Opinie o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie CleverAgency Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CleverAgency Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CleverAgency Sp. z o.o. w Poznań

Kinga

Praca w clever agency była ciekawym doświadczeniem, nauczyłam się sprawnej obsług instagrama i facebooka od strony biznesowej. generalnie polecam.

Justyna

Uważam prac w clever agency za miłe doświadczenie. Dużo się nauczyłam, klienci są wymagający ale to dobrze :)

Ewelina

Praca do clever ageny oceniam na 8/10. czasami było bardzo dużo pracy (nie każdemu to pasuje:) ale za to przykładają sporą uwagę do jakość projektów. Generalnie klienci są mili i uprzejmi więcej nawet spoko się z nimi współpracuje Moje sugestie dla Agencja Interaktywna CleverAgency: oby tak dalej ;) Lubię atmosferę w Agencja Interaktywna CleverAgency za: ludzie, uprzejmi klienci

Paulina

Polecam pracę w tej firmie, można sporo się nauczyć na początku swojej karier w zawodzie Moje sugestie dla Agencja Interaktywna CleverAgency: jest ok Lubię atmosferę w Agencja Interaktywna CleverAgency za: ludzie :)

Witold
@Paulina

Fajnie, że jesteś zadowolona z pracy i masz możliwość nauki. Czy firma wysyła pracowników na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jakie dodatki do wynagrodzenia oferuje? Na stronie https://www.cleveragency.pl/praca pracodawca szuka praktykanta w dziale marketingu i konsultanta produktowego. Oferuje elastyczne godziny pracy, a także pracę zdalną. Na te stanowiska preferuje studentów lub absolwentów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i nauczyć się w praktyce zawodu. Warto odwiedzić tę stronę i znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CleverAgency Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
maro

spoko agencja. robili dla mnie 2 strony pod sklep. Wyszło świetnie. Do tego prowadzą mi do nich kampanie reklamowe. Efekty są więc jak dla mnie ok

ok
@maro

ok

Kaśka

firma bardzo spoko, praca spokojna bez ciśnienia , każdy wie co robić. generalnie polecam

Ewelina

@sitjawe, a ile czasu z założenia miały trwać Twoje praktyki? Może tylko pierwszy dzień tak wyglądał, a później przydzielone by Ci zostały inne zadania. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Agencja Interaktywna CleverAgency w Poznaniu? Jakie widzicie plusy i minusy zatrudnienia u tego pracodawcy?

sitjawe
@Ewelina

Praktyki miały trwać ok. 1,5 miesiąca. Wiem na pewno, że dziewczyny, które kończyły swoje praktyki, w ostatnich dniach wykonywały właśnie to samo, co ja pierwszego. Być może w trakcie całych praktyk dostawały inne zadania, ale raczej było ich niewiele i były mydleniem oczu (w końcu obiecaliśmy jeszcze coś innego, to powinniśmy dotrzymać słowa). Ja usłyszałam na dzień dobry, że firma ma aktualnie nawał pracy jeżeli chodzi o szpetanki, ponieważ przyjęła ich zbyt dużo i zwyczajnie nie wyrabia z tym (po to są więc jej stażyści-studenci). Tak że ten argument chyba mówi sam za siebie jak wyglądałyby inne dni.

sitjawe

Miałam wątpliwą przyjemność dostać się na "praktyki" do CleverAgency. Było to jakiś rok temu, kiedy w ramach studiów potrzebowałam odbyć praktykę w agencji marketingowej. Niestety, zrezygnowałam po pierwszym dniu. Cała moja "praca" polegała na tym, że przez 8 godzin siedziałam i pisałam komentarze na forach i innych stronach o klientach agencji (tzw. marketing szeptany, który w tym przypadku przybrał formę jak najbardziej nielegalną i zwyczajnie nieetyczną). Oczywiście wszystko za darmo, bo przecież to "praktyki". Z perspektywy czasu uświadomiłam sobie, jaki był to straszny wyzysk z ich strony i jak wykorzystywali studentów do zarabiania, w ogóle im nie płacąc. Ja uciekałam stamtąd po pierwszym dniu, ale pamiętam, że gdy tam trafiłam, to jednak z dziewczyn kończyła swoje "praktyki". Oczywiście na początku mydlono mi oczy tym, że będę później robić bardziej ambitne rzeczy, ale w to nie uwierzyłam. Wątpię by coś w tej firmie się zmieniło od tamtego czasu, więc ZDECYDOWANIE ODRADZAM TAM PRACĘ.

Ewelina

Dziękujemy za wszystkie opinie dotyczące usług świadczonych przez firmę Agencja Interaktywna CleverAgency. Zależy nam też na tym, by w wątku wypowiadały się osoby zatrudnione u tego pracodawcy. Jaka jest wasza opinia dotycząca pracy w tym miejscu? Czy możecie liczyć na przyjazną atmosferę, umowę o pracę, dobre wynagrodzenie?

J.

konkretnie, profesjonalnie. dobra agencja interaktywna.

badu

współpracujemy z nimi od zeszłego roku i dzięki ich kampaniom zyskaliśmy wielu nowych klientów, stąd wiem że to działa u nas

Mateo

nam też dobrze się układa współpraca z Clever. mogę polecić, bo kampanie jak dla mnie bardzo udane.

S.

jak dla mnie profesjonalne podejście do klienta. zleciłem im stronę www. Świetna robota, i długo nie musiałem czekać.

Darek

śmiało mogę polecić cleveragency. świetny sklep online mi robili. kampanie do tego też mam i rzeczywiście całkiem ładne efekty widzę, ale to oczywiście regularność powtarzania takich kampanii daje stałe efekty.

O.

z CA nigdy problemów nie miałem, a pracujemy już razem ponad rok. Podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Wiem że starają się ze wszystkiego wywiązać terminowo, a w razie jakiejś obsuwy, zawsze dają mi znać co dalej z kampanią. efekty są więc nie mam co narzekać.

Maciej

A ja z nimi współpracuję grubo ponad rok i zero problemów. Ze wszystkiego się wywiązują. W razie trudności o wszystkim jestem informowany więc jak dla mnie są w porządku.

szemranie

Zajmują się bardzo nikczemnymi zajęciami, o wykonywanie tych "technik marketingowych" są też proszeni praktykanci, którzy są świetnym sposobem na zaoszczędzenie na nowych pracownikach. szeptu, szeptu :)

Daria

byłam u nich na praktykach jakoś pod koniec ubiegłego roku. Fajna wyluzowana atmosfera od początku, więc pierwszy stres szybko minął. Sporo się dowiedziałam o realiach w branży marketingowej. Jeśli ktoś się zastanawia gdzie zrobić praktyki to te w Clever polecam :)

Zostaw merytoryczną opinię o CleverAgency Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w CleverAgency Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CleverAgency Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CleverAgency Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 21 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CleverAgency Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Karpia 21A/25
    61-619 Poznań