Opinie o Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. w Wrocław

Widex to rodzinna firma, która powstała w Danii w roku 1956. Dzisiaj jest jednym z największych na świecie producentów aparatów słuchowych.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. w Wrocław

Czy Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Odpowiedź

Tak i nie. Właśnie w tej chwili trwa kampania nakłaniania (bez możliwości odmowy) pracowników którym zostało nieco więcej urlopu do jego wykorzystania. Terminu nikt Ci nie narzuca, ale masz wybrać.

Co godzinę w Afryce mija 60min

Andy trafnie punktuje atmosferę która straaasznie jest słaba. Nie mówiąc po raz kolejny o braku perspektyw i docenianiu pracowników niższego szczebla. Zrobił się nam bezpłciowy zakład pracy. Nie ma cześć, co tam. Jest za to „proszę ściszyć muzykę” „proszę się zachowywać” „proszę pracować” (oczywiście bez tego proszę..) a gdy idziesz na stołówkę po 12 masz wrażenie ze śmieje się tam (usunięte przez administratora)... pamiętajcie przykład idzie z góry! Dlatego kolorowe koszule szanujcie swoich pracowników bo to bardzo wartościowi ludzie są...!

Małgorzata
@Co godzinę w Afryce mija 60min

Kolejny raz przewija się tu wpis o braku rozwoju- dlaczego masz takie zdanie? Wnioskuję, że ścieżka kariery nie jest jasno wyznaczona, ale czy faktycznie firma nie oferuje żadnych możliwości. Napisz proszę coś więcej. Przypuszczam, że istnieje szereg szkoleń podnoszących kompetencje pracowników.

Pan czy Pani?

Człowiek nie jest w żaden sposób nagradzany w tej firmie. Zrobić aparat, wkładkę, wyrobić normę i nara.. szanse na rozwój? Zapomnijcie. Osobny akapit należy się kadrze zarządzającej. Kilku managerów ma odpowiednie kompetencje, wiedzę i umiejętności. I to się ceni. Ale jeśli trafisz na produkcje aparatów to zapomnij o czymkolwiek. (usunięte przez administratora)woli mieć na ciebie wywalone, poplotkować sobie, lawirować, ubrać się w kolorowa koszule i udawać ze się zna.. niestety nigdy nie będzie (usunięte przez administratora), a co najwyżej przebierańcem. Cała firma jawi się jako takie miejsce. Niby fajnie, niby darmowa kawa.. a od środka zżera ja żółć i kopanie dołków pod drugim człowiekiem. Nie polecam!! Chyba ze lubicie jak was wykorzystują? Na serwisie/swapie coś o tym wiemy mając takiego (usunięte przez administratora)

Przemysław
@Pan czy Pani?

Napisałeś, że osoba pracująca w firmie Widex Regional Operation Center EMEA nie jest w żaden sposób nagradzana. Mam przez to rozumieć, że wynagrodzenie za pracę składa się z samej podstawy? Miałem nadzieję, że istnieją premie bądź nagrody, które motywują do bardziej wydajnej pracy. Mógłbyś napisać, jak to wygląda?

Andy
@Przemysław

Premię miesięczną (dawniej była roczna) otrzymują pracownicy którzy przepracowali w firmie minimum 10 miesięcy. Pozostali mają jedynie podstawę. Nagród zero, łaskawie nadgodziny. Zasady przyznawania premii dla doświadczonych pracowników nie są szczególnie jasno i przejrzyście określone, tak samo jak jej wysokość. Dodam, że "Pan czy Pani?" trafnie zaznaczył inny ważny aspekt - brak rozwoju (nawet dla najbardziej doświadczonych), ale także a może przede wszystkim(!) równego traktowania pracowników. Są równi i równiejsi. Jeden wstanie, odezwie się do kogoś i już spotykają go krzywe spojrzenia managera (który sam lubi posiedzieć w smartfonie czy opylić kanapkę przy stanowisku pracy - szyba działa w dwie strony) ale inni mogą biegać co godzinkę na papieroska lub na amory (w firmie jest kilka par - formalne i mniej formalne). Atmosfera spoko, ale na pozór. Albo jak masz swoich ludzi i się z nimi trzymasz. No i dużo ludzi ostatnio odeszło, więc atmosfera podupada. To już nie ten Widex co jeszcze rok temu niestety.

@Pan czy Pani?

Witam Państwa. Odnosząc się do poruszonych tu tematów. @Pan czy Pani? - Nagrody przecież są ;) , ten kto dostał szklany diamencik Ci potwierdzi. Choć ja bym wolał papierowy czek. Ale mimo to (moim zdaniem) fajnie, bo wyróżniane na forum są osoby ważne dla firmy. Tylko lepiej by było $en$owniej docenić pracowników. Co do (nie)równego traktowania pracowników to się zgodzę, ale proponuję poczytać Mt 20, 1-16 lub zapisać się do "tęczowych" i wtedy krzyczeć o dyskryminacji. Mam troje rodzeństwa i nawet matka nie traktowała nas równo. Trudno, nie pochwalam takiej postawy, ale też nie wylewam żali. Rozumiem też, że z łopatą w ręku miałaś/eś prawo wyrazić swoją opinię na temat „usuniętych przez administratora”. @Przemysław - Ciekawą ma Pan pracę. Też macie targety na wypisywanie odpowiedzi do opinii na tym portalu? Jak to jest? Czy firmy wykupują jakiś abonament na to, że co jakiś czas któryś z pracowników portalu, na którym jesteśmy, dorzuci jakiś komentarz? Jeszcze gdyby nie były to takie suche formułki typu Ctrl+C Ctrl+V, można by było to zdzierżyć. Ale odpowiadając na Twoje pytanie: Są premie (de)motywacyjne. @Andy i reszta – Co do premii? Hmmmm…… to jest jak z życiem seksualnym u prawiczka: Nie narzeka, nie ma na co. Najlepszą motywacją do pracy są pieniądze, takie jest moje zdanie. Z tego wynika, że premia powinna być zachętą do lepszej pracy a nie „batem” na pracownika. Zgadzam się też z przedmówcami co do niejasnych zasad przyznawania premii, więc można ją uznać za tzw. uznaniową, a o „uznaniach dla pracowników” rozpisywali się już Pan czy Pani? Szkoleń zawodowych „0” (słownie: zero). No tylko dla kołczów, ale skoro rozmnożyli nas to ktoś musi tego pilnować. cyt.: „To już nie ten Widex co jeszcze rok temu niestety.” Zgodzę się w 100%. Po połączeniu z kolegami z Singapuru jakoś tak się wszystko s(y)pie…… I nie kryją się, że część działów przeniosą na daleki wschód. Więc może dlatego nawet nie starają się zatrzymać pracowników, nawet tych oddanych firmie na MAXa. Przecież zmieniają też swoje 5 wartości, bo chociażby pielęgnacja ducha zespołu już im nie wychodzi. To by było na tyle. Pozdrawiam i życzę miłej pracy. Miszcz Lutownicy

Rey

Wreszcie ktoś nie cukruje widexowej rzeczywistości.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
pdwe

Praca okej, trzeba po prostu lubić to co się robi. Natomiast zarobki nieadekwatne do sposobu wykonywanej pracy. Pracownicy lecący w ..... zarabiają tyle samo co osoby, które naprawdę pracują. Być może przełożeni tego nie widzą ;)

Tajemnicza

Pracowałam (albo pracuje ;) ) w Dziale obsługi klienta. Jak aplikowałam to wydawało mi się, że będzie więcej pracy z klientem. Okazało się, ze jednak mało jest obsługi klienta i sprzedaży. Zdecydowanie więcej jest administracji i pracy z Excelem. Sporo jest też pracy powtarzalnej. Czy żałuję? Nie :) Nikt nie dzwoni i nie wylewa na mnie swoich żali. Praca jest spokojna. Benefity są takie jakie były w ogłoszeniu. Komu mogę polecić? Wszystkim którym szukają stabilizacji i spokoju. Zespól jest super i nigdzie nie miałam lepszego :)

Dawid
@Tajemnicza

Miło czyta się opinie osób, które znalazły miejsce pracy odpowiadające ich wymaganiom. Mogłabyś wrócić pamięcią do procesu rekrutacyjnego do pracy w firmie Widex Regional Operation Center EMEA? Chciałbym, abyś napisała, jak wyglądał cały proces i czy trudno było dostać się na stanowisko, które obecnie zajmujesz? Liczę na Twoją konstruktywną wypowiedź.

Miszcz Lutownicy

Hej Opiniobiorcy. (nie użalający się (ex)pracownicy czy "opłaceni" wazeliniarze) Pracuję w Widex Regional . . .bla bla - kto wpisuje pełną nazwę firmy skoro tu wiadomo o kim piszemy. Wracając ... Pracuję w Widexie na tyle długo, że zdążyłem przejść już przez kilka zmian w tej firmie i myślę, że mam podstawy by wyrazić swoją opinię. Widex: zagraniczne (duńskie) mini-korpo, więc som plusy i minusy tego faktu: "Widex +" (brzmi jak program partii rządzącej ;). - Duńczycy zainwestowali w Polsce i dzięki temu mamy pracę. (słownie: kropka) - skoro wywalili hajs to na jakiś (dłuższy) czas jest gwarancja zatrudnienia, tym bardziej, że firma rozwija się (czyt. jest nas tu coraz więcej). - wynagrodzenie rośnie i to trzeba przyznać, choć odbiega to nieznacznie od obiecanek. - zespół młody, co skutkuje spoko atmosferą w pracy i po. - som bonusy t.j. LuxMed, obiad za kilka PLN i inne, ale to chyba jest już standardem na rynku szanujących się pracodawców. I tu mała uwaga do działu HR: MultiSportem to ja bym się nie chwalił, albo zawalczył o niższą cenę, zwłaszcza przy tylu pracownikach. - premie, wysokość podwyżki, urlopy - w dużej mierze zależą od managera; ja nie miałem z tym problemów, można się dogadać, więc daję tę opinię w kategorii Widex +; choć wiem, z opinii koleżanek, że u innych przełożonych bywa zupełnie inaczej (bez podtekstów o wydźwięku rodem z niskobudżetowych niemieckich filmów). - teraz wchodzi premia miesięczna z nieco niesprecyzowanymi warunkami, ale wszystko wyjdzie w praniu jak to Tutaj bywa. - była mowa o systemie szkoleń; trwa to trochę długo, bo jest kilku-etapowe. ja myślę, że tu więcej zależy od pracownika niż od coachów. jak masz tęgi łeb i nie boisz się zadawać pytań "po co?", "dlaczego?" to będą z Ciebie Techniki. - ZFŚS a co za tym idzie bony i "gruszki". - nie stoją nad tobą z batem i kasa jest na czas. - reasumując i potwierdzając poprzednie wpisy: praca spoko, na start idealna, jak chcesz spokoju i stagnacji też Ci podpasuje, jak masz ambicje i umiesz powalczyć o swoje to i zarobisz i się rozwiniesz, jak chcesz znaleźć śliczną żonę lub kolegów do piwka czy WarCrafta to też praca dla Ciebie. "Widex -" - jak to bywa z obcym kapitałem na polskiej ziemi - płacą 5x mniej niż u siebie, wymagają 2x lepiej i 3x więcej, ale nie ma co się dziwić kiedyś nasi rodzice jeździli na saksy teraz saksy przyjechały do nas, teraz Ukraińcy przyjeżdżają do nas, zaraz my będziemy inwestować u nich - biznes się kręci. - odwalamy ręczną robotę za Panów Inżynierów z HQ, a jak wyjdą jakieś babole to nikt nie wie co i jak trzeba robić tylko jest zabawa w półśrodki. - populacja osobników z gatunku Widex wzrasta i na Ziemi zaczyna brakować miejsca (parkingowego i przy stole). - monotonna praca, bo niemal cały czas robisz to samo, ale nie oszukujmy się, tak jest w 80-90% miejsc na rynku pracy. - parcie na ilość, gdzie przy tej klasie sprzętu to jakość powinna zajmować 1. miejsce; choć nie windują norm do nieosiągalnego poziomu to niestety znajdą się przodownicy pracy ze 120% średnią, przez których może to się zmienić. - ciągłe wizytacje i spinanie tylnej części ciała i malowanie trawy na zielono, choć wygląda to tak jak w innych firmach, w których pracowałem to tu intensywność zniechęca. Może to się teraz uspokoi skoro możemy (Panie @Piotr) już oficjalnie powiedzieć o fuzji z Sivantos. - na pewno w Widexie leży komunikacja wewnętrzna, i tu chyba rozwinę jeszcze bardziej: a) nikt Cię nie pochwali, nikt nie skarci słownie (bo inne słowo byłoby "usunięte przez administratora), b) przyjdą i powiedzą, że od teraz to robimy inaczej niż do tej pory, a za jakiś czas zastanawiaj się jak to miało być, bez jakichś oficjalnych maili czy potwierdzeń, c) nie ma mowy zawczasu o jakiś planach, nieoficjalnie krążą plotki a o faktach dowiadujesz się "po fakcie". - kolejna sprawa to brak części na drugich zmianach co irytuje i dezorganizuje pracę. Koledzy i urocza koleżanka z magazynu pewnie by mnie zjedli gdyby wiedzieli kto jest Miszczem Lutownicy, ale uważam, że magazyn powinien też pracować na dwie zmiany. - i ostatni minus, moim skromnym zdaniem, to postawa (usunięte przez administratora) Jako mamagera od spraw finansowych i załatwiania tego i tamtego to raczej nie ma zastrzeżeń a i lubi się tym pochwalić, ale (zawsze musi być jakieś "ale") ... ma podejście do ludzi jak ceny w Media Expert - nieludzko niskie. Kto by wpadł na pomysł, żeby pracownicy musieli za darmo odrabiać nieudowodnione błędy wymyślone przez wymagających za dużo kontrahentów? Albo śledzenie pracowników po kamerach. Tak mi się nasuwa porównanie, że miód produkują pszczółki a nie pszczelarz. A jak już udało Ci się dotrzeć do końca tych wypocin to gratuluję. Widex Regional Operation Center EMEA (ufff) - Polecam! Miszcz Lutownicy

Anakonda
@Miszcz Lutownicy

Dotarłam do końca ;) Pięknie (i rzetelnie) powiedziane. Niewiele zostało mi do dodania. Też pracuję w Widexie kilka lat i na razie zamierzam tu pozostać. Mam tylko nadzieję, że po fuzji z Sivantosem nie będą nas wyrównywać (czyt. obniżać) do ich poziomu traktowania pracowników (wg opinii w tym serwisie). Do plusów mogę dodać to, że managerowe starają się nie przejmować od (usunięte przez administratora) musi mieć sporo wolnego czasu, skoro poświęca go na śledzenie ludzi na monitoringu ;) Do minusów - brak szkoleń. Są zajęcia językowe, a dla wybranych szkolenia dla coachów, ale dla szaraczków nic poza tym. Ale generalnie - też polecam :)

Anakonda
@Anakonda

Czy mogę zapytać Szanownego Administratora tej strony, dlaczego z mojej opinii został usunięty fragment dotyczący podejścia do ludzi (usunięte przez administratora)? Nie było to w żaden sposób niezgodne z regulaminem ani niecenzuralne.(usunięte przez administratora)

@Anakonda

No i masz, Pani @Anakonda, wykrakałaś. :( Było barwne i ładne przemówienie Pana Dżi Ema o tym jak to będzie pięknie jak się już połączymy: bo przecież wymiana doświadczeń, szersze portfolio produktów, spółka z kapitałem bodajże szwajcarskim, no i w końcu dzielenie zysków fifty-fifty a przy tym wszystkim zatwierdzenia, że jak dla nas - szaraczków nic się nie zmieni. Przyszło do corocznych podwyżek i sprawa się wyjaśniła, a wszystko pod hasłem "Cięcie kosztów". Kosztami chyba też się podzielili po 50%. Choć chyba każdy dostał jakieś "wywalczone" kilka % podwyżki, to moim zdaniem, kłóci się to z zapewnieniami Dżi Ema. A wracając do Twojej wypowiedzi nt szkoleń to też zgodzę się z faktem, że przydałoby się co jakiś czas szkolenie chociażby w momencie wejścia nowych produktów albo zagadnień z dziedziny akustyki czy profilaktyki słuchu. W końcu poza murami firmy jesteśmy jej wizytówką. Pozdrawiam Miszcz Lutownicy

erRorW4sH3re

Plusy: -przyjazna atmosfera na dziale -spoko ludzie zawsze chętni do pomocy -benefity -czysto Minusy: -nieład organizacyjny i chaos w komunikacji wewnętrznej - (usunięte przez administratora) -szkolenie i podejście merytoryczne wybranych coach'ów - niektórzy są spoko inni nie powinni być trenerami - nie mają podejścia, nie potrafią przekazać wiedzy (usunięte przez administratora)- jak Cię nie polubią to lipa - jesteś dobry czy nie i tak robisz źle -zarobki -nawet znane sklepy sieci spożywczych dają więcej na start i te same benefity (usunięte przez administratora) Jeśli potrafisz lutować to sobie poradzisz, jeśli nie to przy odrobinie szczęścia może się nauczysz albo dostaniesz przeniesienie na inny dział. Jeśli posiadasz wiedzę z elektroniki masz doświadczenie w lutowaniu to będziesz się tu marnować. Ta praca nie rozwija nie będzie tu szukana sygnałów czy diagnostyki tylko prosta wymiana elementów oraz składanie jak klocki lego. Nie odradzam, nie polecam.

Nowa

Pracuje w widex od niedawna w dziale jakości i ogólnie mogę polecić tę firmę na start i zdobycie jakiegoś doświadczenia zawodowego świeżo po studiach. Na plus na pewno muszę zaliczyć nowoczesne warunki pracy i dobrą atmosferę w zespole. Na minus to że praca jest baardzo nudna i powtarzalna a do tego obowiązują normy wydajności. Co do wynagrodzenia to jest nienajlepiej, pomimo tego że wynagrodzenie wzrasta z czasem to i tak nie przekroczy 2300-2400 netto co jest dla mnie nie do zaakceptowania w przyszłości dlatego planuję tu zostać tylko jakiś czas. Ogólnie jednak dla zaczynających prace jak najbardziej polecam widex. Na tą chwilę nie żałuję że tu jestem

@Nowa

Witam, Dziękujemy za opinię. Chcielibyśmy jednak sprostować poruszoną przez Panią kwestię zarobków. Przedział który Pani podała to sumy jakie można zarobić w okresie szkoleniowym. Po zakończeniu tego etapu pensja wzrasta do poziomu zależnego od umiejętności i zaangażowania danego pracownika i jej wysokość przekracza podane przez Panią kwoty. Pozdrawiamy, Zespół HR

Wciąż nowa
@Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.

Jestem zaręczona więc moje zaangażowanie i umiejętności raczej nie zostaną sprawdzone w firmie chyba że macie na myśli faktyczną pracę w laboratorium. Zaangażowanie rozumiem jako zgoda na niezliczone nadgodziny i spełnianie wyśrubowanych norm dziennych. Nie wiem czy mam zamiar aż tak harować mając na uwadzę posiadanie przez mnie dyplomu magistra. Umiejętności to albo są albo nie ma, refurbishing lub naprawa wykonana prawidłowo bądź nie, a na nieprawidłowe nie ma miejsca i taki pracownik jest zwalniany. Wynika z tego że wszystko sprowadza się do wyrobienia norm bo duński Pan będzie zły jak coś będzie nie tak! Mimo że płaci 4 razy mniej ile na zachodzie by musiał ludziom płacić. (usunięte przez administratora)taniej siły roboczej i jeszcze normy narzucane. Popracuje trochę dla nakarmienia CV i wyjeżdżam do rajchu zarabiać 4 razy tyle

Kamyk

Czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko młodszego technika w dziale jakości? Jakiego rodzaju pytań można się spodziewać? :)

@Kamyk

Trochę nie rozumiem takich pytań, ale może jakoś pomogę. To nie jest firma Google i nie ma tu pytań z kategorii abstrakcji level 90. Wszystko czego firma oczekuję od kandydata jest zawarte w ogłoszeniu i o to się pyta. Doświadczenie, predyspozycje do tej pracy itp. Ponadto warto coś wiedzieć o firmie i tym czym się zajmuje.

@Kamyk

Witaj, Podczas rozmowy rekrutacyjnej na to stanowisko chcielibyśmy dowiedzieć się trochę więcej o Tobie, o Twoich oczekiwaniach wobec pracy, a także pracodawcy. Ważna dla nas jest również Twoja motywacja, a także umiejętności, które mogłyby Ci pomóc odnaleźć się na danych stanowisku. Oprócz tego chcielibyśmy, abyś dobrze czuł się w naszej firmie i w grupie z którą będziesz współpracował. Dlatego też większość pytań będzie skupiać się na tych właśnie obszarach. Więcej o procesie rekrutacji możesz przeczytać w zakładce "Proces rekrutacji" https://www.gowork.pl/widex-regional-operation-center-emea-sp.-z-o.o.,1005797/proces_rekrutacji Pozdrawiamy, Zespół HR

Misz

Poczytajcie sobie opinie o Sivantos w Poznaniu, mamy z Wami fuzje.

@Misz

Planowane jest połączenie firmy Widex Regional Operation Center EMEA z inną firmą na rynku? Jest to potwierdzona informacja? Starałem się znaleźć cokolwiek na ten temat, jednak w internecie nie ma żadnej wzmianki o rzekomym połączeniu. Na oficjalniej stronie firmy zaś większość informacji stanowią oferty handlowe dla potencjalnych klientów. Zachęcam, abyś sprecyzował wpis dodany w tym wątku.

Sam

Wystarczy użyć google.

Chciałbym tylko zauważyć, że większość pozytywnych opinii o Widex ROC na tym forum wpisywana jest przez kadrowe na polecenie ich szefa.

Ciekawski

Więc jak jest naprawdę?

Czy mógłby ktoś napisać opinię o pracy za biurkiem w widexie, nie przy produkcji? Bardzo proszę

Maja

Wnioskuję, że jesteś zainteresowana pracą w Widex Regional Operation Center EMEA. Czy możesz napisać, gdzie można znaleźć aktualne oferty pracy do firmy? Niestety nie natrafiłam nigdzie na aktualne wakaty, a użytkowników poszukujących zatrudnienia we Wrocławiu ta kwestia może zainteresować w sposób szczególny. Mogę na Ciebie liczyć?

Genikulata
@Maja

To jak mnmmniam hehe oj bym broł. Niewiem czy się śmiać z was w firmie czy was na tej firmie :P

morty

100% prawdy, oceny spadły to trzeba było zagonić do pisania cukierkowych opinii. Zakładka Lubię Poniedziałki to już w ogóle beka na całego.

@Genikulata

Nie mam pojęcia, co chciałeś nam właściwie przekazać poprzez swój post. Mogę jednak powiedzieć jedno - nie wnosi on nic konkretnego do dyskusji o pracodawcy, jakim jest Widex Regional Operation Center EMEA. Firma ta jest centrum operacyjnym dla krajów Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. Zajmuje się produkcją oraz serwisem aparatów słuchowych firmy Widex. W związku z tym na pewno można sporo powiedzieć o tym przedsiębiorstwie jako o pracodawcy. Powiesz na początek, za co jesteś odpowiedzialny w jego strukturach?

Lubię atmosferę w Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. za: atmosfera pracy i proces szkoleniowy, wprowadzający nowych pracowników, przyzwoite wynagrodzenia i system premiowy, dodatki w postaci dofinansowania do obiadów, darmowa kawa, herbata i jabłka.

@Piotr

To dobrze, że Widex Regional Operation Center EMEA jest pracodawcą, który Cię satysfakcjonuje. Jak długo pracujesz już w tej firmie? Wiesz może, jak w tym momencie wyglądają możliwości awansowania w tym miejscu pracy?

SłabeTo
@Piotr

Cóż za poklask dla Widexu - taka fajna firma. To jeszcze opinia czy już reklama? Najlepszy jest samozwańczy Steve Jobs.

madz

Wie ktoś może czy potrzebują pracowników i jakich?

Maja

@FS- dla wtajemniczonych, co konkretnie, oprócz atmosfery wpływa na Twoją opinię o Widex Roc Emea jako pracodawcy? Możesz podać kilka merytorycznych przykładów? Będą one bardzo ważne dla innych użytkowników interesujących się tą firmą pod kątem przyszłego zatrudnienia.

FS- dla wtajemniczonych

Pracuje w Widexie od okolo 8miesiecy jest to najlepsza firma w jakiej dotychczas pracowalem! Atmosfera w pracy jest bardzo fajna nie spotkalem sie z jakimi kolowiek nieprzyjemnosciami ze strony innych pracownikow oraz kierownictwa! Szczerze polecam ! W tej firmie nawet poniedzialek chce sie przyjsc do pracy ;)

Tak czytam te opinie i sie zastanawiam czy kiedys bedzie tak, ze wszystkim sie dogodzi? Mialem okazje pracowac w kilku firmach wczesniej i patrzac sie z perspektywy czasu to wlasnie w Widexie jest najlepiej. Swietny zespol, oprocz kilku marud, ktore sa w kazdej firmie;) Sa benefity, jest czysto, materialy do pracy no i placa za nadgodziny. A wierzcie mi ze nie w kazdej firmie tak jest. Narzekacie na zarobki, ale wedlug mnie tez sa ok. Jasne sa firmy ktore wiecej zaplaca, ale podwyzke dostaniecie raz na 5 lat, a tutaj jednak jest co roku. Moze warto czasami popatrzec jak to bylo wczesniej? Uwielbiam Was wszystkich, ale ogarnijcie sie i popatrzcie na to z jasnej strony mocy;)

@Anonim

Też tak myślę, bo też mam porównanie. Parę kołchozów widziałem.

Maja

@Techniq, praca na stanowiskach produkcyjnych ma do siebie to, że czynności, które wchodzą w jej skład charakteryzują się powtarzalnością. Czy w związku z tym pracowników w Widex Roc Emea obowiązują jakieś dzienne lub miesięczne normy, za które później mogą od pracodawcy otrzymać premię? Proszę Cię o kilka słów na ten temat.

@Maja

Są normy dzienne. Jednak okres szkolenia trwa długo i nabranie wprawy zajmuje kilka miesięcy. Jeśli chodzi o premie, to jest roczna premia uzależniona od wyników całego działu w którym się pracuje.

Maja

@Anonim, oczywiście firmy idealne nie istnieją. Ważne, aby wypośrodkować swoje oczekiwania względem przyszłego pracodawcy. Rozumiem, że w Twoim przypadku, najważniejsze oczekiwania zostały przez Widex Roc Emea spełnione. Jak natomiast wygląda możliwość rozwoju zawodowego i awansu w tym miejscu pracy?

Bartek

Jaką macie atmosferę w pracy? Słyszałem, że to świetna firma i mam zamiar aplikować

@Bartek

Mówię to szczerze, atmosfera jest naprawdę spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 56 ocen.

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.