Opinie o Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. w Wrocław

Widex to rodzinna firma, która powstała w Danii w roku 1956. Dzisiaj jest jednym z największych na świecie producentów aparatów słuchowych.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. w Wrocław

Techniq

Porównując do innych podobnych firm ta jest całkiem ok (tylko dwie zmiany, młody zespół, pieniądze na start jak w ogłoszeniu, możliwość nadgodzin jak się chce, a do tego jest czysto) Pamiętać trzeba jednak, że jakby nie było jest to fabryka, w której praca sprowadza się do prostych, powtarzalnych czynności i nie ma tu zbytnio możliwości wielkiego rozwoju czy awansu. Komu to pasuje będzie zadowolony. Komu nie niech szuka dalej coś bardziej ambitnego jak zrobiło to już parę osób, a nie wylewa tu swoje frustracje.

Rrr

Ile maksymalnie mozna zarobić na produkcji aparatów i na kontroli jakości, włączajac wszystkie premie i inne dodatki?

Andrzej Sierżant :D

Cóż mogę powiedzieć.. Pracuje chwilę dopiero lecz zapowiada się obiecująco jeśli się ma motywację. Mega sympatyczni i życzliwi ludzie.. ????

Sisi
@Andrzej Sierżant :D

Czy mógłbyś opisać pracę jko technik kontroli jakości?? Czy jest to praca siedząca , stojąca, przy komputerze?? Jaki jest czas przerwy na 8h ?? Ogólnie co robicie ? :)

Offerman
@Sisi

Kontrola jakości - praca siedząca przy komputerze i mikroskopie. Sprawdzasz ogólnie stan aparatu po tym co zrobią ludzie np na serwisie: stan obudowy, czystość i najważniejsze osłuch aparatu czyli czy brzmi tak jak ma brzmieć. Czas przerwy wynosi 30 min w 8 h pracy. Jak je sobie rozłożysz to już twoja sprawa. Nikt tego nie sprawdza chyba że zaczniesz przeginać to ktoś Ci zwróci uwagę.

Pracowałem tam i nikomu nie polecam. Słabe zarobki, wyzysk, przymusowe nadgodziny i traktowanie pracownika jak śmiecia. Na pewno we Wrocławiu można znaleźć lepszą pracę.

Marianna

Chcę rekrutować, przy co najmniej dwóch z ogłoszeń podana jest kwota 3tys-3.400 brutto, czy mógłbyś wyjaśnić te "słabe zarobki" i czy to tylko podpucha? Z góry dziękujeczki ; )

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Edwin

Cóż można powiedzieć, słabe zarobki jak na Wrocław. Co do pozostałych warunków to się już wiele osób tu wypowiedziało, również nic specjalnego. Dlatego już tam nie pracuję. Ludzie super by the way.

Andrzej Sierżant :D

Nie wiem z kąd te ???? Się wzięły pod poprzednią wypowiedzią..

Jeśli ktoś pracuje z zaangażowaniem to na wiele drobiazgów nie zwraca uwagi. Generalnie to bardzo dobra firma.

Xxx

Witam , mógł by się ktoś wypowiedzieć na temat pracy jako młodszy technik w dziale jakości? Pozdrawiam

Tomasz

Uważajcie na Asie z modelowni i jej przydupasa. Nieźle ściemnia, kierownik nie ma żadnego zdania, a Asia kieruje Pawłem. Pytajcie Kasie P. Na szczęście juz tam nie pracuje

Czarujący

Jak wam tak dobrze, to pracujcie dalej w święta w tej korpodziurze. A właściwie zapi.lajcie bo to pracą nazwać nie można. Duńska lipa w Polsce - szacuneczek dla tych, którzy kopnęli to w dupę.

Lewy
@Czarujący

Jasne - lepiej wg ciebie aby firma zatrudniła na sezon ludzi a potem ich zwolniła . Tak każdy wie ze nadgodziny są płatne a poza sezonem nikt pracy nie stracił ze względu na mniej zamówień. A płaca całkiem niezła kase za te nadgodziny. Poza tym nikt nikogo do nadgodzin nie zmusza i robią je tylko ci ci chcą dorobić i pomoc pracodawcy. To ty trzymaj się tych co kopnęli a ja pozostanę tu gdzie jestem, bo jest całkiem w porzo.

@Lewy

Co ty piszesz, na jaki sezon? Tych aparatów trzeba się uczyć bardzo długo, więc nie zwalnia się jako tako wyszkolonych. Sezon to tu trwa non stop, owszem ostatnio nie ma aparatów do naprawy, ale to jest wyjątek i to się nie zdarza, za to są ciągłe zaległości. Kasę za nadgodziny płacą taką jaką przewiduje kodeks, więc nic wyjątkowego tu nie ma. Natomiast znamy jako pracownicy próbę wrobienia w darmowe nadgodziny testy refurbish. Tylko, że pracownicy skorzystali z prawników i nie dali się wydymać. Taka jest właśnie gorzka prawda o Widexie.

Lewy
@Paweł

ty chyba pracujesz krótko w widexie bo każdy dłużej pracujący wie ze jest sezon wrzesień październik - stad tyle nadgodzin. Teraz nie ma aparatów, bo jest po sezonie - ale skąd ty możesz to wiedzieć. Odnośnie dziewczyn z testów refurbishy to klient zwrócił kilka tysięcy aparatow ze względu na syf który puściły. Niemcy narobili dużo smrodu wokół tego co było widać bo liczbie ludzi z centrali u nas. Czy dostały chociaż naganę lub którejś nie przedłużono umowy? Z tego co wiem to nie, bo by się w firmie rozniosło. Czy wypłacono nadgodziny? -tak bo firma działa zgodnie z kodeksem. Pracowałem w kilku firmach i wiem do czego porównuje. Dla mnie widex to dobra firma i dla wielu innych także, bo mało kto odchodzi - a jak ty się zle w niej czujesz, to wiesz co robić. Nikt ciebie nie zmusza do pracy tutaj.

rifraf
@Lewy

pracuję w widexie już 2 lata i nie znam osoby, która chciałaby tu popracować dlużej niż tylko tyle by zdobyć doswiadczenie i uciec gdzieś indziej. i rozne rzeczy rozumiem, ale zwracać kilka tysięcy aparatów tylko dlatego, że w dosłownie kilku znalazły się jakieś nitki z ubrania widoczne tylko pod mikroskopem to wg Ciebie normalne? firma daje się frajerować Niemcom i każdy o tym wie, a dziewczyny miały to odpracować za darmo? to chora firma, gdzie pracownik się nie liczy, a nadgodziny wcale nie są takie dobrowolne, bo jak ktoś wychodzi o normalnej porze to wiadomo, że kierownik nie patrzy na niego przychylnym okiem. tak więc nadgodziny i ciągłe zastraszanie pracowników to norma w pięknej otoczce benefitów i umowy o pracę. jedyne co jest mega to ludzie, szkoda tylko, że często są tak pomiatani. polecam omijać firmę szerokim łukiem jeśli ma się jakąś inną pracę na oku.

84lio
@Lewy

hmmmm interesujący komentarz od Lewego....."...syf jaki puściły..." - Ty masz mikroskop i oświetlenie (przynajmniej) a jakość w dalszym ciąg dyskusyjna...

@Czarujący

Uważajcie na Asie z modelowni i jej przydupasa. Nieźle ściemnia, kierownik nie ma żadnego zdania, a Asia kieruje Pawłem. Kasia P mi powiedziała. Na szczęście juz tam nie pracuje

Szymon

Jak z pracą w Widex z wytezaniem wzroku?? Praca z mikroskopem, lutowanie opiszcie, mam małą wadę ale mimo wszystko wolałbym wiedzieć????

ben
@Szymon

mi w ciągu pół roku wada pogorszyła się o 0,5 dioptrii, także wysiłek dla wzroku jest ogromny. praca pod mikroskopem i przy komputerze okropnie męczy oczy

ben
@Szymon

Sznit
@ben

A tak żałowałem, że się nie dostałem, jeśli jest tak jak piszesz to nie było czego Trzymajcie sie

Nula

Chciałam się zapytać jak wygląda w tej firmie praca na dwie zmiany? Tzn jakie to są godziny, czy mamy wpływ na grafik itd.

KD
@Nula

Zmiany są dwie: 6-14, 14-22. I są zmieniane co tydzień. Czy mamy wpływ na grafik? Raczej nie, ale jeśli zagadasz że musisz coś załatwić w odpowiednim tygodniu to powinni się zgodzić. Ale jako tako nie można sobie wybierać zmian bo chcą wypełnić ludźmi zarówno I jak i II zmianę.

suzi

Powiedzcie mi jak to jest że ogłoszenia rekrutacji do firmy Widex są stałe zamieszczone na pracuj.pl cały czas tam kogoś przyjmują czy jak??

Sv
@suzi

Potwierdzam, że dalej trwa rekrutacja bo wciąż potrzebują pracowników.

Jest tu coraz gorzej, równia pochyła w dół. Firma kreuje sobie dobry PR, ale prawda jest inna. Nie pracuję tu długo, ale widzę co się dzieje i jak nawet starsi pracownicy są rozgoryczeni sytuacją to niestety nie wróży nic dobrego.

Newbie

Coraz większy kołchoz tu się robi. Poganiają Cię do roboty żeby robić więcej, ciągle więcej i szybciej. Na rozmowie o kolejną umowę słyszysz, że robisz za mało, zaniżają Ci statystyki a Ty nie masz jak się wybronić i często nie ma zapowiedzianej podwyżki. Tutaj gonisz własny cień. Każdy patrzy żeby złapać łatwą sztukę do zrobienia, bo norma ciąży na plecach. Jak nie robisz normy, to rozmowa z kierownikiem, jak za dużo chodzisz palić to rozmowa z kierownikiem, zawsze Ci udowodnią, że jesteś nic nie wart. Na rozmowie kwalifikacyjnej tak fajnie to wygląda a potem to już tylko straszenie na zebraniach konsekwencjami. Część nowych po krótkim czasie odchodzi. A tak poza tym to pracują tu mega fajni, pozytywni ludzie, mimo że nie znam nikogo kto byłby zadowolony z ciągłego poganiania.

Nino

Nie rozumiem dlaczego w firmie pozostają osoby mimo tak złego samopoczucia i niezadowolenia? Jest teraz łatwo o inna pracę!!

Maja

Kilka dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Młodszy Technik w Dziale Jakości. Co ciekawe i warte docenienia, Widex Roc Emea w ofercie pracy otwarcie mówi o tym na co mogą liczyć pracownicy, również o wysokości wynagrodzenia. Nie jest to nadal częste na rynku pracy w Polsce. A co o pracy na tym stanowisku i w tym dziale firmy możecie powiedzieć jako jego pracownicy?

Miko

Witam widze, że są na stronie ogłoszenia o przyjęcia do firmy... Czy firma Widex przyjmuje ludzi tylko z doświadczeniem czy nowy narybek też ma szanse??

HR
@Miko

Nowy "Narybek" też ma szansę :)

tehniq

Na Granicznej 8 prologis w okolicach lotniska

lndr

gdzie znajduje sie ? na Graniczna 8 czy na Szyszkowa 4?

Zostaw merytoryczną opinię o Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 56 ocen.

Widex Regional Operation Center EMEA Sp. z o.o.