Studio Sophia Tomasz Pęski

Adres: Franciszka Żwirki I Stanisława Wigury 94, 17-100 Bielsk Podlaski

NIP: 5431878477 REGON: 050697611

Studio Sophia Tomasz Pęski

Opinie o Studio Sophia Tomasz Pęski

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Studio Sophia Tomasz Peski?

tech. instalator

Praca ok, płace mogłyby być wyższe, ale na Bielsk może być. terminowosc ok

klient

Ogrodzenie super, kontakt bardzo dobry na każdym etapie. Polecam!

anonymous

PRZESTRZEGAM !!!

j.s.

Firma niesolidna.Przesłałam zdjęcia rdzewiejących elementów ogrodzenia/już po 4 miesiącach od wykonania usługi/.Rdzewieją do dzisiaj....

klient

Przestrzegam ,omijajcie firmę szerokim łukiem jeżeli chcecie mieć coś dobrze zrobione ,a na pewno nie dawajcie zaliczki p.Tomaszowi bo nie doczekacie się wykonania usługi.

Zostaw opinię o Studio Sophia Tomasz Pęski - Bielsk Podlaski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Sophia Tomasz Pęski