Opinie o Adlike Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Adlike Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Adlike Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adlike Sp. z o.o. w Warszawa

Nie polecam pracy w adlike. Nie dbają o swoich pracowników. Po odejściu z pracy trzeba się prosić o swoje pieniądze za wykonane usługi. Nie wspomnę o programie śledzącym każdy ruch pracownika wgranym na komputery służbowe. Atmosfera nie jest ciekawa. Ratuje to trochę zespół niestety ciagle się zmieniają ludzie. Praktycznie nikt nie pracuje dłużej niż rok.

Bogdan

Słabo że nic się nie poprawiło jeśli chodzi o terminowość wypłat bo przecież każdy ma swoje zobowiązania finansowe do zapłaty i trudno tak czekać tygodniami. A co z tym programem do śledzenia pracy na komputerze? To jest w ogóle legalne? Przy przyjmowaniu informują o tym czy można dowiedzieć się dopiero podczas pracy?

Angelika

Jako były pracownik Adlike nie mogę zgodzić się z większością opinii o firmie. Pracowałam w Adlike przez prawie 4 lata. Zawsze mogłam się dogadać z dniem wolnym, wcześniejszym skończeniem pracy lub wyrwaniem się do lekarza itp. Nigdy nie było z tym żadnego problemu. Dodatkowo jeżeli zdarzały mi się nadgodziny (bardzo rzadko i zawsze byłam pytana o to, czy mogę zostać dłużej) miałam za to dodatkowo płacone, bądź mogłam sobie te godziny odebrać w dowolnym momencie. Jeżeli chodzi o atmosferę to nasz zespół był naprawdę świetny, mogliśmy na siebie w 100% liczyć oraz byliśmy dla siebie zawsze wsparciem. :)) Co do płatności, w moim przypadku bo zakończeniu współpracy z Adlike pieniądze dostałam na czas, nie miałam z tym żadnego problemu. Do dzisiaj jestem w miłych relacjach zarówno z Sebastianem, jak i Pawłem.

Bo
@Angelika

Ile Ci zapłacili za tą opinię?

Były pracownik działu Social M

Po kilku miesiącach pracy w AdLike rozwinąłem się na tyle by dostać pracę o jakiej marzyłem w perspektywie roku-dwóch. W adlike pracowałem na wielu różnorodnych projektach, jednych mniejszych, innych całkiem sporych, jednocześnie mając dużą swobodę działania. Z przełożonymi da się dogadać praktycznie w każdej sprawie, jeśli tylko jesteś otwartą i szczerą osobą. Rozstaliśmy się w dobrych stosunkach i polecam każdej ambitnej osobie to miejsce pracy.

Honorata
@Były pracownik działu Social M

A czemu się rozstaliście skoro piszesz, że było spoko i miałeś możliwości rozwoju?

Michaśka Nowy wpis

Jak na wspomniany czas pracy, który ma wg was wynosić rok, to trochę mało ofert pracy mają. Dokładnie zero, a poprzednia dla SEO Specialist była na początku roku. To kto by tam pracował, jak tak wszyscy odchodzą? Natomiast zwróciłam uwagę na zdanie, że po odejściu z pracy nie płacą faktur i już się domyślam, że umowa o pracę raczej tutaj nie funkcjonuje. Mam rację, czy są stanowiska z UoP-em? I które?

Angelika

Bo Nowy wpis
@Angelika

Ile Ci zapłacili za tą opinię?

Ivan Nowy wpis

Pracowałem w AdLike ponad dwa lata i z pewnością moge powiedzieć że zdobyłem ogromne doświadczenie i wiedzę przez ten czas. Jako PPC specjalista nigdy nie dostawałem zadań nie wchodzących do moich zobowiązań i rozwijałem się tylko w ciekawych dla mnie kierunkach. Atmosfera w zespole była świetną i zawsze mogłem liczyć na swoich kolegów. Także zawsze mogłem się dogadać o dzień wolny czy wcześniejsze skończenie pracy. Wypłaty zawsze dostawałem w terminach i nigdy nie miałem z tym problemów. Dodatkowym atutem też jest praca zdalna. Od siebie w 100% mogę rekomendować AdLike. Jeżeli chcesz zdobyć dużo doświadczenia i jesteś gotowy do nauki to na pewno znajdziesz wszystko w tej firmie.

@Ivan

Hej, a ty z jakim doświadczeniem tu zaczynałeś? Myślisz, ze dwa lata pracy w adsach wystarcza, żeby przyjąć się tutaj na specjalistę? Jak wyglada struktura działu, było na tyle rozwoju w firmie, ze np awansowałeś na seniora? Terminowość wypłaty to powinien być standard, pytanie czy firma płaci konkurencyjnie?:D Podzielisz się widełkami?

Czy w firmie Adlike Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

Aplikowałeś do firmy Adlike Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Były pracownik działu Social M

Honorata
@Były pracownik działu Social M

Fikumiku

Ja również potwierdzam brak płatności wynagrodzenia

Ja również nie dostałem wynagrodzenia. Podczas pracy w Adlike również nigdy nie dostałem wynagrodzenia na czas. Zdarzały się sytuacje ze przelew wpłyną w połowie następnego miesiąca. Teraz znowu czekam na swoje pieniądze.

Potwierdzam, że faktycznie pracodawca jest nieuczciwy i trzeba prosić się o swoje pieniądze.

Bogdan

Dorota

Aha, a niby czemu niebywałe? :D Serio pytam, bo zastanawiałam się nad wysłaniem do nich cv, a opinie niżej nie są aż takie złe. Najwięcej rozchodzi się o wynagrodzenia i atmosferę, ale wiadomo, w niektórych działach może być lepiej a w niektórych gorzej. Także będę wdzięczna za informacje co miałeś na myśli i co ewentualnie powinnam rozważyć zanim tam aplikuję :)

Dorota

Hej, te opóźnienia w wynagrodzeniach, o których ktoś pisał, to coś poważnego? Pytam, bo może chodzić o jakąś jednorazową sytuację typu kilka dni spóźnienia przecież, a takie coś mogę wybaczyć.

@Dorota

Jak odchodzisz, to CI nie płacą za ostatni miesiąc, bo nie muszą :P A opóźnienia w zasadzie kilka razy w roku.

@Anna

dlaczego nie muszą? pisali, że uop jest możliwa. sugerujesz, że po wypłaceniu najlepiej decydować się na wypowiedzenie?

Nie polecam pracy w Adlike. Brak zaufania do swojego zespołu. Monitorują czas pracy każdego pracownika za pomocą programu Timecamp który śledzi każdy ruch w komputerze. Szef nie ma co robić i siedzi i patrzy czy pracownik faktycznie pracuje. Wynagrodzenie nie płacone na czas, nieadekwatne do stawek rynkowych.

Polecam firmę każdemu który chce rozwinąć swoje doświadczenie. Mały kilku osobowy zespół, brak presji czasowych, i przyjazna atmosfera pracy, daje możliwość dotarcia się w branży!

asd

W firmie pracuję od kilkunastu miesięcy. Praca nad projektami pozwoliła mi w dużym stopniu podwyższyć swoje umiejętności. Jeśli chodzi o zarobki to są zależne od doświadczenia, dodatkowo wypłacane są premie.

Rafał
@asd

A od czego zależne są te premie? No i czy macie tu też jakieś szkolenia? To się zawsze przydaje :p

@asd

Zależy jakie zarobki są dla kogo dobre.

Czy Adlike Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

AdL

Jest możliwość umowy o pracę przy zachowaniu niezmiennego budżetowania stanowiska

AdL

Umowa zlecenie lub B2B. Po okresie próbnym forma umowy do uzgodnienia.

Dżordż

Firma nie taka złą jak ją piszą, lub może kiedyś była, ale po kilku miesiącach współpracy ma swoje plusy i minusy jak każda firma. Plusy: - nierestrykcyjne podejście do trybu pracy, niewyznaczanie czasu na sztywno od do - odnawianie sprzętów, raczej większość kolegów i koleżanek pracuje na nowych wydajnych maszynach - projekty są różnorodne i rozwojowe, nie ma nudy - łatwość otrzymania urlopu czy dnia wolnego; - fajna atmosfera, bez wiekszej spiny, każdy z sobą gada na jednym poziomie, bez panowania i paniowania Minusy: - standard biura, ot zwykłe biuro, ale czasami dziwne akcje z administracji, klima w upałach wariuje, trochę tłoczono się robi; - fotele standard Ikea, mogłyby być wygodniejsze i bardziej ergonomiczne; - chaos organizacyjny, zdarzają się lawiny pracy jak i pustynie bezczynności, bitwy o salkę konferencyjną na spotkanie; Wynagrodzenie za to co robię jest w porządku, wiem, że mógłbym mieć więcej lub mniej, ale przy takich obowiazkach jest po prostu ok.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Adlike Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

prawocnik

w firmie nadgodziny są wyjątkiem, rozliczane na dodatkowej stawce ustalanej z góry.

Remik

W dobrej firmie trzeba wykazać się znajomością pracy. Dobrzy fachowcy nie narzekają na firmę bo nie ma powodu.

Magdalena

Twoja wypowiedź pojawiła się na forum ponad tydzień temu, jednak wciąż nie sprecyzowałeś co miałeś na myśli wystawiając firmie Adlike Sp. z o.o. tak negatywną opinię. Czy możesz powiedzieć z czego wynikają Twoje negatywne doświadczenia z firmą Adlike Sp. z o.o.? Chodzi o wynagrodzenie, atmosferę w pracy?

Zarząd AdLike Sp. z o. o.

Dzień dobry, Dziwią nas komentarze klientów na temat usług, których nie posiadamy w naszej ofercie. Nie świadczymy usług za 99,00 zł czy 200,00 zł miesięcznie, minimalną najniższa kwota usługi AdLike Sp. z o. o. wynosi 500,00 zł miesięcznie. Pozdrawiamy, Zarząd AdLike Sp. z o. o.

Prokurator
@Zarząd AdLike Sp. z o. o.

Znowu zawoalowana odpowiedź. W przeinaczaniu rzeczywiście jesteście mistrzami. Psst, mała podpowiedź... firmypolskie. Mówi wam to coś?

Zarząd AdLike Sp. z o. o.
@Prokurator

FirmyPolskie.pl jest to portal internetowy, który skupia firmy z sektora MŚP oferując im pakiety marketingu online w przystępnych cenach. Gwarantuje to przeprowadzenie efektywnościowych działań reklamowych dobranych wg wielkości zakupionego pakietu. AdLike jest agencją interaktywną, która oferuje dopasowane działania marketingowe w sieci od strategii do wdrożenia. W przypadku pytań lub konsultacji do realizowanych usług zapraszamy do kontaktu z Biurem obsługi klienta pod numerem +48 22 431 28 12. Pozdrawiamy, AdLike Sp. z o. o.

Bartosz
@Prokurator

Mi mówi bardzo dużo, nie odpisują na pisma od mojego adwokata po tym jak po jednej rozmowie z ich pracownikiem poprosiłem o dokładną ofertę na maila a dostałem ofertę i za chwilę fakturę za usługi hehehe Pani która dzwoniła pracowała dla ADLIKE natomiast faktura z FIRMY POLSKIE. Po rozpoznaniu sprawy nasz adwokat zgłosił sprawę do prokuratury własnie.

Biuro Obsługi Klienta

Szanowny kliencie, proszę podać nazwę firmy lub kontakt, abyśmy mogli odnieść się do danej sytuacji. Jeżeli jest Pan byłym klientem, to z chęcią udostępnimy raporty, aby pokazać prawdę. Jeżeli chodzi o powiększające się saldo po zakończonej umowy, to tylko może być z odsetek od niezapłaconych faktur za wykonaną usługę. Proszę o kontakt z biurem obsługi klienta, aby rozwiązać powyższy problem jeżeli faktycznie taki jest. Serdecznie Pozdrawiamy Biuro obsługi Klienta.

Obserwator_XD

Niesamowite! prawie 300 opinii o firmie w której pracuje kilka osób! Ciekawe komu tak zaszli za skórę, że do dziś nie może przeżyć dnia by się nie zemścić! ????

korekta

Kilkanaście*

Zostaw merytoryczną opinię o Adlike Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Adlike Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adlike Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adlike Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adlike Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 296 ocen.
  • Modlińska 61
    03-199 Warszawa