Agencja ARTFASHION

Opinie o Agencja ARTFASHION

Zuzanna
użytkownik zarejestrowany

@anna w tym momencie też już jest po castingach. A czy rok temu udało się dostać modelkom do Agencji ARTFASHION? Jeżeli tak, to jak im się współpracuje? Agencja ARTFASHION poszukuje aktualnie osób na stanowisko dyrektora (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/lublin;l?oferta_opinie=pracuj.pl5507644) i Bookera (http://www.gowork.pl/praca/inne;b/lublin;l?oferta_opinie=pracuj.pl5507594). Czy ktoś będzie aplikował?

anna
użytkownik zarejestrowany

Dzień dobry piszę w imieniu kilku klientek, których jestem managerem czy poszukujecie aktualnie modelek do sesji zdjęciowych? Pozdrawiam

Zostaw opinię o Agencja ARTFASHION - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ARTFASHION