semcore sp z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o semcore sp z o.o.

Przyjemna rozmowa kwalifikacyjna, dawno nie spotkałem się z tak dużym przygotowaniem do spotkania. Fajne biuro.

Matylda

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat stanowiska Office Manager w tej firmie ?

Bartek
@Matylda

Hej, na tę chwilę stanowisko jest zajęte.

Pan D

Po kilku ostatnich opiniach można wywnioskować, że jakiś typowy polski "buc" podjął próbę pracy w Semcore ale okazało się, że nie ma lekko, że wymagane jest zaangażowanie, pracowitość, sumienność. A że siedziało się na telefonie lub o zgrozo na służbowym PC i przeglądało prywate - i za to dostawało uwagi to nagle wielkie zło. Jako były pracownik jestem w stanie powiedzieć, że kierownictwo jest takie jak być powinno. Kiedy trzeba motywują , podpowiadają, prowadzą, potrafią dać uwagi. Jeżeli nie jesteś fair ktoś z Tobą porozmawia raz czy dwa później już dadzą do zrozumienia że przesadzasz. Marcin - właściciel typ osobowości którą albo podziwiasz i lubisz albo nie. Swoje zadanie w firmie realizował idealnie i z niczego zwróćcie uwagę na jakiej pozycji jest obecnie firma, pogawędkami czy brakiem świadomości o tym, kto za co odpowiada nie osiągnęliby tyle. Więc miedzy bajki można włożyć te bzdury poniżej. Alek - szef handlu, 70% konkurencji chciałoby go mieć w swoich szeregach, praca z nim naprawdę wiele daje i jeżeli myślisz o handlu - i zaczynasz z tym, warto trafić pod jego skrzydła. Jak inne działy nie wiem, ale na pewno warto spróbować pracy w semcore, jak jesteś w porządku, potrafisz pracować i chcesz to będzie dobrze. A jak zatrudnisz się ale jesteś stereotypowym przedstawicielem współczesnego pokolenia a'la "daj Pan mi 5k na start to będę się starał, przecież skończyłem socjologie, mam papier" to no cóż....

Konrad

Patrząc na opinie, nie ważne jak kto się czuje. Są różne typy osobowości a nie wszystkie potrafią z sobą współpracować. Wylewanie różnic w internecie uważam za dość słaba reakcje, bo albo jesteśmy w piaskownicy albo wszyscy chcemy coś osiągnąć. Jeżeli nie czuje ze z kimś osiągnę swój cel to zmieniam pracodawcę a nie siedzę przy biurku i mówię jaki to jest zły. Więcej w tym temacie nie mogę powiedzieć.

Firma semcore sp z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko ????Head of Growth. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
JaTuTylkoSprzątam

Internet uświadamia, że nie każdy wyrósł z pisania w kiblu po ścianach, bo taki mają mniej więcej charakter te opinie, byłych już, kilku pracowników. Podkreślę, że opinie, a nie fakty. Wchodząc na tą stronę mam wrażenie jakbym otwierał drzwi od takiego właśnie szkolnego kibla, gdzie "Andrzej (usunięte przez administratora) "Legia (wiadomo)", "Marcin (usunięte przez administratora) a "W Semcore straszy". Prymitywne odreagowywanie frustracji w godzinach pracy, co poniekąd potwierdza zarzuty szefa.

Nie polecam

" Zgodzę się z tym że właściciel bywa wybuchowy, jednak też nie bez przyczyny" - napisał Przemek, kiedy jest już na swoim i nie musi mierzyć się z humorami szefa. A pisanie o tym, że och, jak musimy zarabiać pieniążki kosztem normalnej atmosfery i sugerowanie, że negatywny komentarz jest oznaką tego, że ktoś sobie w stresujących sytuacjach nie radził jest dziwne, ale świadczy o pojęciu szefostwa o traktowaniu pracowników. Ja sobie radzę w stresie, w deadlinach, wiem, co to robota na pełnych obrotach. Ale nie godzę się na takie warunki pracy, jakie oferuje ta firma, szkoda życia. " o dziwo często stara się rozluźnić atmosferę" - serio? Kiedy? Te żarty na poziomie gimnazjum? Te bluzgi, niekontrolowane krzyki rzucane w eter? Czasem miało się wrażenie, że jesteśmy na stadionie, a nie w poważnej firmie.

Dziwi mnie nagły skok negatywnych opinii o firmie... Czyżby Krzysztof i Paweł? Pierwszy pracował max 2h dziennie a drugi pracował dla innej firmy w czasie pracy?

@Marcin

No tak, warto także przypomnieć, że szef Marcin za pracę uznawał wyłącznie minuty (pewnie program zliczał...) spędzane przy komputerze. Niektóre stanowiska ze względu na specyfikę (o której szef wiedzieć powinien) wymagały jednak nie tylko klikania w klawiaturę. No ale cóż, informacje o dokładnie wyliczanym czasie pracy to były jedne z najczęstszych komentarzy szefa, gdy miał gorszy humor. Jak miał lepszy, nie przeszkadzało mu włażenie do biur pracowników, by przez kilka kwadransów dziennie odciągać ich od pracy swoimi żartami i dygresjami nie na temat. Pogaduchy z szefem fajne. Szkoda, że program nie zaliczy ich do czasu pracy.

SZOK

Zobaczyłam ofertę pracy na Marketing managera i tak sie zaskoczyłam proponowaną stawką, że aż dodaje ten komentarz. Manager Marketingu Miejsce pracy: Poznań Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł (Mam nadzieję że to nie brotto o_O) Kwota raczej mówi o Junior Manager bo Marketing Manager to raczej ma takie stawki: https://zarobki.pracuj.pl/stanowiska/marketing/marketing-manager Pozdrawiam

Przemo

Pracowałem w tej firmie kilka lat jako osoba techniczna. Zgodzę się z tym że właściciel bywa wybuchowy, jednak też nie bez przyczyny. Firma posiada kilka działów i wystarczy aby jeden miał gorszy miesiąc i to oddziałuje na pozostałe. W semcore wiele się nauczyłem, co pozwoliło mi pójść dalej (na swoje). Niestety ale w agencji marketingowej trzeba być odpornym na stres bo zawsze on się pojawi czy to dead liny, czy ktoś nie dopełni swoich obowiązków a nie koniecznie szef, który o dziwo często stara się rozluźnić atmosferę.

Nie polecam

(usunięte przez administratora) Pracując tam nie można być pewnym jaka jest sytuacja, jakie szanse na rozwój (i czy w ogóle są jakiekolwiek). Pomijając słabe zarobki (mimo potwierdzonych, świetnych efektów pracy) i (usunięte przez administratora)uwagi co do realizowanych zadań (szef ewidentnie nie miał pojęcia jakie obowiązki mają jego pracownicy, na czym polega ich praca i jakie zadania realizują w ciągu dnia) - najgorsza była jednak atmosfera, (usunięte przez administratora)Kto chce pracy bez ogromu stresu, powinien szerokim łukiem omijać firmę.

pracownica
@Nie polecam

i tak bardzo delikatnie opisane

Zszokowana

Kiedyś brałam udział w rekrutacji i Pan kierownik, który był decyzyjny powiedział, że nie widzi kobiety na tym stanowisku, ale zaprosił mnie bo najlepiej wykonałam zadanie!! SZOK!! Nie polecam tej firmy!

były
@Zszokowana

Ciesz się że Cię nie przyjęli...

Mariusz
@były

Dlaczego uważasz, że to dobrze, że ten użytkownik nie otrzymał oferty pracy? Twoja opinia jest bardzo krótka i nie zawiera żadnych konkretnych argumentów. Czy możesz napisać jak Ci się pracuje w tej firmie? Inne osoby na pewno ciekawi twoja opinia w tym temacie.

były
@Mariusz

zatrudnij się to się dowiesz, może jeszcze ktoś tam został. Poza tym jako pracownik Goworka mógłbyś zrozumieć że nie zawsze chce się wszystko wywlekać a animowanie profilu w ten sposób jest żenujące. Może kiedyś to zrozumiecie.

krzysieczek

Pan Aleksander od początku prowadził naszą kampanie i z "burzliwym" początkiem udało się po kilku miesiącach wejść na bardzo dobre wskaźniki wzrostu.

Szukają managera SEO oferując bardzo dobre stawki, jednak nie jest to specjalista a osoba zarządzająca innymi specjalistami. Bardzo dobrze przeprowadzona rekrutacja.

Paulina

@miła, Twoja opinia jest bardzo krótka i zawiera wyłącznie jedno słowo. Rozumiem, że pozytywnie oceniasz firmę Semcore? Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co miałeś na myśli? Może chciałbyś coś dodać od siebie na temat innych aspektów pracy. Czy jest coś co byś poprawiła lub z czego jesteś zadowolona?

miła

super

Michu

Na jakie wynagrodzenie może liczyć początkujący w dziale SEO? Jakie są szanse rozwoju?

krzysieczek

w tej firmie atmosfera jest przyjazna rozwijają się są prężni. W każdym razie polecam. Dynamiczna, dobrze rozwijająca się firma

Paulina

@Krzysztof, pozytywny kontakt i dobre relacje z przełożonym wyróżniają profesjonalne firmy na rynku. Czy firma Semcore poszukuje doświadczonych pracowników czy także osoby bez doświadczenia? Czy absolwent po studiach ma szansę na zatrudnienie? Co może zwiększyć jego szanse na zatrudnienie? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów do pracy. Twój wpis może być pomocny dla innych.

Paulina

@Krzysztof, a jak oceniasz atmosferę między pracownikami w Semcore? Czy pracownicy odnoszą się do siebie życzliwie i można liczyć na ich wsparcie we wspólnych obowiązkach? Czy firma oferuje jakieś pakiety socjalne lub inne benefity? To mogą być rzeczy, które przekonają potencjalnych kandydatów.

Krzysztof
@Paulina

Atmosfera jest przyjazna i zawsze można liczyć na pomoc innych pracowników oraz wyrozumiałość pracodawców np. w przypadku choroby swojej i członków rodziny lub jeśli chodzi o obowiązki na uczelni.

Paulina

Czy możecie wypowiedzieć się odnośnie Semcore w Poznaniu? Jakim jest pracodawcą? Jest godny polecenia? Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia.

Krzysztof
@Paulina

Ja mogę powiedzieć. Pracuję w Semcore i wynagrodzenie jest atrakcyjne, a co do formy zatrudnienia to już kwestia indywidualnej umowy z pracodawcą. Oczywiście wszystko zależy od tego na jakie stanowisko się aplikuje. W każdym razie polecam. Dynamiczna, dobrze rozwijająca się firma.

Zostaw merytoryczną opinię o semcore sp z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w semcore sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy semcore sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w semcore sp z o.o.?

semcore sp z o.o.