Opinie o Ardeno Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ardeno Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Ardeno Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ardeno Sp. z o.o. w Kraków

Tola Nowy wpis

Witam jak mógł się rozwiązać ten temat wspomnianych we wpisach faktur? Już od dwóch lat nikt niczego na ten temat nie pisał… Strona WWW wciąż oferuje ofertę firmową, więc czy ona sama pracę także? Wie ktoś? Kiedyś była dodawana oferta dla pracownika produkcji ślusarki aluminiowej do Prądnika. Nie podano w niej stawki. Czy byłaby więc szansa na odniesienie się co do niej? Jakie są warunki na produkcji? Wyposażenie? Atmosfera?

Wolski Nowy wpis

Nie płacą faktur i nie odpowiadają na telefony i wiadomości!!!!! Ostatni raz sprzedałem im towar, wieczny problem z terminowością!!!!!!!

Marek Mikołajczyk Nowy wpis
@Wolski

skontaktuj się ze mną marek.mikolajczyk80@poczta.fm robię im windykację "bezpośrednią" przez byłych policjantów z Krakowa. im więcej nas będzie tym taniej to wyjdzie ostatecznie. ile tego masz?

UWAGA FiRMA NIE PŁACI FAKTUR Nowy wpis

UWAGA FiRMA NIE PŁACI FAKTUR

@filip czyli raczej nie jest zle ?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ardeno Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jak wygląda podstawa w Ardeno Sp. z o.o.?

Podstawa i reszta wypłacana na czas zgodnie z ustalonymi kwotami.

Filip

Przecież na siłę nikt nie trzyma. Jeśli jest tak bardzo źle to można zmienić pracę!!

pracuś

Pracuje się super, wynagrodzenie na czas. Faktycznie warunki mogłyby być trochę lepsze.Ogólnie jest ok

Czarek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

qwert2
@Czarek

Szkoda nawet komentować Twój wpis. "Niewłaściwa praca" - sam chyba odpowiedziałeś wszystkim chętnym do aplikacji do tej firmy:-)

qwert3
@Czarek

Zresztą przeczytaj wypowiedź, która wpisał Bob. Jak ktoś lubi wełnę mineralną sypiąca się na łeb to polecam.

Grzesiek

Słyszalem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy.

qwerty1
@Grzesiek

Nie wiem skąd to słyszałeś. Zarobki marne, warunki pracy tragiczne. Wieczna rotacja. Wszyscy uciekają. Najniższa krajowa to standard. Najlepsza zima:-) zawsze można się "ogrzać" w szatni;-) fakt- pensja zawsze na czas, ale czy za te warunki pracy pracodawca robi jakaś łaskę? Proszę Was!!! opinie pozytywne mnie dziwią.

Tom

Firma całkiem spoko. Pracowałem nie powiem złego słowa. Kasa jest ,a robota jak każda inna. Wszędzie lepiej gdzie nas nie ma. Kolega pracuje do dziś i żyje.

bob

warunki pracy masakryczne, na hali zimno a sciany oblepione sa wełną mineralna ktora pyli sie. Stawki godzinowe sa niskie a o umowa to smiecówki...

J
@bob

Kolego firma jak wiele innych, ale przynajmniej zawsze płaci na czas i bardzo szybko się rozwija. Też poszedłem pracować gdzie indziej ale nie mogę powiedzieć nic złego, wiele się tam nauczyłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Ardeno Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ardeno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ardeno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ardeno Sp. z o.o.?

Ardeno Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al.29 Listopada 94
    31-406 Kraków