Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.

Iwona

Od zamieszczenia przez Was ostatniego wpisu minęło kilka miesięcy. Warto jednak rozpocząć dyskusję o Biuro rachunkowe LEGANTE i aktualizować informacje na temat tego pracodawcy. Czy w takim razie znajdzie się osoba na tym forum, która mogłaby opisać to, co w tym momencie dzieje się w tym miejscu pracy? Warto do niego aplikować?

marta

Nie polecam biura rachunkowego legante. Biorą ludzi na praktyki za które nie płaca zupełnie nic. Wykonujesz za nich żmudną papierkową robotę. Nawet dziękuję w zamian. Wykorzystają cie a na koniec z dnia na dzień powiedzą ci że nie jesteś już potrzebny

Zosia

Biuro jako pomieszczenie nie należy do jakichś szczególnie ładnych, ale to jedynie moja relatywna opinia.

Zostaw opinię o Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe LEGANTE Sp. z o.o.