Opinie o Select Comfort Sp. z o.o. w Kłodzko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Select Comfort Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Select Comfort Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Select Comfort Sp. z o.o. w Kłodzko

szczepan

zdun...mogę napisać tylko tak,jesteś zwykłą zakłamaną kurwą.która oskarża mnie o donosicielstwo,nie mając żadnych dowodów,wiem o tym, ponieważ nigdy nie donosiłem w SC na nikogo.Jak kogoś oskarżasz,to podpisz się z imienia i nazwiska frajerzyno marna,ale usunięte przetego nie zrobisz,bo jesteś zwykłym ścierwem i tchórzem,ze sportowym pozdrowieniem...(z administratora)

jak

Latwo powiedzieć żeby się zwolnić. Wszyscy dobrze wiedzą ze w regionie ciezko z praca a ktos kto ma rodzine na utrzymaniu bedzie sie lapal kazdego zaecia choc nie wiem jakby bylo upokarzajace.

Lg

Nie powiedzialem ze nie chcialbym wszystko dostac na konto. Powiedzialem ze staram sie i w miare dobrze zarabiam. I wkurza mnie tez ze czekam na kase.mam moze gorsze doswiadczenia niz ty. Po prostu kiedys pracowalem w prawdziwym syfie gdzie bylo naprawde do dupy.

ale skonczy im sie to oklamywanie wszystkich bo wchodza przepisy ze PiP WCHODZI NA TEREN ZAKLADU BEZ UPRZEDZENIA nie tak jak dotychczas ze musiala powiadomic .Zlapia ludzi zatrudnionych na czarno,spytaja o wyplaty wyplacane na czas po 20 kazdego miesiaca,moze i wyplaty pod stolem bo jak to mozliwe ze cala firma pracuje na najnizsza krajowa i w ten sposob oszukuje ZUZ i skarb panstwa.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Select Comfort Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku KIEROWCA?

lolek, wypowiada sie jak własciciel tej firmy, ciekawe co bedzie pisał jak faktycznie wiekszość pracowników powie dość, wtedy ogloszenia zatrudnimy tapicerów będą wieszac nawet na kominie, żeby lepiej było widac. Nie pozdrawiam

Lolek i tak zrobie wlasnie rozgladm sie za nowa praca i moge powiedziec ze nie tylko ja ale wielu z tej firmy ma juz dosc klamstw i obietnic wlascicieli ksiegowej dzialu kadr.Na ta chwile juz odeszlo pare osob i to nie tylko pracownikow fizycznych .

Lolek

No to nie fajnie. Ja na twoim miejscu bym sie zwolnil. Po co siedziec tam i sie wkurzac? Sa inne firmy w okolicy.

taka wspaniala firma do dzisiaj nie ma calej wyplaty znowu obiecuja ze na nastepny tydzien wyplaca.banda oszustow

skoro piszesz lg ze taka fajna firma to dlaczego za grudzien wyplaty sa platne w 3 ratach gdzie trzecia rata ma byc wyplacana po niedzieli .nic ujac nic dodac wspaniala firma

Łysy

Ta Firma to jeden wielki syf potwierdzam co mówia inni wyplata na raty,burdel w kadrach ksiegowosci oszukuja ludzi jak moga.A ty LG albo jestes jednym z szefow oszołomow albo ich kapusiem i dupowlazem

zdun

w tej firmir jedyna osoba ktora jest zadowolona z pracy to donosiciel SC niejaki jak on sie nazywa gral w pilke na obronie w nysie klodzko chyba SZ.D

czarus

Ty LG ty jestes zadowolony z czego ze pracujesz wydajnbie i dostajesz najnizsza na konto a reszta pod stolem .poczekaj na przyszla emeryture jak dostaniesz ta z najnizszej a reszte ci select dolozy ?chyba cpasz co nie miara albio wdychasz tio co oni przywioza z holandii

Lg

A na tam pracuje juz kilka lat i jestem zadowolony. Jak ktos pracuje wydajnie to zarobi. A jak ktos sie obija to nie zarobi. W sumie jak komus nie pasuje to po co tam dalej pracuje?

zaczal sie nowy rok w firmie i nowe umowy na najnizsza krajowa .super zagrywka firmy .Odradzam komukolwiek zatrudnianie sie w tej firmie to co wypisuja na banerach to KLAMSTWO pisanymi duzymi literami ze oferuja prace w mlodym preznym zespole i z dobrymi zarobkami(chyba ze pod stolem)

zenon

Powyzsze opinie jak najbardziej trafne ,najlepiej jak sie zatrudnicie podpiszcie ze chcecie pracowac za darmo i bedziecie wtedy chwleni przez obydwu Panow .Na konto najnizsza krajowa rteszte ochlapow pod stolem i to na raty po 200zł .

Potwierdzam opinie jak powyżej, pensja marna, wypłacana na raty, a na dodatek część wypłacana "pod stołem", zastanawiam się gdzie są organy powołane do kontroli takich naciągaczy. Odradzam pracę w tej firmie, nie uświadczycie tam szacunku, dobrych zarobków, wypłate będziecie otrzymywać w ratach.

vad

Dziwne ze jeszcze nikt do pipu czy innej instytucji nie doniosl na nich

A.T

Nie widać zmian na plus. Ciągły problem z wypłatami, premii od latnie widziałem. Nie wspominając już, żenajbardziej wartościowi pracownicy odchodzą. ( cyt. Nie ma ludzi nie do zastąpienia)

sprawiedliwy

Dokładnie tak jak pisza wszyscy powyzej, nikt tam nie liczy sie z pracownikiem,tylko wyzysk , aby sobie kieszenie napełnic,obiecanki cacanki a jak do wypłaty przychodzi to nie dosc ze nie teminowo to jeszcze w kilku ratach bo niby firma w trudnej sytuacji finansowej, a gabloty to sobie co chwile zmieniaja, ucinanie premi bez podania przyczyny, ucinanie stawek jak za duzo zrobisz, zimno brudno , zero szacunku , totalny syf, gdzie ta inspekcja pracy!!!!!!, powinni to zamknąc.

wunam

ja równiez podpisuję się pod powyższym. Firma okropna, zenująco niski poziom zarobków. Kilka osób w biurze, ktore "siedzą przy korycie" mają w miare dobrze, reszta dostaje ochłapy. Pani z księgowości - szkoda gadać, wredna i zarozumiała, klasyczny przerost formy nad treścią. Właściciele - wiele obiecują nic nie dają, parcie na kase u nich wygrywa z przyzwoitością. SAbsolutnie nie polecam. Bagno!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Select Comfort Sp. z o.o. - Kłodzko

• Jak się pracuje w Select Comfort Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Select Comfort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Select Comfort Sp. z o.o.?

Select Comfort Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Objazdowa 12
    57-300 Kłodzko

Select Comfort Sp. z o.o.