Opinie o Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

gawron

Nie polecam nikomu. Okropne miejsce, dużo przekrętów z dojazdami, wypłatami, ogólnie z pieniędzmi. Będziecie mieszkać z najgorsza patologia. Złodziejami, awanturnikami, cpunami i awanturnikami. Agencja będzie miała to w dupie, bo kobiety te siedzą sobie spokojnie w Polsce. Jeśli życie wam miłe nie jedzcie tam, serio.

@Miła

I co dalej zamierzacie z tym zrobić? Chyba umowa reguluje zwroty kosztów za dojazd, kaucje itp? Szkoda odpuścić. Kurcze, ja chce wyjechać z firmą do pracy, ale wątpliwości nabrałem. Czy znacie jeszcze pracownika, któremu nie oddano tych pieniędzy jeszcze? Był ktoś taki na waszym wyjeździe?

Piotr1987

Grupa mobility to banda (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora) Wtedy kiedy potrzebują jakiś informacji od pracowników albo dokumentów wszystko jest okej ale jeśli chodzi o pomoc na miejscu lub po powrocie to koniec kontaktu. Obie Panie lekceważą 4 inne osoby i nie zostały nam wypłacone zaliczki zwrotne za mieszkanie (100e) (najpierw było mówione, ze będą do końca grudnia, następnie, ze do 12 stycznia a po tym kontakt odnośnie zaliczki się skończył) Ponadto- nie wykupili nam ubezpieczenie zdrowotnego kiedy byliśmy na miejscu. Na wyjazdy jezdza alkoholicy, którzy drodzy państwo będą mieszkali razem z wami w mieszkaniu bez zamykanych drzwi czego skutkiem mogą być tak jak w naszym przypadku - wtergniecie takiego człowieka nagiego i kompletnie pijanego do pokoju w którym była kobieta. Po poinformowaniu angencji o tym precedensie ten pan dalej oracuje i dalej jeździ na wyjazdy z firmy. Nie polecam grupy mobility! Dramat! Pieniądze tez marne! Mówią o dodatkach a wychodzi 1000 euro na miesiąc Moje sugestie dla Grupa Mobility: Przestańcie lekceważyć ludzi i bądźcie uczciwi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie:(usunięte przez administratora)

@Piotr1987

Zgodne ze (usunięte przez administratora) na kaucji i zwrocie kosztów za przejazd do kraju.Zgodne to również z naszymi doświadczeniami z tą agencją że lekceważą.Dodam ze (usunięte przez administratora) i manipulują!

Administrator Nowy wpis

W mieście Warszawa poszukiwano osób na stanowisko Lakiernik. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Rzeźnik to jakie tam godziny ma? Akurat jak wszedłem sprawdzić czy robota jest to wpadła oferta pracy widzę, może będę pierwszy :D Ciekawe czy tak szybko to ktoś coś będzie w stanie powiedziec w ogóle

Wiesława Nowy wpis

Ja byłam ostatnio na projekxie z tą firmą. Szkoda ze się skonczyła praca, bo nigdy nie mieliśmy problemów z płatnościami a praca bardzo mi się podobała. Kwatery są duże i przestronne.. Były z nami osoby, które nie otrzymały zwrotów kaucji, ale wcale się nie dziwię. Zniszczyli pokój, rozkręcali na full ogrzewanie a na końcu uciekli z kluczami i zabrali pościel. Ludzie opowiadali ze wypożyczonymi samochodami robili sobie wycieczki po Francji prawie w każdy weekend. Natrzepali mandatów... Ludzie jaką wy zostawiacie po sobie opinię . Teraz Panie z agencji powiedziały , ze własciciel nie chce im wynając mieszkania. A było tak blisko do pracy. Szkoda. Jak czytam te opinie to myslę sobie, ze na pewno musi być jakiś powód, dla ktorego nie otrzymaliście zwrotów. To wszystko bardzo jasno jest napisane w ich umowie, Ja już wyjechałam z nimi 4 razy i jest ok.. Trochę kultury na wyjazdach a bedzie dobrze

Zuza Nowy wpis

Moi Drodzy, co według firmy oznacza dynamiczny rekruter? Szukam pracy, widziałam ofertę dla rekrutera (co prawda już nieaktualną), ale tak firma określiła poszukiwanego pracownika. ;) Potraficie mi coś więcej napisac o pracy w dziale? Na jakim poziomie dobrze by było znać język francuski? Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie, ale pewnie mają jakieś swoje widełki, przewidziane na dział. Podpowiecie jak wyglądają?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji Przekąsek w firmie Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Agnieszka Tarasewicz

Dzień dobry. Pracowałam od października do grudnia '22r. na przekąskach. Praca w porządku, mieszkanie również. Polecam.

Bożena
@Agnieszka Tarasewicz

Byłam ostatnio na ofercie z tej firmy, było bardzo fajnie. Pieniądze na czas i dodatkowe premie, o których Panie z biura nam nie powiedziały. Wspomniały tylko że są możliwe nadgodziny i premie za produktywność. Miła niespodzianka. Moja koleżanka po roku pracy dostała czek na 400 euro i firma jej pomogła zrealizować ten czek i tez się nie spodziewała takiej dodatkowej premii. Polecam tę firmę bo mają sporo ofert sezonowych.. Mam też znajomych, którzy pracowali w okolicach Lyonu dostali 13 pensję z firmy. Zaskoczeni byli. Opowiadali w autobusie jak wracaliśmy z oferty . Warto tam zadzwonić

Przy tym rozbiorze na chłodni co ogłaszają ile się pracuje w ogóle, ktoś w takich niskich temperaturach jak wspominają pracuje przez dłuższy okres czasu? No i w ogóle zastanawia mnie, czy jest tam jakiekolwiek szkodliwe wypłacane, nie wiem jak to działa na francuskich warunkach.

Piotr1987

Jaco
@Piotr1987

Ja czekam dwa miesiące na pieniądze, kontaktu brak , odpowiedź brak , telefon do Pani kierownik zablokowany, pomocy brak ! A na początku było tak : NASZA FIRMA ZAWSZE DO 12go KAZDEGO MIESIACA WYPLACA , dwunaste miesiąca mijają A tu nie ma nic ...

Miła

Manipulantki doskonałe te paniusie.Mile przed żeby osłów zwerbować do (usunięte przez administratora)roboty,a kiedy przychodzi do rozliczenia za kaucję i gwarantowany zwrot kosztów dojazdu do kraju to już telefonów nie odbierają cwaniary. Prawdziwie nie polecam.,chyba że chcesz się czuć wydojona (usunięte przez administratora) i zlekceważona/y.

gawron

Aneta
@gawron

Ja już pracowałam w tej firmiekilka razy i tak naprawdę to kto tworzy tę patologię. To nie tę Panie z biura tylko niestety osoby, które wyjeżdżają z tą firmą. Nam kiedyś odmówiono zakwaterowania mimo że było opłacone przez firmę bo właściciele mieli złą opinię o Polakach. Teraz mieszkamy w dobrych warunkach na campingu i nasi koledzy z pracy imprezują do 1 lub 2 w nocy. Najwiecej puszek i butelek jest przed domkami Polakow.Zastanów się czy koordynatorzy mają jakiś wpływ. Czasami jest mi wstyd za Polaków za granicą. I to nie jest przypadek z Grupy Mobility wyjeżdżałam też z Ipf i innymi firmami Jeszcze dodam że u nas na mieszkaniu był (usunięte przez administratora) i podbiurał nam jedzenie i to też nie jest wina Grupy, tak w nawiasie to pieniądze się zgadzają.

Irena
@Aneta

No tak, najłatwiej komuś łatkę ot tak przyczepić... Ale mimo, że zostało tamto opłacone to raczej musieli to zwrócić i en kemping to rozumiem, że firma w ramach alternatywy ogarnęła? Taniej to chociaż wyszło czy jak tu się potem z tego zakwaterowania rozlicza?

Magdalena
@gawron

a pierwszy raz byłeś czy masz większe doświadczenie w tej firmie ?może akurat źle trafiłeś ? co masz na myśli odnośnie tych dojazdów?

Janek
@gawron

Zgadza się miałem do czynienie z pijakami we Francji.Moje zdrowie,a może nawet i życie było zagrożone.Zgłaszałem kilkakrotnie problem,a oni mnie mieli w (usunięte przez administratora).

@gawron

Również zostaliśmy (usunięte przez administratora) przez tą agencje. Wszystkie paniusie bardzo miłe przed,a kiedy nie oddały pieniędzy za kaucję i gwarantowanych pieniędzy za zwrot kosztów dojazdu do Polski to mądralinki malo odważne nie odbierają telefonu, zniknęły,zapadły się pod ziemię,brak kontaktu,nie polecamy.To manipulantki doskonale!

@Miła

Cześć. W listopadzie, czyli niedawno w sumie, szukali rekrutera do pracy przez ogłoszenie. Tylko na zlecenie, wie ktoś czy poza okresem próbnym też UZ tylko przysługuje pracownikowi czy jednak jest szansa na umowę o pracę normalną? Tylko aktualne info mnie interesuje o sytuacji

Jest oferta dla pracowników zainteresowanych pracą we Francji przy montażu okien w miejscowości Les Herbies. Z tegoo co się dowiedziałem to trzeb mieć swój samochód. Chodzi o dojazdy do klientów? Prócz stawki zarobków można tez dostać zwrot za paliwo i amortyzacje auta? Napicie jak to wygląda z waszego doświadczenia.

B

Agencja zatrudnia głównie swoich kuzynów, którzy będą Cię traktować jak śmiecia oraz dostaniesz najgorszy pokój. Ostrzegam i nie polecam. Tam jest piekło. Jak zadzwonisz do agencji to cię jeszcze nakrzyczą i wina będzie twoja , a nie kuzynów i znajomków, Tragedia. O pieniądzach nie wspomnę...

Blanka

Dzień dobry czy ktoś pracuję na produkcji przekosek we Francji okolice Lionu

Beata B.

Ja wyjeżdżałam już kilka razy dzięki tej agencji. Zawsze mogłam liczyć na pomoc. Panie, które tam pracują są bardzo serdeczne i życzliwe. Bardzo pomagają. Nigdy nie było konfliktów. Zawsze odpowiadają na telefony nawet w sobotę. A jak mieliśmy problem w niedzielę, to również mogliśmy liczyć całą grupą na pomoc. Firma w naszym przypadku nie wypłacała pieniędzy, bo byliśmy zatrudnieni w firmie bezpośrednio we Francji. Te panie nie robią przelewów tylko firma, która zatrudnia. A jak było w Waszym przypadku.

Marina
@Beata B.

Mam pytanie odnosnie pracy przy ciastkach czy jest ok czy podpisujesz umowe z francuskim pracodawcą jakie warunki itp?

Irena
@Marina

I co, do teraz brak info? Bo sama byłabym ciekawa

My jesteśmy aktualnie na projektach. Jest zasada jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie. Jak czytam te opinie to szkoda mi trochę tych Pań. Bo czasami słyszę jak inni się wyrażają o tych złotych kobietach z Agencji. Ludzie nie możecie tylko wymagać dajcie coś od siebie. Ja jestem zadowolony bo pracowałem na polu zbierałem melony, a teraz mam przynajmniej czyste, zadbane mieszkanie z ciepłą bieżącą wodą, mamy Internet nawet piłkarzyki. Mamy grila. wiadomo w pracy wszędzie trzeba pracować, ale po pracy wypoczywamy. Te Panie dały mi szansę. Mam nadzieję, że przez te osoby, które wiecznie się awanturują z Paniami z firmy nie stracimy z kolega tej pracy.

Adrian

@Piotr1987 to w mieszkaniach pracowniczych nie ma zamków w drzwiach? To przecież zero komfortu i prywatności..

Jacek K.
@Adrian

Czy myślisz, że Panie z Agencji mają na to jakiś wpływ?

Marek B

Ja bylem juz kilka razy na projektach z Grupa Mobility i zawsze moglem liczyc na pomoc w kazdej sprawie. Nawet jak bylem w szpitalu lub mialem problem z dojazdem.

JFrancja

Nie polecam tej agencji, przed wyjazdem wszystko kolorowe, po przyjeździe na miejsce mają wszystko za przeproszeniem w (usunięte przez administratora) Ciężko się skontaktować, nie wywiązują się z obowiązków jakie do nich należą, (przykładowo: mają zapewnić transport do pracy kiedy go nie ma, i tłumaczy się tym ze za pozno dzwonie (godz.19:00) o to, ze nie będzie tego robić, ze to nie należy do jej obowiązków…) zwykli (usunięte przez administratora) Uważajcie na tę agencję. Nie traktują pracy i przede wszystkim ludzi poważnie. DRAMAT.

Beata

Ja wyjeżdżałam kilka razy na różne projekty przez Grupę Mobility. Co roku na przekąski. Dobre warunki mieszkaniowe i zawsze mogłam liczyć na pomoc Pań z biura. Mój mąż z kolegą też wyjeżdżał na różne projekty i nigdy nie było problemu z mieszkaniem lub opóźnieniem w wynagrodzeniu.

Artur

Witam. czy jest w tym wątku może osoba, która miała okazję pracować w ostatnim czasie w grupie Mobility? Firma ta rzekomo mieści się w Warszawie a zaskoczony jestem, że nie widzę na ich temat żadnej ale to żadnej informacji. Czy ktoś może znajdzie się tu kto mógłby mi pomóc?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k.
  • Konstancińska 2 lok. 105
    02-942 Warszawa

Grupa Mobility Sp. z o.o. sp.k.