Opinie o Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kielce

Administrator Nowy wpis

Firma Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Ogrodnik. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Od dwóch lat nikt niczego nie napisał? myślałem ze poczytam cos o pracy spawacza, szukają go od tygodnia, myślę ze i tak się zgłoszę ale dobrze wiedzieć pewne rzeczy już na zaś, zwłaszcza ze opis nie jest wcale rozwinięty. Jakie macie stawki godzinowe? I czy są jeszcze jakieś inne dodatki przy tym?

Pytajacy Nowy wpis

Podobno pracował u was w biurze nijaki Marcin L... a,ktory poszedł do MPK i już się dorobił stanowiska kierownika. Ale jak się z Panem L jest na TY, czy podobno szwagier to wszystko jasne. Zreszta bardzo często udziela się na forum fb mpk. Możecie coś o nim napisać?

Witam, jak wygląda praca na stanowisku kierowcy kat. C?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Blacharz - Lakiernik?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Lolek

Uwaga uwaga kto ma inną pracę niech idzie, Zieleń miejska kielce traktuje ludzi jak zbędny balast jak coś umiesz i chce . Ci się pracować to i tak cie zwolnią bo niema dla ciebie pieniędzy. Wolą alkoholików przyjmować nie robów. Nie chcą płacić za soboty, zero szacunku dla pracownika który robi na urzędników zieleni. Zieleń miejska pod wodzami nowego członka zarządu idzie na (usunięte przez administratora) narpiew nabiecywal ile to ma pomysłów na rozwój i na tym się skończyło. A co do kierowania samochodami odradzam samochody są tak zniszczone że lepsze kupi się na złomie. Co do kosiarzy jak ktoś ma pojęcie o koszenie traw kosą to i tak po kilku latach cię z pracy wyrzuca. Obecne kierownictwo nie nadaje się do rządzenia brak pojęcia o robocie. Ostatnio jednego dobrego kosiaża potraktowali chodził w soboty zostawał po godzinach i tak wywali go na bruk. Pamiętajcie Zieleń miejska pod rządami Nowej władzy to (usunięte przez administratora)

@Lolek

Masz kolego pełną rację, firma nie szanuje pracowników, brak podwyżek,ale święta trójca która rządzi na pewno ma się dobrze

Honorata
@Lolek

Nigdy w całej kadencji nie dostałeś żadnej podwyżki ?

@Honorata

Tak dostałem 70 groszy brutto

W.D

Odradzam pracę szczególnie na Cedzynie ,moja znajoma została po traktowana jak śmieć,wykorzystuja ludzi,jak jest osoba do kostnicy to powinna byc tylko w kostnicy a nie na cmentarzu,czy za zastępstwo jako sprzątanie w biurze na Cedzynie.Wykorzystanie ludzi nawet jak dojeżdżają po za Kielc ,brak szacunku.Szczególnie obgadywanie rycie pod człowiekiem jak to robią Panie z biurka z Cedzyny na pracownikiem nowym.

Karyś i Głuszek

Proszę opuścić Plac Wolności w Kielcach i zlikwowac parking. Będzie odbudowa pawilonów i zwrot właścicielom własności. Handel wraca na Plac Wolności w Kielcach.

Kierowca

Witam! Nie polecam iść na rozmowe o prace na kierowce! Idac na kierowce trzeba robić wszystko! Pozdrawiam pana z pkoju nr. 9 który przeprowadza rozmowy jest bezszczelny i arogancki! Nie polecam tam pracy!

Lolek

Minęło ponad dwa lata jak nie pracuję, a tu masz znowu (usunięte przez administratora) w firmie. Myslę że nowy prezes nie zamiecie sprawy pod dywan, tylko porozmawia sam z pracownikami. Wtedy podejmie jedyną słuszną decyzję

Lolek2
@Lolek

Jedyna mądra decyzja to zrobić porządek z ludźmi ze starego układu

Lolek

Nareszcie pan Prezes zieleni miejskiej w Kielcach zrobił porządek z Bucem, Dziękuję Panie Prezesie. Teraz można wracać do pracy.

Stara
@Lolek

Owszem :D żyjmy szczęśliwie a jak tam między wami to tylko CBŚ wezwac !!!!

wkurzona

Kogo wy zatrudniacie na spychaczach śniegu.? To są jakieś przygłupy. Jedzie taki pług ulica Bąkową pod Telegrafem zawsze z ustawiona łopatą w jedną stronę. Tak jest co roku. Spycha więc śnieg zawsze z całej ulicy na jej jedną stronę zasypując całkowicie furtki wejściowe i bramy wyjazdowe z garaży. Taki przygłup nie rozejrzy się ,że między domkami są przerwy , puste miejsca gdzie można ten śnieg zepchnąć. Czy Ci ludzie nie mają mózgu.? Przecież wystarczy mieć szkołę podstawową aby chociaż troszkę myśleć. Wystarczy ,że przejedzie taki pług i właściciele domków muszą odśnieżać ponownie. Niedźwiedzia przysługa. Mam zamiar nagłośnić tę sprawę w prasie kieleckiej a jak to nie pomoże zgłoszę sprawę do prokuratury. S

Iza
@wkurzona

Zanim przejdę do meritum chciałabym jeszcze poprosić, żebyś starała się pisać merytorycznie i spokojnie, ponieważ takie obrażanie pracowników firmy nie jest szczególnie mile widziane na forum, z góry dziękuję. Wspominasz, że Twoim zdaniem pracownicy nie wykonują swojej pracy odpowiednio, zasypując furtki i bramy wejściowe, co stanowi utrudnienie dla mieszkańców okolicy. Czy próbowałaś rozmawiać i zwrócić uwagę na tę kwestię?

Lolek

Jest dokładnie jak opisali poprzednicy, tabor samochodowy, stary nie nadający się do jazdy, naprawy polegają na malowaniu samochodów a kierownik myśli tylko jak przychlebić się prezesowi i jak dokuczyć pracownikom których nie lubi

:-)
@Lolek

Ale przecież nie ma już Starego Prezesa zarządu, Dyrektora i dwóch kierowników. Nowy szef wziął się za porządki , ponieważ jak zobaczył jak towarzystwo zniszczyło taką spółkę postanowił troszkę pozamiatać i naprawić to co jeszcze nie zostało zniszczone. A jeszcze mówią że ma bardzo dużo fajnych pomysłów na rozwój .Oby tak dalej panie Prezesie Wiwat Nowy prezes. A jeszcze powinien wziąć się za niektórych Brygdzistów szczególnie za tego od kosiarzy.

@:-)

Ale zostawił dwóch kierowników że starej ekipy-dozy błąd!!!!!

Lolek 2

Poprzedni prezes zbudował tą firmę od podstaw-dosłownie. Kto pracowal wczesniej ten wie o czym mówie. Dzis nazbierało sie pociotków ziacha i zdaje im się, że to tera ich! A nowy prezes w porównaniu do starego to jak wartburg do mercedesa, zero klasy, kultury i co najgorsze kompetencji. To tyle w temacie!

Stasiu
@Lolek 2

Pewnie ten nowy prezes iest jak (usunięte przez administratora) - zlikwidował stół do pimpoga , a telewizor musi być schowany w szace i oglądany tylko nocami.

@Lolek 2

A ile nakradli

Pol.

Nie polecam nikomu pracy w Zieleni szczególnie kierowcą , gdy nie ma konkretnej pracy wykorzystują do sprzątania np. parkingów na mieście , naprawiania dróg chodników . (usunięte przez administratora) .. Chyba , że chcecie sprzątać parkingi ,zbierać pety i zarabiać około 2200 zł , to zatrudnią was do tego zakładu z otwartymi ramionami . Kierownictwo to kretyni nie potrafią sprawnie zarządzać potencjałem ludzkim jaki mają , nastawieni tylko na kasę z Urzędu Miasta .Nie szanują człowieka , nieważne na jakim stanowisku pracujesz ,dużo jest też donosicieli więc trzeba uważać do kogo można się odezwać Dodam , że większość sprzętu oraz samochodów na bazie to wysłużony złom o który pożal się mechanicy nie potrafią zadbać. W przyszłości opiszę dokładnie pracę w zieleni ze szczegółami i nazwiskami .

Toli
@Pol.

Jest dokładnie jak powyżej. Czekam na dalsze szczegóły.

@Pol.

Podpisując umowę o pracę miałeś w niej zawarty zakres obowiązków. Czy była tam wzmiankach o innych pracach niż te które zwykle wykonuje kierowca? Jeśli masz jakieś obiekcje powinieneś o tym porozmawiać z pracodawcą. Jak myślisz?

kierowca
@Pol.

100 % zgadza się, najgorsze jest wożenie tych "patoli" którym robić się nie chce i szukają na każdym kroku awantyry i konfliktu żeby zająć się wszystkim tylko nie tym co mają zrobić.

MonikaNika

Na wzgórzu Zamkowym kosicie trawę - jedyną ostoję zieleni utrzymującą wodę .???????????????????? wystarczy że przez kilka dni nie pada deszcz i wzgórze zamkowe robi się żółte ????????wydajecie pieniądze na podlewanie wodą ze stawu a efekty są znikome - to się nazywa robota głupiego ????wystarczy nie kosić trawy ❗❗❗❗❗ Zobaczcie jak to robią w Katowicach

:-)
@MonikaNika

Ale to nie wina zieleni miejskiej tylko urzędasów z magistratu, oni dali im zlecenie więc oni wykonali. Ale powiem że zaraz będzie dzwonić do radia lub gazety że trawy nie koszą. A jest co kosić.

Lolek

W Zieleni miejskiej szukają ludzi do pracy ale ostrzegam dopóki nic się nie zmieni względem jednego mł.mistrz to nie polecam. Jest to człowiek który jest bez kultury osobistej uważający się za człowieka który na wszystkim się zna ( tak naprawdę na niczym się nie zna ) teroryzuje innych pracowników , chodź kiedyś był taki jak wszyscy fizyczni co tam pracują. Nie ważne dla niego jest ile się zrobi , zawsze będzie mało . A jak sobie kogoś weźmie na celownik to będzie go gnębił dotąd aż człowiek się zwolni lub go zwolnią na podstawie jego kłamstw. Zarząd spółki dobrze o wszystkim wie ale nic z tym nie robi.

rade35y

Na jakie zarobki może liczyć w tej firmie kierowca C, C+E ?

SadButTrue
@rade35y

1900netto/miesiąc

Norbi

Czy firma w ogóle potrzebuje teraz kogoś do pracy?

Gest
@Norbi

Ogłaszają się cały czas to chyba potrzebują

On

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie zarobki marne a wymagania wygórowane atmosfera w pracy tragiczna co drugi podpierdalacz a kierownictwo pożal się boze zwłaszcza gruby romuś kawał gnidy

Tadek

Oświecim

P.s Nie znasz historii może nie wiesz co to znaczy obóz koncentracyjny lepiej abyś Tadziu poszedł jeszcze raz do szkoły

Zostaw merytoryczną opinię o Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o.
  • Sandomierska 249
    25-330 Kielce

Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni I Usług Komunalnych Sp. z o.o.