Opinie o Agis Management Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agis Management Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agis Management Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agis Management Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Agis

(usunięte przez administratora) Nikogo nie obchodzi że jako pracownicy żyjemy od wypłaty do wypłaty i za szobki z przelewami mogę iść na bruk bo nie mam za co zapłacić za mieszkanie i na utrzymanie rodziny ale ważne że (usunięte przez administratora)się lansują jaka to cudowna firma macie szczęście że jest kryzys bo jak by się zwolniło parę osób i to z waszym ukochanym prefronem to byście inaczej traktowali ludzi a tak więcej prezesów niż pracowników

smerf

pracuje kilka miesięcy jest super wyplata na czas szefostwo ok polecam

Agata
@smerf

Powiesz, czym się zajmujesz w firmie? Twoja wypowiedź jest dość ogólnikowa, a nam zależy na rzetelnych informacjach. Napisałeś, że pozytywnie oceniasz szefostwo, pod jakim względem? Jestem też ciekawa, jaka panuje atmosfera między pracownikami. Liczę na Twój kolejny wpis.

Doris
@smerf

Opisz więcej o wynagrodzeniu na czas hahaha

Hihihi
@smerf

(usunięte przez administratora) wynagrodzenia od dawna nie są na czas

Andrzej111

Kolejny raz nie ma wynagrodzeń życzymy problemów ze zdrowiem oraz brak pieniędzy by wykupić leki osobie która za to odpowiada. Zgłoszenie do PEFRON super pomysł piszcie skargi.

tomek

To kolejny miesiąc kiedy nie ma wypłaty na czas najwyższa pora zawiadomić PIP oraz PFON niech wstrzyma dotacje dla firmy , Pani Wiceprezes niestety po raz kolejny zawaliła sprawę i wypłat nie ma na kontach . (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) z taka firmą i pseudo Zarządem banany prostować a nie zarządzać firmą pie........ gamonie.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agis Management Group Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik ochrony bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
@brak wynagrodzenia

Pazdrówcie Zarząd kolejny raz bez wynagrodzenia fatalne zachowanie. Pracownicy piszcie do PIP może 30000zł kary zaboli PRACODAWCĘ . Zgodnie z kodeksem wynagrodzenie ma być dziesiątego na kącie pracownika. Jeżeli są kłopoty z płaceniem wynagrodzeń a jest tak już co miesiąc szukajcie pracy to do tych którzy jeszcze tam pracują. NEGATYW NIE POLECAMY TEGO PRACODAWCY

Kodeks
@@brak wynagrodzenia

Zgodnie z kodeksem wynagrodzenie powinno zostać wypłacone do 10 każdego miesiąca. A kiedy Twój bank zaksięguje ten przelew to już inna bajka.

Agis

No i jak Agisy kto dostał wypłaty? Znowu dla wybranych na 10 a reszta kiedy się da??? I co znowu ktoś napisze to się zwolnij ????? Jakoś nikt się nie zwalnia bo przecież to taka cudowna firma

smerf

zenada na umowie wyplata powinna być do 10 jednak kato jest puste ciekawe czy szefostwo miało przelew wesołych swiat

Pefron

Praca na dwie umowy jak masz orzeczenie to o pracę i dodatkowo zlecenie więc czas pracy nie istnieje menadżery obiecują na rozmowie pracę marzeń co los weryfikuje już po paru dniach pracy wsparcie przełożony zależy od humoru albo odbierze tel ale generalnie radź sobie sam wypłata z umowy o pracę na czas gorzej że zlecenia zależy od widzimisię osoby od przelewów nie polecam firmy nawet najgorszemu wrogowi

@Pefron

Jak Ci tak że to się możesz zawsze zwolnić z tego co wiem nikogo na się nie trzymają, koś Cie zmusza do podpisywania umowy ????? ja pracuje tyko nomina godzin -umowa o prace i jest ok...nik mnie nie zmusza do żadnych zleceń to Twój wybór i Twoja sprawa a nie oczerniasz i firmę i iudzi.

@Marek

No jakoś dziwne może coś się zmieniło ? Oby na lepsze bo ja przy przyjmowaniu się do pracy dostałem 2 umowy i nikt nie chciał słyszeć o samej umowie o pracę i normatywie godz

Loku

Dobrze się pracuje. Zaskok totalny bo wiadomo jak jest w ochronie. Tutaj bogata firma dba i szanuje ludzi dobrze jest.

@Loku

W jaki sposób dba i szanuje? Bo jakoś nie dało się tego zauważyć pozatym że brak wsparcia przełożonych i normatyw 200h za najniższą krajową

@Loku

No rozwiń się w jaki ta.super bogata firma zadbała o Ciebie?? Bo ja pracując tam nie zauważyłem oprócz dokładania obowiązków żadnych zmian i oczywiście obietnic złotych gor

xyz

Czy dostaje się ubrania ochronne tzn. jakieś kamizelki kuloodporne, kombinezony?

Normalna firma, normalna praca tylko trzeba mieć chęci do pracy!!

czarny64

Chciałem przyjąć sie do pracy w tej firmie i po pierwszej rozmowie zrezygnowałem.Do rozmowy z chetnymi podeszli tak jak byśmy musieli pracować i siedzieć cicho.Za prace ochroniarza,parkingowego i sprzątacza oferują 2100 brutto.PARANOJA. Trzy czynności za jedną stawke. To w innych firmach tylko za prace w ochronie jest ta sama stawka.Nie polecam tej firmy.

Jarosław
@czarny64

Czy na pewno jest tak, jak mówisz? Może takie obowiązki pracownik miał pełnić jedynie w niektórych przypadkach? Chyba, że zapis obowiązków i czynności, które pracownik musi wykonać, był oznaczony w umowie? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

KRZYSZTO
@czarny64

Tez bylem na tej rozmowie i pracuje na tym obiekcie , obowiązki nie przewidują ochrony obiektu tylko obsługę czyli sprzątanie i utrzymanie porządku na terenie i taki jest zakres zapisany w umowie o prace.

GUMIŚ 23

WITAM NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY BO NIE TRAKTUJĄ LUDZI TAK JAK SIĘ POWINNO TRAKTOWAĆ OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY A KIEROWNICY NICZEGO SOBIE WIEM BO PRACOWAŁEM TAM Moje sugestie dla Agis Security: WITAM NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY BO NIE TRAKTUJĄ LUDZI TAK JAK SIĘ POWINNO TRAKTOWAĆ NIE PŁACĄ SKŁADEK I TRZEBA ICH KONTROLOWAĆ CO ROBIĄ NA KAŻDYM KROKU A KIEROWNICY DUŻO OBIECUJĄ A MAŁO ROBIĄ WIEM BO PRACOWAŁEM U NICH .

Witam Znalazłem ogłoszenie na portalu Trójmiasto , udałem się do siedziby firmy i zostałem bardzo miło zaskoczony , potraktowany jak człowiek chyba pierwszy raz, kulturalnie ..pracuje od lutego 2016 r . i jestem bardzo zadowolony , jak do tej pory jedyna firma gdzie szanują człowieka , nikt sie tutaj nie wywyższa a główny szef to super gość , chociaż na początku stwarzał inne wrażenie, pełna kultura i szacunek...uczyć się inni jak postępować z ludźmi....firma dla ludzi

czarny64
@anonymous

ile ci dali za prace tylko w ochronie bez dodatkowych czynności?

marek f

Udałem sie na rozmowę do tej mało znanej firmy ,,, i o dziwo pracuje tam od 1 sierpnia 2015 r, i muszę przyznać , ze jestem bardzo zadowolony atmosfera miła , nikt nie opierdala za głupoty , szef nie czepia sie głupot ...jak na razie najlepsza firma w jakiej pracowałem... szczerze polecam bez ryzyka

Zostaw merytoryczną opinię o Agis Management Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Agis Management Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agis Management Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agis Management Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agis Management Group Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 17 ocen.

Agis Management Group Sp. z o.o.