Select Comfort Sp. z o.o.

Kłodzko

Opinie o Select Comfort Sp. z o.o.

Jak przedstawia się sytuacja Select Comfort Sp. z o.o. na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z warunkami zatrudnienia mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Kłodzko i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Daniel

Czy jak dziesiąty wypada w sobotę to wyślą 9 w piątek czy dopiero w poniedziałek 12?

anonymous
@Daniel 09.03.2018 16:09

W przyszły piątek po południu

Zenek

Dobry pracodawca to i pracownicy zadowoleni. Czy firma potrzebuje aktualnie ludzi?

Roman marynarz
@Zenek 17.01.2018 10:14

"Dobry pracodawca to i pracownicy zadowoleni" skąd ten wniosek? pracujesz tam? bo w dalszej części wypowiedzi pytasz czy firma szuka ludzi, czyli nie pracujesz tam. Ten bełkot pasuje mi do Sławka :)

najleprzy tapicer

Witam mi sie super pracuje w tej firmie,zaloga super,tak samo kierownictwo,klimat na hali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko BANDZIOREK ( dlugi tapicer) glupi jak nikt, hehe.pozdrawiam TAPICEROW

arek

Witam ,pracowałem jakis czas temu w firmie, polecam praca ok kadra ok szefowie ok,a szczean jak ja pracowałem bardzo ok ,teraz pracuje za granica i z perspektywy czasu jest to na poziome firma i bardzo taka ..swoja normalna naprawde dobra .. wyjedz to zobaczysz realia pozdrawia select Arkadiusz W.

Jan
@arek 14.03.2017 20:43

Wszystko wspaniale a wypłaty ciągle na trzy raty. Super firma polecam tym co chcą trzymac dietę, select idealnym rozwiązaniem.

jażombek

Ja tam tyrz nie narzekam 4 kapci wpada co miesiac umowa moze i na czarno ale komornik sie nie trzpia, pic se moge ile chce i fajno jest. Hopaki fajne sa!!! Anajlepszy moj maisterekkochaniutki lubie mu troszeczku sie podlizac :) A nasz kochany kierowniczek to naprawde morowy hlopok jest!!!

Tapicer

Ja tam nie nażekam. prawie pienc kapci wpada co miesionc na konto

Główny Księgowy

Pensja dla głównego księgowego 3000 brutto miesięcznie. Ubaw po pachy. Życzę szczęścia w poszukiwaniu.

Kacper
@Główny Księgowy 17.10.2016 22:13

To cieniutko. Cala administracja tyle tam zarabia? Dużo osob zajmuje się ksiegowoscia? Chodzi mi obciazenie praca gl. Ksiegowego - ma kogos do pomocy? Bo firma niemala.

TTT

I jak, coś się zmieniło w firmie?

Kacper

Widzialem ogloszenie do ksiegowosci. Ktos cos?

nick taki o bramkarzu

Ciekawe jeśli napisze o oszustwach firmy wzgledem zus i us to post znika przecież to prawda...

TAAA

ZAHENCAM DO PRACY W FIRMIE. JEST SUPER. ROZWINOLEM SIE JAK NIGDZIE INDZIEJ. DOSTAJE REGURARNIE PREMIE, KASA NA CZAS I BARDZO FAJNA EKIPA. NO MOZE POZA BRYGADZISTOM. ALE ON JEST DO PSZESKOCZENIA, NIBY TAKI PILKASZ A CIONGLE PJANY CHODZI. NIEH SIE LEPIEJ ZAJMIE ORGANIZOWANIEM PRACY LUDZIOM A NIE WALI CWIARTKI W KANTORKU. WSTYT PANIE, WSTYT!

WladeszSzpilmann

Raczej na pianistę!

Olo

A ta oferta na planiste to ciekawe za jakie pieniadze.?

nowacki

Szukają non stop w jednych pieniądzach osobę z biegłym niemiecki i angielski. Żenada.

nowacki

ta firma to kpina. W jednych pieniądzach szukają osobę z biegłym niemieckim i angielskim hehe tylko gdzie takiego znajdą. Szukają tam frajerów do roboty

Tomek

Jeszcze ja

Damian

A o mnie nikt nie pamieta?:-(

Hilary

Prosze od Hilarego w delikatny sposob sie odpi.....lic.Dziekuje

Makrela

A może by tak Hilary, Andrzej, Piotrek sobie odpuścili??? Panie Hilary i Andrzeju już nie pracujecie dajcie żyć innym :) Piotrze Pozdrawiam :P

KapitanKutra

Jaki brak płatności? Firma jest w bardzo dobrej kondycji, chłopaki dobrze zarabiają. Widziałem ostatnio jedli owoce morza na przerwie. Makrela się liczy jako owoc morza?

pisior

jak ma nie brakowac jak nie ma pieniedzy zeby zaplacic za nia za darmo nikt nie chce dawac i tak samo za inne towary jak brakuje to wiemy z jakiego powodu .Brak platnosci.

AntekSzaloneOczy

Najgorzej jest i tak na magazynie. Ciągle brakuje skór, psipadek?

pisior

jak odchodza ci najslabsi to dlaczego nie jest lepiej tylko gorzej chyba widzisz co sie dzieje teraz na cieciu pianek stolarni czy tego glabie nie widzisz firma tonie czy mi sie tylko tak wydaje .

Pan

Taaaa. Odchadza tylko "najlepsi" nie wiem czy plakac czy sie smiac...juz wiem hahahananahanana.

pisior

a ja widze ze ty nie widzisz tego co inni widza .skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle.wyplaty znowu nie ma na czas i chyba wiesz ze nastepna kluczowa osoba odchodzi z firmy i to osoba ktora pracowala w niej ponad 10 lat .to co tez napiszesz ze sie nie nadawala skoro on byl najslabszym ogniwem to teraz macie szanse pokazac na co was stac.

I tyle w temacie!

Jak zwykle wylewa się fala nieuzasodnionego hejtu. Prawda jest taka, że najwięcej psioczą ci których ostatnio albo wylali albo odeszli bo nie dawali sobie rady z pracą. A teraz to wielkie halo, jaki to select Zły, jaki to Sławek niedobry a Szczepan to już najgorszy. Praca jak praca, albo ktoś sie nadaje albo nie. Zwolnienia albo "odejścia" na przestrzeni ostatnich miesiecy mówią same za siebie kto był najsłabszym ogniewem. Zostali tylko najsilniejsi i najlepsi!

@I tyle w temacie! 21.03.2016 09:15

Wytrzyj sobie jezyk bo masz brazowy i to by bylo tyle w temacie.

gey

hop hyc hop hyc

zdun

Ja bym chcial w tym tak uroczystym dniu zlozyc zyczenia dwum panom czyli szczepanowi i slawkowi z okazji dnia kobiet bo to najwieksze k...wy na zakladzie.

zdun

ale ja jestem durny eh

Zostaw opinię o Select Comfort Sp. z o.o. - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Select Comfort Sp. z o.o.