Opinie o Select Comfort Sp. z o.o. w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Select Comfort Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Select Comfort Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Select Comfort Sp. z o.o. w Kłodzko

No no szczepan zablysnoles szkolenie nie idzie na darmo .Podnosisz swoj poziom intelektualny.pozdrawiam pisiora

Szczepan

Widzę że dyskusja przbiła intelektualne, moralne dno. A ja nie mam ochoty w tym uczestniczyć. Ze sportowym pozdrowieniem CZU_WAJ !!!

zdunowa

ZDUN : nie podszywaj sie pod swoja kobiete. Jaja to masz jak napompujesz ;)

Ta .. ma jaja...buahahaha

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Select Comfort Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku KIEROWCA?
Koledzy

Zdunowa dawaj do nas ! Prawdziwi faceci czekaja! Wszyscy wiedza ze zdun ma ciagatki na geja! Ciagle gada o fajkach i .. Hahahaha

Zdunowa
@Koledzy

Nie interesują mnie takie złamasy :)Wole zduna on ma jaja a wy w (usunięte przez administratora) ruchani jesteście, sami wiecie przez kogo :) ahahahhahaha

I strach flaszke teraz wyjac teraz..i jakos dziwnie...krzesla nie leca mi na leb..moge sie normalnie poruszac i pracowac przy stole. A jak bylo to chyba wiemy. Wiec tez nie pier..olmy glupot

Mam wrażenie Szczepan że sam sobie na swoje głópie teksty odpowiadasz. Ciekawe to ...

zdunowa

do SZCZEPAN: nie czytaj opinii mego chłopa. zakompeksiony jest nieco ;)

Krzysiu Ibisz

Potrzebny jest ktoś kto stanie w obronie pacowników produkcyjnych. Po odejściu pana R z Selektu strach fiszkę oglądać (;

Co my na produkcji mozemy wiedziec o pracy sprzedawcy?? Jeden jest. Jego pytaj (;

quest

Żaden przedstawiciel się nie wypowiedział - może to znak, że na tym stanowisku nie jest tak najgorzej? :) Naprawdę będę wdzięczny za kilka rzeczowych słów na ten temat. Podjęcie pracy w Kłodzku wiązałoby się w moim przypadku z przeprowadzką...Chcę uniknąć niepotrzebnych kłopotów, problemów.

zdun

Albo rzartowałem hahaha. Nie wszyscy. A co nie moge? Szczepan wyluzuj! I tak mnie nie nakryjesz hahaha!

Tak byl ale odszedl gdzie a pracownicy chca pracowac ale tez chca lepiej zarabiac za swoja prace a nie w placach marazm od lat SS ZYLUJE NA KAZDYM GROSIKU I PRZYROWNUJE ZAROBKI DO SWOJEJ ZONY KTORA PRACUJE W URZEDZIE PRACY.a SS i OT MYSLA ZE BEDA DALEJ JECHAC NA TYM WOZKU NASTEPNE 10 LATi placic grosze.To co sie zarabialo 10 lat temu w SC zarabia sie teraz to samo.Wniosek.

Krzysiu Ibisz

Dobrze wiecie że w SC potrzebny jest ktoś kto by to wszystko wziął w garść. Taki ktoś był. Szkoda że odszedł,bo było chyba lepiej? Chociaż czytając Wasze wpisy sądze że niektórzy z Was już zawsze będą narzekać i sączyć jad,choćby Wam się miód po tyłkach lało.

belfegor

no to trafil sie inteligent

Coolman

Przeciez czesc z nich nie wie co znaczy slowo empatia...wytlumacz im hahaha

Kko

Doskonale wiecie, że koledze chodziło o stanowisko przedstawiciela handlowego. Widzę, że dla niektórych odrobina empatii to za dużo...

WszystkoWiedzacy?

PH to skrót od Pearl Harbor

belfegor

a co to za stanowisko PH BO MOZNA TO ROZNIE KOJARZYC,

Mojżesz

Quest... Jeżeli jesteś ambitny to poszukaj pracy gdzie indziej. ..

ahahah

Szczepan i jeszcze premia od premi:) i premia wiesz od czego:)....ahahhahaha

Zostaw merytoryczną opinię o Select Comfort Sp. z o.o. - Kłodzko

• Jak się pracuje w Select Comfort Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Select Comfort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Select Comfort Sp. z o.o.?

Select Comfort Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Objazdowa 12
    57-300 Kłodzko

Select Comfort Sp. z o.o.