE. Wśród pracowników panuje swobodna i miła atmosfera, pracujemy w przestronnym biurze oraz są oferowane atrakcyjne warunki finansowe:). Szerokie spektrum obsługiwanych branż pozwala na nieustanny rozwój zawodowy, każdy z pracowników służy pomocą i chętnie dzieli się wiedzą z młodszymi, mniej doświadczonymi pracownikami- dzięki temu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym, nawet najbardziej skomplikowanym przypadkiem :).

Maciek

Polecam Biuro Legante! Panuje tam bardzo miła i swobodna atmosfera. Podczas moich praktyk wiele się nauczyłem. Jeśli czegoś nie wiedziałem lub miałem z czymś problem, zawsze mogłem poprosić o dodatkowe wyjaśnienia lub radę (do czego byłem nawet zachęcany). Dodatkowym plusem były elastyczne godziny, różnorodne i ciekawe zadania oraz wygodne miejsce pracy. Sama rekrutacja przebiegła szybko i odbyła się w biurze na ul. Kalwaryjskiej.

Justyna

Byłam w biurze rachunkowym Legante na praktykach, była tam wcześniej moja koleżanka i uważam, że jest to bardzo fajne biuro. Dowiedziałam się tam wielu informacji o których nie miałam pojęcia będąc na studiach. Niestety wielu rzeczy na studniach nie mówią a tam fajna ekipa zawsze wytłumaczyła i pokazała jak to robić. Nie mogłam tam podjąć pracy ale jak tylko skończę studnia to będzie to pierwsza firma do której złożę swoje CV. Jak ktoś w trakcie praktyk chce sie dowiedzieć jak naprawdę wygląda księgowość to polecam.

Magda

Śmieszny sposób rekrutacji i przebiegu rozmowy o pracę. Osoba rekrutująca z olbrzymią wadą wymowy, która wrzeszczy i nazywa nas głupimi gdy pytamy o warunki pracy. Chodzi im jedynie o nakłanianie innych do brania kredytów poprzez nękanie. Praca widnieje w ogłoszeniu jako "praca biurowa" :) zero profesjonalizmu, czułam się jakbym rozmawiała z 18 latkiem, który myśli, że jest ważny, bo dostał od swojego 19 letniego przełożonego cele na dziś

Czy to była Celna?
@Magda

Mogłabyś powiedzieć adres pod jakim odbyła się ta rozmowa. I gdzie znalazłaś to ogłoszenie? Oraz ewentualnie trochę szerzej opisać rozmowę rekrutacyjną? Dziękuję z góry.

@Czy to była Celna?

Celna Kraków- wydzwaniają jak nienormalni, bo nikt nie chce współpracować z ich niepoważną firmą. Ogłaszają się na OLX, ukrywając ogłoszenia, więc nie do końca jestem pewna z którego mają mój numer telefonu.

@Magda

Biuro Rachunkowe Legante nie zajmuje się kredytami, świadczy usługi księgowe. Dobrze byloby nie wprowadzać inne osoby w błąd. Proponuję sprawdzić również co oznacza słowo " nękanie "

Katarzyna
@Czy to była Celna?

Ważne!!! W związku z faktem, że ktoś ewidentnie podszywa się pod moją firmę dając ogłoszenia, podając moją nazwę firmy tj. Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o. jako podmiot poszukujący pracowników bardzo proszę o przysłanie linku na obecne forum lub mój adres mailowy tj. k.zak@legante.com.pl z ogłoszeniem dotyczącym oferty pracy na stanowisko "pracownik biurowy" lub podobne. Jeśli rekrutacja odbywa sie w lokalu przy ul. Celnej jest to na pewno fałszywe ogłoszenie. Zdaję sobie sprawę, że są osoby, które zostały wprowadzone w błąd i zostały źle potraktowane, dlatego też tym bardziej zależy mi na wyjaśnieniu sprawy i zaniechaniu takich działań przez te osoby w przyszłości. Będę BARDZO zobowiązana za takie informacje. Chciałam jednocześnie zaznaczyć i podkreślić, że Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o. ma siedzibę i jedyny lokal przy ul. Kalwaryjskiej 63/2. Adres naszej strony internetowej to www.legante.com.pl Nigdy nie zajmowaliśmy się inna branżą oprócz usług księgowych. Zatrudniamy księgowych bądź poszukujemy osoby na staż lub bezpłatne praktyki tylko i wyłącznie w tej dziedzinie. Nigdy też do nikogo nie "wydzwanialiśmy". Bardzo proszę o pomoc w wykryciu takich oszustów.

Klient

Absolutnie najgorsze, nierzetelne, popelniajace bledy biuro rachunkowe, narazajace klientow na strate finansowa. Omijac szerokim lukiem!

@Klient

Rozumiem, że możesz mieć niemiłe doświadczenia związane z usługami prowadzonymi przez Biuro rachunkowe LEGANTE, ale forum GoWork.pl służy głównie do wymiany opinii na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich usług. Na takie opinie na pewno znajdą się inne miejsca w Internecie. Może jednak jest tutaj obecny ktoś, kto pracuje w Biurze rachunkowym LEGANTE i chciałby napisać kilka słów o tym pracodawcy?

Kaja
@Klient

Nie mogę zgodzić się z tą opinią! Biuro Rachunkowe Legante prowadzi nas od 3 lat.. Miła atmosfera, przyjemna obsługa, biuro o wysokim standardzie, i żadnych niedociągnięć.

@Iwona

Pracuje w biurze Legante od ponad 6 lat :) Najlepszy zespół ludzi z jakimi można pracować, "starzy ",doświadczeni pracownicy przekazują swoją wiedzę młodej kadrze, służą pomocą w rozwiązywaniu trudnych tematów, różnica wieku nie ma w naszym zespole znaczenia. W natłoku pracy mamy chwilę na wesołe pogaduchy :) nie jesteśmy sztywniakami a nasza szefowa nie jest doskonała bo nie ma ludzi doskonałych :) ale jej determinacja i pracowitość spowodowały że jesteśmy dużym biurem ze zróżnicowaną bazą klientów co daje duże możliwości rozwoju zwłaszcza dla "młodych wilków". Zespół naprawdę fajnych ludzi, szefowa z którą po pracy można wyskoczyć na kręgle i pogadać na różne tematy, nie tylko księgowe ;) Dobra praca, dobra płaca, serdecznie zapraszam do naszego zespołu :)

Szkoda, że pracownicy nic od dawna nie napisali. Mam zamiar starać się o pracę.

Iwona

@Ela, pracujesz jeszcze w Biuro rachunkowe LEGANTE? Możesz napisać na tym forum, co w takim razie skłoniło Cię do podjęcia zatrudnienia w tym miejscu, skoro warunki nie były w Twojej ocenie satysfakcjonujące? Swoją wypowiedzią na pewno zainteresujesz użytkowników forum, którzy odwiedzają ten wątek w celu poszukiwania informacji o tym pracodawcy przed ewentualnym aplikowaniem do niego.

Ela

Biuro tragedia,(usunięte przez administratora)Premia roczna na święta 100zł (SŁOWNIE STO ZŁOTYCH), a jak się popełni jakiś błąd przy księgowaniu to jeszcze obcina wypłatę. Dziewczyny harują często po dziesięć, a nawet dwanaście godzin, bo jeszcze o 17:00 coś jest prawie zawsze do zrobienia... Nadgodziny oczywiście niepłatne.(usunięte przez administratora) Nawet (usunięte przez administratora)wody nie zapewnia do picia. Pracownicy sami muszą kupować sobie. Z czystym sumieniem radzę omijać to miejsce

Iwona

Od zamieszczenia przez Was ostatniego wpisu minęło kilka miesięcy. Warto jednak rozpocząć dyskusję o Biuro rachunkowe LEGANTE i aktualizować informacje na temat tego pracodawcy. Czy w takim razie znajdzie się osoba na tym forum, która mogłaby opisać to, co w tym momencie dzieje się w tym miejscu pracy? Warto do niego aplikować?

marta

Nie polecam biura rachunkowego legante. Biorą ludzi na praktyki za które nie płaca zupełnie nic. Wykonujesz za nich żmudną papierkową robotę. Nawet dziękuję w zamian. Wykorzystają cie a na koniec z dnia na dzień powiedzą ci że nie jesteś już potrzebny

Zosia

Biuro jako pomieszczenie nie należy do jakichś szczególnie ładnych, ale to jedynie moja relatywna opinia.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.