Miałem przyjemność czy też nieprzyjemność pracować w tej firmie. Zacząłem moją pracę w 2014 roku, wtedy obiekt dopiero wchodził na rynek i nie wszystko było idealnie. Pierwszy dyrektor był jaki był, po nim przyszła bardzo dobra Pani manager , z którą pracowałem najdłużej. W tym czasie było wszystko w jak najlepszym porządku ; umowy były respektowane i nie było nieporozumień , pracowało się bardzo dobrze. Jednak przez mieszanie pewnych osób wewnątrz firmy Pani manager musiała odejść , a na jej miejsce przyszła nowa. Od tego czasu zaczęło się nierespektowanie umów (podpisanych aneksów), oraz niewypłacanie środków za niewykorzystany urlop. Przypadek mój jest następujący; dostałem do podpisu aneks wraz z zmianą stanowiska, z czego się bardzo cieszyłem. Niestety zaginął mi on gdzieś... zdarza się. Przykre jest to , że niemożliwe jest wyciągnięcie jakichkolwiek kopii podpisanych aneksów, Pani dyrektor nic nie pamięta i nigdzie nie może znaleźć tego aneksu (najprawdopodobniej sama się postarała o to żeby go nigdy nie znaleźć) Moja umowa kończyła się pod koniec wakacji, ze względu na problemy z kręgosłupem pod koniec umowy poszedłem na zwolnienie lekarskie na miesiąc, mając niewykorzystany urlop.. (pracowałem 4 lata i ani razu wcześniej nie wykorzystałem l4) Nie ciągnąłem tego l4 przez pól roku, byłem na nim miesiąc, każdy ma do tego prawo. Bardzo zdziwiło mnie jak nową Panią dyrektor to ruszyło.... został mi wciśnięty gdzieś urlop , że niby go wykorzystałem , a tak naprawdę nie miało to miejsca i Pani dyrektor straciła pamięć odnośnie umowy , którą ze mną podpisała, z kadrami oczywiście nie można się skontaktować. Podsumowując ; zostałem oszukany na urlop , za który powinienem mieć wypłacone pieniądze ok; 2 tys zł i nie mam możliwości uzyskać chociażby wglądu do podpisanych umów ... jednym słowem ,,DRAMAT,,. Pani Dyrektor ma taki bałagan i jest tak chorobliwie złośliwą osobą , że nie polecam nikomu pracy w tej firmie... o prezesach nie będę już wspominał bo jest to szczyt hipokryzji... a szczególnie jednym prezesie. Prezes uważa, że obiekt świadczy niesamowity standard usług, jednak dalekie jest to od prawdy, owszem same zdjęcia i wygląd mogą robić wrażenie. Jednak brak wind (cięcia w budżecie) walące się podwieszane sufity (cud , że nikomu się nic nie stało, mam zdjęcie ) nie mogą świadczyć o tym , że obiekt świadczy usługi o wysokim standardzie.. mógłbym wymienić dużo więcej szczegółów odnośnie wyposażenia apartamentów czy samej jakości usług poprzez zatrudnionych niektórych pracowników, ale już sobie daruje. Kończąc, odradzam prace w tej firmie, chora atmosfera i napuszczanie na siebie pracowników jest tam na początku dziennym.
Mam nadzieję, że ta opinia się komuś przyda,
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów,