Opinie o FOSS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy FOSS Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FOSS Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FOSS Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Katarzyna

Bardzo lubię z nimi współpracować, zawsze rzetelna informacja, auta na czas. Żadnych problemów z kontaktem. Polecam serdecznie!

Mariusz

Wzorowa współpraca! Spedytorzy profesjonalni. Transporty na czas! Polecam

Karol

Polecam! Expresowa wycena i szybka realizacja transportu. Profesjonalna firma!

Jan

Po raz kolejny transport zrealizowany perfekcyjnie. Żadnych problemów. Spedytorzy udzielają informacji na każdym etapie. Spedytorzy bardzo mili i pomocni. Szczerze polecam.

Rozmowę kwalifikacyjną w FOSS Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko DevOps Engineer with interest in SRE?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Ula

Współpraca przebiegła w sposób nienaganny. Już któryś raz korzystam i z chęcią wracam. Zawsze bezpiecznie i na czas.

Jola

Profesjonalna firma. Świetna organizacja. Wzorowa komunikacja na każdym poziomie. Serdecznie polecam!

Świetna organizacja, towar dotarł na czas mimo zamówienia transportu na ostatnią chwilę. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i serdecznie polecam :)

Franciszek

Przyjmują tu teraz nowe osoby na stanowisko kierowcy? Właśnie rozglądam się za taką pracą, a przeczytałem że stawki są w miarę dobre i można zjechać na weekend, a na tym mi głownie zależy. Ktoś powie mi w przybliżeniu ile mógłbym wyciągnąć na początek?

Driver
@Franciszek

Zjedziesz na weekend ale co drugi na 45

Bożena
@Driver

a jesli o kase to ile za taka prace? czemu te zjazdy tylko co 2 tyg a nie co weekend?

Tomasz

Wszystko zgodnie z umową i w terminie. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Fiat

Witam jaka ilość km i jaka stawka?

Jacek

Jestem zadowolony ze współpracy. Spedytorzy pomocni - jak jest jakiś problem, to zawsze pomogą. Weekendy w domu. Kilometry spoko. Nie narzekam

Jarek

Wszystko pozapłacane - jak w zegarku. Nie trzeba się prosić . Wcześniej były spóźnienia (ale gdzie ich nie ma?), ale już wszystko wróciło do normy. Jak najbardziej polecam.

Wierzyciel

(usunięte przez administratora)Niestety żadne prośby ani upomnienia nie działają. Stawki biedne, km słabe - powolna agoni dla firm współpracujących z nimi.

Czyli rozumiem, że FOSS nie zapłaciło Ci na czas. A byłaś klientką czy pracownicą firmy? Chciałabym poczytać coś o pracy tam.

J. N
@Karolina

Pracownica firmy to chyba też jestes pracownico

Jakub

Pracownicy pracujący w firmie FOSS mają problemy z otrzymaniem terminowego wynagrodzenia? Chciałbym, abyście przedstawili, skąd biorą się takie opóźnienia? Proszę, aby ktoś z forumowiczów opisał dokładnie sytuację, w jakiej znajduje się obecnie ta firma.

Abc
@Jakub

Wypłata na czas, absolutnie nigdy nie spotkałem się z opóźnieniem!!!

Honorata

To dobrze, że w FOSS płacą pieniądze na czas. Właśnie szukam jakichś opinii o tej pracy. A jaką umowę dostają nowi pracownicy?

Artur

To duży plus, że od początku pracownik ma zapewnione stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. A jaka podstawa? Czy z Twojego punktu widzenia warto aplikować?

O.N.A.

Praca jako spedytor - w umowie na 1/4 etatu dostajesz stanowisko pracownika biurowego. Zajmujesz się prowadzeniem busów 8,9 i 10ep, więc zadania strikte jako spedytor-dyspozytor . Pracujesz w biurze w godz 8-16 pon-pt - (po 16 pod telefonem - bo kierowcy dzwonią jak mają problemy na załadunkach/ rozładunkach - nie ma zmian) . Godziny pracy jak na całym etacie, (w razie choroby opcja HomeOffice).(usunięte przez administratora) Wypłata jest uzależniona od indywidualnego zarobku danej osoby (prowizja - bez podstawy )!!! 3 miesiące okresu próbnego, na początek dostajesz podstawę, później tylko sama prowizja. Wypłaty zawsze na czas, więc na plus. Jak ktoś tutaj już wspominał, dalej otrzymujesz kartę do telefonu, bez telefonu służbowego, który de facto jest niezbędnym narzędziem do pracy ;) Brak systemów motywacyjnych ze strony Pracodawcy.(usunięte przez administratora) Atmosfera w Naszym teamie bardzo fajna, nie wiem jak jest w innych temach ale u Nas sobie pomgali nawzajem w miarę możliwości - więc kolejny + . Zero świadczeń socjalnych. Dla kogoś bez doświadczenia praca na poczętek jest ok, masz szansę na naukę o transporcie. Jeżeli wiedzę już posiadasz i się szanujesz to odradzam.

O.N.
@O.N.A.

O.N.A. a na jakie wynagrodzenie mogłaś liczyć przy danej prowizji? i czy Twoim zadaniem było tylko prowadzenie busów? Jeśli tak to chyba to nie była praca spedytora, u nas musimy zajmować się wszystkim, od znalezienia podwykonawców jak i klientów z internetu oraz monitorowaniem płatności

Szymon
@O.N.A.

I tak odwroci kota ogonem. Dzi...to dziadek. Slowo nic nie warte. To najgorsza firma w jakiej robilem...czas na kundelki...bronic pancia;)

Aleksandra
@O.N.A.

Piszesz, że wynagrodzenie składa się z samej prowizji - w jakiej formie więc umowę podpisuje się z FOSS? Wygląda na to, że nie jest to umowa o pracę, tak? Ciekawi mnie jeszcze, w jaki sposób jest wyliczana ta prowizja i czy rozbieżności w wypłacie w różnych miesiącach mogą być spore.

Szymon
@O.N.A.

"Szef" bardzo ładnie to ujmujesz;) wyplata na czas to żadna łaska. Oburza się o krytyke ale de facto okrada dajac lipne umowy i niedotrzymujac slowa. Nie tylko z pieniedzy ale i z czasu.

pracownikkk
@O.N.

no właśnie hahahaha, z tego co czytam to praca bardzo fajna, TYLKO i wyłącznie prowadzenie aut i nic więcej na głowie, kasa na czas i z tego co wiem kasa dobra, bardzo dobra :) pracowałem w trzech spedycjach i oprócz prowadzenia trzeba było szukać klientów, szukać przewoźników i zajmować się windykacją, a niekiedy fakturami, hehe, pozazdrościć :P

Jakub

Zechcesz opisać co konkretnie się stało? Twoja opinia mnie mocno zaniepokoiła. Z góry dziękuję.

JARO SKARLAND

Spedytorki spoko ale z tym zjazdem do domu w piatek to faktycnie moglyby wczesniej a nie masz 570 km i w domu jestes o 2.giej nad ranem

Jakub

Czy firma ma kłopoty finansowe? Jak myślisz, z czego wynika ten problem? Czy są jeszcze inne powody dla których nie poleciłbyś pracy w FOSS Sp. z o.o.?

Boczek

(usunięte przez administratora),Mówiąc krótko NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o FOSS Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w FOSS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FOSS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FOSS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FOSS Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Czereśniowa 6 lok. 522
    66-400 Gorzów Wielkopolski