Opinie o Vigoz Sp. z o.o. (w likwidacji) w Bielsko

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Vigoz Sp. z o.o. (w likwidacji). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vigoz Sp. z o.o. (w likwidacji) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vigoz Sp. z o.o. (w likwidacji) w Bielsko

Byłam na rozmowie, dokładnie tak wygląda, rozmowa przy ladzie sklepowej, później na szkoleniu, w ciągu całego dnia tylko jedna osoba zrobiła zakup:) zastój mają w tym sklepie niesamowity, asortyment pozostawia wiele do życzenia:) lepsze ubrania znajdziecie na przecenach w sklepie z tanią odzieżą :)od razu podziękowałam. (usunięte przez administratora)

Owszem... wszędzie na pracodawców można narzekać... pracodawca może mieć swoje zdanie, powiedzieć pracownikowi co myśli itd... Ale nikt pracodawcy nie daje prawa poniżania pracownika przy klientach, wrzeszczenia na niego, zastraszania. Przecież każdy pracownik jest człowiekiem, któremu należy się szacunek. Bycie pracownikiem nie oznacza niewolnictwa i braku możliwości wypowiedzenia własnego zdania na konkretny temat.

Czy po rozmowie w Vigoz Sp. z o.o. (w likwidacji) rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

szłyszałem,że w tej firmie pracuje dużo osób i jakoś cały czas pracują to znaczy że są zadowoleni i musze powiedzieć,że śmieszą mnie te opinie negatywne,że tacy oni są źli.NAJLEPIEJ BĄDŹCIE WSZYSCY NA BEZROBOCIU,bo wam zawsze wszędzie będzie źle.

Ludzie weźcie się ogarnijcie. Poczytajcie sobie opinie o pracy w innych sklepach (zarówno tych markowych, jak i tych typu Vigoz). Wszędzie jest tak samo. Jak Wam się to nie podoba to załóżcie własny biznes. Praca to praca, nie ma lekko. Pracowałam w wielu miejscach i wszędzie szefostwo traktuje pracowników tak, że można by było horror psychologiczny napisać i to oparty na własnych doświadczeniach. Pójdziecie pracować do fabryki...nie będzie się podobać bo tam nie ma słodko. Pójdziecie pracować do marketu...też się wam nie będzie podobać. Tak można wymieniać w nieskończoność bo zawsze jest tak, że szef jedzie po pracowniku. I naprawdę nie wiem jak Wy zamierzacie funkcjonować w społeczeństwie skoro nie potraficie się z tym pogodzić.

Hej anonim, jeśli można wiedzieć, to w którym sklepie pracujesz, że wszystko jest takie super? Może poproszę szefową o przeniesienie. hihihi...P.S. A tak przy okazji czy anonim i tiki to czasami nie ta sama osoba? ;-) P(usunięte przez administratora)

tiki

Nie wiem jak było 3 lata temu ale teraz pracuje i moge powiedzieć na moim przykładzie,że firma jest solidna. Dobrze płacą, szefostwo jest uprzejme ,miłe,ale wymagające. Ciuchy mają fajne. Też jestem studentką i mam bezproblemowy grafik. Polecam prace w Vigozie.

Widać że każda co pisze tak źle o szefostwie i o tej firmie nie nadawała się do tej pracy,była pewnie leniwa albo wogule nie została zatrudniona. Bo ja pracuje 8 miesięcy i zawsze mi wypłacają, jestem sudentką i mam z koleżanką z pracy wolną rękę jeśli chodzi o grafik. Jestem pracowitą osobą i zależy mi na utargach i przez to mam fajne wypłaty.

Pierwszy raz wchodze na tą strone i łapie się za głowe co te dziewczyny piszą. Chyba wogule nie pracowały w tej firmie. Pracuje w tej firmie od 2,5 roku ,dobrze mi płacą, co miesiąc w terminie dostaje niemałe wynagrodzenie,szefostwo jest wymagające jak w każdej innej pracy ale są dla mnie mili i sympatyczni,umowe mam ok. Ja osobiście jestem zadowolona.Pozdrawiam

ddrdgs

drogie dziewczyny czytam wasze opinie owaszych pracodawcach i nadziwić się nie mogę waszej głupocie. serdecznie współczuje tym ludziom , ze na swojej drozde zawodowej trafili na takie prostaczki.dziewczyny powinnyscie szukac pracy w spożywczaku a nie w salonie odzieżowym w galerii. a wasza szefowa powinna ostrzec innych pracodawców umieszczając wasze zdjęcie w internecie, żebyscie czasem już nigdy nie znalazły pracy u żadnego pracodawcy.

TG GWAREK

brak szacunku , obrażają, oszukują US. oskarżają a sami na siebie nie patrzą

...Gwarek TG

Jeżeli chcesz tam pracować musisz znać wszystkie ceny hurtowe i detaliczne, nazwy marek, kody całego asortymentu inaczej Cię wywalą (usunięte przez administratora)

xxxx

Powiedziala co wiedziala

ona89

nie narzekajcie tak ze towar z Francji.. widzialyscie ze na metkach ktore szanowna szefowa daje do przyczepienia jest napis "zaprojektowano we francji"?? :) tez potrafie sobie takie wydrukowac. na wszystkich ciuchach "made in china" ale my mamy wmawiac biednym ludziom ze towar z włoch.. zal. tylko idiotki z siebie robimy bo nikt normalny w to nie wierzy.

GOSCIU

po rozmowie z jakas mala blondyna i szkoleniu z niedoswiadczona "pracownica" ktora sama nie miala pojecia o czym mowi mam dosc. dziewczyna ktora szkoli sama potrzebuje szkolenia. umowa na 1/4atatu i takie wymagania. porazka

Ona_86

Sklep tragedia zdecydowanie nie polecam...

teznieznajoma

bylam na rozmowie i szkoleniu. dziewczyna ktora ze mna rozmawiala byla mila i sympatyczna i nie mowila ze w pracy jest zle. wrecz mowila ze jest zadowolona. ale czytajac wasze komentarze nie wiem czy isc jutro znowu na szkolenie.

Nieznajoma

Dziewczyny jutro idę na rozmowę kwalifikacyjną i mam zostać również na szkoleniu...czytałam wasze opinie i jestem już przerażona,a szukam pracy już ponad dwa miesiące i chciałam bym w końcu jakąś znaleźć czy faktycznie jest tak źle w tym sklepie ??Proszę o szybką odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Vigoz Sp. z o.o. (w likwidacji) - Bielsko

Vigoz Sp. z o.o. (w likwidacji)