Opinie o Angel Care 24 Sp. z o.o. w Lublin ul. Chopina 41 lok. 2

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Angel Care 24 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Angel Care 24 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angel Care 24 Sp. z o.o. w Lublin ul. Chopina 41 lok. 2

Jan Kubala

Firma nie ma konkretnej i jasnej umowy ramowej, przesyła propozycję umowy do podpisania ktora nie jest umową a bardziej stertą żądań i zabezpieczeń dla firmy niż dla pracownika wynika z niej jednocześnie że nie można rozwiązać umowy prędzej niż 7 dni nawet gdyby pracownik spał w oborze i nie miał nic do jedzenia bo i tak się zdaża to 7 dni musi być ABSURD. Wynagrodzenie wyliczane jest na kwotę 1650 zł i do tego doliczane diety co daje pracodawcy możliwość wypłacenia tej kwoty i nie koniecznie zapewnienie pobytu. Dziwny sposób naliczania wynagrodzenia w euro w dwóch ratach daje dużo do myślenia co do utrzciwości firmy. Podpisanie takiej beznadziejnej umowy wstępnej jest warunkiem współpracy. Moim zdaniem omijać z daleka dużym łukiem. Od samego początku dużo wątpliwości.

@Jan Kubala

Panie Janie, niestety nie odnotowaliśmy w naszym dziale rekrutacji Pana osoby, zatem jednoznacznie pomylił Pan firmy. Jednocześnie życzymy Panu wszystkiego dobrego i pomyślności w znalezieniu firmy która spełni Pana oczekiwania i nie będzie wzbudzała żadnych wątpliwości. Pozdrawiamy Angel Care 24

@Jan Kubala

To ja moge po 7 dniach wypowiedziec umowe i moge jechac do domu jak mi warunki nie odpowiadaja czy trzeba duzej czekac

@Ania

Jeśli taki jest zapis w umowie, to jest to wiążące.

Jak jest z awansem w Angel Care 24 Sp. z o.o.?

ANGEL CARE 24

Są przewidziane i również realizowane. Zachęcamy do kontaktu, doradcy z przyjemnością przedstawią szczegóły.

Grażyna

Podpowiedzcie jak przedstawia się sprawa znajomości języka obcego?

@Grażyna

Znajomość języka jest wymagana przynajmniej na poziomie podstawowym. Proszę się zgłosić, a Panie w dziale rekrutacji powiedzą konkretnie czy to co Pani potrafi wystarczy czy trzeba się jeszcze w jakiś obszarach poduczyć (również powiedzą konkretnie w jakich) Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu

Zuzanna

Jak wygląda współpraca z firmą Angel Care 24? Ciekawa jestem, jak wygląda cały proces podejmowania pracy i czy na każdym kroku można liczyć na pomoc tej firmy. Czy ktoś z Was podejmował ostatnio zatrudnienie za pomocą Angel Care 24? Widziałam kilka ciekawych ofert pracy na stronie internetowej firmy: https://www.angelcare24.eu/oferty-pracy/

@Zuzanna

Proszę zgłosić się do działu rekrutacji, Panie dokładnie powiedzą krok po kroku jak przebiega rekrutacja i dalsze etapy .

Brałeś udział w rekrutacji do Angel Care 24 Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Anonymous

UUU co ta ma być wyzysk 5 lat temu ile oni płacili i jak wyzyskiwali 1000 e i do widzenia nie polecam nikomu tej agencji chociażby za to jak traktują opiekunki ktoś pisze że ma takie stawki pytanie tylko czemu firma sama takie bzdury wypisuje sobie, Podnieść prezencje której nie ma od dawna. Tyle ofert a nikt się nie kwapi do jazdy .

@Anonymous

Firma Angel Care 24 działa na rynku od 2014 roku, pierwsze wyjazdy były realizowane w 2015 roku, zatem domniemamy że pomyliła Pani firmy. pozdrawiamy i życzymy powodzenia przy wyborze kolejnego pracodawcy

Mira

Podpowiedzcie czy trzeba dobrze znać język niemiecki czy wystarczy słabiej?

@Mira

Natalia

Mam zamiar podjąć współpracę z agencją i może podpowiecie jak załatwić dobrą pracę?

doswiadczonaopiekunka

Polecam tą firme, są terminowi, solidni i słowni. nie zostawiają ludzi na lodzie. dzwonili do mnie raz w tygodniu i pytali czy wszystko dobrze. ja się nie zawiodłam i zamierzam zostać u nich an dłużej. Jak sie uczciwie pracuje to nie ma żadnych problemów. A ci co chcą znaleźć dziure w całym to też zawsze ja znajdą.

Zuzanna

Kto aktualnie pracuje w tej firmie? Czy możecie polecić tego pracodawcę? Na jakie warunki może liczyć nowy pracownik? Czy cały czas firma zatrudnia stażystów? Jeżeli macie jakiekolwiek informacje o tym pracodawcy to proszę podzielcie się z innymi.

Pani Maja z Olsztyna bardzo zainteresowana opiekunka Dzwonila do mnie co tydzien jak mi sie pracuje.Jest bardzo obowiazkowa i sumiennie wykonuje prace.polecam

Zuzanna

@Krysia a czy firma aktualnie prowadzi rekrutację? Nie zauważyłam aktualnych ofert tego pracodawcy na stronie. Może coś wiesz na ten temat? A jakie są godziny pracy w Angel Care? @Niezadowolony, czy wszystko już się wyjaśniło w Twojej sprawie? Może ktoś jeszcze zechciałby podzielić się swoją opinią?

niezadowolony

(usunięte przez administratora)kontaktują się z Tobą gdy mają w tym biznes,(usunięte przez administratora) nie wypłacili wszystki mi należności, lecz podjąłem w tym celu odpowiednie kroki i sprawa została zgłoszona do instytucji podległej jej.

Krysia

Firma jest solidna, wypłaca wynagrodzenia w terminie, panie w biurze pomagają w razie problemów, a praca jest zawsze, zawsze miałam do wyboru kilka ofert i można sobie wybrać lżejsze i cięższe miejsce. polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Angel Care 24 Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Angel Care 24 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Angel Care 24 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Angel Care 24 Sp. z o.o.?

Angel Care 24 Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 18 ocen.

Angel Care 24 Sp. z o.o.