Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.

Kraków

Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.

Opinie o Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.

Iwona

@Ela, pracujesz jeszcze w Biuro rachunkowe LEGANTE? Możesz napisać na tym forum, co w takim razie skłoniło Cię do podjęcia zatrudnienia w tym miejscu, skoro warunki nie były w Twojej ocenie satysfakcjonujące? Swoją wypowiedzią na pewno zainteresujesz użytkowników forum, którzy odwiedzają ten wątek w celu poszukiwania informacji o tym pracodawcy przed ewentualnym aplikowaniem do niego.

Ela

Biuro tragedia, właścicielka na pierwszy rzut oka miła, przyjemna, a tak naprawdę wykorzystuje ludzi. Płaci najniższą krajową na umowę o pracę, resztę do ręki pod stołem. Premia roczna na święta 100zł (SŁOWNIE STO ZŁOTYCH), a jak się popełni jakiś błąd przy księgowaniu to jeszcze obcina wypłatę. Dziewczyny harują często po dziesięć, a nawet dwanaście godzin, bo jeszcze o 17:00 coś jest prawie zawsze do zrobienia... Nadgodziny oczywiście niepłatne. Nią to powinna się i to dobrze skarbówka zająć. Nawet właścicielka wody nie zapewnia do picia. Pracownicy sami muszą kupować sobie. Z czystym sumieniem radzę omijać to miejsce

Iwona

Od zamieszczenia przez Was ostatniego wpisu minęło kilka miesięcy. Warto jednak rozpocząć dyskusję o Biuro rachunkowe LEGANTE i aktualizować informacje na temat tego pracodawcy. Czy w takim razie znajdzie się osoba na tym forum, która mogłaby opisać to, co w tym momencie dzieje się w tym miejscu pracy? Warto do niego aplikować?

marta

Nie polecam biura rachunkowego legante. Biorą ludzi na praktyki za które nie płaca zupełnie nic. Wykonujesz za nich żmudną papierkową robotę. Nawet dziękuję w zamian. Wykorzystają cie a na koniec z dnia na dzień powiedzą ci że nie jesteś już potrzebny

Zosia

Biuro jako pomieszczenie nie należy do jakichś szczególnie ładnych, ale to jedynie moja relatywna opinia.

Zostaw opinię o Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.