Opinie o Softinelka Sp. z o.o. w Bulkowo-Kolonia

Softinelka Sp. z o.o.
3 4 5 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Softinelka Sp. z o.o.?

Robert Nowy wpis

Czy jest jakiś powód tak rzadkiej obecności na forum?

anonymous Nowy wpis

minal rok wiec poszedlem upomiec sie grzecznie ozaplate nalerznosci po roku to juz chyba czas sie rozliczyc a ten lysy niby prezes wzywa na mnie policje ze sie niby awanturuje takze pracowac dla niego za fry mozna ale bron boze upominac sie ojakiekolwiek wynagrodzenie takie mamy prawo ktore pozwala takim dalej bezkarnie naciagac uwazajcie ludzie przestrzegam przed takimi z

anonymous Nowy wpis

przyjechal lysy niemiec i naiwny polak mysli ze on uniego zarobi na chleb a u tego niemca zaplaty nie uwidzisz i to wszystko niby legalnie nazbieral juz 60 naiwniakow

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Rekrutacja

Facet oczekuje że powiesz mu że niewiadomo jaką karierę zrobisz w tej firmie w rzeczywistości nie zatrudnia nawet sprzątaczki i do twoich obowiązków będzie należeć również sprzątanie toalety nie polecam

Tak8Nie

Zostaw opinię o Softinelka Sp. z o.o. - Bulkowo-Kolonia

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie