Opinie o Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o. w Kraków

counter
3 7 12 5 1
Ewa Nowy wpis
Kandydat

Byłam wczoraj na dniu próbnym w Biurze Rachunkowym Legante i uważam, że bardzo fajne biuro. Pracownicy pomocni, tłumaczą, wyjaśniają i wśród załogi panuje wesoła atmosfera. Szefowa też sprawia wrażenie bardzo miłej, kilka razy się pytała, czy czegoś nie potrzeba. Mam nadzieję, że będę mogła kontynuować praktyki w tym biurze.

były praktykant Nowy wpis

Nie polecam biura, szefowa nastawiona na zysk w krótkim czasie, wykorzystuje system do posiadania za darmo rąk do pracy. Na praktykach tylko numerujesz, wprowadzasz fa do systemu nic więcej. Jesteś tylko do tych czynności , a przecież człowiek idzie z nadzieją nauczyć się zawodu. Stażyści również nie mają możliwości rozwoju, nikt nie ma czasu niczego tłumaczyć, bo wg. szefowej pracy nie ma , a kadra siedzi po godzinach.(usunięte przez administratora)

Danuta Nowy wpis
@były praktykant

Dziękuję, że napisałeś wyczerpującą opinię na temat praktyk w biurze rachunkowym Legante, chętnie dowiem się czegoś jeszcze na temat Twoich doświadczeń z firmą. Powiedziałeś, że jesteś zawiedziony praktykami zawodowymi, ponieważ nie miałeś okazji nauczyć się wykonywania zawodu, a zakres obowiązków był dosyć ograniczony. A czego byś oczekiwał od pracodawcy? Jak Twoim zdaniem powinny wyglądać praktyki w Legante?

Wiktoria

Witam, Byłam w biurze rachunkowym na stażu, chęntnie polecam, jest to dobry początek na dobry start. Ekipa fantastycznych ludzi na czele z pracowitą szefową. Można dużo się nauczyć, mocna motywacja, są duże możliwości rozwoju, zwłaszcza dla tych kto zaczyna ścieżkę zawodową w księgowości. Wielkie podziękowania kolegą i koleżankom, którze zawsze służą pomocą i wsparciem. Panuję sympatyczna i wesoła atmosfera!

Szymon Nowy wpis
@Wiktoria

Jak prezentują się zarobki na stażu, czy dostałaś propozycję pracy po okresie stażowym? Mówisz o dużych możliwościach rozwoju, czyli nowy pracownik może na przykład liczyć na szkolenia pogłębiające wiedzę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 578 dni.

Jakie wartości są cenione w Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Łukasz

Byłam w Biurze Rachunkowym Legante na stażu. Po tym stażu zostałem zatrudniony i pracowałem około pół roku. Nie pracuję teraz ponieważ założyłam własną firmę ale powiem szczerze, że załoga a przede wszystkim szefowa mocno motywuje człowieka do pracy w pozytywnym znaczeniu. Zadziwiała mnie swoją widzą i determinacją. Wiele tłumaczyła i wyjaśniała. Dzięki niej poznałem tajniki księgowości i sam sobie mogę prowadzić księgowość. Pracownicy biura byli pomocni i mili, szczególne podziękowania Pani Asi. Biuro było duże a sprzęt bez zastrzeżeń. W każdym momencie można było skontaktować się z informatykiem, jeśli wystąpiły jakieś problemy techniczne i były one szybko rozwiązywane.

Magda

Śmieszny sposób rekrutacji i przebiegu rozmowy o pracę. Osoba rekrutująca z olbrzymią wadą wymowy, która wrzeszczy i nazywa nas głupimi gdy pytamy o warunki pracy. Chodzi im jedynie o nakłanianie innych do brania kredytów poprzez nękanie. Praca widnieje w ogłoszeniu jako "praca biurowa" :) zero profesjonalizmu, czułam się jakbym rozmawiała z 18 latkiem, który myśli, że jest ważny, bo dostał od swojego 19 letniego przełożonego cele na dziś

Katarzyna
@Magda

Pani Magdo, to jakaś gigantyczna pomyłka!!! Nigdy nie dawaliśmy ogłoszenia na "pracę biurową". Zajmujemy się księgowością a nie pośrednictwem w kredytach. Rekrutacją zajmuję się tylko ja więc nie możliwym jest, żeby z Panią ktokolwiek inny rozmawiał. Dodatkowo nie mamy siedziby na ul. Celnej od 3 lat i z tym lokalem nie mamy nic wspólnego ani też nie mamy do niego dostępu. Obecnie jesteśmy na ul. Kalwaryjskiej. Bardzo proszę o sprostowanie informacji.

Katarzyna
@Magda

Ważne!!! W związku z faktem, że ktoś ewidentnie podszywa się pod moją firmę dając ogłoszenia, podając moją nazwę firmy tj. Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o. jako podmiot poszukujący pracowników bardzo proszę o przysłanie linku na obecne forum lub mój adres mailowy tj. k.zak@legante.com.pl z ogłoszeniem dotyczącym oferty pracy na stanowisko "pracownik biurowy" lub podobne. Jeśli rekrutacja odbywa sie w lokalu przy ul. Celnej jest to na pewno fałszywe ogłoszenie. Zdaję sobie sprawę, że są osoby, które zostały wprowadzone w błąd i zostały źle potraktowane, dlatego też tym bardziej zależy mi na wyjaśnieniu sprawy i zaniechaniu takich działań przez te osoby w przyszłości. Będę BARDZO zobowiązana za takie informacje. Chciałam jednocześnie zaznaczyć i podkreślić, że Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o. ma siedzibę i jedyny lokal przy ul. Kalwaryjskiej 63/2. Adres naszej strony internetowej to www.legante.com.pl Nigdy nie zajmowaliśmy się inna branżą oprócz usług księgowych. Zatrudniamy księgowych bądź poszukujemy osoby na staż lub bezpłatne praktyki tylko i wyłącznie w tej dziedzinie. Bardzo proszę o pomoc w wykryciu takich oszustów. ps. Magda, w związku z faktem, że byłaś ostatnio na tym spotkaniu rekrutacyjnym odezwij się proszę do mnie. Chciałabym poznać szczegóły tej rozmowy. Czy na drzwiach była tabliczka z nazwą firmy bądź w trakcie rozmowy padła nasza nazwa firmy tj. Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o. - czy w ogłoszeniu była dokładnie podana nasza nazwa firmy. BARDZO mi zależy na wyjaśnieniu sprawy. Proszę o kontakt na mój adres mailowy k.zak@legante.com.pl Z góry dziękuję.

Karolina

Nie polecam Pracy w tym biurze. Robiłam tam praktyki(usunięte przez administratora)umówiła się ze mną na spotkanie o czym w ogóle zapomniała!. Robiłam wszystko co zatrudnione tam osoby plus wszystko inne jak latanie do sklepu czy baru po jedzenie dla pracowników. Nie dostałam nic za to. Żadnego wynagrodzenia. Podziękowań raczej też trudno doświadczyć. Wykorzystają cie a na koniec z dnia na dzień powiedzą ci że nie jesteś już potrzebny. Nie polecam szkoda czasu i życia.

Renata

Witam, Nie polecam pracy w tym biurze, ponieważ warunki pracy są słabe: - wszyscy siedzą w jednym, ciasnym pomieszczeniu, a biurka są małe i połączone wszystkie ze sobą, ledwo mieści się na nich laptop i segregator - na umowie jest inna kwota niż do ręki - jest jeden mail na 13 osób - często tam kogoś szukają, osoby po kilku dniach same rezygnują

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Legante Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 7 ocen.