Szatkowski s.c. Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy

Bydgoszcz

Opinie o Szatkowski s.c. Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy

gapik

Witam serdecznie. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym na temat podjęcia ewentualnej współpracy z tą firmą. On sam namawiał mnie chwaląc przede wszystkim atmosferę i podejście innych pracowników zatrudnionych tutaj.

John 24
@gapik 06.12.2015 19:04

To chyba nie o tej firmie rozmawialiscie

Zostaw opinię o Szatkowski s.c. Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szatkowski s.c. Leszek, Mirosław, Wiesław Szatkowscy