Opinie o WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K. w Warszawa

Gość

Generalnie nie polecam współpracy z tym pracodawcą. Tu można doświadczyć jednego - pracownik to ciężar, któremu trzeba płacić, a przecież on i tak nic nie robi. Straszne skąpstwo właścicieli na wszystkim, okropna chciwość. Stare komputery, stare oprogramowanie, zero szkoleń, brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju. Jeden wielki chaos przy realizacji projektów. Przerzucanie pracowników z jednego projektu do drugiego. Do końca 2021 można było pracować na umowę o pracę, ale wynagrodzenie nigdy nie było wypłacane w terminie. Miesiąc w miesiąc trzeba było chodzić do szefa i się dopytywać kiedy będzie przelew. To jest największa bolączka w tej firmie. Żenujące i uwłaczające dla każdego pracownika. Generalnie dziadostwo. Przepisy Prawa Pracy istnieją, ale tylko dla pracownika, który musi ich przestrzegać. Właściciela firmy WB PROJECT nie dotyczą. On tu jest wszechmogący. Nadgodziny - oficjalnie nie istnieją. Ale niestety musisz robić, żeby projekt został skończony w terminie. Pierwsze 10 nadgodzin robisz gratis, a kolejne za najniższą stawkę i płatne tylko netto gotówką. Jak nie robisz nadgodzin, to jesteś do zwolnienia, bo się nie angażujesz, jak robisz dużo nadgodzin, to też źle, bo chyba oszukujesz i tylko chcesz więcej kasy. Jak chcesz odejść masz wielki problem ze wszystkim - wykorzystaniem zaległego urlopu, rozliczeniem nadgodzin itp. Aktualne podejście dotyczące zatrudnienia - umowa o pracę? - to jakiś absurd. Kogo stać na płacenie składek ZUS i podatków. Najlepiej jak założysz działalność. I tu pojawia się problem - nigdy nie wiesz czy i kiedy dostaniesz pieniądze. Podsumowując - nie polecam tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K.?

Zobacz opinie na temat firmy WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Etiudy Rewolucyjnej 3/1
    02-643 Warszawa
  • NIP: 5213681073

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
WB PROJECT SP.Z O.O. SP.K.
Przejdź do nowych opinii