Opinie o Libris Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Libris Polska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Libris Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libris Polska w Warszawa

Odradzam

Ta firma to jedno wielkie ścierwo. Tu ala "kierownik" nie liczy się ze swoimi pracownikami. Wszyscy traktowani są jak tania siła robocza. Kierownik za każdym razem gdy zrobisz coś nie tak zwala winę na Ciebie, w firmie jest totalny (usunięte przez administratora) Spóźniają się z wypłatami w każdym miesiącu. Kierownik mówi "weź pudełko i i chodź za mną" a sam toczy się masywny, łysy i czerwony za Tobą, nie liczy się dla niego to że jesteś kobietą!! Naprawdę odradzam pracy w tej firmie. Pracowałam dwa miesiące i to były najgorsze dwa miesiące w moim życiu!!!

Green
@Odradzam

Ja tez tu pracuje, to firma archiwizacyjna wiec sąpudełka, ale takie w sam do podniesie na raz, to nie jest super ciezkie nei przesadzaj. Z kasą sie zgadzam, mogliby czesciej rozmawiac, bo sa obsuwy. Ale snie zdazylo sie zeby nie zaplacili

Szymon
@Green

Zdażało się, za mało pracujesz.

Czesław

Widzę że wiele komentarzy (@anonymous, @Nieznany/Nieznana, @Gal Anonim, @Ja) mówi o spóźnionej wypłacie. Czy takie sytuacje zdarzają się często? Próbowaliście prowadzić jakieś rozmowy z pracodawcą? Pojawiła się również kwestia przeszkolenia - czy Libris Polska prowadzi jakieś szkolenia dla nowych pracowników? Jak przebiega proces rekrutacji?

@Czesław

nie ma żadnych szkoleń, a wypłata spóźnia sie o kilka dni (teraz tygodni). wiele obiecują. raz szukają głupich do pracy, żeby za tydzień powiedzieć że masz nie przychodzić. wszystko robione „na już” żadnego szacunku do pracownika i te układy z „kierownictwem”. umowa podpisywana z miesiąca na miesiac przez co nie mozesz się starać o umowę o prace! zwykły wyzysk i (usunięte przez administratora) nie polecam!

@Czesław

Rekrutacja? Pytają czy nikt z Twoich znajomych nie potrzebuje pracy - przychodzisz pokazujesz, ze jesteś studentem i masz pracę. Nic więcej ich nie interesuje :)

NIE POLECAM! Straszne warunki pracy. Brudno, dużo kurzu. Mówią Ci, że praca biurowa a trzeba nosić ciężkie kartony i łatwo nabawić się kontuzji np. skręconego nadgarstka jak w moim przypadku. Pensja nigdy nie w terminie. Zimno!!!!

Praca w tej firmie to jest żart... z dnia na dzień informują że jest mało pracy i duża część osób nie może przyjść przez to do pracy... na wypłat a trzeba czekać 2 miesiące, wypłacaja w 3 ratach. Odradzam...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Libris Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Nieznany/Nieznana

Praca w tej pseudo firmie przypomina pracę w obozie koncentracyjnym. Warunki straszne: zimno, brudno. Wszystko co źle to twoja wina bo zatrudniłeś/aś się w tej firmy bez wykształcenia. Wszystko wykonywane jak najmniejszym kosztem bez odpowiednich materiałów a kierownik nic nie robi tylko zwala winę na ciebie i że robisz to specjalnie. Wieczne awantury i wypominanie ze za wolno pracujesz, żeby szybciej, więcej, a bo tamten/tamta więcej zrobiła. Wypłaty niepunktualne w połówkach, ćwiartkach i umowa zlecenie co miesiąc byle tylko nie zatrudnić na umowę o pracę i zmniejszyć koszty. Najlepiej jakbym pracowała/ał za darmo i jeszcze sobie materiały kupił/a. Omijać szerokim łukiem. Lepiej pracować w wolontariacie niż u nich tracić zdrowie za pseudo wypłatę.

Gal Anonim

ODRADZAM!!! Praca sama w sobie łatwa, godziny elastyczne co pozwala jednocześnie studiować, ale co z tego, skoro "kierownictwo" lekceważy pracowników. Patrząc na ich zachowanie wydaje się jakby szukali do pracy ludzi, którym nie zależy na pieniądzach. A chyba nie o to chodzi idąc do pracy. Wypłaty nieterminowe nawet do tygodnia po czasie! Wysyłane w jakiś śmiesznych ratach - połówki i ćwiartki, bez wcześniejszego uprzedzenia! Zdarzało się, że firma zapominała o pracownikach i potrafili W OGÓLE nie wysłać pieniędzy!! Mimo licznych zapytań i interwencji o własne, zapracowane pieniądze, "kierownictwo" umywa ręce, zwalając winę na firmę zewnętrzną. Totalnie nieprofesjonalne podejście. Umowy podpisywane z miesiąca na miesiąc, bez ciągłości w datach, co uniemożliwia ubieganie się o umowę o pracę. Jedna wielka tragedia!!!

Odradzam prace w tej firmie, na umowe o prace nie ma co liczyć. Wypłata w kilku częściach, oczywiście spóźniona, na ten moment już tydzień. Jest bardzo dużo ludzi, czasami nie ma gdzie siedzieć. Firma nie przywiązuje wagi do jakości wykonywanych usług, najważniejsze jest zrobić jak najwiecej i jak najszybciej. Zwykli pracownicy maja się za Bóg wie kogo i rozkazują. Nie polecam !

Nie polecam pracy w tej firmie. JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) Nie poważna firma, wypłaty to jakiś koszmar, nie trzymają się terminów i wypłacają w jakiś smiesznych częściach

S.

Generalnie ta firma juz dawno powinna być zamknieta :D wiem,że w życiu w duzym stopniu liczą się pieniądze, ale przede wszystkim trzeba być człowiekiem - w tej firmie nikt nie traktuje nikogo jak człowieka, tylko jak robota od odwalania brudnej roboty. Pracowałam spory czas w tej firmie i z ręką na sercu nie było ani jednego dnia spokojnego ( dzień w dzień ktoś sie o cos czepiał, coś się nie zgadzało) ogolnie to masakra. 0 szacunku do kogokolwiek, jedne wielkie cwaniactwo i tyle. Moge jedynie zyczyć powodzenia bo z takim podejściem gwarantuje,że daleko nie zajadą. No ale jak to kiedys zostało powiedziane "NA TWOJE MIEJSCE JEST WIELU CHĘTNYCH, TO WASZA WINA,ŻE ZATRUDNILIŚCIE SIĘ W TEJ FIRMIE BEZ WYKSZTAŁCENIA ARCHIWISTYCZNEGO" Pozdrawiam :)

UWAGA! ICH OFERTA PRACY!

Szybko i sprawnie weryfikujesz i archiwizujesz dokumenty? Wykazujesz się dokładnością ? W przyszłości chcesz pracować w firmie z branży HR? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś pozytywnie zapraszamy Cię do naszego zespołu! Dołącz do nas na stanowisko Pracownika ds. archiwizacji dokumentów. Opis stanowiska: • przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji, • segregowanie, klasyfikowanie i ewidencjonowanie dokumentów zgodnie z zasadami przyjętymi w organizacji, • porządkowanie zasobów archiwalnych, • weryfikowanie umów i dokumentów oraz wprowadzanie ich do systemu. Wymagania: • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 (możliwość pracy na 1/2 etatu), • odpowiedzialność i systematyczność i chęci do pracy, • mile widziani studenci. Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o dzieło, • możliwość nawiązania długoterminowej współpracy na innych stanowiskach w firmie, • stawkę godzinową, która wynosi 11zł/h netto, • pracę w miłej atmosferze, owocowe wtorki :) Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami. Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).

ODRADZAM pracy w Libris Polska

Miała być praca biurowa, a nie w jakimś "barłogu", gdzie panuje ogromny bałagan - brak podstawowych urządzeń biurowych! Umowa TYLKO zlecenie (bardzo dziwne terminy wypłaty) i to na pierwszej rozmowie, gdzie Pan robi zdjęcie legitymacji i dowodu, pyta o wiek!!! Kontakt z Panem X (ze względu na ochronę danych osobowych nie ujawniam imienia i nazwiska) bardzo utrudniony. Ciągle gdzieś się spieszy! Ciężko dostać kopię umowy! Krótkie terminy zlecenia! Jedni starają się jak mogą, z kolei inni cały dzień siedzą przed telefonem! Ogłoszenie powinno brzmieć: "Zatrudnię naiwnych studentów do pracy w barłogu." ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!

Bbb

Ogólnie praca mało wymagająca i luzna atmosfera.. Natomiast kwestia wypłat to jakaś komedia Potrafią wypłacać pensje w 3czesciach i tygodniowym opóźnieniem Jeśli komuś to nie przeszkadza to proszę bardzo,kierownik jest w porządku to ludzki człowiek i być może kwestie finansowe nie zależą od niego tylko kogoś' z góry'

QWE

Praca nastawiona nie na jakość lecz na ilość. Nieważne ile pracownik by nie zrobił i tak będzie za mało i można zrobić więcej. Pensja nawet z dwumiesięcznym opóźnieniem i tłumaczeniem zleceniodawcy, że to nie od niego zależy i ,,proszę jeszcze o chwilę cierpliwości''. Niestety ta chwila przeciąga się nie raz do 2 tygodni. Najciekawszą osobą w tej firmie jest Pan J - gbur, o którym krążą już legendy. Pomimo fałszywego charakteru nie można odmówić mu kreatywności. Nikt inny nie ma tak absurdalnych pomysłów. Jeżeli nie masz nic przeciwko spóźnionej pensji, lubisz gdy wymaga się od Ciebie rzeczy niemożliwych i chcesz spotkać osobę, która codziennie będzie Cię zaskakiwać , praca w tej firmie będzie spełnieniem Twoich marzeń.

xyz

Pensja na czas jest tu niespotykanym zjawiskiem

YM

Mi wszystko podoba w tej firmie,pracuje 3 miesiąc i jestem zadowolona,kolektyw przyjemny i wszyscy pomagają jeżeli czegoś nie wiesz,wszyscy pracują na swòj czas,nikt ci nie mòwi,żeby pracowala szybciej.

Prosimy o więcej

Prosimy o więcej opinii. Jak widać tylko na ten stronie nie kasują opinii o tej pseudo firmie.

Obiektywna

Nie polecam pracy w tej firmie! Pracowałam tam równy rok czasu. Człowiek się stara, pracuje dużo, robi nadgodziny, a nic z tego nie ma. Tzn. Nie ma szans na umowę o pracę. Żerują na studentach, bez legitymacji nie przyjmują. Układy, kolesiostwo. Kierownik w porządku, natomiast jego "znajomości" nie sięgają chyba wysoko. Przez jedną dziewczynę, która w firmie nie robiła nic (moich 15 skatalogowanych pudeł na jej 1) w jednym dniu z pracy były zmuszone zrezygnować 3 osoby. A wszystko przez układy prawie rodzinne. Odradzam!

Tak to ja

Uwaga na tą firme.... nieprzyjemna atmosfera, pracownika traktuja jak śmiecia, pieniądze wypłacaja w ratach, przerwy liczą że stoperem w rękach... z resztą wystarczy to że usuwają opinie pracowników z różnych stron, co świadczy że mają coś do ukrycia i to duuuuuzo... nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Ps. Legenda głosi że ktoś dostał umowę o pracę w librisie

Były zaufany

Praca w tej firmie to czysty masochizm. Nie polecam. Opinie na google wystawia sam dyrektor.

Luczciwy

Firma wykorzystuje pracowników i bez uprzedzenia zwalnia ludzi z dnia na dzień. Na umowę o pracę mają szansę tylko koledzy kierownika

Zostaw merytoryczną opinię o Libris Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Libris Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Libris Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Libris Polska