Opinie o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jeremias Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jeremias Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

Paulo

Witam Mamy czerwiec, inflacje na poziomie 14 procent. Kiedy będzie informacja od kiedy pracodawca przewiduje zrównanie pensji. Jakiś czas temu dostaliśmy pismo o rzekomych analizach w tym temacie. Myśle, że już czas poinformować ludzi o terminie zrównania wynagrodzenia

Świeży

Witam wszystkich... Rozglądam się za nowa praca i pomyślałem o tej firmie. Aktualnie pracuję jako spawacz metoda MAG ale Tig nie jest mi obcy :D na codzień spawam blachy i profile od 2 do 14mm mógłby ktoś SZCZERZE opisać sytuację na spwalani? Orientacyjne zarobki i atmosfera w dziale. Z góry dziękuję za odp.

Poszukuje obecnie pracy jako: Koordynator w mieście Gniezno. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Wszystkie aktualne oferty pracy są na naszej stronie. Zapraszam do zapoznania się z nimi. Zawsze też można wysłać CV bezpośrednio do firmy, na poczet przyszłych rekrutacji. Ksenia Ratajczak

Szanowna pani dyrektor proszę przeanalizować wpisy zeszłoroczne jak dwóch wspaniałych kierowników wyzywalo ludzi na produkcji od małp i dawnów i nic z tym nie robiono proszę również przyjrzeć się planowaniu pracy na soboty i niedziele o wiele większą ilość przewodników i pracy ustawionej przez kierowników dla swoich nadgodzin przy ich wypłatach to za soboty i niedziele wpada niezła kasa bo oni w porównaniu do produkcji zarabiają grosze No i potem nadchodzi wspaniały poniedziałek i ludzie na produkcji szukają po kątach pracy a taki pancio chodzi z bananem na kanciatolubym pysku i ma radość bo zarobił i nic nie robił. No nie przepraszam na zmianie 3 ma zajęcie albo pogawędki z jakąś lafirynda albo zwierzątka ogląda w telefonie ale podejrzewam że to będzie jak większość spraw zamieciona pod dywan miłego dnia

Dziękuję za informację. Z wcześniejszymi wpisami zapoznałam się na etapie własnej rekrutacji, by z pełną świadomością podjąć decyzję o zatrudnieniu. Proszę zgłaszać problemy bezpośrednio, natomiast jeśli chcemy budować kulturę i wartości organizacji oparte o szacunek, musimy wszyscy zadbać o to, jak się do siebie odnosimy, jak się o sobie wypowiadamy zarówno na hali, ale również w takich miejscach jak ten portal, jak szanujemy pracę i współpracowników. Nie będę wchodzić w polemiki na GoWork, bo to nie miejsce do konstruktywnego rozwiązywania problemów. Jestem na hali, jestem w biurowcu, zapraszam do porozmawiania w firmie. Można też do mnie zadzwonić, albo napisać maila. Ksenia Ratajczak

Sebi

Poprosimy emaila do pani

Witam panią dyrektor moja propozycja zasięgnąć informacji ilu dobrych pracowników pan Jurek zwolnił mowa o ludziach z wieloletnim doświadczeniem może by przywrócić ich do pracy bo wiecznie słyszę od kierowników ze nie mamy kim pracować

@Jeremias Sp. z o.o.

Jasne ,góry doliny obiecują a nic się nie zmienia ,ci co się odezwali zostali zwolnieni porządni pracowici ludzie z długim stażem dopóki nie zmienia się kierownicy nic w tej firmie się nie zmieni

@Anka

Otóż to zmiana kierownictwa a raczej zwolnienie dwóch prowodyrow całego wieloletniego terroryzowania pracowników jakoś związki nic kompletnie nic nie zdziałały w innych firmach za takie obrażanie pracowników zostały by tylko zle wspomnienia po takich kierownikach a u nas nic co z tego że Pan J.T chwilowo podkulił ogon i kanciatolby już zaczyna wariować i się rozkręci i nawet pani dyrektor nie pomoże na nich nie ma bata

Tak jak już wspominałam, nie będę wchodzić w polemiki na GoWork, bo to nie miejsce do konstruktywnego rozwiązywania problemów. Jestem na hali, jestem w biurowcu, zapraszam do porozmawiania w firmie. Można też do mnie zadzwonić, albo napisać maila. Ksenia Ratajczak

@Sebi

Kontakt do mnie można znaleźć na hali na tablicach informacyjnych. Zapraszam do bezpośredniego komunikowania się. Ksenia Ratajczak

Zachęcam do kontaktu i zgłaszania swoich uwag bezpośrednio do mnie. Ksenia Ratajczak

@Jeremias Sp. z o.o.

Bezpośrednio chciałbym zgłosić swoje uwagi - skoro celem jest polepszenie komunikacji proponuje 1. półroczne rozmowy z pracownikami nt ich pracy. Pracodawca odniesie się co mu się podoba, co nie a pracownik będzie wiedział na czym stoi. Żeby uniknąć zdziwionych min podczas zwolnień , których nikt nie tłumaczy. Kwestia 2 - proponuje wyznaczyć osobę z każdego działu każdej zmiany żeby rozmawiać o problemach, co można poprawić w pracy Kwestia 3 ostatni komunikat analiza sytuacji firmy czy może nam dać podwyżki, rozumiem pozytywny zamysł ale skoro firma widzi co się dzieje na rynku i wie że za wykonywana przez nas pracę nasze zarobki powinny być wyższe to w takim komunikacie powinna być zawarta również informacja co firma robi żeby nam te podwyżki dac, czy podjęła jakieś kroki w tym kierunku a nie tylko analizować.

Dziękuje za wyrażenie opinii w sprawie organizacji pracy i komunikacji w naszej firmie. Zapoznaję się z nimi na bieżąco. Jednocześnie przypominam, że jestem na hali, jestem w biurowcu i zapraszam do bezpośredniej rozmowy. Można też do mnie zadzwonić albo napisać maila. Bezpośrednie zgłoszenie uwag wzmocni dobrą współpracę i komunikację oraz pozwoli na szybszą reakcję. Ksenia Ratajczak

@Jeremias Sp. z o.o.

Witam pani dyrektor z tym zachęcaniem do kontaktu na hali czy w biurowcu to nie przemyślana sytuacja jak pani myśli kto się odważy rozmawiać z panią w obecności dozoru a do biurowca tym bardziej ludzie którzy rozmawiali albo przepłacili to zdrowiem albo już ich nie ma mam na myśli Przemka i kier.milosza ten drugi pobił rekord w upomnieniach od osoby splamionej wulgaryzmem do pracowników więc drepczemy w miejscu można przeprowadzić tajną ankietę jedyne wyjście

Dzień dobry, bardzo dziękuję za zaangażowanie w sprawę oraz uwagi. Otwarta komunikacja i rozmowa to najlepszy sposób na dobrą współpracę. Natomiast, jeżeli ktoś ma trudność w bezpośredniej rozmowie, zachęcam do zadzwonienia do mnie, albo wysłania maila. Dodatkowo na terenie zakładu są skrzynki komunikacyjne, w których mogą Państwo także zostawić swoją opinię w konkretnych sprawach i ze szczegółami, które pozwolą wyjaśnić zgłoszenie. Zadbaliśmy o to, by każdy z pracowników miał możliwość wyrażenia opinii w sposób dla niego komfortowy, zachęcam do korzystania z tych narzędzi. Ksenia Ratajczak

Czy po rozmowie w Jeremias Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka seniorki
Gniezno
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
joker

ZACHĘCAM DO APLIKOWANIA I WYKONYWANIA RZETELNIE SWOICH OBOWIĄZKÓW !!! FIRMA POTRAFI DOCENIĆ SOLIDNEGO PRACOWNIKA.!!! PROFESJONALNE KIEROWNICTWO !! ZACHĘCAM DO PRACY, WARUNKI ŚWIETNE. !!!!! IDZIE DOBRZE ZAROBIĆ JAK SIĘ SUMIENNIE PRACUJE. !! POLECAM Z CAŁEGO SERCA FIRMĘ - PEŁEN PROFESJONALIZM !!!

rekoJ
@joker

Mistrzu, skończ już. To nic nie da. Zaufanie się traci tylko raz.

rubaszny Prezio
@rekoJ

co nowi Polacy zatrudnią się , to po niedługim czasie uciekają z tego chorego , (usunięte przez administratora)miejsca ...

Pps
@rubaszny Prezio

Tylko Ukraincy wrócą przymusowo na Ukrainę tego życzę ludzie pamiętają. Pozdr

Walerian WeissGleis
@joker

Nie stać mnie na dopalacze tak jak ciebie. Sorry nie kupuje tego. Firma przypomina średniowieczną manufakturę a zarządzanie jest największym jej problemem. W tej firmie możesz robić wszystko nawet stawać na rzęsach poświęcając swój wysiłek fizyczny i psychiczny. Swój czas i zaangażowanie. Ale naprawdę NIKT tego nie doceni. Ani współpracownicy ani kierownictwo. Problemem jest organizacja pracy... praktycznie wszystkiego od materiałów niezbędnych do produkcji jak i narzędzi brakuje. Planu produkcji też... Robimy co się tylko da w danym momencie.... Kierownictwo faworyzuje wybrane osoby które mogą robić praktycznie nic a reszta ma robić wszystko. Przez to jest skłócenie między ludźmi ale przecież jest łatwiej wtedy rządzić. Są lepsze i gorsze dni ale na dłuższą metę jest to męczące. Najgorszy jest fakt braku perspektyw na poprawę. Lekko nie jest a mogło by się poprawić wiele żeczy czasami słuchając pracowników. Związki dały nadzieję na poprawę lecz niewiele ugrały ale doceniam każdy wysiłek. Wynagrodzenie stało się akceptowalne i uzyskaliśmy świadczenie wakacyjne. Kierownictwo lepiej się zachowuje bo skończyły się wyzwiska. Pojawiło się kilku nowych kierowników którzy się starają i angażują w pracę. To duży postęp. Szkoda że nadal nie zmieniło się nic w związku z urlopami. Warunki pracy się nie poprawiły. Rotacja ludzi niestety nie zmalała za to rośnie ilość ludzi z ZK i Ukrainy bo nikt z ulicy nie chce przyjść a firma szuka jak najtańszego pracownika. Czy to dobrze? Nie wiem... Pracy coraz więcej a doświadczonych osób brakuje. Praca dla wytrwałych. Pozdrawiam wszystkich

@Walerian WeissGleis

Już niedługo firma stanie się ukraińska Polaków traktują jak zło przymusowe zgarniają wszystkie (usunięte przez administratora) wygarniete z pajeczyn do tej firmy a ludzi chcących pracować i angażować nie doceniają.wielu odeszło i mają się dobrze nawet znakomicie dopóki będzie przy władzy dwóch kierowników bo tak ich nazywać mamy a wykształcenia i wiedzy na temat planowania pracy brak tak bałagan będzie nadal Jurek i rafi dwie zakaly nic związki nie zdziałały. Miłosz upomnienia za byle co a wyzywanie ludzi od dawnów nic nie wniosło łażenie i zmuszanie do nadgodzin jest nadal tak że zmian żadnych miłego dnia dla beduinow

@Walerian WeissGleis

A ilu ludzi wyleciało po niby super podwyżce musieli pokazać kto jest góra dla przykładu

Jerzy
@Anka

Czyli co, firma zwalnia ludzi, by za chwilę przyjmować nowych, czy po prostu zwalnia obroty, bo nie ma czego robić? Pisano o braku znaczącej poprawy, mimo starań związku zawodowego. Masz podobną opinię, czy się nie zgadzasz? Co jest nadal do poprawy? Zarządzanie, plan produkcji do ustalenia, warunki na hali, podejście do zatrudnionych, zarobki (ile one teraz wynoszą?)?

@Jerzy

Tak bo nowy pracownik się nieodezwie tacy są najlepsi stary sobie nie da wiec nie ważne ze dobrze pracuje trzeba go usunac eh szkoda słów bo w tej firmie nic się nie zmieni dopóki nie zmieni się kierownictwo

mocny

ŚWIETNA PRACA !!! Zachęcam do pracy każdego kandydata!!! Super wynagrodzenie, premie, system uznaniowy itd. POLECAM KOCHANI ! A tym co tak narzekają jedno pytanie ! Kto do kogo przyszedł? Sami APLIKOWALIŚCIE O PRACĘ, więc doceniajmy to co mamy i dziękujmy za to co mamy.

jacek
@mocny

Co to za gadanie, przyszedłem bo musze i chyba mam prawo jak już pracuje to normalnie zarabiać i być traktowany a tu jakiś zart. Ty chyba tutaj nogi nie postawiłes jak gadasz takie rzeczy. Placa wam za takie głupoty!!?

zadziwiony
@mocny

Człowieku, ile ci Januszek zapłacił? hahahaha co za gość z Ciebie. Mega świetna praca, a może się chociaż u nas zatrudnij przed komem? ;)

Nowa
@jacek

Witam mam pytanie czy są zatrudniani Polacy bo z tego co słychać tylko Ukrainki bo panowie wyjechali bronić ojczyzny czy mamy szansę No i czy polecacie firmę tyle pisało o rodzinnej atmosferze że aż serce lekko pyka aaa i jeszcze jedno czy też będzie można wybrać sobie co będzie mi odpowiadało a nie kierownictwu z góry fziekuje za rady

@jacek

bo muszę....musze to są wiadomo co :P jak się nie podoba proszę szukać innej pracy :) ponoć rynek jest otwarty i szukają ludzi do pracy więc powodzenia :) to nie jest najlepsza firma w okolicy wiadomo, ale patrząc na staż pracowników chyba nie jest tak źle jak to niektórzy opisują i można pracować.

@jacek

Pan i władca już pewnie zaciera rynce bo przyjdą nowi za Wschodu bo tak już dawno by zamknął ten garażowe

@mocny

Mocny!Co to było!Co to za wpis!Ale żeś odleciał.Robię w tej firmie już wiele lat.Wszystko już przeszłem.Były dobre dni,czasem wkurzające dzięki zagraniom kierowników,a teraz ciut się uspokoiło.Tylko każdy widzi że jest haos produkcyjny,roboty ful,ludzi brak,a firma żąda efektów.To moje zdanie.Może ktoś ma inne?Firma jest otwarta dla każdego.Jeżeli ktoś nie daje rady,zawsze może coś poszukać dla siebie.Wszyscy wiecie co się dzieje na Ukrainie.Ludzie niedługo pojawią się w Gnieźnie,i założę się,że będą szukać pracy aby przeżyć.Trafią zapewne do nas.Pomyślcie o tym,oraz pomóżcie im.Dzisiaj zaczynam pomagać.Żywność,odzież,cokolwiek.

@Produktywny

Pojawią się i musimy mieć nadzieję że będą pracować a nie jak obecne obiboki tylko obrony na Głowy zakładać i Bela dać nic im się nie chce a mężczyzna nWet przez myśl nie przeszło bronić swej ojczyzny

@Produktywny

Gościu jak przeszles a nie przeszedłeś to faktycznie wpasowałeś się w klimat jaka władza taki pracownik oczywiście nie wszyscy ale większość razem z Wengrami pozdrawiam

@Lili

Dziękuję za poprawienie mnie.Jestem wdzięczny.Cóż.Przez lata człowiek zapomina.1 błąd,a tyle zmienia.Łapka odemnie.Dostanę od ciebie?Sprawdź swój wpis i policz swoje.Każdy ma prawo się pomylić.A propo.Faktycznie wpasowałem się w klimat,swoją czynność w pracy,stanowisko.Jest ciężko,ale lubię to.Z kierownictwem niemam nic wspólnego.Niemam czasu na rozmowy.Pozdrawiam również.Miłego odpoczynku.

@mocny

Odpowiem tak ta firma zatrudni każdego byle dwie łapy i giry były a czy porusza się nimi nieważne ważne by sztuka się zgadzała a ty polaku biedny bądź odpowiedzialny za uchodźców którzy teraz zamiast walczyć w ojczyznie grzeją się w jeremku tchórze mądrzy w gębach

@mocny

Chyba jesteś odklejony od rzeczywistości albo naćpany

@mocny

Pukni się w głowę najlepiej niech ci w twarz naplują a ty jeszcze za to podziekujesz

@Nowa

Jak zrobisz kierownikowi dobrze to pewnie ze będziesz mogła sobie wybierać

Hert
@Produktywny

Weź ty się rozbiegnij.. albo nie po prostu wyłącz TV.

@Produktywny

Firma otwarta dla wszystkich to ciekawe dlaczego zwalniacie doświadczonych pracowników a później stękanie ze nie ma kim robić

@Obserwator

Obserwator.Nie pisz zwalniacie,bo ja z tym niemam nic wspólnego.Jestem na produkcji,na stanowisku uciążliwym,gdzie czasem słyszę od kierownictwa teksty,których sami nie potrafią pojąć.Wiem że jest ciężko.Od wielu lat jestem przeciwny zwalnianiu pracowników z wieloletnim stażem.Tutaj się dzieją absurdy.Pisałem że ta praca jest dla każdego.Myliłem się.Ostatni o wszystkim się dowiaduję.Praca jest,ale dla Ukraińców.Mi jest obojętne z kim robię,byle był kumaty,odpowiedzialny,pracowity i był pozytywnie nastawiony do wszystkiego.Niestety,trudno znaleźć takie osoby.Są wyjątki.Nie biorę wszystkich do jednego worka.Zresztą,niech każdy oceni firmę po swojemu.Ja jestem 50/50.Pozytywnie i negatywnie nastawiony.Ale nie odejdę.Jest jeszcze wiele do zrobienia.Szykuje się nawał pracy.

smutny

co się dzieje z wydajnością?dlaczego jej nie ma? dlaczego zwykli pracownicy ponoszą konsekwencje nieudolności kierowników bo to oni zarządzają załogą.Totalny chaos.

Wesoły
@smutny

Nic nowego kadra kierownicza z pierwszej łapanki Przemek K jedyny z prawdziwego zdarzenia reszta to same błędy życiowe nieajace pojęcia co oni robią w tej firmie my wiemy uganiają się za młodymi Ukrainkami maszty postawione

@smutny

Wydajność była jak związki walczyły o profity dla pracowników to nic że lakiernia wtedy stała nawet 3dni pracy nie było ale wydajność była ponad normę. Teraz na tylu kierowników przypadających na jedną zmianę gdzieś pieniądze trza wygrzebać przecież oni sobie kieszenie napchac muszą naszym kosztem.ciekawe kiedy przyjdzie kierownik od WC licząc czas ilość odwiedzania miejsca spokoju i ten też dostanie kasę z naszych kieszeni będziemy na 1miejscu w ilości nierobow zatrudnionych w tej firmie

CaptainG

Gdybym napisał wszystko co sądzę o tym miejscu, to bardzo szybko moja opinia zostałaby skasowana. W skrócie nie polecam nikomu. Totalny (usunięte przez administratora) brak organizacji, wieczne pretensje, mnóstwo fałszywych osób i tragiczna atmosfera. Jeśli macie jakikolwiek wybór, to każdy będzie lepszy od tego miejsca. Nie wiem jak wygląda kwestia wypłat w przypadku stałych pracowników, ale agencje robią wszystko żebyś zarobił jak najmniej.

O co tu chodziło? Co znowu odwalił panco?

CaptainG

W szczegóły nie wchodzę, bo i tak usuną jak napiszę wszystko co myślę.

Berry01
@CaptainG

Nie bój się, pisz, takie wielkie firmy nic sobie nie robią z kilku negatywnych opinii, oni i tak znajdą biednych ludzi, których mają za nic do pracy. powiem wam coś, Jeszcze dożyjemy czasów, że wszystkie małe firmy upadną a każdy z nas będzie skazany na pracę w jakimś giga korpo za przysłowiową (usunięte przez administratora), możecie się śmiać, i uważać, że to teorie spiskowe, tak samo było z covidem. Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie widzi i obserwuje co się dzieje. Lepiej robić na spokojnie w jakiejś małej firmie, zarobić mniej i mieć więcej luzu w życiu niż za kilka stow więcej dawać z siebie robić robota z kredytem na 300.000. Pozdrawiam Was!

@Berry01

Witam mam pytanie ilu jeszcze dyr kier zatrudni firma na ilu mamy jescze pracować i tak nic nowego nie wnoszą tylko jest zamęt .wydajności nie ma od 3 mies tylko produkujemy złom.polityka nowych pracowników doświadczonych najlepiej zwolnić.zycze powodzenia takim tokiem myslenia

Ferro
@Kot

Tylu ilu będzie trzeba, żeby było na kogo zrzucać odpowiedzialność za własne działania i mówić: to nie ja, to trzeba wymienić (tu wstaw: kierownika, dyrektora, kogoś tam).

Abazur

Przestań głupoty pisać u was to jest przedszkole soboty nadgodziny 100% i niedziela200% co za głupoty tuku piszesz nikt Ci nie karze przyjść do kibla masz czas iść to nie taśma produkcyjna jak w volkswagen czy velux że ktoś musi za ciebie wejść o ile wejdzie lider to kręci nosem a mistrzowie i kierownictwo tragedia tam to jest (usunięte przez administratora) nie to co u was cackanie się jak z lalusiami robiłem w vw to wiem coś na ten temat gamoniu i zwolniłem się tam jest (usunięte przez administratora) wuj

Abazur

No właśnie takich jak was potrzebują (usunięte przez administratora) ludzi co stękaja idź gdzie indziej to zobaczysz co praca znaczy ludzie do was z vw i brigstone przyszli to mówią że tu to jest luzik przestań głupoty pisać (usunięte przez administratora) wiesz

Abazur

Bo ja potrafiłem się postawić a wy tylko w ryju wytresował was jak małpy kierownictwo by Ci kazali wiadro na garnek założyć byś chodziła wielka cwaniaro

Byly
@Abazur

Właśnie odszedłem 3lata wstecz z tego bałaganu i pracuje VW przełom wiekowy w jeremiasie czas się zatrzymał na latach 80tych razem z kadrą kierowniczą podejście do pracownika No i finanse szkolenia czego brakuje w jeremiasie bród smród totalny haos

@Byly

Przestań głupoty pisać w vw jest dobrze tam to jest (usunięte przez administratora) chyba że jesteś biurowym albo rodzina lub (usunięte przez administratora) mistrza i lidera to ok a nie głupoty piszesz dobry towar musisz brać takie bajeczki to możesz w jeremias wciskać a nie mi

@Byly

Przestań głupoty pisać tam to jest (usunięte przez administratora) chyba że masz kogoś w rodzinie albo jesteś dupowlazem majstra lub lidera to tak a tak (usunięte przez administratora) jak (usunięte przez administratora) to nie to co w jeremias to nie taśma produkcyjna jak vw

Rere

Ta firma to porażka wraz ze związkami i pracownikami potrafią tylko cię obczernianie i obgadać No cóż ale w ten sposób poznaje się prawdziwych przyjaciół niestety w tej firmie to nie istnieje a związki szczerze jak by ich nie było to co wywalczyliscie to na dzień dobry mi dali w innej firmie pozdrawiam wszystkich fałszywych kolegów środkowym palcem

Produktywny

Wszystkim paniom w naszej firmie,składam wszystkiego najlepszego z okazji święta Dnia kobiet.

Może BHP łaskawie uzupełni plastry do apteczek! 2 hale przejść żeby plaster znaleźć. Nawet to trzeba z chaty przynosić

Nowa

Nie narzekaj głośno bo ci pańcia powie ze na Twoje miejsce 10ciu ukraincow czeka teraz będą mogli przebierać w ludziach znów się zacznie

Nieznajoma

Ile można zarobić na produkcji

@Nieznajoma

Tyle że musisz liczarke do floty mieć i zdrowe nerwy a do tego księgowość w małym paluszku nadgodziny (usunięte przez administratora)co miesiąc na które nie warto chodzić

Firma zewnętrzna Jeremias

Może nie na temat, ale ... Europa oraz USA nie zrobiła nic, gdy kilka lat temu Rosja sięgnęła po część Ukrainy, więc wyciągnął Putin wnioski ... Może znów się uda.

odważni ukraińcy
@Firma zewnętrzna Jeremias

a co ciebie ten temat, czy któryś z nich wyjechał bronić swojego kraju ? siedzą tutaj bo mają ciepło, samochody, rozrywki, pieniądze jakich nie mieliby u siebie, wojna na całego a oni nic...tylko potrafią gadać i udostępniać filmiki. Taki to odważny naród...Sytuacja nie do pozazdroszczenia i pełen szacunek za taki opór wobec agresora, ale po co strzępienie języka

Nico

Zapisałam się do związków bo miało się cos zmienić i co się zmieniło ? Poza chwilowa Poprawa znów się zaczyna. Nie przedłużają umów osoba którzy naprawdę dużo potrafią i związki mają to w nosie. Ja już szukam innej roboty . Ale mam nauczkę na przyszłość nigdy więcej nie wierz związkom bo oni robią wszystko pod siebie a ci którym się umowa kończy nie ważne na jakim stanowisku wyleci .

@Nico

Dokładnie masz rację niech (usunięte przez administratora) szukają do pracy wielki strajk był w ryju strajk to na razie solaris robi strajkują od 24 stycznia i mają w upie jak jest im tak nie dobrze w Polsce to niech idą w (usunięte przez administratora) do innego kraju (usunięte przez administratora)

to nara
@Nico

i bardzo dobrze, idź być marudą gdzie indziej :) jeden upierdliwiec mniej :) do veluxa na taśmę za mniejsze pieniądze i prosić się żeby ktoś stanął na chwilę aby odwiedzić kibelek :) żegnam i nie pokazuj się więcej :)

ruda
@to nara

w veluxie chociaż jest praca 5 dni w tygodniu i ludzie na poziomie , a nie sovieci , więźniowie i reszta wyrwanych granatem od pługa . i nie trzeba brać urlopu w soboty ...

Marian
@Abazur

Nie wyzywaj się na tych co potrafili odejść sami bo znaleźli inną pracę. Dobrze wiesz że są przypadki gdzie uciekli i błagali na kolanach by wrócić spowrotem . Nie jesteśmy dziećmi skoro ktoś odszedł i nie wrócił znaczy że sobie polepszył że

hmmm
@ruda

urlop jest w soboty podczas wydłużonego czasu pracy co jest legalne, takie czasy że każda firma ciągnie z pracownika ile się da, a poza sezonem kto nie chce chodzić to nie chodzi :) jak na Gniezno jest to dość dobrze płatna praca i rąk sobie człowiek nie powyrywa, albo marudzą ci co nie pracowali na prawdziwej taśmie...

@hmmm

Dokładnie masz rację to nie taśma produkcyjna że jak chcesz iść do kibla to musi cie zastąpić a u was to sobie idziesz sam a po 2 soboty NIK ci nie każe brać urlopu bo to są nadgodziny co za głupoty piszecie kierownictwo was wytresowalo i chodzicie jak koty na 4 lapach

@to nara

Ta firma to śmiech na sali nie ma ładu ani składu tylko zejście się liczy zero poszanowania dla pracowników

@hmmm

Po co te straszenie wystarczy wyjść do ludzi poprosić a nie straszyć wydłużonym czasem pracy po 2 wydłużony czas wiecej by zaszkodził niż pomógł.

@hmmm

Po co te straszenie wydłużonym czasem pracy wystarczy poprosić ludzi grzecznie.po 2 wydłużony czas tylko by pogoszyl wszystko bo kto by oddał te wolne i kiedy?

korek
@Kot

od kiedy mówienie jak jest to straszenie?

korek
@Nico

zarzad zawsze bedzie chcial dla siebie jak najwięcej nachapac, dzialalnosc zwiazkowa to nie jednorazowa akcja tylko ciagla akcja, aby polepszyc nasze warunki i je pozniej utrzymac. Szkoda ze tak szybko się poddalas i wyciagasz pochopne wnioski o zwiazkowcach

@korek
@korek

popieram słowa, związek to INICJATYWA na lata dla ludzi a nie osądzanie po krótkim czasie.

Zdzichu

PODWYŻKI WYWALCZONE A KIEDY BĘDĄ ANEKSY DO UMOWY BO JAK NAM WIADOMO ŻE TA PODWYŻKA OD STYCZNIA 2022

@Zdzichu

Prosimy o cierpliwość. W związku z zakończeniem roku Dział Kadr musi zrealizować wszystkie zadania, które miał zaplanowane w związku z zamknięciem 2021 r. oraz dodatkowo przygotować dokumenty konieczne do wprowadzenia podwyżki wynagrodzeń. W najbliższych dniach powinny pojawić się informacje na ten temat.

@Tomasz Butkiewicz - rzecznik

Jest czas na wywieszanie plakatów a nie ma czasu na poinformowanie pracowników jakich podwyżek mogą się spodziewać. Już dawno jest po pierwotnym terminie o jakim Pan informował

Anton

Nawet Ukrainu już wie ile dostanie więcej od nowego roku, a wy niet?

@Anton

Bo Polak zawsze w tej firmie traktowany jest jak 0zero Ukraina sie panoszy jak u siebie dlatego trwa się rozglądać za zmianą pracy bo na szczęście w porządnych firmach nadal ceniony jest Polak A nie uchodźcy.oni podwyżki (usunięte przez administratora) mają cały rok tylko my nie i teraz też dostaną A i tak zarabiają o wiele więcej od nas przykre to jest

Zdzichu
@Tomasz Butkiewicz - rzecznik

My też musimy wywiązywać się ze swojej pracy, bo terminy mamy i to robimy więc jeśli zacisnie pasa biuro to da radę każdego powiadomić o podwyżkach jeszcze w tym roku

Gary
@Ktoś

Dokładnie . panoszą się jak u siebie . ściemniają i tworzą się kliki. Ja też niedługo odchodzę z tej firmy .

Karol

Agencje już wiedzą ile mają po podwyżkach a my 14 grudzień i cisza, ogłoszenia są i już po nowych stawkach a pracownik nic

@Ktoś

Dzielenie pracowników ze względu na ich narodowość niczemu nie służy. Pracownicy zza wschodniej granicy pracują nie tylko w Jeremias, ale również wielu innych firmach w naszym kraju. Bez nich wiele przedsiębiorstw nie mogłoby prawidłowo funkcjonować, ze względu na brak rąk do pracy. Wszyscy w Jeremias - czy Polacy, czy Ukraińcy pracują wspólnie i realizują wspólne cele. Szukanie różnic w sposobie traktowania pracowników jest próbą sztucznego konfliktowania załogi.

Mateusz
@Tomasz Butkiewicz - rzecznik

Gdyby w Polsce dobrze płacili nikt by z Kraju nie wyjeżdżał ale jak firmy płacą jak płacą to macie ludzie ze wschodniej granicy, no niestety my nie zarabiamy kokosów

@Tomasz Butkiewicz - rzecznik

Czyli wszyscy powinniśmy otrzymać informację w 1 terminie czy nie? Kto tu wprowadza niepotrzebne napięcia ?

Kola
@Tomasz Butkiewicz - rzecznik

Panie Tomaszu a co powiesz na temat tego że nie wiadomo kiedy zostanie wypłacone świąteczne. Jaja sobie robicie naprawdę. Zaliczyliscie jeden z lepszych roków pod kątem zamówień jak nie najlepszy a nie dbacie o ludzi którzy wam tą firmę utrzymują!

@Mateusz

Tak jak wspominałem w jednym z poprzednich wpisów. W związku z końcem roku i innymi zadaniami (zmiany podatkowe, zamknięcia roku), jakie ma do zrealizowania dział kadr, udzielenie informacji o podwyżkach i ich wyliczenie dla każdego z pracowników zajęło nieco więcej czasu. Stąd prośba z poprzednich komentarzy o cierpliwość. Wszyscy pracownicy otrzymają informację o wysokości podwyżek. Rozdawanie aneksów zostało rozpoczęte w dniu wczorajszym.

@Kola

Szanowny Panie, proszę wziąć pod uwagę, że od początku roku następują rewolucyjne zmiany w systemie podatkowym. Pracownicy administracyjni muszą się do tych zmian przygotować. Czasu na to jest niewiele, gdyż zmiany zostały uchwalone kilka tygodni temu. Równocześnie wykonują swoje normalne obowiązki i zadania. Dlatego tak ważna jest cierpliwość z Państwa strony. Ale proszę pamiętać, że ostatnie tygodnie dla działu kadr to bardzo intensywny czas. Premie, o których Pan wspomina pojawią się na kontach pracowników w najbliższych dniach. W podobnym terminie premie zostały wypłacone w ubiegłym roku.

@Tomasz Butkiewicz - rzecznik

Pamiętaj zawsze możesz powiedzieć :) nie my zrobimy to inni :)

Kola
@Tomasz Butkiewicz - rzecznik

To niech robią nadgodziny jak robiłem z produkcji to się napewno wyrobią w czasie :)

PracownikJeremias
@Tomasz Butkiewicz - rzecznik

A my w sklepie, czy w bankach spłacając kredyty na domy też mamy prosić o cierpliwość bo dział kadr w firmie której pracujemy się nie wyrobił ? Proszę myśleć szerzej niż horyzont kokoszek.

@Kola

A jaki ma to znaczenie czy dostaniesz ten aneks w grudniu czy w styczniu? Wypłata po podwyżce obowiązuje na miesiąc styczeń i na konto i tak wpłynie w lutym. Więc nie wiem skąd takie zamieszanie? Jakby od tego życie Wasze zależało kiedy będzie ten aneks. Pan Rzecznik ma rację, uzbroić się w cierpliwość i czekać, jeśli zostało powiedziane że w tym roku to na pewno tak będzie.

@Tomasz Butkiewicz - rzecznik

To nie koniec roku bo przez wpłat było ich 20 to jest proste A teraz proszę uważnie czytać były wypłacane nadgodziny A teraz jest zapychanie swoich kieszeni A ocalały do robili biuro może poświęcić np,3 soboty potem odswietowki i tyle w temacie i tak do przypomnienia na produkcji nie pracuje szara masa i proszę kity wciskać w biurze

Arbuz
@PracownikJeremias

Kogo to obchodzi że masz kredyt nie trzeba było brać tuku

Lidia

Wypłatę na styczeń dostaniecie w lutym? To normalny tryb u Was w firmie? :0

@Lidia

Tak normalny, a co w tym takiego dziwnego? Wypłaty są wypłacane do 10-tego kolejnego miesiąca

Lidia

Wypłaty ZA styczeń owszem, ale ja pytałam o wypłaty NA styczeń to znaczy z grudnia :)Z tego wątku zrozumiałam, że podwyżka już za grudzień. Widocznie źle

ada

No chyba logiczne ze od tego zależy dużo no dla niektórych ta kasa jest potrzebna, nie będziemy czekac, my jakos nie czekamy tylko pracujemy ale kasę to juz czekać mamy???

PaniPraca

Pracuje u Jeremiasa przez jakiś czas i dobrze wiem, że kierownictwo zakładowe ma nas totalnie gdzieś- jak grochem o ścianę. Nie było innej możliwości jak dołączenie się do związku zawodowego. Panowie zarządcy w ładnych autach, a nam mają problem zrobić podwyżkę o 400zł. To jest śmieszne. Gdybym miała możliwość to bym ty już nie pracowała, ale płaca nie daje mi szansy na oszczędności.

Waleczny123

Każdy z was jest tylko tutaj mądry a jak przychodzi co do czego to każdy z podkulonym ogonem siedzi. Jak prosili żebyscie przyszli pod biuro żeby pokazac ze z covidowcami nie chcecie pracowac to ilu z was przyszło? Powiem wam zeroooo! Związki nie są po to żeby problemy całego świata rozwiązywac a prawda jest taka że na to liczycie ale nie tak jest rola. Wiec zamiast wypisywac głupoty zobacz na serio na czym to polega! Kazdy mądry w internecie a jak przychodzi co do czego to kazdy obsrany po pachy

@Waleczny123

Prawda jest taka ze nic nie robicie tylko imprezy związkowe wam w głowie śmieszna podwyżkę wywalczyliscie co i tak po nowym roku musieli dać a co do traktowania ludzi miesiąc byl spokój i na nowo to samo wręcz jeszcze gorzej bonę odwecie pozwalniali ludzi a wy nic z tym nie zrobiliście

@Obserwator

rusz(usunięte przez administratora) i idź sam starać się o coś dla innych to zobaczymy czy będziesz miał chęci :) większość ludzi dba o swój (usunięte przez administratora), więc cieszyć się, że znalazł się ktoś kto chce walczyć o innych :) a podwyżki nie musieli dać wg, albo dostałbyś 100 brutto i siedział cicho bo coś dostałeś.

Produkcja
@@Obserwator

Nigdy nie dostałem 100zl brutto i zawsze walczę sam o swoje i lepiej na tym wychodzę te związki to kant (usunięte przez administratora) rozczasnac same gwiazdy i nie roby weszli do zarządu żeby swoje (usunięte przez administratora) chronic

Serdeczny

Czytając ostatnie wpisy @KKKK oraz @ Kiki stwierdzam że te osoby są niezrównoważone psychicznie. Jest to jeden wielki Hejt , Mowa NIENAWIŚCI oraz nawoływanie do niej. Z punktu widzenia prawa jest na to paragraf art. Karnego. Nie wiem skąd u was tyle jadu oraz frustracji jaka tu okazujecie innym osoba, może macie jakieś niepowodzenia życiowe lub rodzinne i z tym sobie nie radzicie, ale to nie powód zeby tu wylewać swoją bezradność. Te wszystkie wpisy zostaną dokładnie przeanalizowane a osoby które naruszają godność drugiej osoby zostaną pociągnięte do odpowiedzialności. Przemysl to za nim coś tu zostawisz.

Rozbawiony
@Serdeczny

Nic nie możecie z tym zrobić jest ochrona danych i niestety nikt wam nie udostępni takich informacji

Zatroskany

Pracuje już w tej firmie prawie dekadę i czasem bywa lepiej a czasem bywa gorzej. Najgorsze jest to że firmą władają ludzie którzy absolutnie nie mają bladego pojęcia o etapie produkcji. Dla nich najważniejsze to są słupki w komputerze. Według mnie to 70 procent pracujących tam ludzi w biurze to są znajomi znajomych którzy nigdzie indziej nie potrafili znaleźć pracy. Ludzie na hali produkcyjnej mają o wiele wyższe wyksztalcenie aniżeli co trzeci siedzący przy biurku i zgadniecie kto ma wyższą wypłatę?

@Zatroskany

I jak wam się podoba nowy pomysl 6 dni w tyg .kiedy testy 2 X RAZY W TYG?

@Zatroskany

Trafione w punkt w 100%tylko tych gorszych czasów niestety jest zbyt dużo ta firma przez cały okres swego istnienia straciła z różnych powodów prawdziwych fachowców i ludzi z podejściem do pracy chcących coś dla niej zrobić często pozbywano się ich może z obawy ze są mądrzejsi że zbyt wiele potrafią i to cały czas trwa i nigdy się nie skończy i nie dziwię się ludziom że idą do innych firm bo na tym psychiatryku dzieje się źle i to od wielu lat

@Zatroskany

fakt pomysł nietrafiony jak wiele innych w tej firmie. niestety nadal jest podejście zarządu, bądź prezesa, że jak się nie podoba to zwolnij się. niestety przymuszanie ludzi do pracy w sobotę, jest nie fair poza sezonem. Szkoda że nie wyjdą do ludzi i nie porozmawiają z nimi a jedynie dają jakąś opcję, którą ma zająć się związek a później będzie jaki to on niedobry, że się zgodzili...

Zostaw merytoryczną opinię o Jeremias Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Jeremias Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jeremias Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeremias Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 297, z czego 40 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 164 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jeremias Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 439 ocen.

Jeremias Sp. z o.o.