Opinie o Select Comfort Sp. z o.o. w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Select Comfort Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Select Comfort Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Select Comfort Sp. z o.o. w Kłodzko

Panie dobry jak chle(p)

12 podstawy. Dolicz premie uznaniowe, premie od produkcji, premie od utargu, premie reklamacyjna, premie od wywozu a no i jeszcze premia za to, że słońce świeci (cały czas)nad naszym zakładem i najważniejsza premia to premia za ból dupy krzykaczy i peowców :) wychodzi na to, że całkiem sporo można zarobić

Palacz

Świetnie jeśli Palacz w tej firmie zarabia 4 tyś to ty jako PH 12tyś masz jak w morde strzelił:P ahahahahhaha

quest

Żarty żartami ale faktycznie w SC jest nabór na PH. Może ktoś powie słów kilka jak wyglądają warunki pracy na tym stanowisku? Czytając Wasze komentarze podejrzewam, że szalu nie ma. Pozdrawiam!

czarus

4 tys to masz ale z kolegami z ktorymi pracujesz czyli jest was 3 czyli macie po 1330zł brutto no zajebiscie maszz jako palacz ale chyba u wlascicieli bo palisz u nich w domu dupowlazie

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Select Comfort Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku KIEROWCA?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
zdun

Palacz w selecie zarabia najnizsza krajowa a pracuje 24 godziny na dobe.Wiec jak macie cokolwiek pisac to piszcie prawde co dziennie chodzimy do niego na fajke gosciu ma po prostu przechlapane .a jak jest tak pieknie w tej firmie to dlaczego jest tak chu....wo.w tej firmie jest wszedzie zimno poza biurowcem. tak trzymac przyjdzcie i zobaczycie za ile i kiedy dostaniecie za swoja uczciwa prace wyplate.Jezeli ktos twierdzi ze wyplata jest na czas to chyba donosiciel firmy D.SZ.

Zadowolon

Syberia? chyba u Andrzeja na piance. Ja to zawsze krótkie spodnie, nawet w zimie. A 4000 zł na rękę mój drogi ahahha jako palacz mam.

ahahha

Powiem tak "4000 zł na rękę" ahahahahah (ciekawe na którym dziale):):)w selekcie nie jest zimno tam jest jebana Syberia:) no i zadowolony jak twoja żona nie musi tyle "żreć" to może dzieciom nie musisz dawać dużo "żreć" niechaj tynk wpierdalają:) no i paczki z darów:) To jest superowy zakład POLECAM:)no i młody prężny zespół tam pracuje :) Pozdrawiam:) JEST SUPER :)

Zadowolony

Ja nie narzekam. Pracuję uczciwie, nikt za nic mnie nie gani. Wywiązuje się na czas z moich obowiązków i jest fajnie. Co prawda, warunki mogłyby być lepsze. Ale umówmy się, jest zima to musi być zimno! Co do płacy to 4000 zł na rękę w Kłodzku to mogę dostawać w ratach. Moja żona nie musi żreć co chwilę a dzieci z darów dostają ubranka więc jest super

Faktyczne jest praca jako PH, nawet 7 tyś można zarobić??? ciekawe czy też za najniższą krajową na umowie , a resztę pod stołem na 30 rat:)i Szczepan nie sraj się tak, bo i tak każdy wie że sprzedajesz ludzi(gdzie ty byś prace znalazł z twoim wykształceniem a tak pod skrzydłami SS nie zagrożony możesz podłubać se w nosie)

czarus

odradzam ta firme sa niepowazni obiecuja na poczatku zlote gory pozniej stawiaja pod sciana najnizsza krajowa .tak jak napisal ahahahah jak masz fach w reku spie...z tamtad.

toptop

Witajcie! Ponoć są przyjęcia na PH w SE. Warto próbować?

zdun

czyli jest tak jak cala firma mowi niedorobka i dupowlaz SS.

ahahahah

i jeszcze jedno do tych wszystkich placzących że wypłata za mała,że źle i wogule.kiedyś chcieliśmy pare groszy podwyszki SS jak to rasowy sknera nie dał nam tych jeban... pare groszy do krzesła, i wtedy paru chłopaków odeszło i wiecie co marudy ?!!! ŻADEN Z NICH NIE ZAŁUJE wiec jeśli macie fach w reku to (usunięte przez administratora).... ztamtad jak najdalej.POZDRAWIAM PS. a jeszcze jedno SZCZEPAN wiem prawda w oczy kole ale ty NAPRAWDE DONOSISZ NA INNYCH!!!!

ahahaah

Kocham ten zaklad.Jest zupelnie tak jak wtedy kiedy pracowałem:)Jeden szczuje na drugiego :)Szczepan donosi jak zawsze,kiero ma wyjeba.....SC myśli że jest fajny,wszyscy udają że jest normalnie:)

zdun

szczepan nie strasz nie strasz bo sie zesrasz.po kaz co potrafisz w pracy poza siedzeniem w internecie przeciez my to widzimy wydasz pokrowce i do biura.zajebisty fachowiec. zgadzam sie z opinia poprzednika amatorzy .

Do Lolek, kadra zarządzająca składa się z totalnych amatorów, gdy odchodza jedni przychodzą inni amatorzy myślisz, że perspektywa niskich zarobków, umowy na najniższa krajową i wypłaty na raty przyciągnie managerów, kierowników lub brygadzistów z wiedzą i doświadczeniem? Firma jest tak silna jak silne są jej kadry.

szczepan

podpisz się z imienia i nazwiska,to będę wiedział komu mam to wyjaśnić ,dawaj odważniaku

Leżę i

kwiczę

Lolek

Pracownik. Nie nie jestem twoim pracodawcą. Szukam pracy w kotlinie i przeglądam ten portal bo było ogłoszenie, ze szukają kogoś do (..).ale po tym co tu piszecie to raczej podania nie złożę..chociaż udać się na rozmowę mogę w sumie i z tą wiedzą mogę zadać wiele konkretnych pytań. firma raczej kiepska, atmosfera w firmie..kiepska..nawet między wami. sam nie wiem co myśleć o tym. a ktoś w ogóle wie dlaczego tak jest jak jest?

zdun

No widze szczepan bo tak sie podpisales ze cie ruszylo wiec prawda jest ze donosiles donosisz i bedziesz donosil bo nic nie umiesz i nie znasz sie na tej robocie bo codziennie to widze widzimy w pracy . A jak donosisz dobrze to masz prace .I nie wyrazaj sie wulgarnie tylko pisz normalnie bez nerwow bo to ci tak nic nie da .Cala firma wie ze jestes dupowlazem SS.

Zostaw merytoryczną opinię o Select Comfort Sp. z o.o. - Kłodzko

• Jak się pracuje w Select Comfort Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Select Comfort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Select Comfort Sp. z o.o.?

Select Comfort Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Objazdowa 12
    57-300 Kłodzko

Select Comfort Sp. z o.o.