EuroCount Poland Michał Sankowski

Piaseczno

Opinie o EuroCount Poland Michał Sankowski

el
użytkownik zarejestrowany

ale to na każdym stanowisku są takie wymagania co do długości doświadczenia? na przedstawiciela też?

użytkownik zarejestrowany

@kasia 10.02.2016, 14:46
Panie E. jesli nie sprostujesz podanych tutaj blednie informacji na moj temat i temat tego kto komu sie wygrazal bede musiala...

Jest takie mądre przysłowie "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Jeśli pani się wydaje, że jest inaczej to proszę zrobić to czym pani pisze, a nie "straszyć, że to pani zrobi". Powyższym komentarzem w sposób bezpośredni udowodniła pani, wszystkim czytelnikom tego forum, jaka pani jest. Nadmieniam, że w tym przypadku zniesławienie raczej dotyczy firmy i właściciela, a nie pani. Proponuję rozważyć swoje postępowanie, gdyż robi sobie pani niepotrzebnie krzywdę na własne życzenie. Hejtowanie w powyższych postach jest również nie na miejscu i stawia panią w złym świetle. Sugeruję posypać sobie głowę popiołem - dziś jest idealny dzień. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów zawodowych w nowej firmie.

@kasia 10.02.2016, 14:46

Rekruter

Odpowiedź na Rozmowę kwalifikacyjną. Firma EuroCount Poland nie prowadziła naboru na stanowisko Call Center. Osoba, która hejtuje tą firmę zapewne jest byłym, sfrustrowanym pracownikiem. W tej firmie liczą się: uczciwość, rzetelność, kwalifikacje zawodowe oraz doświadczenie. Dwa pierwsze wymagania są weryfikowane w trakcie pracy i nie wszyscy spełniają te warunki. Szkoda tylko, że wychodzi to po jakimś czasie. W firmie nieakceptowalna jest również nielojalność, gdyż jak pracownik jest nielojalny w stosunku do pracodawcy, to zapewne nie będzie też lojalny i uczciwy w stosunku do klienta, a na to firma pozwolić sobie nie może.

Szukasz pracy?

iman

@iman 09.02.2016, 16:22
feel dlaczegocie nie ma tam? widocznie albo znalazlas cos innego albo ktoś ściemnia że tak fajnie albo mało płacą...

A ja słyszałam, że to Feel rozstała się z pracodawcą w bardzo nieładny sposób strasząc i wyzywając na koniec. Przyszli pracodawcy uważajcie na Feel. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat tej osoby warto popytać się jej wszystkich byłych pracodawców jak się z nimi rozstawała - żenada, arogancja i mega nieprofesjonalizm.

Feel

Hejka, ja akurat miałam przyjemność pracować w tej firmie i również polecam. Ludzie są bardzo mili i tak już wyżej ktoś napisał nie ma warunków w pracy jak w korporacjach, bez ciśnienia, bez jakiś planów z góry nakładanych na pracowników pod groźbą że jak ich nie spełnisz to wylatujesz. Wszystko w normalnych warunkach no ale oczywiście nie siedzimy 8 godzin i nic nie robimy , trzeba też na swoją pensje zapracować , jak wszędzie :D Szef mega wporządku, można pożartować , pogadać i nie czepia się o wszystko a nawet jak trzeba to i pomoże jak ktoś ma jakiś problem. Nie karze zostawać po godzinach a wręcz czepia się jak ktoś dłużej zostaje :D Tak więc podsumowując bardzo pozytywnie

bartolino
@Feel 21.12.2015, 17:06

Grześ
@bartolino 06.02.2016, 13:25
firma istnieje od września 2015 czyli od około 5 miesięcy. skoro tak było tak miło to dlaczego Ciebie tam już nie ma?...

Firma istnieje od 2004 roku, a od lipca rozszerzyła działalność o finanse i ubezpieczenia. Napisz feel dlaczego już cię tam nie ma.

Brzęczyszczykiewicz

Fajna, koleżeńska atmosfera w pracy. Pieniądze na czas, brak zostawania po godzinach, uczciwy szef z którym bez problemu można się dogadać.

Zostaw opinię o EuroCount Poland Michał Sankowski - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EuroCount Poland Michał Sankowski