FOSS Sp. z o.o.
counter
3 32 71 5 1
O.N.A.

Praca jako spedytor - w umowie na 1/4 etatu dostajesz stanowisko pracownika biurowego. Zajmujesz się prowadzeniem busów 8,9 i 10ep, więc zadania strikte jako spedytor-dyspozytor . Pracujesz w biurze w godz 8-16 pon-pt - (po 16 pod telefonem - bo kierowcy dzwonią jak mają problemy na załadunkach/ rozładunkach - nie ma zmian) . Godziny pracy jak na całym etacie, (w razie choroby opcja HomeOffice).(usunięte przez administratora) Wypłata jest uzależniona od indywidualnego zarobku danej osoby (prowizja - bez podstawy )!!! 3 miesiące okresu próbnego, na początek dostajesz podstawę, później tylko sama prowizja. Wypłaty zawsze na czas, więc na plus. Jak ktoś tutaj już wspominał, dalej otrzymujesz kartę do telefonu, bez telefonu służbowego, który de facto jest niezbędnym narzędziem do pracy ;) Brak systemów motywacyjnych ze strony Pracodawcy.(usunięte przez administratora) Atmosfera w Naszym teamie bardzo fajna, nie wiem jak jest w innych temach ale u Nas sobie pomgali nawzajem w miarę możliwości - więc kolejny + . Zero świadczeń socjalnych. Dla kogoś bez doświadczenia praca na poczętek jest ok, masz szansę na naukę o transporcie. Jeżeli wiedzę już posiadasz i się szanujesz to odradzam.

Max

Auta jeżdżą, faktury mam zapłacone, wstawiłem 3 auta, współpracujemy od listopada 2019, jest OK

TakNie12
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Czy często w firmie FOSS Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Max Nowy wpis

TakNie12
Fiat Nowy wpis
Kandydat
@Max

Witam jaka ilość km i jaka stawka?

Busiarz Nowy wpis

Mam faktury zapłacone, nie mam problemów z płatnościami, jeżdżę od 3 lat z Nimi

TakNie5
Jacek

Jestem zadowolony ze współpracy. Spedytorzy pomocni - jak jest jakiś problem, to zawsze pomogą. Weekendy w domu. Kilometry spoko. Nie narzekam

TakNie7

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jarek

Wszystko pozapłacane - jak w zegarku. Nie trzeba się prosić . Wcześniej były spóźnienia (ale gdzie ich nie ma?), ale już wszystko wróciło do normy. Jak najbardziej polecam.

TakNie5
Użytkownicy czekają na odpowiedź 211 dni.

Na jakie benefity można liczyć w FOSS Sp. z o.o.?

TakNie2
O.N.A.

O.N.
@O.N.A.

O.N.A. a na jakie wynagrodzenie mogłaś liczyć przy danej prowizji? i czy Twoim zadaniem było tylko prowadzenie busów? Jeśli tak to chyba to nie była praca spedytora, u nas musimy zajmować się wszystkim, od znalezienia podwykonawców jak i klientów z internetu oraz monitorowaniem płatności

Tak7Nie
Szymon
@O.N.A.

I tak odwroci kota ogonem. Dzi...to dziadek. Slowo nic nie warte. To najgorsza firma w jakiej robilem...czas na kundelki...bronic pancia;)

Aleksandra
@O.N.A.

Piszesz, że wynagrodzenie składa się z samej prowizji - w jakiej formie więc umowę podpisuje się z FOSS? Wygląda na to, że nie jest to umowa o pracę, tak? Ciekawi mnie jeszcze, w jaki sposób jest wyliczana ta prowizja i czy rozbieżności w wypłacie w różnych miesiącach mogą być spore.

Tak2Nie1

Szymon
@O.N.A.

"Szef" bardzo ładnie to ujmujesz;) wyplata na czas to żadna łaska. Oburza się o krytyke ale de facto okrada dajac lipne umowy i niedotrzymujac slowa. Nie tylko z pieniedzy ale i z czasu.

Tak8Nie

pracownikkk
@O.N.

no właśnie hahahaha, z tego co czytam to praca bardzo fajna, TYLKO i wyłącznie prowadzenie aut i nic więcej na głowie, kasa na czas i z tego co wiem kasa dobra, bardzo dobra :) pracowałem w trzech spedycjach i oprócz prowadzenia trzeba było szukać klientów, szukać przewoźników i zajmować się windykacją, a niekiedy fakturami, hehe, pozazdrościć :P

TakNie1
pracownikkk
@O.N.A.

jedyne zajęcie to tylko prowadzenie aut i taka wypłata??? bajka!!! pozazdrościć, ale może leniuszkom nawet i to za dużo hehe

Tak1Nie
T.
@O.N.A.

Marta jak byłaś nie ogarniata zyciowo i w pracy to się nie dziw jak musiałaś pracować ciągle w domu

Wierzyciel

(usunięte przez administratora)Niestety żadne prośby ani upomnienia nie działają. Stawki biedne, km słabe - powolna agoni dla firm współpracujących z nimi.

Tak6Nie
Przwo
@Wierzyciel

agonia to jak wszędzie w całym transporcie i w każdej firmie i każdej spedi

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 312 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Tak3Nie
Karolina

Czyli rozumiem, że FOSS nie zapłaciło Ci na czas. A byłaś klientką czy pracownicą firmy? Chciałabym poczytać coś o pracy tam.

J. N
@Karolina

Pracownica firmy to chyba też jestes pracownico

Tak4Nie
Jakub

Pracownicy pracujący w firmie FOSS mają problemy z otrzymaniem terminowego wynagrodzenia? Chciałbym, abyście przedstawili, skąd biorą się takie opóźnienia? Proszę, aby ktoś z forumowiczów opisał dokładnie sytuację, w jakiej znajduje się obecnie ta firma.

Tak1Nie
Abc
@Jakub

Wypłata na czas, absolutnie nigdy nie spotkałem się z opóźnieniem!!!

Tak2Nie7
allo
@Jakub

kasa na czas

TakNie7
Honorata
@allo

To dobrze, że w FOSS płacą pieniądze na czas. Właśnie szukam jakichś opinii o tej pracy. A jaką umowę dostają nowi pracownicy?

kidjrhy
@Honorata

Umowa o pracę, I etat

TakNie4
Artur
@kidjrhy

To duży plus, że od początku pracownik ma zapewnione stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. A jaka podstawa? Czy z Twojego punktu widzenia warto aplikować?

TakNie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 420 dni.

Czy w FOSS Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

TakNie3

Jakub

Zechcesz opisać co konkretnie się stało? Twoja opinia mnie mocno zaniepokoiła. Z góry dziękuję.

JARO SKARLAND

Spedytorki spoko ale z tym zjazdem do domu w piatek to faktycnie moglyby wczesniej a nie masz 570 km i w domu jestes o 2.giej nad ranem

Tak5Nie
Jakub

Czy firma ma kłopoty finansowe? Jak myślisz, z czego wynika ten problem? Czy są jeszcze inne powody dla których nie poleciłbyś pracy w FOSS Sp. z o.o.?

Tak2Nie
Boczek

(usunięte przez administratora),Mówiąc krótko NIE POLECAM

Kamil

Nie polecam! (usunięte przez administratora)

Tak5Nie
KASIA

TERAZ TO SIE POROBILO W FIRMIE(usunięte przez administratora)NIKT NIE ODBIERA TELEFONOW (usunięte przez administratora)NIE POLECAM .

Tak7Nie
SPIDTRAK

Jezdze pod FOSS OD 10 MIESIECY firma spoko spedytorki tez TYLKO ZJAZDY W PIATKI MOGLY BYC TROCHE WCZESNIEJ czesto mowia ze to niezalezy od nich a ja mysle ze jednak od nicich POZDRAWIAM TE MILE SPEDYTORKI

Tak1Nie2
Kacper
@SPIDTRAK

Hej jakie przebiegi tygodniowo robi ci auto i pod kim jeździsz jeśli można wiedziec

Pan tu nie stał

hmm...O.N.A masz rację.... miałem okazje współpracować w tej firmie dłuższy czas, brak motywacji ze strony pracodawcy, im większe zyski tym niższa prowizja - brak słów. (usunięte przez administratora)ciągle zatrudniane są osoby bez doświadczenia, które z czasem też rezygnują, albo się nie nadają albo system zatrudnienia ich nie przekonuje do dalszej współpracy. (usunięte przez administratora) Pracownik w tej firmie jest kosztem a nie inwestycją, stare, zacinające się laptopy ( chyba że coś się zmieniło od kiedy nie pracuję), popularne na tym forum karty bez telefonów... Po ustaleniu z (usunięte przez administratora)można liczyć na zaliczkę. Na miejscu pracodawcy pomyślałbym o stałych umowach.

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o FOSS Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski