Kastor Media

Kielce

Opinie o Kastor Media

oskar

Witajcie. Nie wydaje mi się , aby praca w tym miejscu była dobrym pomysłem dla wszystkich. Naprawdę na każdym kroku trzeba się tutaj wykazywać zaangażowaniem przede wszystkim. Nie wszyscy dają radę .

kuba

ja kilka lat współpracowałem z tą agencją i nie mogę powiedzieć złego słowa na temat dziewczyn tam pracujących. Zawsze jak miałem pytanie, coś było nie jasne - dziewczyny odpowiadały, wyjaśniały. Bez względu na porę były pod telefonem lub oddzwaniały. Mam spore doświadczenie i znam dużo osób pracujących dla innych agencji i wiem, że kontakt bywa różny także w 100% polecam współpracę z Kastor Media.

podobno , nie jest zle w kastor w kielcach ... tak kolega mówi , ale to jest tylko jego opinia, czepiac sie czepiaja wszedzie, ale to zalezy do jakiego zlecenia cie przydzielą

piotrek

Akurat ja kontaktowałem się bezpośrednio z drukarnią bardzo miły kontakt i szybka realizacja .

marek

Potwierdzam w całej rozciągłości...

FIrma bardzo źle zarządzana. Jakos pośrednik bardzo źle zoorganizowana. Ciągłe problemy, opoznienia wypłat, zły system motywacyjny. Dziewczyny tam pracujące myślą że pozjadały wszystkie mózgi, chamskie i niemiłe. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ!

Zostaw opinię o Kastor Media - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kastor Media