Select Comfort Sp. z o.o.

Kłodzko

Opinie o Select Comfort Sp. z o.o.

najleprzy tapicer

Witam mi sie super pracuje w tej firmie,zaloga super,tak samo kierownictwo,klimat na hali [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko BANDZIOREK ( dlugi tapicer) glupi jak nikt, hehe.pozdrawiam TAPICEROW

arek

Witam ,pracowałem jakis czas temu w firmie, polecam praca ok kadra ok szefowie ok,a szczean jak ja pracowałem bardzo ok ,teraz pracuje za granica i z perspektywy czasu jest to na poziome firma i bardzo taka ..swoja normalna naprawde dobra .. wyjedz to zobaczysz realia pozdrawia select Arkadiusz W.

Jan
@arek 14.03.2017 20:43

Wszystko wspaniale a wypłaty ciągle na trzy raty. Super firma polecam tym co chcą trzymac dietę, select idealnym rozwiązaniem.

jażombek

Ja tam tyrz nie narzekam 4 kapci wpada co miesiac umowa moze i na czarno ale komornik sie nie trzpia, pic se moge ile chce i fajno jest. Hopaki fajne sa!!! Anajlepszy moj maisterekkochaniutki lubie mu troszeczku sie podlizac :) A nasz kochany kierowniczek to naprawde morowy hlopok jest!!!

Szukasz pracy?

Tapicer

Ja tam nie nażekam. prawie pienc kapci wpada co miesionc na konto

Główny Księgowy

Buchalterka
@Główny Księgowy 17.10.2016 22:13
Pensja dla głównego księgowego 3000 brutto miesięcznie. Ubaw po pachy. Życzę szczęścia w poszukiwaniu....

No faktycznie.... takie wymagania stawiają a płacą tyle co w mojej firmie mają księgowe. A ja myślałam, że zarabiam mało. Dodam, że pracuję poza Kłodzkiej i w firmie handlowej. A tutaj Kłodzko i firma produkcyjna. Nieźle. Żenada. Może znajdą jakąś główną księgową, która popracuje z pół roku i rzuci to pewnie w cholerę. Ciekawe ile zarabiają na produkcji, skoro główna księgowa ma mieć niecałe 2.160,00 zł na rękę.

Kacper
@Główny Księgowy 17.10.2016 22:13

To cieniutko. Cala administracja tyle tam zarabia? Dużo osob zajmuje się ksiegowoscia? Chodzi mi obciazenie praca gl. Ksiegowego - ma kogos do pomocy? Bo firma niemala.

TTT

I jak, coś się zmieniło w firmie?

Kacper

Widzialem ogloszenie do ksiegowosci. Ktos cos?

nick taki o bramkarzu

Ciekawe jeśli napisze o oszustwach firmy wzgledem zus i us to post znika przecież to prawda...

TAAA

ZAHENCAM DO PRACY W FIRMIE. JEST SUPER. ROZWINOLEM SIE JAK NIGDZIE INDZIEJ. DOSTAJE REGURARNIE PREMIE, KASA NA CZAS I BARDZO FAJNA EKIPA. NO MOZE POZA BRYGADZISTOM. ALE ON JEST DO PSZESKOCZENIA, NIBY TAKI PILKASZ A CIONGLE PJANY CHODZI. NIEH SIE LEPIEJ ZAJMIE ORGANIZOWANIEM PRACY LUDZIOM A NIE WALI CWIARTKI W KANTORKU. WSTYT PANIE, WSTYT!

WladeszSzpilmann

Raczej na pianistę!

Olo

A ta oferta na planiste to ciekawe za jakie pieniadze.?

nowacki

Szukają non stop w jednych pieniądzach osobę z biegłym niemiecki i angielski. Żenada.

nowacki

ta firma to kpina. W jednych pieniądzach szukają osobę z biegłym niemieckim i angielskim hehe tylko gdzie takiego znajdą. Szukają tam frajerów do roboty

Tomek

Jeszcze ja

Damian

A o mnie nikt nie pamieta?:-(

Hilary

Prosze od Hilarego w delikatny sposob sie odpi.....lic.Dziekuje

Makrela

A może by tak Hilary, Andrzej, Piotrek sobie odpuścili??? Panie Hilary i Andrzeju już nie pracujecie dajcie żyć innym :) Piotrze Pozdrawiam :P

KapitanKutra

Jaki brak płatności? Firma jest w bardzo dobrej kondycji, chłopaki dobrze zarabiają. Widziałem ostatnio jedli owoce morza na przerwie. Makrela się liczy jako owoc morza?

pisior

jak ma nie brakowac jak nie ma pieniedzy zeby zaplacic za nia za darmo nikt nie chce dawac i tak samo za inne towary jak brakuje to wiemy z jakiego powodu .Brak platnosci.

AntekSzaloneOczy

Najgorzej jest i tak na magazynie. Ciągle brakuje skór, psipadek?

pisior

jak odchodza ci najslabsi to dlaczego nie jest lepiej tylko gorzej chyba widzisz co sie dzieje teraz na cieciu pianek stolarni czy tego glabie nie widzisz firma tonie czy mi sie tylko tak wydaje .

Pan

Taaaa. Odchadza tylko "najlepsi" nie wiem czy plakac czy sie smiac...juz wiem hahahananahanana.

pisior

a ja widze ze ty nie widzisz tego co inni widza .skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak zle.wyplaty znowu nie ma na czas i chyba wiesz ze nastepna kluczowa osoba odchodzi z firmy i to osoba ktora pracowala w niej ponad 10 lat .to co tez napiszesz ze sie nie nadawala skoro on byl najslabszym ogniwem to teraz macie szanse pokazac na co was stac.

I tyle w temacie!

Jak zwykle wylewa się fala nieuzasodnionego hejtu. Prawda jest taka, że najwięcej psioczą ci których ostatnio albo wylali albo odeszli bo nie dawali sobie rady z pracą. A teraz to wielkie halo, jaki to select Zły, jaki to Sławek niedobry a Szczepan to już najgorszy. Praca jak praca, albo ktoś sie nadaje albo nie. Zwolnienia albo "odejścia" na przestrzeni ostatnich miesiecy mówią same za siebie kto był najsłabszym ogniewem. Zostali tylko najsilniejsi i najlepsi!

@I tyle w temacie! 21.03.2016 09:15

Wytrzyj sobie jezyk bo masz brazowy i to by bylo tyle w temacie.

gey

hop hyc hop hyc

zdun

Ja bym chcial w tym tak uroczystym dniu zlozyc zyczenia dwum panom czyli szczepanowi i slawkowi z okazji dnia kobiet bo to najwieksze k...wy na zakladzie.

zdun

ale ja jestem durny eh

Anusiak

Stringi sie nie wbijają one poprostu włażą (; Hop Hyc, Anusiak skaczeje jak Czesio Hop Hyc.

KotekNiewysokiegoPana

Moje kontakty cielesne z niewysokim panem to zwykle plotki i pomówienia (; Prosze trzymać sie tematu i nie mieszać zwierzątek w swoje wypowiedzi (;

a moze zajmijcie swja robota a nie szukacie chu....do tylka .

Albo inny szpak

DobrzePoinformowany

Najgorszy to i tak jest ten peowiec z magazynu. Sroka bodajże ma na nazwisko.

ZYGA

SAM WRACAJ DO BLASZAKA MENDO! SIEDZISZ I NIC NIE ROBISZ CALE DNIE!

J

Zyga, idź lepiej do swojego blaszaka!

zyga

D.SZ ty z lysym nie macie faktycznie w pracy co robic TYLKO ZAJMOWAC SIE ODPISYWANIEM NA TE POSTY?ZAJMIJCIE SIE ROBOTA CHYBA ZE NIE WIDZICIE CO SIE DZIEJE NA HALI.

DONEK TO NIE MÓJ KOLEGA

Panowie, psy, morświny i panie (kolejność nie przypadkowa) nie przesadzajcie. SC może nie należy do topowych pracodawców w okolicy ale jest w miarę stabilną firm, która od lat zatrudnia pracowników a w naszej okolicy to ważne zważywszy na bezrobocie i wyniszczającą politykę PEŁO.

Kaczyńskijebieswojegokota
@DONEK TO NIE MÓJ KOLEGA 17.02.2016 08:38

Dareczku nic się nie zmieniasz Łeb zryty jak zawsze:)Pozdrawiam Pisiora :)

zyga

Ty jestes chyba swiezym pracownikiek w selecie wyplata 20 kazdego miesiaca to normalka .musisz byc cierpliwy i wyrozumialy dla pracodawcy.

Niech zarzad sobie zrobi bum przy scianie i niech w koncy wyplate da pracownikom

Czesiulek

A Czesio to nawet zrobi pajacyka :) HOP-HYC HOP-HYC HOP-HYC

Edek Kominiorz

Kto nie skacze tez z zarządu hop, hop, hop!

Widze ze forum jest czytane przez wlascicieli firmy i wpisy niewygodne mowiace prawde o tej firmie sa usuwane a wpisy pochlebne zostawiane wrecz przeciwne dopisywane i mysle ze jest robione przez SS ,TT,SZD. Wszyscy i tak wiedza ze select to firma niewiarygodna ,obludna i zaklamana sama w sobie oszukujaca pracownikow jak i panstwo .Chyba nikt nie jest taki gupi zeby myslal ze cala firma pracuje na najnizszej krajowej pracownicy od samej gory do samego dolu.

hmmmmmm

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną i zaniedlugo masz umrzeć to nawet maszyne na ciebie wezmą,............... a jak umrzesz to załoge na twuj pogrzeb nie puszczą, ..................ot z życia wzięte :( PS. ......... .......... ............( USUNIETE PRZEZ ADMINISTRATORA BO TO RZECZWISTOŚĆ SELEKTU) i wszyscy którzy prawde piszą pamietajcie aby ocenić ten zakład bo w tej chwili 4 gwiazdki mają, a na to nie zasługują..........

bezrobotny

Ponoc poszukuja chetnych do pracy w selecie zeby na nich wziasc dofinansowanie z urzedu pracy ale nie wiem czy to prawda.Czy moze ktos ma jakies informacje na ten temat interesowalo by mnie to .

zabrakło mi pomysłu na nick

>>ahahahaah> ekspercie

nick jak każdy inny
@zabrakło mi pomysłu na nick 03.02.2016 19:44
>>ahahahaah> ekspercie

Darek nie przesadzaj. ahahahaha

Prawie jak Ekspert

Jak ekspert proszę się przedstawic. Ps.zaczynam lubić to forum :P

chyba sobie zajaram

taaaaaaak!!! wszyscy tu piszą z polecenia Szczepana a nawet lepiej ON TU ADMINUJE BUUUUUAAAAHAA!! jakim trzeba byc gnojem zeby negować kazdy pozytywny wpis???? masz zryty beret i osobisty problem. pewnie wyleciałes z SC za chlanie a teraz cwaniaka rżniesz na forum.

ahahhahah

Ale wy jesteście wszyscy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] SZCZEPAN nierobie weź się za robote!!! uchoszczelco j.... nic sie zmienia tylko siedzisz na kompie i ludzi sprzedajesz. Jak za starych czasów.

Włodek S.

No faktycznie jestes EXPERTEM skoro o tej porze zamiast pracować jak reszta hali zebrało ci sie na pisanie i jeszcze masz czas oczekiwać na pytania.

Ekspert SC

Chcecie merytorycznej rozmowy? Śmiało zadawajcie pytania, jestem ekspertem.

Antoni M.

Jest problem ja nie "mniam" jaj potraficie tylko obrażać i szkalowac zero merytorycznej rozmowy i proszę wyrażać się w języku polskim pozdrawiam inteligentnych.....

Zostaw opinię o Select Comfort Sp. z o.o. - Kłodzko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Select Comfort Sp. z o.o.