Opinie o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jeremias Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jeremias Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeremias Sp. z o.o. w Gniezno

Robol

Ludzie ludzie czy to prawda czy plotki Pani kierowniczka biura produkcji została kierownikiem produkcji. To już ewidentne koleżeństwo ta kobieta nie ma pojęcia o zarządzaniu produkcją. Co wy robicie czy naprawdę nie zależy już i komu na tej firmie. Co ta Pani takiego zrobiła że otrzymała takie stanowisko? Jeszcze mistrzostwo będzie Jak jej auto dacie. Już jest tu tylu kierowników że można się pogubić to jest masakra. Słowo Kierownik w Jeremias nie znaczy nic może być każdy nie musisz się znać tylko byle byś znał odpowiednie osoby w tej firmie i będzie dobrze. (usunięte przez administratora)

Angelka

Mąż zastanawia się nad aplikacją na stanowisko Kierownika działu. Podane jest w ogłoszeniu, że pracodawca dofinansowuje szkolenia i kursy dla pracowników. Firma w całości pokrywa koszty? Jak z możliwościami awansów w firmie, zdarzają się? Jak oceniacie atmosferę pracy?

Jarek
@Angelka

A jakiego działu. Konstrukcji ? To szczerze polecam. Szkolenia, samochód, kartę masz na wejściu. Benefity i fundusz reprezentacyjny na dział to standard , wolne piątki, pakiet wdrożeniowy. Szkolenia w Hiszpanii i DE . Jeszcze wsparcie psychologa . Ja startowałem i się zastanawiam bo nie dostałem sekretarki.

@Jarek

I jeszcze trza dodać że firma posiada apartamenty pracownicze w Hiszpani można całą rodziną się byczyć 10 dni I jeszcze dojazd firmowa limuzyną w wyposażeniu szofer Panda

Jordan

Rozumiem że premia jest czymś co firma może a nie musi dać. Ale jeżeli ktoś ustala zasady premii wyznacza cele i ktoś TW cele ciężka praca zrealizował to czy nie powinien zostać zgodnie z ustaleniami za to nagrodzony? Rozumiem że jest ciężka sytuacja jednak pracodawca ok podjął decyzję że teraz zamiast 600 to będzie 300 premi. Może warto było przekazać że te kolejne 300 wypracowane będzie e przyszłym miesiącu zapłacone? Czy ktoś z dyrekcji sobie również premie pomniejsza, bo nie widać żadnych oszczędności z waszej strony. Nadal służbowymi autami się wozicie i to nie byle jakimi. Rozumiem że płaci firma leasing lecz może smak sobie niech kierownictwo dyrekcja płaci za paliwo.? Nie wygląda to dobrze ciągle wyjazdy maszyn to do Wasser to do Zakładu Karnego widać że(usunięte przez administratora)

Ewka
@Jordan

A z jakiego powodu w ogóle ta premia została o połowę pomniejszona? Mieliście w ogóle odpowiednio wcześniej informacje o takich zmianach? Czyli, żeby była jasność - na więcej niż 300 zł więcej do wypłaty nie ma co obecnie liczyć?

Dominika
@Jordan

No widzę wątek o premii, ale mnie tu interesują benefity. Czy są może jakieś extra benefity? Jak nie ma dodatkowej kasy, to jest np. opieka medyczna prywatna albo jakieś bony lub paczki na święta, urlopy? Jak to jest?

Pps
@Jordan

Firma wam prawdy nie powie towar wyjeżdżą z magazynu .ilu jest dyr .kier liderów co nic nie robią a zarabiają dużo nam się mówi że nie wypracowaliśmy normy bo musimy na nich pracować a oni nie mają żadnego pojęcia przepracowałem w kilku firmach ale jescze tylu kier dyr i śmiesznych liderów nie widziałem ktoś musi na nich ostro pracować pozdr

Jony
@Pps

To prawda że jest za duzo tych osób rządzących kier, dyr. I te pseudo kierowniczki od siedmiu boleści, co nic nie wiedzą tylko zadyme robią. Plotki i pierdoły to ich specjalizacja oraz donoszenie do kier. My na was ciężko pracujemy a wy nawet szacunku dla pracownika nie macie. Powinni zlikwidować te wszystkie stanowiska (usunięte przez administratora) . Kiedyś jeden lub dwóch kierowników na zmianie było a teraz 5 na rano i każdy robi jak jemu się podoba, przy okazji robiąc z pracownika głupka. W tej firmie zle się dzieje. koniec jest blisko.

Obserwator

Czy ktoś rozumie piątkowy alarm przeciwpożarowy zjechały się straże pożarne a jakiś gil w biurze ściszył gdyby się paliło to byśmy nie zdążyli się ewakuować nawet nikt nie podjął decyzji żeby pracowników wyprowadzić na zewnątrz gdzie pańcia z BHP zapraszamy ja do nas do mechaników to też należy do firmy nie tylko produkcja a może pani nawet nie wie że istnieje taki dział jak utrzymanie ruchu czepiać się ludzi o kubki a u mechaników tylko granat wrzucić

Czy po rozmowie w Jeremias Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Jak długo czekaliście na odzew z Jeremias Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

A co z tymi urlopami piątkowymi co zaczynają być w firmie? Najpierw zima kazano ludziom brać zimowe urlopy przez co praktycznie firma zarządziła całym urlopem pracownika bo każdy wie że latem również mamy 2tygodnie letniego a teraz nagle będą bezpłatne urlopy, przecież to jest jawne oszustwo bo w kodeksie pracy jest wyraźnie napisane że w przypadku gdy firma nie jest w stanie zapewnić pracy powinno być postojowe a nie urlop bezpłatny , a w firmie znajdzie się pewnie kilkadziesiąt osób które nie mają już urlopu i co teraz na bezpłatnym mają lądować skoro to nie nasza wina?

Urlopy

Firma nigdy nie zarządzała twoim urlopem ponieważ to Ty podpisujesz wniosek o urlop, czyli to Ty prosisz się o urlop. Teraz jak były piątki wolne to też Ty masz wziąć urlop ze swojej puli a nie postojowe. Ta firma nigdy sama od siebie nic nie da żebyś miał lepiej i więcej (:

Urszula
@Urlopy

Co do urlopów, to jest tu jakieś dofinansowanie do wakacji? Może jakieś wczasy pod gruszą? Chodzi mi czy jest jakiś benefit, który właśnie skierowany jest na wypoczynek pracownika?

BezsensownyWpis

Witam wszytkich serdecznie. Wakacyjny czas a w Jeremiasku sytuacja się zazębia. Z tego co idzie zaobserwować to magazyny stoją pełne (także te wynajmowane), roboty jest niewiele ale jakoś się kręci, towar wogóle nie schodzi do klienta i nikt tych rur nie chce. Na magazynie jak i na produkcji więcej ludzi siedzi w biurze niż pracuje na hali a z magazynu jadą 2-3 samochody na dzień! Sytuacja stała się tak skomplikowana że dyrekcja przyszła pilnować nawet na drugiej zmianie czy jest robione to co powinno. Mam wrażenie że nasz gówny dyrektor nie wie co się dzieje i bzdury opowiada. Widząc te wasze zebrania pod tablicami rynce opadowują. Ale to nie mój cel tego wpisu. Chciałem tu publicznie zadać pytanie do dyrekcji. Wszyscy widzimy że sytuacja jest coraz gorsza.... Chcecie nas wysłać na dni wolne od pracy (piątki) bo nie ma zajęcia, a z drugiej strony zorganizowaliście do niektórych działów nadgodziny w sobotę. Słyszałem że Pudzian (związek) ostro walczył o te urlopy. Pozdrawiam. Przecież to się kupy nie trzyma. Chcecie nam wyczerpać nasze urlopy do cna? Może to oto chodzi..... a później kop na do widzenia. Moje pytanie tutaj czy firma zakłada zwolnienia pracowników na koniec sierpnia gdy wrócą wszyscy z urlopów? Czy nowo podjęta współpraca z firmą Avantea będzie wyglądała na zasadzie sprzedaży resztek zakładu wraz z pracownikami którzy pozostaną? Czy będzie to sposób na unikniecie zwolnień grupowych i odpraw dla pracowników stałych? Dacie nam do podpisania zmianę pracodawcy bez gwarancji zatrudnienia za to stracimy prawo do odprawy. Oczywiście to tylko moje przypuszczenia i zły scenariusz ale wielu pracowników zdaje sobie z tego sprawę. Każdy pracownik niemal szuka pracy i myśli co dalej. Każdy poradzi sobie na swój sposób. Ale denerwuje nas to jak niszczycie tą firmę przez swoje błędne decyzje a wynikają one z waszej niewiedzy i braku organizacji. No chyba że taki macie plan. A to że nastąpiła zmiana systemów grzewczych to tylko gwóźdź do trumny. Za 3 lata obecne systemy grzewcze i najnowsze technologie będą już przestarzałe. Jak zamierzacie to nadgonić jak nie potraficie sterować firmą w obecnej sytuacji? Zapraszam biuro do pracy na produkcji i halach magazynowych bo brakuje rąk do pracy. Pozdrawiam tych myślących z biura

Kola
@BezsensownyWpis

Podobno ludziom którym się kończy umowa teraz w sierpniu już mówili że nie przedłużają umów, czyli można wnioskować że czystek ciąg dalszy

Nico
@Kola

Jeżeli sądzisz że umowa ma znaczenie to się zdziwisz .prawda jest taka że nawet tych z umową stała rusza to tylko kwestia czasu

Pakowanie

Stara siła robocza nie ma co robić na produkcji a na gębarzewie robota pełną parą i otwierany drugi magazyn.. ktoś tu na ten temat coś więcej powie ?!

Jordan

Czy Pani Ksenią namówi resztę na to by ktoś się wypowiedział w tym temacie? W co gracie czy prezes ma z tego jakieś korzyści ? Albo maszyny wyjeżdżają do Wasser albo do Gębarzewa. Nic nic się tu nie zmienia na produkcji się zmieniają to dyrektorzy to kierownik operacyjny ale Jak (usunięte przez administratora) był tak jest. Nie ma co robić a nie potrafią wyjść z braków. I tylko prezes nadal słuch Jurka. Który tylko chodzi Jak coś zobaczy odrazy tel. I kontakt do prezesa. To jest jakaś paranoja co wy robicie z ta firma . Jak nie macie pojęcia o zarządzaniu to należy pójść na szkolenie i zaczerpnąc wiedzy. Albo zaprosić kogoś kto kto przyjdzie i poukłada to wszystko ale kogoś z zewnątrz nie zatrudniać na etat. Bo nikt kto jest zatrudniony na etacie nie powie prezesowi że źle gada i zżera nie ma racji. Jak będzie ktoś z zew. To poprostu powie prawdę i to może uratować tą firmę. Chyba że nie zależy jużprezesowi tylko sobie będzie z ZK brał kasę?

@Jordan

Prawda boli najbardziej. Dlatego mój wpis zniknął a adres IP został zablokowany. Nikt nie odważył się powiedzieć prawdy czy zdementować moje domysły. Nie uważasz Jordan że na szkolenia tych ludzi z zarządzania jest za późno? Obecna władza powinna być wymieniona. Tutaj przydała by się osoba z zewnątrz która ogarnie to spróbuje poukładać i WYJDZIE DO LUDZI! Powinna być przeprowadzona restrukturyzacja zakładu i PRZEBRANŻOWIENIE bądź poszerzenie oferty. W Polsce mamy firmy konkurencyjne i przetrwają tylko te o wysokim spektrum działalności. Masz racje prezesowi nie zależy i starczy kasy z ZK. Przecież tak się tnie koszty na pracownikach. A liczy się tylko zysk. Bo taki jest BIZNES. Nie można mieć o to pretensji. Tak skonstruowany jest świat. Szkoda tylko ludzi że tracą nerwy. Ukraina już ucieka.... Sami też tworzycie "czarną liste" osób do zwolnienia..... za chwilę zaczną uciekać czołowi pracownicy Jeremiasa którzy są fundamentem tej firmy. Tego się już wtedy nie da uratować. Więcej was nie będę nękał. Pozdrawiam

Ewelina

Ktoś posiada doświadczenie jako Zastępca kierownika działu utrzymania ruchu, chodzi mi o to stanowisko pracy, na które obecnie jest ogłoszenie tutaj? Proszę o informacje, jaki jest dopuszczalny kierunek szkoły. Bo nie doprecyzowali, czego oczekują.

Lili
@Ewelina

Jak nie doprecyzowali to ma pani odpowiedź szkoły nie mają tutaj znaczeniakierownicy po szkole podstawowej bądź dostawcy pieczywa do sklepów obecnie firma planuje zwolnienia ale najwyraźniej roboli jeśli do biura zatrudniają ludzi

Hania
@Lili

Czytałam tutaj właśnie o tych zwolnieniach. Firma ma aż takie problemy finansowe, że ludzie tracą pracę? Ile już osób zwolniono? Ma ta sytuacja wpływ na wynagrodzenia ( opóźnienia) ? Chciałam się tutaj zatrudnić ale teraz chyba nie bardzo

Obserwator
@Hania

Firma nie ma żadnych problemów, jak chcesz pracować to aplikuj na lidera kier lub biuro tam ciągle przyjmują pracować nie ma komu na produkcji bo stwierdzili ze jest za dużo osób. Pozdr kadrę zarządzająca i życzę powodzenia.

Jadźka
@Obserwator

A to są wakaty teraz do biur? A jest opcja awansu z produkcji do biura właśnie? Czy np. po jakiś szkoleniach można pracować w administracji po latach pracy na produkcji?

Roxa

Ile ma trwać to zastępstwo na księgową? Napisali w ogłoszeniu, że tak potrzebują, ale że istnieje możliwość przedłużenia. No ciekawe, to naprawdę za kogoś biorą pracownika czy tylko taka umowa, bo im się opłaca albo coś?

Wiktoria

Zastępca kierownika działu utrzymania ruchu - Ma ktoś jakieś doświadczenie na tym stanowisku z oferty? Chciałam się dowiedzieć, po jakim czasie można się ubiegać o stanowisko kierownika działu, o ile istnieje taka możliwość. Jakieś opcje rozwoju tam przewidują?

Karol
@Wiktoria

Hehe dobry żart- najpierw trzeba wytrzymać w tym dziale, to jest trudniejsze niż urop na dziekance.'). Polecam to dobra szkoła życia.

problem w tej firmie jest taki ze nie doceniaja pracy traktuja jak wieprzowine atmosfere negatywna wiecznie nerwowa niesprawiedliwosc i brak logiki kazdy chce tylko pokazac co robi brygadzista nie chce pracują, pracują 13 lat i nie znają się na robocie, ale żądają od nas uniwersalności. Jak chcesz coś zmienić, zacznij od głowy, ludzie są zdemoralizowani! Tożsamość osoba, która zasługuje na szacunek Janusz Kirovnik, dobry człowiek, który znajduje podejście do każdego i zna się na swojej robocie!!! Florek powinien brać przykład

Wanda

Nie doceniają pracy, znaczy co? Nie ma żadnych premii za dobre wyniki? Czy chodzi bardziej o jakieś słowne docenianie? Podstawy pensji chociaż przyzwoite są?

Spejson

W tej firmie nic się nie zmieni nigdy. Związkowcy boją się o swoją posadę bo tak na serio to prawo ich nie chroni przed zwolnieniem. Także nie liczcie na ich pomoc bo jedyne co mogą zrobić to zapytać się o dodatkową przerwę. Kto może niech ucieka pracy jest dosyć w dużo lepszych warunkach a przede wszystkim w spokoju

Jordan

Jak jest tak źle Jak mówia to dyrekcja proszę was sie zastanowić, czy potrzebne są co niektórym auta służbowe?. Te osoby które mieszkają w Gnieźnie i okolicach niech odstawia auta służbowe. Tonie są byle jakie auta każdy z was ma wypasione furę. Więc pokażcie że macie ja... a Wieże że pracownicy rozumieją tą sytuację i się dostosują do wszelkich zaleceń. Ale wy rownież pokażcie że gniecie koszty na sobie nie tylko zwalniać obsadę.

@Jordan

Pracownicy doskonale rozumieją sytuacje firmy. Szkoda że kierownictwo nadal wydaje nie tam gdzie powinno. Niestety miałem rację że firma będzie miała poważne problemy. Niektórzy nie wierzyli. Zmiana technologiczna z pieców gazowych na pompy ciepła to wyzwanie które powinno być podjęte jakieś 3 lata temu przez naszą firme.... o tyle jesteśmy za konkurencją. Trudne będzie nadgonienie tego możliwe że nie będzie już to możliwe. Może w Niemczech w Jeremiasie są już odpowiednie inwestycje w tym kierunku. Ale z perspektyw pracownika w Polsce wygląda to słabo. Może to gwóźdź do trumny. Jordan tak jak piszesz kierownictwo powinno przyjąć to na klate. Powinno przyjąć odpowiedzialność za tak zły stan żeczy. Nie tylko zwykli pracownicy powinni tracić prace ale też kierownictwo biurowi którzy przyczynili się do tej sytuacji. Chcecie cięcia kosztów...... mówicie pracownikom że mają rekawiczki nosić do rozdarcia.... ok rozumiem ale na bezpieczeństwie nie da się oszczędzać. Ale dlaczego wykonujecie durne projekty niektórych osob które nic nie wnoszą tylko na siłe są wprowadzane a są robione po to by te osoby miały zajęcie. Pozniej premie im wypłacacie. Skoro firma rezygnuje z pracowników to może 1 kierownik na zmiane.... może zamiast 3 osób w kadrach od księgowości 2. Może sekretariat też zmiejszyć bo mniej ludzi będzie. Może zamiast kilku kierowników dyrektorów tylko kilku ale kompetentnych. Najwarzniejsze skończyć z NEPOTYZMEM zatrudnianiem rodziny bez kompetencji na kierownicze stanowiska. A może wysłać pracowników z biura na produkcję by doświadczyli na własnej skórze pracy fizycznej..... spowodowało by to wiekszy szacunek wzajemny między biurem a pracownikami a kierownictwo pozna problemy od podszewki. Ktoś powie że to nierealne i że głupi jestem. Ale w podobnej sytuacji w mojej poprzedniej firmie tak zrobili i firma pomimo że zwolniła wielu ludzi funkcjonuje do dziś a gdy wiatr zawiał w żagle powiększyła się 3krotnie. Oszczędności można wprowadzić przez likwidacje służbowych aut dla niektórych. Przez skończenie wynajmowania nowego biurowca i sprowadzenie tych ludzi na "stare (usunięte przez administratora) Skończenie z przekładaniem maszyn z miejsca na miejsce. Nie wiem jednak czy jest za późno na te działania. Chetnie porozmawiał bym z dyrekcją o problemach tylko że szczera rozmowa może okazać się zgubna. Bo prawda naprawdę niektórych tak boli że nie można szczerze jej powiedzieć nie ponosząc odpowiedzialności na swojej skórze.

Jeremi
@Jordan

Produkcyjnych zwalniają a biurowych cały czas mało i potrzebują dwie nowe księgowe... gdzie tu logika

@Jordan

Nie wiem jak to jest rozliczane więc się nie wypowiem. Ale @Pracodawca jakie są kryteria zwolnień ? Co bierzecie pod uwagę ? Możemy się dowiedzieć? Wymijającą wypowiedź Pani Dyrektor że rezygnujemy z współpracy z agencjami a przecież to też LUDZIE to zbyt mało! To lekceważące !

Lili
@BezsensownyWpis

Taki JT I syn ściemę walą całe 8h razy 5 dni i co można?można a robol zwolniony nie wspomnie o biurowczykach

@BezsensownyWpis

Fachowców w biurze jak na lekarstwo. Pozostali podbieracze kaizenow, fachowcy co maszyn ustawić nie potrafią. Doceniani są ci co nie powinni. A teraz tragedia bo zwalniają. Dzisiaj my, jutro biuro.

Zastępca kierownika
@Jordan

Chciałbym startować na stanowisko zastępcy kierownika i interesuje mnie kwestia samochodu na tym stanowisku. Jaki samochód służbowy? A jak są rozliczane kilometry służbowych samochodów. Czy karta paliwowa ma limit?

Rupol
@Zastępca kierownika

(usunięte przez administratora) 3700 brutto , a udawani kierownicy rodzinni, biurowi znajomi 4razy tyle . więc spokojnie możesz składać .

@Rupol

Ci udawani kierownicy nawet nie mają pojęcia co się w tej firmie produkuje nie znają podstawowych elementów a rysunki techniczne myla z mapami państw które planują odwiedzić ot nasi kierownicy

BezsensownyWpis

Siemandero Albatrosy @Pracodawca. Zgadzam się że fachowców w biurze brakuje. Tylko coraz więcej ludzi którzy zajmują się bzdurami i wycieczkami po hali często w niestosownych strojach. Ale tragedia to dopiero może nastąpić. Zwolnienie takiej ilości pracowników tymczasowych (tak wiem przecież to nie zwolnienia tylko umowa wygasła) spowodowało że ludzie myślą już tylko o ucieczce. Sposób przekazania zwolnienia szczerze był słaby. Ludzie dostawli SMS-a. Wielu Ukraińców podąża w ślad za swoimi kolegami i odchodzą sami. A niemal każdy pracownik myśli co robić dalej. Czy zamówienia wrócą nie wiem, ale kto będzie je realizował? Nie byłoby tej sytuacji gdyby ktoś tam w burze myślał że może tak się stać. Gdyby wprowadzane były nowe technologie, nowe produkty, czy po prostu robilibyśmy coś innego nie tylko kominy. Teraz stoimy na skraju przepaści. Ale nawet w takiej sytuacji pracownik biura po złożeniu wypowiedzenia dostaje awans! To duży krok do przodu w tą przepaść. Nie rozumiem do czego potrzebny jest kierownik operacyjny produkcji? Czym Rudy sobie zasłużył na awans? Przecież nie zna się na robocie. Sztuczne stanowisko za tance na magazynie umieszczane w necie? Teraz tak dumnie jak paw chodzi po produkcji. Tak samo kierowniczka logistyków Qnica. Do kilku osób kierowniczka? Na jakości się nie znała a teraz na logistyce się zna? NEPOTYZM króluje w zakładzie zamiast UMIEJĘTNOŚCI. Podobnie J.T. & chodzi i bzdury wymyśla nikomu niepotrzebne. Przecież za pensję tych 3 (usunięte przez administratora) pewnie 10 osób innych by pracowało i tworzyło produkt który się sprzedaje. Jak widzę te wycieczki tych osób w obecności dyrektora to wygląda to tak jakby muchy łajno obsiadły. A zaraz następnych wytypujecie do zwolnienia. Sytuacja jest naprawdę trudna i prędzej czy później dotknie też i biuro. Nie chce wam dowalać i osobiście nie mam nic do was ale OGARNIJCIE się wkońcu i coś z tym zróbcie. Na produkcji ludzie też nie są idealni. Ale doceńcie tych którzy szkolą ludzi, tych którzy potrafią samodzielnie działać i myśleć także za innych nowych. Druga sprawa spróbujcie produkować coś innego żeby nadal się to kręciło. Zacznijcie rozmawiać z pracownikami o problemach z jakimi się borykają na produkcji. Uproście procedury a skupcie się na jakości. Zajmijcie się utrzymaniem ruchu. Może czas podjąć rękawice rzuconą i przyjść ubrudzić sobie rączki. Pensje zwykłych pracowników to też jest problem, bo zbliżamy się do pensji minimalnej w szybszym tępie niż podwyżki a inflacja zjada wszystko. Każdy co odchodzi mówi że ma nie gorzej niż w Jeremiasie a często lepiej. Oby po wakacjach wszyscy wrócili pełni energii i wróciły zamówienia. Jeśli będzie inaczej to inna praca czeka. DAMY RADE!

Krokodyl

Wszedlem tutaj po latach. Z ciekawosci. Z przykroscia stwierdzam, ze nic sie nie zmienilo w Waszej mentalnosci. Ciagle narzekania, marudzenia i jojczenie, jak to zle i niedobrze. Zlorzeczenie na te same osoby i tak w kolko. Jesli ww osoby, sa nadal zatrudnione i sprawuja stanowiska decyzyjne, to zrozumcie wreszcie, ze tak juz zostanie. One wrosly juz w krajobraz tej firmy. Musieliby niezle podpasc, by ktos zdecydowal, o zakonczeniu z nimi wspolpracy. A czas i energie, ktore tracicie na wylewanie zalu tutaj, juz dawno mozna przekuc w czyny i wreszcie ZMIENIC PRACE! A Wy jak tacy masochisci, narzekacie, ale SIEDZICIE w tym przybytku, bo chyba nie mielibyscie na co narzekac i kogo obwiniac, za swoje zyciowe niepowodzenia. Pracowac trzeba wszedzie i niekoniecznie wszedzie bedzie gorzej. Moze byc lepiej, . Ale, zeby to sprawdzic, to trzeba wysciubic nos poza Kokoszki 6. Lecz po co, skoro mozna tkwic i jeczec. Mozecie tutaj pisac do konca swiata, a nic sie w tej kwestii nie zmieni. Kijem Wisly nie zawrocisz. Wiele osob odeszlo, z roznych przyczyn i funkcjonuja spokojnie w innych firmach. Troche odwagi.

@Krokodyl

Wiesz sama praca nie jest zła jest znośna. Narzekanie zawsze będzie wszędzie. Musisz zrozumieć że niektórzy pozostają bo przywykli. Wielu prowadzi własne interesy działalności i poradzi sobie i bez tej firmy. Tutaj zaletami jest opłacony ZUS i stały dochód i fakt że nie kapie z nieba deszcz. Podejrzewam że nic się nie zmieni w tej firmie. Dlatego to bezsensowny wpis. Prędzej czy później na każdego przyjdzie czas by odejść. Nie musisz przekonywać że jest Ci lepiej. To co teraz się dzieje to komedia gdy firma zwolniła pracowników tymczasowych a teraz z płaczem wydzwania żeby wrócili. Do czego? Nie wiem o jakich życiowych nie powodzeniach mówisz bo sobie radzę bardzo dobrze. Mam ten komfort że mogę odejść i nie pracować przez kilka lat. Obwiniam ludzi u sterów że niszczą firmę w której poznałem wielu wspaniałych ludzi którzy zasługują na prawdziwy szacunek.

Gupi
@Lili

Oni by nawet przyszli na 7 dni w tygodniu jak nic nie robisz to można chodzić bo mają mała wypłatę to muszą przyjść po ściemniać

Gupi

Dokładnie masz rację to są 2 zakaly co nic nie robią a szczególnie RD chodzi jakby był nacpany czasami się wita z 2 lub 3 razy dziennie to coś nie tak

Lilka

Czy nie sądzicie , że Panie pracujące w biurze produkcji i magazynu ubierają się niekiedy niestosownie do wykonującej pracy. Pani celebrytka z magazynu to już z tym kombinezonem wczorajszym to lekka przesada. Nie wspomnę już o odkrytym brzuchu, chyba się coś pomyliło . Polecam drogie Panie zapoznać się z dress code , jaki powinien panować w biurze. Pozdrawiam Lilka

@Lilka

A później się dziwią wszyscy że psior ośliniony biega po halach jak nie panuje sam nad sobą bidny chłopina a tak wg to się pytam czy działa BHP i co robią w kierunku równego traktowania pracowników za chwile w strojach kąpielowych zaczną paradowac bo przecież lato

Zazdrość?
@Lilka

Nie bądź zazdrosna, jeśli ma przyzwolenie, bądź nikt nie zwrócił uwagi (proszę się przebrać) to sobie chodzi, co nie zmienia faktu, że produkcja ma swoje "ubranka" które musi stosować, chociaż czasem niektórych pracowników też to nie dotyczy bo jest rewia mody i paniusiom nikt z kierownictwa uwagi nie zwraca bo mogą sobie popatrzeć

zwolniłeś ludzi, którym powiedziano ci prawdę i boisz się, że mogą powiedzieć, jak się z tobą pracuje! nie wiesz, jak komunikować się z ludźmi, puść trochę głowę i wiedz, że nie ma jedna osoba na zakładzie, która będzie o Tobie mówić pozytywnie, a nie na jednej zmianie. Musisz się jeszcze uczyć i uczyć, jeśli chcesz być szanowany, a nie wirować wokół zakładu! Nawet Twoje zwierzaki Cię nie szanują

Cyrk na kółkach

Słyszeliście firma daje ręczniki na wakacje. To chyba na otarcie łez po tak żenującej wypłacie. Firma tworzy nowy system dodatków premiowych i jest nacisk na daty. Jak mamy się starać skoro wypłata z miesiąca na miesiąc tak drastycznie spadła. Mamy 500-600zł mniej na rękę. Bardziej już opłaca się nieróbstwo i bycie na L4 bo wypłata jest niższa tylko o 100zł. Jak można mieć motywacje do pracy? Może zamiast tych ręczników normalna wypłata a kto będzie chciał to sobie kupi ten ręcznik do podcierania sam. A co do pomysłów to przez te lata pracy widziałem już szczyty absurdu ale z dnia na dzień widzę kolejne wierzchołki. Historia zatacza koło. Kiedyś już jeden dyrektor odkręcał oparcia.... niedługo po tym zakończył karierę w Jeremiasie...... teraz nowe siedzenia bez oparć. Żeby nie było muszę usiąść i czasami się oprę ale to jest podczas wykonywania swoich obowiązków i tylko tyle ile muszę. Może zastosujmy te same siedzenia w biurze. My nie jesteśmy gorsi od was. Jesteśmy takimi samymi ludźmi. Co prawda musimy nosić ciężary i obciążać kręgosłupy a wy tylko papierki przekładacie. W sumie to już nie mam nadziei że coś się zmieni na dobre. Dodajmy jeszcze plotki jakie chodzą o zwolnieniach. Tak wygląda Jeremias.

Gamoń stary
@Cyrk na kółkach

Nie będą zwalniać tylko wiara sama (usunięte przez administratora) a szczególnie spawacze co myślą że spawacza fachowca znajdą za najniższą śmiech to tylko mogą tam robić z ukry i inni cudzoziemcy

Gupi jeremias
@Cyrk na kółkach

To się zwolnij na uj piszesz żale przyjdą z ukry szuszwole i będzie im pasować a ty tylko na forum po 1 kadra do (usunięte przez administratora) i po układach kierownictwo do (usunięte przez administratora) a pancio chodzi jakby był nacpany co za kierownik z niego i ten młody pajacyki (usunięte przez administratora) co gwiazdorzy zero pojęcia jak są ludzie po układach to ta firma na (usunięte przez administratora)schodzi

@Cyrk na kółkach

Teraz dają ręczniki a w czerwcu mydło bo już będzie gorąco i niektórzy a jest ich spora część jak i kobiety tak i mężczyźni nie wiedzą że higiena osobista istnieje.Smrod nieziski więc i poprawę powietrza tu chodzi kobiety śmierdzą potem i dziady tak samo oczywiście nie wszyscy jeszcze moglii by zawieszki zapachowe rozdawać .A ci zza wschodu to chyba nie wiedzą że rzeczy robocze się piętrze i wypadało by się kąpać i po to są ręczniki i później mydlo

Abazur

Zatrudnionych przez pośrednika w weluksie zwalniali pracowników z długoletnim stażem więc jak nie ma pracy to nic dziwnego tylko pytanie vzy zwalniają pracowników produkcyjnych a co z biurem tam jest ich ponad stan .

Witam wszystkich z produkcji vzy ktoś może wytłumaczyć o co chodzi z tymi przerwami śniadaniowymi. Przerwa się należy po 4 przepracowanych godzinach już kiedyś biuro się nudziło i pomieszało w przerwach i teraz powtórka czy ktoś tam nad tym bałaganem panuje

Abazur

Nikt nie panował i nie panuje lato zbliża się wielkimi krokami a Góra nie robi nic żeby ulepszyć pracę w upalne dni to nic że na hali temp.35 i nawet 38stopni .Jeżeli przerwy śniadaniowe niektóre hale produkcyjne mają o gdz 11 to jak będą wyglądały te 5 minutowki .Chcieli byśmy zamienić się miejscami pracy ciekawe czy było by przyjemnie pracować z oczami zalewanymi potem .Brak słów

Jerzy
@Abazur

Ile tu macie czasu przerwy ogółem i jak to się rozkłada w ciągu 8-godzinnego dnia pracy? Starcza czasu by się odświeżyć, zjeść posiłek i zregenerować trochę siły?

@Jerzy

Na 8h pracy masz jedną przerwę 15minut więc albo jesz albo się odświeżasz albo regenerujesz i tyle w temacie

Jolanta

Znalazłam otwarta rekrutacje tutaj jako Specjalista ds. projektowania i konstrukcji. Napisali tam, że dają świadczenia urlopowe. Zna ktoś szczegóły? Ile rocznie wynosi takie świadczenie i czy uzależnione jest od posiadanej rodziny np. liczby dzieci?

Ewelina

Widziałam, że szukają pracownika produkcyjnego na trzy zmiany. A po ile godzin? Tak czytam, ale nie widzę ostatnio, żeby ktoś pisał coś o nadgodzinach jakichś itp. A ja bym jednak wolała normalny system po osiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeremias Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Jeremias Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jeremias Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 326.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeremias Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 297, z czego 40 to opinie pozytywne, 93 to opinie negatywne, a 164 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jeremias Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 439 ocen.

Jeremias Sp. z o.o.