Home Concept Sp. Z.o.o

Opinie o Home Concept Sp. Z.o.o

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Home Concept Sp. Z.o.o. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Zdecydowanie nie polecam, cały czas szukają do pracy bo ludzie lawinowo stamtąd odchodzą, to powinno mówić samo za siebie. Mi tam nikt nic nie zrobił, ale nie powiem, że miło mi się tam pracowało. Jakoś nie umiem wskazać konkretnego powodu dla którego odszedłem. Zła atmosfera - chyba tak to mogę podsumować. Jeżeli nie macie lepszej opcji to da się tam przeżyć ale codziennie szukajcie czegoś innego bo z biegiem czasu nie wyrobicie psychicznie. (usunięte przez administratora)

Jolanta

Czyli rozumiem, że zła atmosfera była głównym powodem Twojego odejścia z Home Concept. A jak z inne warunki pracy?

Stanisława

Po rozmowie kwalifikacyjnej zastanawiam się kto pisze ogłoszenia o pracę - z ogłoszenia wynika ,że jestem idealnym kandydatem na dane stanowisko a po rozmowie stwierdzam ,że oni chyba sami nie wiedzą kogo i na jakie stanowisko chcą.

Erol

To była najdziwniejsza rozmowa kwalifikacyjna... zero konkretów dotyczących obowiązków, brak profesjonalizmu podczas spotkania. Nie byli zapoznani z moim CV. Na pytanie o obietnice i deklaracje z ogłoszenia o pracę są zdziwieni i oznajmiają, że to nieistotne co tam zostało napisane. Chęć wyjscia pojawiła się już po 5 minutach. Zmarnowany czas.

Pracownik Administracyjno - Biurowy

Totalne lekceważenie kandydata. Rozmowa z jednym z szefów w języku angielskim. Inne zapewniwnie ma rozmowie a co innego na umowie

Dlaczego chcesz tu pracować? Itp

Gogol

Wystarczy być sumiennym pracownikiem a zawsze można wszystko uzgodnić

@Gogol

Oczywiście - sumienność może pomóc w naprawdę wielu kwestiach, jednak nie wszystkich. I warto mieć to na uwadze. Rozumiem, że praca w Home Concept Ci odpowiada. A powiesz mi coś więcej odnośnie ogólnych warunków pracy w niej? Będę wdzięczna!

...
@Gogol

Chyba nie pracujesz w tej firmie, lub pracujesz i jesteś jedną z tych osób trzymająca palca wiadomo gdzie i wiadomo u kogo.

u@com

dlaczego poszukują tylu pracowników na obecny czas duża rotacja czy dużo zwalniają a może sami się zwalniają z powodu niskiej kasy ?

@u@com

Nie wiem, szczerze mówiąc. Może to jeszcze wynikać z rozwoju Home Concept. A interesuje Cię jakieś konkretne stanowisko pracy?

u@com
@Jolanta

szukałbym czegoś dodatkowego w IT ale chyba raczej B2B bo pracuję na cały etat.

Nie jest źle

Ze strony stanowisk administracyjnych nie można zbyt wiele zarzucić. Trochę stresu, szefostwo trzymające pieczę nad wszystkim nad czym się da, ale do dogadania się. atmosfera ok.

Muminek

Byłem na dwóch rozmowach kwalifikacyjnych. Zraziłem się po pierwszej rozmowie, bo moje cv nie wskazywało, że poszukuję pracy fizycznej. Osoba, z którą rozmawiałem nie miała zielonego pojęcia o tym co zawarłem w cv. Porażka. Pomyślałem jednak, że zakład się rozwija, bo często prowadzą rekrutacje. Dałem drugą szansę. Druga rozmowa odbyła się z dyrektorem. Miła rozmowa, ale zero konkretów. Później do gabinetu przyszła zaproszona Pani (specjalistka od stanowiska na które aplikowałem)... Zero przywitania się ze mną, odgórne traktowanie i ogromny dystans. Atakowała mnie próbując zarzucić mi niewiedzę. (usunięte przez administratora) Przyszedłem z dobrymi intencjami, szukałem miejsca w którym można popracować przez wiele lat i WSPÓLNIE robić coś fajnego. Niestety miałem wrażenie, że ktoś bardziej martwi się o swoją posadę, niż chce mieć ogarniętego współpracownika.

@Muminek

Jak w drugim przypadku zakończyła się rozmowa o pracę w firmie Home Concept? Dyrektor zaproponował warunki zatrudnienia i przyjęcie? Czy może po rozmowie ze specjalistką od stanowiska, na które aplikowałeś, podjęto decyzję o nieuwzględnieniu Twojej kandydatury? Przedstaw proszę, jak zakończył się cały proces.

W dalszym ciągu czekamy na odpowiedź, jak w przypadku tego użytkownika zakończył się proces rekrutacji do pracy w firmie Home Concept. Mam nadzieję, że w końcu odpowie. Ty również rozważasz zatrudnienie w tym miejscu? Może wysyłałeś już swoje CV? Odpowiedz, proszę.

Emilia

Pracujesz w Home Concept? Twój komentarz nie zawiera merytorycznych faktów na temat tego pracodawcy. Spróbuj przedstawić użytkownikom tego forum kilka istotnych informacji jak płace, atmosfera i relacje pracownicze. Na pewno w ten sposób przybliżysz nieco profil firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Home Concept Sp. Z.o.o - Elbląg

• Jak się pracuje w Home Concept Sp. Z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Home Concept Sp. Z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Home Concept Sp. Z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Home Concept Sp. Z.o.o?

Kandydaci do pracy w Home Concept Sp. Z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Home Concept Sp. Z.o.o