Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Marian Zwolski

Adres: Radiowa 14, 25-317 Kielce

NIP: 6571057597 REGON: 292458244

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Marian Zwolski

Opinie o Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Marian Zwolski

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w Zwolski Marian Usługi Pogrzebowe? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Romek

nie polecam .

Jurek

mało lub w ogóle nie płaci.

Marek
@Jurek 01.05.2016 21:51

Prawda, to nicpoń.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Marian Zwolski - Kielce

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompleksowe Usługi Pogrzebowe Marian Zwolski