Emet Sp. z o.o.

Opinie o Emet Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Zenek
 Opinia

@Ja Może coś więcej się dowiemy? Głównie chodzi o pracę, czy warto starać się?

Ja
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Uzupełnienie wyrok jest dostępny - Sąd Okregowy w Warszawie z dnia 9.06.2017 sygn. akt XVI GC 293/16. Jeszcze teraz jest sprawa dovjodxenia wierzyteności od PW i JZ / nieformalny mózg prxekrętu/ Jemu / JZ / też się nie upiecze.

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Emet Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Opinia

Niedawno przegrali sprawę sądową i ,,znikneli,,. zarząd nie podpowiada - ani telefon ani poczta - a czarny doradca / jz / znikną porzyjmując funkcje w następnej firmie tych przekrętasów. Teraz mają dwie firmy.

xyz
 Opinia

Firma nie płaci za zlecenia. Nie wiem jak jest z pracownikami ale jeżeli podwykonawca musi prosić się o zapłatę to jak musi być z pracownikami. Zarząd nie ma nic do powiedzenia, zaś wszystkim zarządza osoba postronna - nawet nie pracownik, ale facet który ma własną firmę i zatrudnia podwykonawców / między innymi wykonującymi jego nową chałupę /. I z tymi podwykonawcami się nie rozliczają. Za prace w szpitalu czekali na zapłatę kilka miesięcy. Naprawdę uważajcie na kontakty z tą firmą.

Zostaw opinię o Emet Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emet Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.