P&T Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o P&T Sp. z o.o.

Maryla

Zastanawiająca jest ta długa cisza na forum. Jest tak dobrze i nie ma chętnego do piania?

Joanna

Obecnie jeszcze przez kilka dni można aplikować do pracy w firmie P&T Sp. z o.o. jako kucharz. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego co czeka osoby, które odpowiedziały na tą ofertę pracy? Chętnie usłyszymy również doświadczenia osób, które biorą udział w tym procesie rekrutacji. Co Was zaskoczyło? Jak wygląda rozmowa aplikacyjna? Z ilu etapów składa się rekrutacja?

kim

Jakonieliczna chyba agencja pracy posiadaja wiele swietnych i nowych ofert pracy dajac tym samym mozliwosc wyboru stanowisk poprzez z zróznicowane oferty

Zostaw opinię o P&T Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P&T Sp. z o.o.